Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) #21493760


#21493760
törölt tag

Sziasztok,

tegnap megrendeltem a XS-t a Telekomtól.
X volt előtte, így sok újdonságot nem fog hozni, hacsak azt nem, hogy ezüst helyett, most a space greyt választottam. 😀
Gyári szilikontok és Nillkin 3D CP+ MAX érkezik mellé.

(#2052) B-L-A-C-K válasza #21493760 (#2051) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Grat.

Azt megkérdezhetem hogy miért váltottál X-ről?

(#2053) syIex válasza B-L-A-C-K (#2052) üzenetére


syIex
veterán

Én személy szerint a méret miatt, mert ugye Max lett..:C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#2054) B-L-A-C-K válasza syIex (#2053) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Téged meg ki kérdezett :F

;]

[ Szerkesztve ]

(#2055) #21493760 válasza B-L-A-C-K (#2052) üzenetére


#21493760
törölt tag

Minden évben váltok. Az előző ilyenkor megy a feleségemnek. 🙂

(#2056) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Gyerekek aki még teheti ma menjen el vmelyik istyle-ba, baromi olcsón lehet xs-re üvegfóliát rakatni, 1800ft volt nekem :)

(#2057) B-L-A-C-K válasza GeneraL_XTX (#2056) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Teljes keretes?

(#2058) HarleyCustom válasza #21493760 (#2051) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Üdv a klubban! :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2059) fermacht1994 válasza #21493760 (#2051) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Szia!
A Telekom webes felületén rendelted a telefont?

Feri

(#2060) #21493760 válasza GeneraL_XTX (#2056) üzenetére


#21493760
törölt tag

Meddig tart az akció? Amíg a Nillkinre várok kell valami védelem. :K

(#2058) Herreløse Köszönöm! 🙂

(#2059) fermacht1994 Igen, onnan.

(#2061) bepe79 válasza GeneraL_XTX (#2056) üzenetére


bepe79
addikt

A fólia lehet, hogy olcsó, de legutóbb nekem az andrássy úti iStyle-ban úgy rakták fel a 8000 Ft-os üvegfóliát, hogy az hányinger volt, és utána pár hét múlva le is került róla, sok helyen ezerszer szebben teszik fel, Bár gondolom ezt is alkalmazottja válogattja, valószínűleg rossz embert fogtam ki. :(((

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2062) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Miért nem mondtad igy nem kell?

(#2063) -secret- válasza B-L-A-C-K (#2062) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ennyi.

(#2064) szanyi20


szanyi20
tag

Hát nálam is előjött a faceID hülyeség. Nem engedett be a telefonba, csak jelkóddal. Hiába csináltam bármit is, egy ponttól nem volt hajlandó faceID-val beengedni. Force restart: problem solved.

(#2065) sethi


sethi
senior tag

Megrendeltem ma aTelekomtól az xs-t. Azt írja a visszaigazolásban, hogy csak fizikai simmell lehet használni. Ez valóban így van vagy csak elírás lehet? Dual simmel szeretném használni, hogy megváljak a csodás céges androidostól

(#2066) -secret- válasza sethi (#2065) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Elírás.

(#2067) HarleyCustom válasza szanyi20 (#2064) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Velem is előfordult már,hogy nem ismertem meg az illetőt.:D.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2068) szanyi20


szanyi20
tag

Hihetetlen... A telekom saját fóruma a telekom.hu-n is azzal van tele, hogy a vásárlók az ügyfélszolgálaton azt az infót kapják, hogy az Xs-ekkel nem lehet dual simet használni, hogy esim nem megy az Xs-ekkel, talán majd 1-2 hónap múlva... Ezzel párhuzamosan meg itt-ott azzal reklámozza a Telekom az Xs-t, hogy náluk először ezzel menni fog az esim... Ez nekem annyira hihetetlen.. Főleg, hogy itt meg már többen kb két hete használjuk a telekomos esimet... Mi a gigám van ezekkel???

