Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) PGR válasza B-L-A-C-K (#2442) üzenetére


PGR
újonc

Hello!
Tudnál ajánlani ilyen megbízható GSM boltokat, amikkel jók a tapasztalataid?

(#2452) B-L-A-C-K válasza PGR (#2451) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#2453) kleinguru válasza B-L-A-C-K (#2449) üzenetére


kleinguru
addikt

Legnagyobb undormány dolog. Az ilyenek miatt tolnak ki a normális garanciális igényekkel rendelkezőkkel...
Nem írok csúnyát, legyen annyi elég hozzá, hogy korábban elég volt előben a hibát reprodukálni, 50 perc alatt megkaptam a csere telefont (ebből 40 perc sorbanállás volt). Igazán köszönöm az ilyen embereknek:W

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2454) B-L-A-C-K válasza kleinguru (#2453) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Semmi köze ennek ehhez.

(#2455) kleinguru válasza B-L-A-C-K (#2454) üzenetére


kleinguru
addikt

Semmi igaz :U Magyarázd már el, akkor ez micsoda:F

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2456) #21493760


#21493760
törölt tag

Srácok, Westend Mobile Outfittersben mennyi egy ilyen hátlapi skin? Tudtok róla valamit? & mennyire jó minőség?

(#2457) atirag


atirag
őstag

Köszönöm a válaszokat. Igen már 3gs óta használom őket. És most x van. De gondolkozom/tam váltáson mikor kijött a kétkártyás iphone. Mert teljesen megörültem,hogy végre csak egy telefon kell majd. Majd kiderült,hogy finoman szólva sem stabil a dolog még. És hát az ára is már ott jár amit fáj kiadnom egy telefonért:( De már bennem volt/van😊 a váltás érzete. ÉS szembe jött velem az s9 ami a fele az xs-nek. Na emiatt jött a kérdés😊
A szervíz meg nekem mindig cserélte a készülékeimet. És a 10 év alatt sosem volt,hogy egyből cserélték volna. Ma is mint eddig mindig elvitték megvizsgálták és cserélték ha bebizonyosodott,hogy hibás.

Nem is beszélve arról,hogy az x-em sem úgy működik mint az eddigi iphone-jaim sajnos:(

[ Szerkesztve ]

(#2458) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#2449) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ez nálad mindig téma,mindig felhozod. Régebben is ezen lovagoltál más iphone topikban,hogy milyen hülye az,aki nem úgy veszi,ahogy Te. Gsm-ből,vagy valakitől,aki a mondjuk a hardveren árulja. Akkor is értetlenkedtél.:) Ajánlgattad a GSM palota-t állandóan.:) még nem nőtted ki? Most is azt csinálod. Tiéd a bolt?:D
Szerintem már elengedthetnéd ezt...
Ki így veszi,ki úgy. Valakinek fontos a megbízható és leinformálható eladó,megéri az a plusz 100ezer neki. Szolgáltatónál meg pl.megkapja részletre és nem egyszerre ad ki 300ezret,hanem sokszorra 360ezret mondjuk. Ez ne fájjon neked.
Más meg úgy veszi,ahogy Te:
Okosba,kevesebb garival,bizonytalan eredettel,kp-ba,olcsón. Egyikkel sincs semmi gond.
Csak ne legyen már itt is ez a vita,mint anno máshol.:R

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2459) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#2458) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha kérdezik úgy mint az előbb nem ajánlhatom azt a GSM üzletet ahol már sok telefont vettem eddig minden probléma nélkül? Ez fáj neked vagy mi? Még ha lenne valami közöm az üzlethez, és kérdés nélkül posztolgatnám az oldalukat állandóan megérteném, de erről szó sincs.

Részletről most szó sem volt, és használt vonalról sem, hanem hivatalos teljes áron aki kicsengeti érte az árat azokat nem értem, és ha régebben is, és most is ez a véleményem ha feljön enged már meg hogy leírjam. Ha meg nem tetszik végig lehet görgetni rajta. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2460) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#2459) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jaj már...:D
Most komoly? Itt is? De jó,hogy ilyet vettél...:D
Engem nem érdekel,ki hogy veszi. Téged se érdekeljen. És Te is tovább görgethetsz,ha nem tetszik amit írok:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2461) Tomeeka28 válasza HarleyCustom (#2460) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Az a baj hogy már el is adta, de az mindegy, mert az összes iPhone topikban osztja az igét. Szerintem engedd el, az embert nem lehet meggyőzni... :D

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#2462) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#2460) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Engem nem érdekel,ki hogy veszi. Téged se érdekeljen.

