Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Lazika válasza sethi (#2850) üzenetére


Lazika
senior tag

Köszi srácok és hány wattosat érdemes? Ahogy utána néztem 18 wattosat írják, hogy az a legjobb.

Ezt néztem ki, ez is jó lehet? link

[ Szerkesztve ]

(#2852) HarleyCustom válasza Lazika (#2851) üzenetére


HarleyCustom
veterán

anker?
persze..

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2853) royslade válasza Lazika (#2848) üzenetére


royslade
tag

Esetleg ez.

(#2854) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ezekhez a fejekhez kell kábel is külön. Ugye? Különben nem megy a gyors töltés. Jól tudom?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2855) -secret- válasza HarleyCustom (#2854) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem a kábel a meghatározó hanem a töltőfej.

(#2856) HarleyCustom válasza -secret- (#2855) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tehát a kábel nem számít?
Mint ha azt olvastam volna,hogy hiába a töltőfej tudja,megfelelő USB C -lightning kábel is kell hozzá.
Ez igaz?
Na már csak azért,mert nekem van otthon erősebb t.fej,de a gyári kábellel nem töltötte gyorsabban.:D
(Egyszer kipróbáltam...még régen)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2857) -secret- válasza HarleyCustom (#2856) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig sokan dicsérik az iPad töltőfejét, hogy gyorsabban tölt vele a teló.

(#2858) CharlieDrop válasza -secret- (#2857) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Igen, gyorsabban tölt, 2 óra alatt feltöltött ma reggel az XS úgy 25%-ról 100%-ra, iPad Air2 gyári töltője, és a kábel is ránézésre olyan, mint 5S óta az összes telómnak (sima 5 nem volt :D )

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2859) B-L-A-C-K válasza -secret- (#2855) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az iPad adapterrel plusz sima kábellel valóban gyorsabban feltölt, de nem ezt nevezik gyorstöltőnek, oda külön adapter és kábel kell.

(#2860) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#2859) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ugye hogy ugye?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2861) Lazika


Lazika
senior tag

Mától csatalkozom én is a csapathoz egy xs max-al. Valami kegyetlenül tetü a gyári töltő, meg is rendeltem az anker gyorstötlőt.

(#2862) B-L-A-C-K válasza Lazika (#2861) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem elég lett volna egy 5 ezer forintos iPad adapter is, jóval gyorsabb mint a sima töltője, és hivatalosan is töltheted vele.

(#2863) HarleyCustom válasza Lazika (#2861) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Üdv! :)
Hát ez ilyen tetű lassú. Egyelőre jó ez,de én is tervezem egy wireless gyors töltő vásárlását...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2864) oyko


oyko
tag

Sziasztok!

Eddig jó régi telefont használtam ahol a kontaktok a sim kártyán tárolódtak.
Importáltam a sim kártyáról a telefonra a kontatktokat.
A "jelszavak és fiókok" beállításnál megadtam a gmail fiókom és a névjegyzéket szinkronizáltam a Google Contact -ba.

Ha ki akarom kapcsolni a kontaktok folyamatos szinkronizálását adatforgalom akku kímélés miatt, de akkor le is akarja törölni az iphone- on lévőket is.

Van vmi megoldás hogy ne legyen folyamatosan aktív a szinkronizálás a kontaktok láthatóak maradjanak?
Kapcsoljam ki a "push" funkciót és használjam a "Fetch" funkciót ami csak akkor működik ha van wifi és hálózati töltés?

(#2865) Lazika


Lazika
senior tag

Hali! Milyen fotó appot használtok? Van valami jo, amit ajánlanátok?

(#2866) -secret- válasza Lazika (#2865) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

ProCam neha.

(#2867) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Srácok!
Appleker.hu
Mennyire megbízható? Xs szilikon tokok 4000ft ért... hamisítványokat árulnak esetleg? Vagy eredeti?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2868) Tomeeka28 válasza HarleyCustom (#2867) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Kicsit ez a túl jól hangzik kategória...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#2869) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#2867) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem nem, de ez csak tipp, eredetinek írják mindenesetre ha Apple saját fejlesztést írnak a leírásban.

