Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) sethi válasza Ragefull (#2197) üzenetére


sethi
senior tag

Toknak a Nillkin pure flexet használom. Itt ajánlotta valaki és nagyon jó minőségű, viszont a színek egy kicsit élénkebbek a képekhez képest. Fóliát nem használok

[ Szerkesztve ]

(#2202) Eagl3 válasza HarleyCustom (#2199) üzenetére


Eagl3
veterán

Épp ez benne a pláne, hogy nem használtam a kamerát (max 2-3 képet csináltam). És ha megnézed az időpontokat, akkor kezdett el rohamosan merülni, mikor lefeküdtem aludni, előtte még nyomkodtam aztán letettem magam mellé, reggelre meg totál lemerült, pedig határozottan emlékszem, hogy 30-40% még volt az akksiban.

-secret-: én is erre gondolok, mert ugye vannak alkalmazások, amik hozzáférést kérnek a kamerához, jó lenne tudni, hogy mi szívta le.

[ Szerkesztve ]

(#2203) Peat76


Peat76
őstag

Megdöbbenve tapasztalom hogy most a imessage nem megy! Ez a rohadt Esim megint bekavar, hiába indítom újra a telefont folyamatosan aktiválni akarja az iMessage-et! Nem is értem....

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2204) HarleyCustom válasza Eagl3 (#2202) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ja értem. Akkor nézz körül a letöltött alkalmazásokban,melyek a kamerát használják.
Érdekes:U

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2205) -secret- válasza Eagl3 (#2202) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

"én is erre gondolok, mert ugye vannak alkalmazások, amik hozzáférést kérnek a kamerához, jó lenne tudni, hogy mi szívta le."

Akkor nem a kamera app szívta volna le ha ez lenne a gond. Szerintem a videó felvétel akadt be, videóztál a napokban?

(#2206) Eagl3 válasza -secret- (#2205) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem videóztam.

Most feltöltöttem, újraindítottam, ránézek pár óra múlva, hogy mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#2207) Dzsuri89 válasza sethi (#2201) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Szerintem én voltam aki beírta a Nillkin tokot. :)
Te melyik színben vetted?

(#2208) Fr3eWar válasza HarleyCustom (#2199) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Ez nem az "egyszer minden lemerül kategória" látszik, hogy 9-től konstans elkezdte valami szívni az akkut és hajnal 3-ra kivégezte. Tuti valami beragadt, a háttérben, és még naplózni sem tudta megfelelően.
Elég megmagyarázhatatlan az ábra.
Van 1-3 között 1,45 perc tevékenység mégis már 9-től merülőpályán volt.
Illetve a képernyő idő, és háttértevékenység idejéből nem jön ki a diagramon látható oszlopok "ideje".

(#2209) sethi válasza Dzsuri89 (#2207) üzenetére


sethi
senior tag

Kék. Képen éjkék a valóságban kicsit zöldeskék, de nagyon jól néz ki.

(#2210) lugosi válasza Fr3eWar (#2208) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is így gondolom a kép alapján, amit írtál.
Ami egyébként azért is furcsa, mert ha valamiről nehezen tudom elképzelni, hogy beragadjon, az a kamera.

(#2211) HarleyCustom válasza Fr3eWar (#2208) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:R Oksa.Közben már felfogtam :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2212) buci30


buci30
addikt

Erre valaki?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2213) Peat76


Peat76
őstag

Megy az...

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2214) asus1


asus1
aktív tag

Sziasztok!

Lehet iszonyat hülye vagyok vagy csak beképzelem, már nem tudom :U
De létezik az, hogy kicsit megvan hajolva a telefon?(iphone xs) Tehát ha oldalról megnézed az élénél fogva, mintha a hátlapja felé egy nagyon nagyon kicsit ellenne görbülve.
Fateromét megnéztem és az övé is ilyennek tűnik, lehet csak beképzelem?

(#2215) -secret- válasza asus1 (#2214) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Képzelődsz. :D

(#2216) asus1 válasza -secret- (#2215) üzenetére


asus1
aktív tag

Lehet, de neked is úgy tűnik? Kb. a kijelző felétől felfele tűnik úgy.
Viszont van egy tényleges problémám, hogy nem tudom az appstoreból némelyik gyári alkalmazást felfrissíteni. Rámegyek, hogy frissítés, majd pörög egyet és vissza adja a frissítésgombot.