@bepe79: Ezt én értem, dehát pont a Telekom tolja ezt mindenhol, és pont náluk nem lehet személyesen intézni, de legalább online mindenki megcsinálhatja a magának...

@Herreløse: Hát jah... :) Amúgy milyen az Xs lassan egy hónap után?

[ Szerkesztve ]

(#2069) bepe79 válasza szanyi20 (#2068) üzenetére


bepe79
addikt

Az, hogy az ügyfélszolgálatosukat, akit az IT meg a telefónia/mobilpiac kicsit sem érdekel, nem tudja megjegyezni a millió készüléknek a millió paraméterét. Pedig ez lenne a dolga, vagy a cégé, hogy olyat találjon arra a pozira, aki meg tudja, vagy akit érdekel és azért tudja.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2070) sethi válasza szanyi20 (#2068) üzenetére


sethi
senior tag

Telekom partner üzlet: még idén menni fog decemberben...
Telekom Pólus: menni fog ha az Apple kiadja a frissítést hozzá....nem akarta elhinni, hogy már rég kiadta
Telekom telefonos ügyfélszolgálat: semmi infó, talán januárban (20pec várakozás, háttérben kollégáktól infó gyüjtés)
Telekom Facebook chat (Petra): korrekt infók, mit, hol, hogyan tudom intézni
Erre ma megrendelem és a visszaigazolásban ki van emelve hogy csak fizikai simmel használható

(#2071) pzstm válasza sethi (#2070) üzenetére


pzstm
titán

Dual SIM és eSIM az iPhone XS, XS Max és XR készülékeknél

Büszkék vagyunk rá, hogy a Telekom egyike a világ mindössze 14 azon mobilszolgáltatójának – Magyarországon egyedüli szolgáltatóként – amelynek saját fejlesztésű megoldása támogatja az eSIM használatát az iPhone Xs, iPhone Xs Max és iPhone XR készülékekben. A Dual SIM azt a kényelmet biztosítja, hogy az ügyfeleink két telefonszámot használjanak egyetlen iPhone készüléken.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2072) HarleyCustom válasza szanyi20 (#2068) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az a baj,hogy nagyon jó. Unalmasan jó.:D
Igényeimet maximálisan kielégíti. Néha elgondolkozok android irányba,de szerencsére magamhoz térek és felébredek,mielőtt valami marhaságot csinálnék.:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2073) sethi válasza pzstm (#2071) üzenetére


sethi
senior tag

Köszi! Ha megjön a telefon a neten leváltom a kártyám esimre és lesz ami lesz :)

(#2074) szanyi20 válasza sethi (#2073) üzenetére


szanyi20
tag

Nekem már több mint két hete szépen teszi a dolgát! Én is online csináltam. Rendben volt minden.

@Herreløse: Családban még akad pár androidos, néha a kezem ügyébe kerülnek... Hát hajam égnek áll. :) Amúgy használod a dual simet? Ha igen, hogy muzsikál?

[ Szerkesztve ]

(#2075) kengyel válasza HarleyCustom (#2072) üzenetére


kengyel
nagyúr

Komolyan mondom, én is így vagyok, csábít egy kicsit a droid. De nem akarom visszacserélni, félek hogy meg fogom bánni. Ilyen támogatást szoftveresen, egy android gyártó sem támogatja.

kengyel

(#2076) -secret- válasza HarleyCustom (#2072) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+1

(#2077) HarleyCustom válasza szanyi20 (#2074) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nejemnek is Samu S7 van,lányaimnak iphone és Samsung....szóval azért itt is akad cucc. :D
Dualt nem használom,nem tudok róla nyilatkozni.

kengyel:
Nehogy butaságot csinálj. Hesegesd el az androidos gondolataidat.:D Még egyszer nem szeretnék hibát elkövetni én sem. Nem a rendszer vonz,hanem az új készülékek,de tudom,hogy ráfaragnék,ezért kizárt!

