Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) ateszapa748 válasza Zozo® (#2549) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Nem lehet hogy azt jelzi, hogy nem tud biztonsági mentés végrehajtani? Nekem, pl. akkor volt ilyen jelzésem.

(#2552) Zozo® válasza ateszapa748 (#2551) üzenetére


Zozo®
tag

Tud csinálni.

 iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256GB, MacBook Air 2017, Apple Watch Series 5, Airpods Pro , 2x Mi Box 3, 1X Mi Box S

(#2553) Zozo® válasza Tomeeka28 (#2550) üzenetére


Zozo®
tag

Azt még nem próbáltam

 iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256GB, MacBook Air 2017, Apple Watch Series 5, Airpods Pro , 2x Mi Box 3, 1X Mi Box S

(#2554) Zozo® válasza Tomeeka28 (#2550) üzenetére


Zozo®
tag

Köszi a tippet, megoldódott :DD

 iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256GB, MacBook Air 2017, Apple Watch Series 5, Airpods Pro , 2x Mi Box 3, 1X Mi Box S

(#2555) nbukta77 válasza nbukta77 (#2543) üzenetére


nbukta77
addikt

Erre senki?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2556) HarleyCustom válasza Zozo® (#2549) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ja látom megoldódott.Szuper :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2557) nbukta77


nbukta77
addikt

Ki milyen tokot hasznal? Xs max

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2558) B-L-A-C-K válasza nbukta77 (#2557) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én i7, i8, X, XS-re Pitakát használtam a legtöbbet.

(#2559) csabiks válasza nbukta77 (#2557) üzenetére


csabiks
senior tag

cafele thin

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2560) HarleyCustom válasza nbukta77 (#2557) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Gyári szilikon,vagy bőr.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2561) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#2560) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szilikonnàl nem idegesít hogy gyüjti a szöszt nagyon?

(#2562) sethi válasza nbukta77 (#2557) üzenetére


sethi
senior tag

Nillkin flex pure, vagy gyári szilikon. Meg merem kockáztatni hogy a Nillkin jobb minőségű mint a gyári. Nem hámlik

(#2563) Aaron14 válasza sethi (#2562) üzenetére


Aaron14
őstag

Ez vekonyabb, mint a gyari szilikon?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2564) nbukta77


nbukta77
addikt

Olyan lenne jo, mint a pitaka csak ami vedi korben mindenhol.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2565) sethi válasza Aaron14 (#2563) üzenetére


sethi
senior tag

Talán egy picit, de nem sok különbség van.

(#2566) Aaron14 válasza B-L-A-C-K (#2561) üzenetére


Aaron14
őstag

Szilikonnal meg a legtobb toknal inkabb az a baj, hogy a keszulek elveszti az ergonomiajat, a lekerekitett szeleket.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2567) oxide83 válasza sethi (#2562) üzenetére


oxide83
aktív tag

Ezekkel a minden ami NEM gyári apple szilikon tokokkal úgy hallottam az a gond hogy karcolják a telefon rozsdamentes acél oldalkeretét, főleg a sarki illesztéseknél ahol sűrűn le és felhelyezed a szilikontokot. Illetve ha nem tisztítod sűrűn a tokot akkor meg azért karcolódik a telefon mert bemegy a réseken át a homok, zsebhomok. Szóval elvileg ha tokot használsz és nem eredeti akkor karcolódik mindenképp a telefon :D.

Nem tudom hogy a fenti dolgoknak van-e tényleg valóságalapja vagy csak egy marketing "humbug" hogy vedd az eredeti, legdrágább tokokat...?

[ Szerkesztve ]

(#2568) Aaron14 válasza oxide83 (#2567) üzenetére


Aaron14
őstag

1000 ftos aliexpresses utanzatot hasznalok. Nem er tizenezret az eredeti. Ennek is ugyanugy mikroszalas a belseje.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2569) Zozo® válasza Aaron14 (#2568) üzenetére


Zozo®
tag

Dettó, zseb piszok nem nagyon játszik, mivel 90%-ba autóstartóba figyel

 iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256GB, MacBook Air 2017, Apple Watch Series 5, Airpods Pro , 2x Mi Box 3, 1X Mi Box S

(#2570) sethi válasza oxide83 (#2567) üzenetére


sethi
senior tag

Keress rá a Nillkin flex purera. Olyan feszes mint az eredeti, ugyan olyan mikroszálas szövet a belső borítása. Egy hónapja használom ezt a tokot de por még nem ment alá és a keret sincs összekarcolva. Szerintem ha minőségit veszel nem az 1$-os gagyit nem lehet túl nagy probléma vele

[ Szerkesztve ]

(#2571) oxide83 válasza Zozo® (#2569) üzenetére


oxide83
aktív tag

Nálam a teló otthon teljesen "meztelen" de ha épp megyek valahová egy univerzális belecsúsztatós bőrtokot használok + válltáska ahol egy rekesz csak a mobilnak van. Így szerintem abszolút minimális a karcosodás esélye :). Számomra teljesen érthetetlen hogy sokan hogy mernek zsebben hordani ilyen telókat.