(#2217) HarleyCustom válasza asus1 (#2214) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Gyere le a “szerről”! :D
Hidd el,nem éri meg.Az élet szép.:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2218) Peat76 válasza HarleyCustom (#2217) üzenetére


Peat76
őstag

:C :DD :DD :C :U

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2219) Peat76


Peat76
őstag

Amúgy bakker fura csak megnéztem én is..😃 😃
Ha behunyom az egyik szemem akkor sík, viszont két szemmel kissé tényleg mintha ívelt lenne!
Kész vagyok..😃 😃 😊

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2220) asus1 válasza Peat76 (#2219) üzenetére


asus1
aktív tag

Na ugye!!! Mondtam én! :DD :DDD Csak nekem egy szemmel is :Y ;]

(#2221) HarleyCustom válasza Peat76 (#2219) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mit szedtek srácok! Én is kérek mostmár...:DDD

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2222) Peat76 válasza HarleyCustom (#2221) üzenetére


Peat76
őstag

Nyilván optikai csalódás és fény furfangos játéka idézi elő ezt az anomáliát!..😃 😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2223) buci30


buci30
addikt

Tenyleg 😱 A MAX is megvan kicsit.
S én full sötétbe néztem tehát a fény nem csalhat 😂😂😂😂

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2224) HarleyCustom válasza Peat76 (#2222) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Rendben.
Én nem látok görbülést. Lehet velem van a baj.:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2225) Polir7510


Polir7510
csendes tag

Sziasztok.
Megvan az Xsem .
Valószínű ki fogom használni az Esim adta lehetőségeket mert két telefon al rohangálok egész nap.
Viszont a másik telefonom Dominos, arra ugye nincs Esim ha jól tudom csak előfizetésesre!?
Igy akkor az előfizetéses kartyamat kell esimesre átváltani.
Azon akarok netezni is meg tobbnyire hivast is kezdeményezni. A mostani domino kártyám lenne a fizikai sim, amin néha fogadok hivast. Napi 5-6 ot.
Megéri igy váltani? Nem lesz bajom a nettel ? 4 g stb. Koszonom a válaszokat.

(#2226) Eagl3 válasza Polir7510 (#2225) üzenetére


Eagl3
veterán

Egyelore nem tul meggyozoek a tapasztalatok e-sim ügyben.

(#2227) HarleyCustom válasza Polir7510 (#2225) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Üdv,gratula!

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2228) sethi válasza Polir7510 (#2225) üzenetére


sethi
senior tag

Két kártyával használom nincs gond. A saját az esim ami a főkártya is és arról megy a net. A céges a fizikai amit ráirányítottam a sajátra. Így ha a sajáton beszélek és a cégesre hívás jön át tudok váltani. Ha nem lenne átirányítva a hívás befejezéséig a másik kártya elérhetetlen lenne és net sincs. Nem jönnének a nemfogadott hívásról sem az értesítések. A névjegyzékben érdemes beállítani melyik kontaktot melyik számról akarod hívni alapértelmezetten

[ Szerkesztve ]

(#2229) Polir7510 válasza sethi (#2228) üzenetére


Polir7510
csendes tag

Köszönöm!
Akkor ezt az átirányítást megcsinálom.
Beakarom olvasni a qr kodot és azt irja hogy nem jo. Valami olyat ir hogy nem elofizetéses.
Az a baj egybol beolvassa. Nem hagy idot se hogy odatartsam.
Érdemes lenne kinyomtatni a qr-t?

(#2230) sethi válasza Polir7510 (#2229) üzenetére


sethi
senior tag

Én a laptop kijelzőjéről olvastam be és meg is lepődtem , hogy nem volt idő igazítani, de elsőre elfogadta. Lehet érdemes kinyomtatni
[link]
Itt írta valaki kommentbe az átirányítást, azóta minden faszán működik. Addig szenvedés volt hogy ha telefonáltam a másik számom teljesen lehalt

(#2231) Polir7510


Polir7510
csendes tag

Na siker.
Mukodik. Ki kellett nyomtatnom, és úgy beolvasni.
Az Esim mindig a masodlagos? Nem lehet úgy hogy az az elsődleges nem a fizikai sim?

(#2232) Polir7510


Polir7510
csendes tag

Na most hogy benne van a fizikai sikerult átirni.
De figyeljetek már. Mi ez a térerő jelzés?
Nem birok rajta kiigazodni.
Csak az egyiknek a térerejét mutatja?