Csak tudnám ki vagy te hogy nekem megmond mi érdekelhet és mi nem. Amúgy csak a véleményemet írtam le, és még csak nem is neked....:/

Tomeeka28: Ha már eladtam az miért is baj? :/ Vagy csak az írhat ide akinek jelenleg van? Látom szar napotok volt...:/

[ Szerkesztve ]

(#2463) HarleyCustom válasza Tomeeka28 (#2461) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D
Én nem győzködöm csak a véleményemnek adok hangot,hogy ne kezdje már el itt is ezt,mint régen máshol.

Black:
Én,én vagyok.:D
Csak jótanács volt,hogy ne foglalkozz azzal,ki hogyan költi el a pénzét ájfonra.:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2464) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#2463) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te is hivatalos teljes áron szoktál venni, vagy miért idegesít ennyire ez a téma? Amúgy mindenki arra költi a pénzét amire akarja, de pro/kontra gyanánt csak leírhatom ha feljön mi erről a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#2465) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#2464) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hogy tudja...:D. Látod?Emlékszem ám mit nyomtad a dumát erről a témáról:D
És...Nem csak úgy veszem/vettem... X-ből volt 5 db.idén,abból 1db.volt “hivatalos”helyről és árban.:). A Xs “hivatalos” helyről és nem hivatalos áron van,részletre. Lejárt hűségem,egyedi ajánlattal,flottás számlámhoz,80 ezer forinttal olcsóbban. Ez így rendben? Elhiszed,hogy engem nem idegesít,ahogy állítod? Most már mindent tudsz az életemről,nyitott könyv vagyok előtted.:DDD

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2466) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#2465) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na f@sza, fel is irom a ki hogy vette telefonját füzetembe. ;)

(#2467) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#2466) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Király!:)
Én már benne vagyok csak írjad át,pontosítsd,hogy nem csak teljes áron vettem és most ezt írjad hozzá.:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2468) lugosi válasza B-L-A-C-K (#2449) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ilyenkor mindig felmerül bennem, hogy mi az oka annak, hogy egy-egy gsm ennyivel a hivatalos ár alatt tud árulni. Tekintettel arra, hogy külföldről sem lehet ennyivel olcsóbban behozni, és egyszerűen nem hiszem el, hogy a kisker árrés ennyi lenne egy telefonon, amit el tudnak engedni.

(#2469) B-L-A-C-K válasza lugosi (#2468) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt pontosan én se tudom, de mikor elkezdtem az említett boltból venni utánuk néztem, és sose volt velük semmi cink, meg régóta működnek, így nem is érdekelt soha ez a része.

(#2470) Dzsuri89 válasza lugosi (#2468) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nem nagy ördöngősség, többször megáfáztatják a terméket és valszeg így jön ki ennyire.
Ne, hogy azt hidd, hogy csak GSM boltok csinálják... :)

(#2471) HarleyCustom válasza lugosi (#2468) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én jártam úgy egyszer,gsm oktogon, bontatlan új telefon.
Portugáliából hozták mint később kiderült,szolgáltatótól,olcsón,....majd pár nap múlva letiltották. Vissza vittem,ki akarták cserélni,mondtam vissza a lóvét. Viszlát!:D
Áfát csalnak,bizonytalan eredetű,szolgáltatótól elhozott részletre,vagy külföldi elektronikai cégtől kihozott részletre,stb... ezzel foglalkoznak sokan odakinn. Kapcsolatok megvannak,átveszik,itthon eladják piaci ár alatt haszonnal.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2472) Ron Swanson válasza HarleyCustom (#2471) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Nem is tudom melyik a rosszabb, ez az eset amit írtál, vagy ami a hardveraprón megy... :DD

[ Szerkesztve ]

(#2473) HarleyCustom válasza Ron Swanson (#2472) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tudom mi megy ám itt-ott...:D
van,aki kockáztat és veszi olcsóbban bontatlanul,én is tettem így régebben,de már nem szeretnék ilyenekkel foglalkozni. Marad a hivatalos út.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2474) Tomeeka28 válasza HarleyCustom (#2473) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Ezért veszek én is premium resellertől. Egy szolgáltatónál dolgozom és nem egy emberrel találkoztam, aki hozta be a telefont hogy nincs hálózat, mert Kolompár Megatron, aki a Ki-MitLop BT-re vett 6 iPhone-t nem fizette a számlát.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#2475) B-L-A-C-K válasza Tomeeka28 (#2474) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezért kell megnézni kitől hol veszed, és kész. Én se vennék telefont egy noname üzletből, vagy embertől.

