Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) asus1 válasza B-L-A-C-K (#2399) üzenetére


asus1
aktív tag

Köszi!

Karácsonyra szerettem volna barátnőmnek is (neki 6s van), de látom itthon nincsen elérhető csak xs maxra.
Úgyhogy akkor marad ebay vagy ali. Köszi!

(#2402) Sogi74


Sogi74
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék! A nejem "hazavágta" a 6s-ét és így vásárlás előtt állunk, de nagy dilemma hogy milyen iphone-t vegyünk. Elsősorban iphone x vagy xs jöhet szóba (esetleg xr)! Tőletek azt kérdezném, hogy mi szólna egyik és másik mellett illetve ti mit ajánlotok? Tudom elég unalmas és már idegesítő kérdés lehet de mégis kérlek segítsetek! Nagyon fontos a jó fényképek készítése.

Előre is köszönöm!

(#2403) B-L-A-C-K válasza Sogi74 (#2402) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fontos az ár?

Ha nem XS, ha igen használtan i7-i8, ha közép utat választod meg XR.

(#2404) csabiks válasza Sogi74 (#2402) üzenetére


csabiks
senior tag

x bontatlanul a legjobb ar / ertekben apron nezz szet ;)

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2405) HarleyCustom válasza Sogi74 (#2402) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Xs

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2406) B-L-A-C-K válasza csabiks (#2404) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én i7-et mondanám erre inkább. Ha már bontatlan X, akkor 290-ért inkább XS, mert annyiért is van már új.

(#2407) daniel909


daniel909
addikt

Hali!
12.1.1 feltette valaki? van értelme? Én nem merem feltenni most túl jó minden. ;]

Jártam korábban úgy 7 Plussal, hogy orrba szájba frissítettem és minden alkalommal kicsit lassabb / laggosabb lett.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2408) daniel909 válasza B-L-A-C-K (#2375) üzenetére


daniel909
addikt

hát nézd.... az üzemidő ténylegesen jobb, és nagyon jó telefon alapvetően az XR is, tehát el tudom képzelni, hogy valaki azt választja. Ha ingyen van nyilván valóan nem is kérdés. Az XS is nagyon jól bírja akku ügyileg nálam.

(#2402) Sogi74 nyilván ez a kérdés attól függ, hogy a párod mit vár el egy telefontól. Munkatársam (hölgy) 6S után most I8 vett, mert egyáltalán nem érdekli a keret nélküli kijelző, és ezek a dolgok. Nem mindenki kütyü mániás, így én látatlanban egy i8 mondanék, esetleg egy i8 PLUS.

Ha keret nélküli kell akkor XS nyilván.
Beszélj vele mit szeretne, plusz ugye nyilván attól is függ a dolog mennyit szántok rá. Egyikkel se nyúlsz mellé ---> i8 és felfele.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2409) fermacht1994


fermacht1994
aktív tag

IOS 12.1.1 jailbreakelhető unthethred módón?
Szükségem lenne hívásrögzítő programra.

Feri

(#2410) talamasca válasza fermacht1994 (#2409) üzenetére


talamasca
senior tag

iOS 12 még egyáltalán nem.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#2411) talamasca válasza daniel909 (#2407) üzenetére


talamasca
senior tag

Mióta használsz iPhone-t?
Persze, hogy érdemes feltenni.
Szerinted majd lassítják a jelenlegi csúcs készüléket? 😆

“Black as midnight on a moonless night.”

(#2412) csabiks


csabiks
senior tag

az elso heten ugy voltam az xs maxal, hogy eladom es veszek egy xs-t (a meret miatt), aztan eltelt egy par het, tegnap hasznaltam haverom x-et, es az mar annyira picinek tunt, mar nem mennek vissza kisebbre! aki esetleg emiatt orlodik, nyugodtan vegye a nagyobbat, megszokhato :)

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2413) HarleyCustom válasza talamasca (#2411) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Majd csak jövőre Szeptember-től lassítják,szépen folyamatosan.:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2414) HarleyCustom válasza csabiks (#2412) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ősztől tavaszig nem volt gond a plus verzió,de nyáron hová tettem volna azt a “batár” nehéz i8plus-t?:DDD
Tavasztól őszig jó a sima.:DDD

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2415) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

XS Max vásárlás előtt állok és azt szeretném kérdezni, hogy milyen tokot ajánlotok hozzá?