(#2233) sethi válasza Polir7510 (#2232) üzenetére


sethi
senior tag

Nálam vízszintesen ketté van osztva a térerőjel úgy mutatja mindkettőt. Be lehet az esimet is állítani elsődlegesnek. El is nevezheted őket, a számokat is megadhatod a könnyebb megkülönböztetés végett.

(#2234) kleinguru válasza sethi (#2233) üzenetére


kleinguru
addikt

Igen, de az állpotsoron mindig a fizikai van felül :(

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2235) sethi válasza kleinguru (#2234) üzenetére


sethi
senior tag

Az elsődleges van felül. Nálam az esim

(#2236) Polir7510 válasza sethi (#2235) üzenetére


Polir7510
csendes tag

Igen nálam is.

(#2237) Polir7510 válasza sethi (#2228) üzenetére


Polir7510
csendes tag

Beálítottam a fizikai szám átirányítását az Esimre, de ha telefonalok es kozben hivom a fizikat kisípol.
Mit csináltam rosszul?

(#2238) sethi válasza Polir7510 (#2237) üzenetére


sethi
senior tag

Passz. Nálam az esimen a hívásvárakoztatás aktív a fizikain ki van kapcsolva. Lehet ez a megoldás

(#2239) Polir7510 válasza sethi (#2238) üzenetére


Polir7510
csendes tag

:(
Nem jó így sem. Kisípol sajnos

(#2240) sethi válasza Polir7510 (#2239) üzenetére


sethi
senior tag

Akkor passzolom a kérdést. Nálam ezekkel a beállításokkal megy

(#2241) Polir7510


Polir7510
csendes tag

Neked mindketto kartya előfizus?
Nekem az esim az elsődleges a fizikai a másodlagos

(#2242) sethi válasza Polir7510 (#2241) üzenetére


sethi
senior tag

Igen. Esim az elsődleges (saját) fizikai a másodlagos (céges)

(#2243) Polir7510 válasza Polir7510 (#2241) üzenetére


Polir7510
csendes tag

És a fizikait(cégeset) irányítottad át az Esimes számra?

(#2244) sethi válasza Polir7510 (#2243) üzenetére


sethi
senior tag

Igen.

(#2245) Polir7510 válasza Polir7510 (#2243) üzenetére


Polir7510
csendes tag

Mindketto előfizus kártya?

(#2246) sethi válasza Polir7510 (#2245) üzenetére


sethi
senior tag

Igen

(#2247) oxide83


oxide83
aktív tag

Sziasztok!

XS és XS Max tulajokat kérdezném, vannak-e itt olyanok akik nem csúnyítják el a felismerhetetlenségig a telefonjukat tokkal és kijelzővédő fóliával?? Sikerült már beszereznetek néhány karcot elöl vagy hátul?

XS Maxot szeretnék venni de a külföldi fórumok az utóbbi hetekben felzendültek és azt állítják hogy az új XS sorozat a legkevésbé karcálló az összes eddigi Apple telefon közül és akár pár óra használat után karcolódik a kijelző vagy épp az üveg hátsó rész...csupán az ujjunkon lévő mikro porszemcséktől vagy attól ha leteszed egy olyan felületre amely nem pormentes, vagy épp attól ha megpróbálod letörölni az ujjlenyomatokat és a kijelzőn maradt por már karcolja is a kijelzőt.

Ha ez igaz akkor egy ilyen árral rendelkező készüléknél szerintem finoman szólva vérlázító amit az Apple művel a vásárlóival.

[ Szerkesztve ]

(#2248) Grougon válasza oxide83 (#2247) üzenetére


Grougon
tag

Xs max, nem használok fóliát, nem karcos. Viszont valami tok viszont nem árt rá mert iszonyúan csúszik. Szövet kanapén leraktam egy vízszintes részre és 5 perc múlva leesett, kb 15 cm-t tett meg ennyi idő alatt.

(#2249) Rubyra1n


Rubyra1n
tag

Sziasztok! Mielott megvettem volna az Xs Max-ot bementem megnezni a Telekomba, hogy lassam milyen a kijelzoje es a fogasa is. A kérdésem az lenne, hogy a kiallitott telefonnak miert sokkal szebbek a szinei mint az en Xs Max készulekemnek?

(#2250) ruarua válasza Rubyra1n (#2249) üzenetére


ruarua
tag

Szerintem ott maxra van húzva a fényerő. Én anno az XR színeit néztem, hogy milyen szépek a boltban.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.