(#2476) lugosi válasza HarleyCustom (#2471) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Uhh nem semmi.
Én 60k-val vettem drágábban a Xr-t mint az ott feltüntetett árak, de nekem a nyugalom ennyit bőven megért. Meg se néztem máshol mint hivatalos helyen. Bár nekem a telefon elsődleges munkaeszköz.

(#2477) silentkiller


silentkiller
senior tag

Szerintem, láthatóan jobbak az XS fényképei, mint amelyeket az X-szel készítettem (HDR bekapcsolva).

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2478) oxide83


oxide83
aktív tag

Sziasztok!

Nexus 6P-ről jöttem XS Max-ra. A váltás egyértelműen letaglózó pozitív értelemben viszont nem tud annyival többet mint amennyivel drágább, de egye fene nem élek a 14 napos visszaküldési lehetőséggel, csak elhasználom :).
Egy olyan kérdésem lenne hogy a fényképezésnél nem találom a képarány változtatási lehetőséget, pl 4:3-ról 16:9-re. Nyugtassatok meg hogy van ilyen lehetőség mint az összes android telefonnál :).

[ Szerkesztve ]

(#2479) B-L-A-C-K válasza oxide83 (#2478) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szia!

Gyári app-ban nincs erre lehetőség, viszont van millió fotós app ami tudja.

(#2480) MasterMark válasza oxide83 (#2478) üzenetére


MasterMark
titán

De miért is akarnád levágni a szenzor egy bizonyos részét?

Switch Tax

(#2481) HarleyCustom válasza silentkiller (#2477) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akkor ott is van fejlődés. Ez jó.:)
Mert ugye elhangzott olyan,hogy igazából nulla fejlesztés a X-hez képest.:U

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2482) silentkiller válasza HarleyCustom (#2481) üzenetére


silentkiller
senior tag

Én két (két és fél) dologban érzem a látványos, biztos javulást X-hez képest:
1. kamera képek nappal és kevés fénynél > a HDR miatt gyakorlatilag jobb bárminél amit eddig láttam telefonon (pariban van az új Pixel 3-as Night Sight-jával)
2. az egész rendszer gyorsabb, mint az X-en volt (12.1.1 volt mindkettőn)
+ ugyan azon a hangerőn nekem sokkal hangosabbak a csengőhangok és jelzések, mint az X-en (ennek is örülök).

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2483) oxide83 válasza B-L-A-C-K (#2479) üzenetére


oxide83
aktív tag

Mondanál egy olyan camera appot ami tudja a 16:9-es képek készítését mert jelenleg egyet sem találtam ami képes, ez kicsit visszalépés az androidhoz képest :(. Illetve csak nekem tűnik unalmasnak a képernyő színe, fényereje? Maximum fényerőn sem közelíti meg a 70 ezer forintos Samsung galaxy A5 2017 fényerejét és színvilágát :(.

(#2484) -secret- válasza oxide83 (#2483) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

ProCam

(#2485) MasterMark válasza oxide83 (#2483) üzenetére


MasterMark
titán

Miért akarsz levágni a szenzorból? Az egy 4:3-as szenzor, azért csinál olyan képeket. 16:9-el levágod elég nagy részét.

Switch Tax

(#2486) silentkiller válasza oxide83 (#2483) üzenetére


silentkiller
senior tag

Miért lenne visszalépés? (Sajnos) Ez trend amit az iPhone indított el sok-sok évvel ezelőtt és már 4 éve - Samsung S7 óta - a Samsung flagship moduljai is 4:3-osok. Ha ott kiválasztod a 16:9-et akkor vágja a képet. Azért ez nem deal breaker, pláne ha használsz egy másik app-ot, mint a gyári...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2487) HarleyCustom válasza oxide83 (#2483) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A Samsug színvilága a túlszaturációról híres. Nem valós színek:). Neked ez jön be.
Egyébként itt is lehet állítani a színeket élénkebbre,stb... szerintem a fényerővel sincs semmi gond. Persze van egy-két Samsung,ami kisüti a szemed napfényben is,de szerintem ez is bőven jó. Nekem legalábbis még nem volt gondom napsütésben,látom rendesen.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2488) kali válasza HarleyCustom (#2487) üzenetére


kali
legenda

Jó ideje, konkrétan a Note 4 ([link]) és a párhuzamos S széria típus óta a Samsung csúcstelefonokban adott a teljesen színhelyes mód is, akinek az kell, néhány pöttyintéssel beállíthatja.