Előre is köszönöm!

(#2416) B-L-A-C-K válasza Oposzumtoszó (#2415) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én ha tok csak Pitaka.

(#2417) Oposzumtoszó válasza B-L-A-C-K (#2416) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Köszönöm, utána nézek!

(#2418) #21493760 válasza Oposzumtoszó (#2417) üzenetére


#21493760
törölt tag

Gyári bőr/szilikontok.

(#2419) lugosi válasza B-L-A-C-K (#2416) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csatlakozok, pitaka mindenképpen.

(#2420) HarleyCustom válasza Oposzumtoszó (#2415) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én,ha tok,akkor csak gyári.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2421) Aaron14 válasza HarleyCustom (#2420) üzenetére


Aaron14
őstag

Same here! XR-ra "gyári" szilikontokot vettem. Tapintásra szerintem a legjobb, nem csúszkál, normális fogása van a bőrrel ellentétben, belül plüss felület és én az előző iPhone-om ejtettem már le ilyen tokban nem egyszer. Minden ütődést felfogott. Remélem a XR-t is szépen megvédi.

Annak azonban, aki meg akarja hagyni a bezel-less érzést, annak nem alternatíva. Túl vastag.

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2422) B-L-A-C-K válasza Aaron14 (#2421) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem a gyári szilikonokkal annyi a bajom hogy nagyon gyűjtik a szöszt, és nagyon vastagítja a telefont, jobban mint a gyári bőr.

(#2423) Aaron14 válasza B-L-A-C-K (#2422) üzenetére


Aaron14
őstag

Persze, de cserébe meg is védi. Mondjuk én nem rakom soha a telefonom nadrágzsebbe, vagy csak akkor ha nagyon bő a zseb.

Nincs biztosítás a készülékemen, szóval nekem nagyon más nem is jöhet szóba. Én is használnék mást, de nekem a bőr pl. a telefon alján szétáll kétirányba (tudom, csak nagyon icipicit), de engem ez kurvára zavar. 6S-re kb. 5 különböző gyári, fekete bőr tokot próbáltam fel és mind szétállt...

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2424) tboldi válasza Aaron14 (#2421) üzenetére


tboldi
nagyúr

XR-re nincs is gyári sziliontok, csak a “clear case”. :)

(#2425) Aaron14 válasza tboldi (#2424) üzenetére


Aaron14
őstag

Azert tettem idezojelbe a gyarit, mert ez Alirol rendelt 1.000 ft-os, de konkretan ugyanolyan, mintha gyari lenne. Ha ezt elore tudom egyebkent, akkor nagyon sok tizezer forintot meg tudtam volna sporolni annak idejen, mikor a 6S-emre vettem fel evente a gyari szilikontokot, mert lekopott a felulete. :DDD Egyebkent meg ennek ellenere is a legjobb marad szamomra.

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2426) B-L-A-C-K válasza Aaron14 (#2423) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nyáron akkor hova fogod rakni ha nem a zsebedbe?

(#2427) Aaron14 válasza B-L-A-C-K (#2426) üzenetére


Aaron14
őstag

Mindig hordok magamnál hátizsákot. Oda szoktam rakni.

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2428) Peat76


Peat76
őstag

Ios-nél a gyári kamera app videó felvétel közben nem tud pause funkciót! S9 és egyéb droid telefonok ezt tudják, nagyon hasznos dolog, bárhol leállítani majd folytatni a felvételt! Itt van olyan kamera app ami ezt tudja, érdemes használni másik kamera alkalmazást?