(#2572) oxide83


oxide83
aktív tag

Illetve a teló tisztán tartása csakis mikroszálas törlőkendővel történik naponta, a törlőkendőt pedig hetente tisztítom és áztatom langyos vízben, Erica Griffin youtuber-es okostelefon tesztelő tanácsára :).

[ Szerkesztve ]

(#2573) -secret- válasza oxide83 (#2572) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

En is vigyazok a telefonra de azert tulzasba nem szabad vinni.

(#2574) oxide83 válasza -secret- (#2573) üzenetére


oxide83
aktív tag

A teló elülső és hátulsó oldalának áttörlése mikroszálas törlőkendővel napi 3 perc, a mikroszálas törlőkendő tisztítása heti pár perc. Ez szerintem semmi egy ilyen árú teló esetén :). Érdemes naponta tisztítanom mert ujjlenyomatmágnes a teló.

[ Szerkesztve ]

(#2575) Aaron14 válasza oxide83 (#2571) üzenetére


Aaron14
őstag

A belecsusztatossal ovatosan. Ki tudja surolni a telefon oldalat. En mar jartam igy sajnos.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2576) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#2561) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Gyűjti a szöszt “Nagyon”?:D
Nem tudom kinek hogy,de nekem alig szokott szöszös lenni.
Kiveszem a zsebemből,kabát,pulcsi,vagy nadrág és ráfújok,megsimítom,ennyi. Persze csak ha szükséges,de nem jellemző. Tehát engem nincs mi idegesítsen ezzel kapcsolatban.:) Bevált a gyári tok...csak ezt használom.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2577) HarleyCustom válasza oxide83 (#2574) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mikroszálas kendővel takarítás naponta:3perc...
Mikroszálas kendő kitisztítása heti pár perc:kb.5perc,ugye?
Akkor az hetente kb.26 perc.
Kb.1napot 1évben az életetből(24órát) a telefonod törlőkendővel való simogatásával töltesz.:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2578) HarleyCustom válasza Aaron14 (#2568) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Egyszer én is vettem még az i7-re kamu gyári szilikon tokot. Eltért a forma,a vastagság és az anyagminőség. Teljesen máshogy állt a telefonon,mint a gyári. Az anyaga is valami szilikonos,de fogásra érzetre nem olyan,mint az eredeti,az alma logo sem olyan volt rajta.
Na az gyűjtötte a port,szöszt rendesen,alig akart lejönni róla. Hát szerintem tök gagyi volt,én egyből èszrevettem a különbségeket. Első ránézésre full ugyanaz,de utána már érezhető és látható volt,hogy fake.Úgyhogy többet nem veszek. Persze tudtam,hogy hamisítvány,de gondoltam jó lesz. Hát nem:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2579) Aaron14 válasza HarleyCustom (#2578) üzenetére


Aaron14
őstag

Kamuból is van ezer féle. Nekem volt nem egy gyári is. Alig tér el, amit én használok.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2580) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#2576) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem X-re volt még feketébe, de az halál volt, kivettem a zsebemből mindig tiszta gusztustalan volt, gyáriból a bőr az jobban bejött, vékonyabb is meg nem gyűjtötte a szöszt.

(#2581) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#2580) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A bőrt csak azért nem szeretem,mert csúszós.A szilikon biztos fogást ad,emiatt azt használok.De amúgy tetszik is,semmi bajom vele.

Aaron14:
Biztos van több féle. Amit vettem anno itt a hardveren egy gyerektől,megszólalásig olyan volt. Még a csomagolása is. Amúgy meg egy repkika,silány minőségű. Lehet van jobb,de én még csak ezt a fajtát láttam több helyen is,hirdetésekben is.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2582) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#2581) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A lényeg neked megfelelő legyen. Nekem is pl Pitaka a kedvencem, de sokan nem szeretik, mert nem véd annyira mint egy szilikon vagy egy bőr.

(#2583) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#2582) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem is tetszik a Pitaka csak sosem mertem megvenni,mert vékonynak tartom. Ezen kívül semmi bajom vele.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2584) kleinguru


kleinguru
addikt

Akkor, hogy picit árnyaljam a képet. Semmifél tokot fóliát nem használok. Kötöttem biztosítást és vigyázok a telefonomra.

Mindig szép állapotban tudom eladni őket, pár egyszerű szabályt betartva.
Bal zsebemben van mindig a telefon és semmi más. Csak olyan helyre teszem le, ahol nem karcolódik.

Ui.: a biztosítás nem olcsó, de így úgy tudom használni a telefont, ahogy megtervezték:D

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2585) HarleyCustom válasza kleinguru (#2584) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Igazad van:)
Én speciel ezt a biztosítós dolgot nem preferálom,nem bízom bennük. Mondjuk nincs tapasztalatom ebben csak úgy amiket hallottam hosszú évek alatt ezekről,hogy nagyon sunyik. Telefon ügyben nem tudom,de autó,meg utazás,stb.nem mindegyik korrekt itthon.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2586) Aaron14 válasza kleinguru (#2584) üzenetére


Aaron14
őstag

Igen. Sajnos a mostani iPhone-ok már vastagok ahhoz, hogy még egy tokba is beletuszakold. Pitaka lesz ennek a vége, úgy érzem.