(#2870) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#2869) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Na igen csak feltünően olcsó.Azt nem írták bele,hogy eredeti Apple tok. Utána járok,mert jó áron van.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2871) Dzsuri89 válasza HarleyCustom (#2870) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Igen jól hangzik, csak mikor eljutsz a rendelés végösszegéhez, akkor 3000 a szállítás. :D

(#2872) HarleyCustom válasza Dzsuri89 (#2871) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D
Mondjuk még akkor is féláron lenne.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2873) ruarua válasza HarleyCustom (#2872) üzenetére


ruarua
tag

Egyik ismerősöm rendelt hasonló áron ilyen tokot. Csakhogy körbe volt egy kis sorja, ami a gyárira nem jellemző. Persze messziről hasonlít :)

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#2874) Stimpy001 válasza ruarua (#2873) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Igy van, nagyon konnyen megallapithato hogy eredeti e vagy sem, ha sorjas a szele akkor nem gyari. Egyebkent minden masban tokeletesen megegyezik, a sorja meg par het hasznalat utan ugyis lekopik.
3000 kicsit huzos egy fake tokert, ha nem azonnal kell Aliexpresst tudom javasolni.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#2875) ruarua válasza Stimpy001 (#2874) üzenetére


ruarua
tag

Jaja, a belseje ugyanúgy plüsös.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#2876) Dzsuri89 válasza ruarua (#2873) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Onnan is lehet tudni, hogy eredeti vagy kamu, hogy milyen a doboza. Pontosabban, hogy könnyen leválik a papír a műanyagról, vagy több darabban szakad le róla és a feliratok is árulkodhatnak.

(#2877) HarleyCustom válasza ruarua (#2873) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tudom,ismerem a kamu tokokat...
Csak a neten hogyan állapítsam meg?Érted...
egyébként akartam rendelni egyet kiváncsiságból,de 2-3 hét a szállítás,úgyhogy lemondtam.
Az oldalukon azt olvasni,hogy eredeti garis cuccok.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2878) Langsam


Langsam
aktív tag

Sziasztok.
Pár napja van ilyen telefonom. :)
Tetszik, de még csak ismerkedünk. :)
Szeretnék nagyméretű naptár widgetet kitenni a főképernyőre, ahol látom az összes napi programomat.
Androidon az aCalendart használtam, annak widgetében akár az egész főképernyő naptár lehetett.
Úgy tűnik, hogy az itt alapból nem lehetséges, csak baloldalra lehet kitenni.
Ott viszont nem jó, mert elfelejtem megnézni. :N
Van-e valamilyen megoldás vagy külön alkalmazás rá?
Előre is köszönöm.
Üdv mindenkinek.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#2879) -secret- válasza Langsam (#2878) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nincs. Kiteszed hattekepnek a napi tennivalod. :D

(#2880) Gigicuci válasza Langsam (#2878) üzenetére


Gigicuci
senior tag

kb. 3 iOS verzió óta várom, hogy bárhová lehessen widgetet rakni. Most már nem leszek egyedül, üdv. :)

(#2881) nbukta77 válasza Gigicuci (#2880) üzenetére


nbukta77
addikt

Szerintem akkor meg egy par foverziot varnod kell. Nem valoszinu, hogy barhova rakhatsz widgetet. 😀

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2882) B-L-A-C-K válasza nbukta77 (#2881) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pár évet...:)

(#2883) Szajbee27


Szajbee27
csendes újonc

Mélyen tisztelt fórumozó társaim :R :R

Elszántam magam én is egy XS vásárlására, ezt találtam:

[link]

Mennyire reális bruttó 389.990 Ft-ért 256 GB-os modellt beszerezni? Olvastam olyan esetekről, hogy hűségre kihozott készüléket nem bontják ki, majd a következő tulaj szembesül fél év után egy letiltással. Az ikiegeszitok.hu-ról rendeltem már filléres fóliákat, voltam is bent személyesen anno. Akkor minden korrektnek tűnt, ezzel szemben viszont van egy kis kétségem. Volt itt a hardveraprón is ennél olcsóbban, bontatlan, független, 256 GB-os XS számlával, de az a hirdetés eltűnt. Értem én, hogy a premium reseller a biztos, de kíváncsi lennék a véleményekre.

(#2884) B-L-A-C-K válasza Szajbee27 (#2883) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha már GSM én őket tudom ajánlani, sok telefont vettem már innen de sose volt gond, rég a piacon vannak, és rendes számlát is adnak, illetve bontatlanok a készülékek.

Hivatalos viszonteladókkal szemben annyi hátránya van, ha magánszemélyre veszed nem 1+1 év gari lesz ami csere esetén újra is indul, hanem csak sima 1 év (csere esetén nem indul újra, marad a régi gari idő, kivéve ha 3 hónapnál kevesebb gari van rá, mert akkor kitolják 3 hónapig még). Na most mérlegelhetsz hogy GSM-es árra szemben megéri e neked a gari miatt az a +sok pénz, nekem nem érné...

[ Szerkesztve ]

(#2885) Gigicuci válasza nbukta77 (#2881) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Azért csak fognak valamit radikalizálódni, örökké nem fog ilyen uncsi maradni. Majd a kinyitható iphone-on is balra kell tekernem, hogy lássam a vacak időjárást meg naptárat?