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2429) oxide83


oxide83
aktív tag

Nagylajos_1 felhasználótól vásárolt-e már valamelyikőtök korábban Apple telefont? Épp vele készülök üzletelni, megbízható eladónak tűnik 87 pozitív elbírálás alapján, csak gondoltam itt is érdeklődök.? Elvileg csak nem értékesít valami sufniban javított, törött ilyen olyan bajos mobilokat....

[ Szerkesztve ]

(#2430) HarleyCustom válasza oxide83 (#2429) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én nem ismerem,nem volt vele üzletem. Nézd meg mikor regisztrált,olvasd el az értékeléseit...ennél többet nem tudsz tenni.
És?....Hogy elvileg mit kapsz tőle? Azt csak Ő és az Isten tudja.:D. Neked csak a remény marad,hogy nem vert át.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2431) oxide83 válasza HarleyCustom (#2430) üzenetére


oxide83
aktív tag

Nem hiszem hogy probléma lesz így jobban belegondolva mert új, független a telefon és bontatlan a csomagolás ergo nem használt illetve hajlandó adásvételit is kitölteni.

[ Szerkesztve ]

(#2432) silentkiller


silentkiller
senior tag

Üdv! X 64 GB > XS 256GB

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2433) atirag


atirag
őstag

Tudom nem igazán ideillő,de hátha. Van olyan aki esetleg s9 vagy hasonló méretű androidró, váltott xs-re?
Kíváncsi lennék milyen pro kontra dolgok vannak. Vagy van ennek külön topikja?

(#2434) Peat76 válasza atirag (#2433) üzenetére


Peat76
őstag

Feleségemnek S9-e van, bőszen nyomogatom azt is..😃 😃 kiváló telefon, itt már szerintem az dönt hogy melyik rendszer jön be jobban! Pro, kontra oldalakon keresztül lehetne sorolni apróságokat, mindkettőnek van rengeteg apró előnye, hátránya, amit XS-en vagyis IOS-en hiányolok és nekem nagyon kellene, videó felvétel közben pause opció! Xs Max-on ilyen nincs! Kár..

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2435) MasterMark válasza Peat76 (#2434) üzenetére


MasterMark
titán

Hogy-hogy nincs ilyen? Ez app kérdése, amivel felveszed. :U

Switch Tax

(#2436) HarleyCustom válasza silentkiller (#2432) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Üdv!:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2437) HarleyCustom válasza oxide83 (#2431) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Persze,ne legyen gond,azt kívánom neked.
De...!
Honnan tudod,hogy honnan származik? Honnan hozta? Engem zavarna ekkora értéknél,hogy nem tudom honnan való. :U
Én már “égettem” meg magam egyszer ilyesmivel,azóta kerülöm a bizonytalan eredetű drága telefonokat.
De én,én vagyok.:)
Egyébként sok sikert a vásárláshoz!

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2438) RazoR válasza oxide83 (#2429) üzenetére


RazoR
veterán

Ha apróról szeretnél vásárolni akkor mitogábortól tedd! ;)

(#2439) joey04 válasza RazoR (#2438) üzenetére


joey04
titán

+1 :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2440) silentkiller válasza RazoR (#2438) üzenetére


silentkiller
senior tag

Vagy Kovacs_Petertől.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2441) silentkiller válasza atirag (#2433) üzenetére