(#2489) HarleyCustom válasza kali (#2488) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Igen,ott is állítható. Igazad van:R
Sztereotípiát vázoltam fel.
Talán inkább a fotók színe túlzott. Ugye? Ott nem természetesek a színek.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2490) silentkiller válasza HarleyCustom (#2489) üzenetére


silentkiller
senior tag

Na meg a Samsung hidegebb fehéregyensúlyt használ, ami mondjuk hiányzik az iPhone fotókról.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2491) HarleyCustom válasza silentkiller (#2490) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem volt/van mindkettő. Tetszik is mindkettő:)
A Samu képei “színesebbek”,a kijelzője szintén,az iphone képei természetesebbek és a kijelző színei is visszafogottabbak. Nekem ez a meglátásom.
Nem mondanám rosszabbnak egyiket sem a másiknál,mert nem az,hanem csak más a beállításuk. Itt már tényleg csak az egyénen múlik,melyik tetszik neki.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2492) kali válasza HarleyCustom (#2489) üzenetére


kali
legenda

A használt mód és a beállítás válogatja azt is, lehet színhelyes, de még auto módban is van rá opció, hogy változtasson, a jelenethez mérten igazítson a színeken, ami bár lehet látványosabb, de úgy már nem feltétlenül színhelyes, nem beszélve az ételek fényképezéséhez adott külön módról.

(#2493) szanyi20


szanyi20
tag

Hát engem is utolért az esim probléma. Amíg külföldön voltam és a fizikai sim volt az elsődleges, addig semmi gond nem volt. Ahogy itthon az esimet állítottam elsődlegesre, rögtön jöttek is a problémák. Amikor próbáltak hívni, csak kisípolt, nálam viszont semmi nem csörgött... Az szüntette meg, hogy a fizikai kártyát kivettem belőle és áttettem egy másik telefonba... Kössz... :(

(#2494) davidsz válasza szanyi20 (#2493) üzenetére


davidsz
őstag

Ideiglenes megoldásként:
Ha két kártyával használod, akkor az eSim-te kapcsold ki a 4G-t. Így elérhető leszel. Egyenlőre ez működik nálam így.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#2495) oxide83 válasza -secret- (#2484) üzenetére


oxide83
aktív tag

ProCam, jah fizetős alkalmazás, faxa. Nem elég hogy az ember vesz egy 350-400 ezres telót de még fizessen az appokért is, tényleg hányinger már amit az apple csinál, úgy és ott feji a vásárlóit ahol tudja. Ezek az appok androidnál legtöbbször ingyenesen letölthetők. Van egy kurva jó XS Max telónk de nekem perpill kifordul a belem amiért Iphonet vettem.

[ Szerkesztve ]

(#2496) Tibee86 válasza oxide83 (#2495) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem küld vissza, ha még benne vagy a 14 napban. Tényleg iszonyat felháborító, hogy egy alkalmazásért fizetni kell. :C

(#2497) B-L-A-C-K válasza oxide83 (#2495) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Androidnál nem kell fizetni XY appért vagy alkalmázoson belüli funkcióért? De, ja nem ott az ilyet lopod...

De add el a telefon szerintem is, sok a felesleges hiszti már itt.

(#2498) lugosi válasza oxide83 (#2495) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt ugye tudod, hogy ha megcsinálod a képet a gyári kamera alkalmazással, akkor utána a Fotók alatt minden további nélkül tudod vágni 16:9-esre, de akár másra is? Így meglesz a teljes képed, és ha 16:9-est akarsz azt is meg lehet csinálni.
Emellett vannak ingyenes kamera appok is. De ha nem tetszik ne erőltesd, állj el a vásárlástól, lehet hogy az ios nem neked való, van ilyen.

(#2499) silentkiller válasza lugosi (#2498) üzenetére


silentkiller
senior tag

Inkább vigye vissza, ez nem az ő világa.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2500) talamasca válasza oxide83 (#2495) üzenetére


talamasca
senior tag

Te kevered a dolgokat!
Az Apple adja a hardvert és az operációs rendszert, egy kevés alap alkalmazással.
Az egyéb szoftvereket (alkalmazásokat) meg fejlesztik (külön cégek, egyéni fejlesztők..) és az ő munkájukat meg az alkalmazás telepítésekor fizeted ki.

Hogy könnyebben is megértsd: Ha összeraksz egy PC-t, és pl. egy játékot meg megveszel, akkor az alkatrész gyártók b@sszák meg, mert nem ingyenes onnantól a világ összes szoftvere?

“Black as midnight on a moonless night.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.