Más téma. Ma este kezembe fogtam Édesanyám SE készülékét. Jaj. Mintha valami i.e. 800-ban használtos tárgy lett volna a kezemben. Ehhez képest a X széria tényleg űrtechnológia.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2587) B-L-A-C-K válasza kleinguru (#2584) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én a Pitaka tok + alá full fólia + egy Nillkin üvegfóliát raktam X/XS-re, annyira nem rontja el a kinézetét, és nem kell vigyáznom arra hogy rakom le, mihez rakom bele a zsebembe, illetve kisebb eséseket is kibír. Ja és a legjobb hogy van benne egy fém lap, így a kocsiba csak a tartójára rá kell dobni.

Most jelenleg egy i8-cam van, olcsón vettem, és pár hajszálkarc van rajta, gondoltam erre nem rakok semmit, pár napig használtam így, érzetre tényleg jó hogy nincs rajta semmi, viszont nagyon ki akar mindig csúszni a kezemből, ezért pitakát erre is rádobtam.

[ Szerkesztve ]

(#2588) Aaron14 válasza B-L-A-C-K (#2587) üzenetére


Aaron14
őstag

6S életveszély volt tok nélkül. Soha nem mertem használni csupaszon. A X széria viszont szerint egész jól sikeredett ebből a szempontból az üveghátlap miatt. Legalábbis XR számomra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2589) kleinguru válasza B-L-A-C-K (#2587) üzenetére


kleinguru
addikt

Az fémlap tényleg bika, azt irigylem. Vettem ebayről egy tartót én is, amit az üveg hátlapra lehet tenni, de még nem mertem felragasztani.

Plusz én mágneses töltőfejet is használok, a tok ebben is korlátozna.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2590) Aaron14 válasza kleinguru (#2589) üzenetére


Aaron14
őstag

Mágneses töltőfej alatt a vezetéknélküli töltőt érted? Mert én most vettem egy IKEA-sat. Akkor a Pitaka tokját nem tudom használni ezzel az IKEA vezeteknelkuli toltovel?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2591) B-L-A-C-K válasza Aaron14 (#2590) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De lehet használni, van olyan autós tartója is amibe töltő is van ugyan így.

(#2592) kleinguru válasza Aaron14 (#2590) üzenetére


kleinguru
addikt

Nem, a kábel vége, feje fixen benne a telefonban és csak a kábelt kell odatartanom, mágnes oda húzza és tölt.

iPhone magsafe gyakorlatilag :)

Ilyet vettem.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2593) #21493760 válasza kleinguru (#2592) üzenetére


#21493760
törölt tag

Kicsit a tok témába beleszólva: én évek óta csak az Apple gyári szilikontokját használom (a kijelző hol Nillkin üveggel, hol csupaszon) & maximálisan megvagyok vele elégedve. Igaz, valóban hajlamos gyűjteni zsebből a különböző szöszöket, de ez a picit tapadósabb felület pont megadja azt a plusz biztonságérzetet.
Anno még 4S-re vettem vmi Spigen tokot, de minőségre meg sem közelítette a gyáriakat. Értem ezalatt, h ilyen kis foszlányok álltak ki a keretből, mert nem volt rendesen eldolgozva az anyag.

[ Szerkesztve ]

(#2594) HarleyCustom válasza #21493760 (#2593) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1...A gyári szilikon tokra:K Én is már csak azt használok.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2595) revolver


revolver
aktív tag

Sziasztok!

Normális hogy 2 hónap után ,a maximális kapacitás 97%-on áll ?

Ránéznétek a tiétekre? köszi

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#2596) Peat76 válasza revolver (#2595) üzenetére


Peat76
őstag

Megjelenés szeptember 22.-e óta nekem 100%!
Sosem töltöm csak a gyári hálózati adapterrel, én nem csípem a gyorstöltést és mindig 30 és 90% között tartom, két hetente megy fullra! Te hogy töltöd?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2597) B-L-A-C-K válasza revolver (#2595) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ne foglalkozz vele, semmi jelentősége.

(#2598) GeneraL_XTX válasza revolver (#2595) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

2 hónapos és 95% haaaat érdekes :U

(#2599) revolver válasza Peat76 (#2596) üzenetére


revolver
aktív tag

Szintén gyári hálózati adapterrel töltöm.Este mindig rádugom,reggel leveszem.
Fain,ennél kicsit többet vártam...

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#2600) revolver válasza B-L-A-C-K (#2597) üzenetére


revolver
aktív tag

Semmi jelentősége? 6s-ről váltottam,és azért ezt így nem állítanám.Ott is néztem ahogy fogy a maximális kapacitás...mikor elérte a 87%-ot kénytelen voltam akksit cserélni.

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.