silentkiller
senior tag

Apukámnak S9-ce van, hétvégén frissítettem neki. Alapvetően Androidos vonalról jövök, több, mint egy éve használtam X-et, most XS-et (de közben 4 éve iPad-ezem). Nem mennék vissza Androidra... Nagyon jó az S9 - félre értés ne essék - de "már" nem nekem való. Nézegettem, hogy mi minden sz*r fut a háttérben, mi mindent szinkronizál Isten tudja hová, teli van a rendszer minden szar app-pal (ez nem az Android hibája) merül az akksija, mint a féltégla a vízben, stb. Nem gondoltam volna, hogy egyszer azt mondom, hogy az X-nek (és az XS-nek még jobb) jobbak a kamera képei, mint az S9-nek, pedig, újra: hardcore Androidos voltam, azon belül pedig sok-sok Samsung S szériám volt S4 óta... egyszerűen kinőttem a ROM-ok mókolásából, hogy figyelgessem, mi fogyaszt éjszaka 30%-ot, mit kell kilőnöm, hogy még stabil de nem appokkal teleszórt rendszerem legyen, RAM-ot csukogatni, stb. Korábban, sosem értettem az Apple-ös embereket, hogy miért ilyen "hülyék"? Mára megértettem, hogy nézőpont kérdése, hogy ki a hülye...

Csak, hogy árnyaljam a képet, azért, ennek a mindenek feletti biztonságnak és első osztályú rendszernek nagyon megkérik az árát! Amikor odaállsz valamelyik Apple Storeban a pénztárhoz (én legutóbb egy XS 256-ossal) akkor ezért elgondolkodik az embert, az ár/érték arányon...

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2442) B-L-A-C-K válasza silentkiller (#2441) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én amúgy nem értem hogy miért veszik ezeket a telefonokat az emberek hivatalos helyen. Vannak megbízható GSM boltok már régóta, és ~100 ezer a difi hivatalos helyhez képest. Különbség meg annyi hogy +1 év szavatosság nem jár hozzá, csak sima 1 év garancia, de ez megér embereknek 100 ezret :F

(#2443) silentkiller válasza B-L-A-C-K (#2442) üzenetére


silentkiller
senior tag

Miért vesznek az emberek autót autószalonban? Kb. ugyan ez a téma.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2444) B-L-A-C-K válasza silentkiller (#2443) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez is új az is új, hülye példa.

(#2445) Tomeeka28 válasza B-L-A-C-K (#2442) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Én amiért ott (iStyle) vásároltan az a garancia, a biztosítás és a 20 havi kamatmentes törlesztő (bár ezt most pont nem hitelre vettem). Egy ilyen értékű telefonnál nem szeretnék úgy járni hogy megveszem (olcsóbban) és egy fél év múlva letiltják...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#2446) silentkiller válasza B-L-A-C-K (#2444) üzenetére


silentkiller
senior tag

Ha te mondod...
(a különbség a szolgáltatás csomag)

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#2447) B-L-A-C-K válasza silentkiller (#2446) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"különbség a szolgáltatás csomag"

Ha ez valakinek ér 100 ezreket akkor nem szóltam, nekem mindenesre biztos nem.

Amúgy nem kell OFF-olni telefon témában vagyunk.

Tomeeka28: Ha valaki részletre veszi teljes áron azt úgy még megértem, de most nem erről volt szó.

[ Szerkesztve ]

(#2448) Tibee86 válasza B-L-A-C-K (#2442) üzenetére


Tibee86
veterán

+ csere esetén a jótállás is újraindul a szürkeimportossal szemben.

(#2449) B-L-A-C-K válasza Tibee86 (#2448) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez is oké, de +100 ezerről van szó, de úgy látom sokaknak ér ennyit akkor a +1 év, meg az újraindulós garancia. Amúgy ha 1 év lejár, és nincs szavatosság, itt aprón is van olyan illető aki kicseréli neked 10-15 forintért ha nem múlt 2 éves a telefon. Ha meg azért jó ez az újraindulás hogy így majd szerinted többért eladható, akkor nem fogod tudni 100 ezerrel eladni többért, de még 30 ezerrel sem.

(#2450) Tibee86 válasza B-L-A-C-K (#2449) üzenetére


Tibee86
veterán

Abban teljesen egyetértek, hogy ez nem ér meg +100 ezret, de sokan részletre veszik, + biztosítást is egyszerűbb azokra kötni.
Ha csak valóban 30 lenne a különbség, nekem személy szerint megérne annyit, egy 250+ ezres telefonnál nem egy nagy tétel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.