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2078) kengyel válasza HarleyCustom (#2077) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ebben a bolond MI 8-ban kezdtem merengeni, de félek hogy hibát követnék el. :) Nem egyszerű hosszú robotozás után, IOS.-t használni, kicsit még szoknom kell. Volt I8 Plusom, az sem bírta sokáig, csak vettem egy robotot. Másodtelefonnak volt I5 s, az kicsit tovább bírta. Most nagyon elvagyok ezzel, csak idő kell hozzá.

kengyel

(#2079) HarleyCustom válasza kengyel (#2078) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Na az iphone-t egy Mi8-ra lecserélni...az oltári nagy blama lenne:D. Szerintem ne merengj rajta. Nekem eszembe nem jutna arra váltani.
Na jó!Ha ezért kapnék most 500 ezret,azt meg mondjuk 30 ezerért meg tudnám venni. Na akkor igen:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2080) kengyel válasza HarleyCustom (#2079) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem is azèrt mert visszalèpès lenne, csak egyszerűen tetszik, ès király kamera van benne, :)

kengyel

(#2081) HarleyCustom válasza kengyel (#2080) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A kamera “is” király benne. Videót csináltam egy párat...valami iszonyat jó!:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2082) Dzsuri89 válasza HarleyCustom (#2079) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Egyik barátom most akar telefont venni, de ilyen 220.000 a plafon amit rászán, végül P20 Pro mellett döntött, ha már iPhone-t nem akart, ami tetszik neki az XS, de annyit nem tud rászánni sajnos. Nem annyira jártas a telókban, aztán nála is felmerült az ilyen Xiaomi meg Lenovo hulladékok. :D
Xiaomi az ilyen 80.000-ig kb okés, utána egy forintot nem adnék azért a márkáért. :DDD

Az a nagy büdös helyzet, hogy mióta XS-t használom az összes eddigi iPhone utána nekem full gagyi, főleg ha a kijelzőt nézem. Nem szeretek elvakulni, meg nem is vagyok, de ezt az XS-t nagyon összerakták, el kell ismerni. Akkumulátor idejével is teljesen meg vagyok elégedve, hozza ugyan azt a szintet kb, mint a 8 Plusom. Hangzása frenetikus, Face ID nagyon szépen felold, kb 20-ból 1x ha picit többet gondolkozik.

[ Szerkesztve ]

(#2083) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Egy picit sokat van a telefon a kezemben...

(#2084) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Ha valaki szereti a gyári szilikon tok tapintását és formavilágát, de sajnál rá kiadni 16.000 Ft-ot és nem hiányzik neki az alma logó a hátuljáról, akkor tudok ajánlani egy nagyon jó alternatívát Ali-ról rendelve kb 3000 Ft-ért.

Nillkin Flex PURE

1 hete használom a piros színt és nagyon meg vagyok elégedve vele. Igaz picit rikítóbb, mint ahogy elképzeltem, de megbékéltem vele. :D Meg nem mondanám, hogy nem gyári a tok, ha a belsejét is megnézem pontosan borítja a mikroszálas rész, nincs elszabva mint az a sok gagyi eredeti utánzat. Nillkin 3D CP+ Max fóliával nagyon jó barátságba vannak. Egyébként a fő tok, amit vettem hozzá, az a gyári bőrtok Füredkék színben, nagyon baba. Egyik Apple viszonteladó se árulja, Apple.hu-ról kellett rendelnem, de megérte. :)

(#2085) pzstm válasza B-L-A-C-K (#2083) üzenetére


pzstm
titán

egyik héten nekem is sikerült 7-8 órát produkálni, de csalóka ám. Sokat autóztam és a Waze ebből 4-6 óra volt naponta ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2086) HarleyCustom válasza Dzsuri89 (#2082) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az etalon? Hát az Apple. Minőség,megbízhatóság,dizájn.!
Többiek csak másolni és a reklámjukban cikizni tudják. Kicsit szánalmas.
Ennél jobb nincsen és nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2087) #40359168 válasza kengyel (#2078) üzenetére