(#2886) B-L-A-C-K válasza Gigicuci (#2885) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt meg kell szoknod vagy vissza android, ez sokkal zártabb rendszer.

(#2887) nbukta77 válasza Gigicuci (#2885) üzenetére


nbukta77
addikt

Szerintem kinyithato iphone az eletben nem lesz.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2888) Langsam válasza Gigicuci (#2880) üzenetére


Langsam
aktív tag

Szomorú vagyok.
Jó telefonnak tűnik, de folyamatosan szembesülök az értelmetlen korlátozásokkal, ami máshol egy mozdulat, az itt néha 4 elemből áll... De azt nyilván meg lehet szokni. Viszont amihez évek alatt hozzászoktam, mert szuper és gyors dolog, itt meg egyáltalán nincs, és nem is lehet, az már bosszantó.
Másik kedvencem az iTunes. :)
Csak akkor engedi szinkronizálni a képeket ha ki van kapcsolva az iCloud szinkronizáció.
Oké, létrehoztam egy mappát, ahová bemásoltam a kedvenc képeimet, amit szeretnék hogy továbbra is a telefonon legyen. Leszinkronizáltam, meg is jelentek a telefonon a mappa képei. Aztán ki akartam törölni a gép mappából a sok giga képet, hogy legyen hely, erre lekapta a telefonról is. Oké, megértettem, hogy ott maradnak örökre. :)
De a számítógép mappában nem jelentek meg a telefonnal készített képek. Csinált egy új mappát a telefon a gépen a mappán belül, de azokban csak ismeretlen formátumú fájlok vannak, nem jpg, nem png, megnyitni sem tudom.
Hogyan lehet a telefonos képeket is lementeni a szinkronizálással, vagy azt máshogy kell az iTunes-ban?
Köszi szépen. Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#2889) CharlieDrop válasza Langsam (#2888) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Hjah. Új tömörítési formátum. Éljen az alma. Ezzel szívok én is. Azzal a különbséggel, hogy meg tudom nyitni és el tudom menteni jpg-be

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2890) lugosi válasza Langsam (#2888) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Állítsd át a fotók formátumát leginkább kompatibilisre és akkor jpg-t fog menteni.

(#2891) CharlieDrop válasza lugosi (#2890) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ó, de hülye vagyok :D

Kösz :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2892) MKristof17


MKristof17
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek érdemes eBay-ről rendelni? Most 900 euróért tudnék venni bontatlan készüléket. Persze nem a Max-ot, hanem a simát.

(#2893) lugosi válasza CharlieDrop (#2891) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nincs mit, én is utólag jöttem rá, amikor a telefon megvásárlása utáni napokban elutaztam, és az utazásról készült összes kép heic lett, és a windowsos laptopom semmit sem tudott kezdeni a képekkel. :D Persze böngészőben az icloud fotókönyvtárban látszik, meg tudja exportálni jpg-re, de utána kikapcsoltam. Majd szerintem egy év múlva érdemes lesz rá visszatérni, hogy elterjedtebb-e.

(#2894) CharlieDrop válasza lugosi (#2893) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:C

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2895) -secret- válasza MKristof17 (#2892) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Amennyit kifizetsz postara + vamra, itthon meg mindig olcsobb lesz.

(#2896) MKristof17 válasza -secret- (#2895) üzenetére


MKristof17
csendes tag

Itt dolgozom kint.

(#2897) Langsam válasza lugosi (#2890) üzenetére


Langsam
aktív tag

Köszönöm szépen! :R Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#2898) lugosi válasza Langsam (#2897) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt hozzá kell tenni, hogy mac-en semmi gondom nincs a HEIF képekkel.

(#2899) Langsam


Langsam
aktív tag

Segítsetek, mert fogynak a hajszálaim. :D
Átállítottam a telefonon a képek legoptimális formátumát.
Remélem jó helyen, mert a kamera megnyitásában semmilyen setting menüt nem láttam, hanem a beállítások, kamera, formátumok helyen. Valamint a beállítások, fotók, átvitel PC-re automatikus helyen.
Ehhez képest csinált a szinkronizációs mappába 50 almappát, azon belül 15 db ithmb. kiterjesztésű fájlokat, amelyek megnyithatatlanok.
Hogy a manóba tudnék egy egyszerű, aranyos, szimpla megnyitható képformátumban szinkronizálni? :W :F :DD

És hogyan tudnék videót, filmet rátenni a telefonra? Holnap utazom, jó lenne egy két film. :K
Köszi szépen. Üdv

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#2900) Peat76 válasza Langsam (#2899) üzenetére


Peat76
őstag

[link]
A legegyszerűbben így szerintem, én csak ezt használom!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.