#40359168
törölt tag

Hát ha egyszer váltani kényszerülnék iOS-ről, biztos, hogy nálam is csak a Xiaomi jönne szóba. Mondjuk remélem, ilyen nem lesz soha, mert egy év droidozás alatt annyi idegesítő hibával találkoztam, hogy ihaj. Végül kis pénzért beruháztam egy 5s-be, nem hiszem, hogy akár a használtpiacot bogarászva is bele tudnék szaladni ennyire használható és jó ár-érték arányú droidos készülékbe, pláne ilyen SW támogatottsággal. Sok jól összerakott, szimpatikus telefon van (nekem személy szerint némelyik Blackberry, Nokia és Sony nagyon szimpi), de inkább nem kísérletezgetek többet. Nem márkafüggés, szimplán jók az almák minden hibájukkal együtt is, plusz pont az 5s az egyik legjobb példa arra, hogy hosszú távon a drága az olcsó. Semmi késztetést nem érzek arra, hogy lecseréljem.

(#2088) D4ni válasza #40359168 (#2087) üzenetére


D4ni
őstag

6 xiaomi termék közül mind bevégezte 1 éven belül, természetesen törés, ejtés nélkül, volt ebben telefon és más-más tartozák is. Megvan róluk a véleményem, főként hogy alap google "menüpontokat" kispórolnak a MIUI-ból( pl: Smart Lock ).

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#2089) #40359168 válasza D4ni (#2088) üzenetére


#40359168
törölt tag

Én ismerősnek ajánlottam Xiaomit, kétkártyás telefont keresett nem túl drágán, úgyhogy a Redmi 4X-et javasoltam. Ennek egy éve, azóta is használja és imádja.

(#2090) D4ni válasza #40359168 (#2089) üzenetére


D4ni
őstag

Örülök a sikerének.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#2091) csatoth79 válasza Dzsuri89 (#2082) üzenetére


csatoth79
tag

Azért ne nézzük le a Xiaomit,nagyon is kell a piacra,így a többi szereplő árait előbb utóbb le fogja törni.
Amúgy meg csúcshardvert nyújtani 100ezer ft alatt nem sok gyártónál található ez meg.A hulladéktól meg messze van hidd el :)) Amúgy én is hosszú androidos használat után váltottam XS-re és kezdek én is visszacsábulni,így megértem a kollégát.
Közben meg bárki bármit mond videózásban szerintem verhetetlen az Iphone!
Mate 20 pro nem próbáltam még,de kértem már egyet tesztelni,fotózásban nagyot gurít mindig de a videózásban én nem értem a p20 pro is hogyan van az iphone xs előtt a dxomark szerint....
Mindenesetre a Xiaomit aki olyan árban gondolkodik én mindig bátran ajánlom annak aki nem szánna többet rá és csúcs telefont vagy erős középkategóriásat szeretne.
Pl a gyereknek Xiaomi A2-t vettem 50ft alatt 4gb ram 64gb belsővel ezt milyen telefonnal tehetem meg miközben a kamerája tökéleteshez közel van ebben az árban.
Gyártók amúgy nem értem,mert pl nekem a legfontosabb,hogy jó videó és jó fotók készüljenek és ezt Xiaomin kívül olcsóbb kategóriában nemigen találom meg,csak a csúcstelefonokban.
És igaz,hogy anyaghasználat nem ugyanaz,de egy iphone XS árán 4db Xiaomi Pocophone F1-et lehet venni.
Szóval kinek mi jön be,kinek milyen a pénztárcája.
Én ha összekapja magát videózás frontján a huawei ,akkor tuti cserés lesz P30 pro-ra az XS,de ez tényleg kinek mi jön be,attól nem hülye valaki ha váltogat :DD
Kijelzőben igazad van brutális az XS,viszont emlékezzünk vissza 2-3 éve is még milyen szarnak volt titulálva az amoled kijelző megmagyarázva ezzel,hogy az iphone-ba miért nem került bele(gyanítom inkább nem merték meglépni ezt az árazást kellett rá valami duma)
Az ára valaminek meg szintén kinek mi én adok egy telefonért ennyit de többet is ha az én összes igényemet maximálisan kielégíti és ettől nem érzem magam hülyének sem hogy 460ezer ft-ért megvettem az XS 256gb változatot ráadásul gyári bőr tokkal plusz egy huszas volt :Y

(#2092) csatoth79 válasza D4ni (#2088) üzenetére


csatoth79
tag

Van 2 db xiaomi telefon(egyik új másik 1 éves) 2db hordozható minőségi hangszóró (2500ft és 9000ft volt az áruk 1,5 évesek) egy légszűrő (1éves) IP kamera (1 éves) két hordozható töltő (1éves és fél éves)
egy tv box (1 éves) mindegyik kifogástalanul működik a Xiaomi már nem az,mint régen régebben hozzáteszem az iphone XS most másfél hónap után kezdi már a le lefagyást pl mikor youtube linket osztok meg egymás után 2-3 db-ot viberen 1-2 perces leállást produkál.De ha igazad van akkor most várhatóan minden xiaomi termékem tönkre fog menni :)

(#2093) ricshard444


ricshard444
veterán

Nagyon jó a Xiaomi, én is csak azt vennék Android-ban, ha szabadon választhatnék. Engem újra és újra meggyőzött, mikor műszaki boltban dolgoztam.

Ettől függetlenül a legjobb élmény eddig még mindig az IOS. :P

Vannak dolgok...

(#2094) kengyel válasza HarleyCustom (#2081) üzenetére


kengyel
nagyúr

A videót én is teszteltem, normál fényviszonyok mellett nagyon szép, viszont kevesebb fényviszonynál, kicsit szemcsésebb a minősége. Ez így van minden mobilnál, teljesen rendben van. :)

kengyel

(#2095) D4ni válasza csatoth79 (#2092) üzenetére


D4ni
őstag

Tényleg jó hír ,hogy nálatok ilyen sok termékük tesz jó szolgálatot . Én viszont szívtam velük , ráadásul szintén eltérő kategóriában..

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#2096) HarleyCustom válasza csatoth79 (#2092) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Köszönöm a Xiaomi infót.
Elég lesz.
:R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2097) csatoth79 válasza HarleyCustom (#2096) üzenetére


csatoth79
tag

Azért volt benne iphone XS infó is :))
És hát azért legalább témába vág a beszélgetés,nem mint a fórum elején :)

(#2098) ASRMartyn


ASRMartyn
tag

Sziasztok. Aki dupla simmel hasznalja az uj szeriat es az esimrol megy a mobilnete, szinten szakadozva mukodik? A fizikai simre atallitva viszont hasit. 😞 eleg sok kellemetlenseget okozott, mig rajottem, hogy ez a problema. Vagy csak nekem?

ZTE Grand X -> Nokia Lumia 625 -> honor7 -> iPhone 7 Plus -> iPhone Xs

(#2099) HarleyCustom válasza csatoth79 (#2091) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nyugodj meg,nem fogja összekapni magát a Huawei videózás terén.(sem) :)

Már csak azt nem értem,miért nem Xiaomi-t vettél,ha az teljesen ugyanazt tudja,mint ez? :U. Mert ugye nyomod ám a marketinget rendesen.:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2100) kengyel válasza HarleyCustom (#2099) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még én is töröm rajta a fejem, maradjon vagy eladjam. Még alszom rá egy keveset, mert semmi gondom nincs vele. :)

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.