Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) Sys85 válasza D4ni (#7598) üzenetére


Sys85
veterán

1hét?
Milyen üveget és fóliát használtál eddig?Nekem az i7-en egy 1700ft-os nillkin üveg van 2 hónapja,de atomstabilan áll rajta,pedig sokszor van passzosabb zsebből kivéve és berakva,takarítom és törölgetem is rendszeresen,de meg se mozdul.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7602) Boss81 válasza D4ni (#7598) üzenetére


Boss81
senior tag

Érdekes amit mondasz , ameddig "olcsóbb" üveg volt rajt (ha jól emlékszem 3500 ft volt) a szélein körbe feljött illetve levegősödött az üvegfólia , rendeltem egy komolyabbat , felraktam , ezzel hibátlan :K
Én inkább biztosra megyek a karcokkal szemben , valamennyire biztos karcálló , de inkább a lehetőségekhez képest próbálom megvédeni .
Ahhoz azért drága telefon hogy ocsmány módon nézzen ki "tele" karcokkal .

[ Szerkesztve ]

(#7603) -Ben- válasza D4ni (#7598) üzenetére


-Ben-
veterán

Kb ugyanaz, mint a 6S..

(#7604) D4ni


D4ni
őstag

Gyakran eléggé izzadós vagyok , sajnos megköveteli a munkám a pörgést. Emiatt felválik simán az üveg , ami ráadásul képtelen rendesen rámenni a széleken , levegős marad . Pedig kipróbáltam már 5 különböző fajta üveget kb.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7605) Gigicuci válasza D4ni (#7598) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nekem sem üveg, sem fólia nincs rajta de egyelőre szemmel látható karcot még nem látok. Sem kicsit sem nagyot. Egyelőre bírja.

(#7606) Viper26 válasza Gigicuci (#7605) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ugyanez nálam, persze gondolkozom, hogy kell-e rá valami egyáltalán.

iPhone 14 | FR955

(#7607) mate543


mate543
tag

Ha nem vagyok Iphone-s, akkor a 6s vagy a 7-es érné meg inkább?

Árban számomra nem nagyon számít, mert részletre venném amúgy is, és árban pár ezer Ft eltérés lenne.

(#7608) Boss81 válasza mate543 (#7607) üzenetére


Boss81
senior tag

Személy szerint a 7-es vagy a 7 plus verziót választanám , nekem jelenleg az van , előtte 6s plus volt .

(#7609) mate543 válasza Boss81 (#7608) üzenetére


mate543
tag

Hát akkor lehet hogy a 7-es lesz, nekem az 5,5 col az már túl nagy. :D

(#7610) Boss81 válasza mate543 (#7609) üzenetére


Boss81
senior tag

Persze az már személy függő , kinek melyik kényelmes :K

(#7611) -Ben- válasza mate543 (#7607) üzenetére


-Ben-
veterán

6S

Szerk.: nem láttam, hogy részletre lenne. Akkor 7. :)

[ Szerkesztve ]

(#7612) B-L-A-C-K válasza mate543 (#7607) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha újonnan részeltre lesz, és amúgy is pár ezer van közte akkor értelemszerűen i7.

(#7613) leslieke válasza mate543 (#7607) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem a 7.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7614) mate543


mate543
tag

Köszi srácok/lányok. :D Most már csak párszor ki kell próbálnom élőben, megnyomkodom hogy milyen a szifon. :D Egyszer-kétszer kipróbáltam, egy-két óra kelleni fog mire megszokom.

(#7615) Protector válasza tboldi (#7582) üzenetére


Protector
csendes tag

A váltással kapcsolatos tapasztalataidra majd én is kíváncsi lennék. IPhone volt az első okostelefonom, viszont azóta androidot használok. Hosszú idő után most először, a 7 megjelenése és az új ios miatt erősen gondolkodom én is hogy ismét apple telefont veszek. Nagyon bejön a 128 as matt fekete. Hátha össze jön. :)

iPhone 11 Pro

(#7616) #65577472 válasza Protector (#7615) üzenetére


#65577472
törölt tag

6 év masszív droidozás után bő 1 éve váltottam iPad-re, 5 hónapja iPhone-ra (előbb SE, aztán i7). Kb 2-3 havonta cserélgettem a telefonjaimat, hirtelen nem is tudok olyan márkát mondani, ami nem volt nekem. Ha akkor valaki azt mondta volna, hogy egy iPhone lesz az, ami mellett megmaradok, biztosan orvoshoz küldöm.

A sok romolgatás és mókolás után tetszik, hogy ez egy "out of the box" telefon, az iOS-re nagyon könnyű átállni, a rendszer fluid, észszerű és rendkívül felhasználóbarát. Engem "megfertőzött" és nem hiányzik a zöld robot.

Az i7 szinte biztos, hogy 2 éves szolgálatot fog nálam teljesíteni, úgy tervezem, hogy ráállok majd a páratlan számozású iPhone-okra való váltásra.

(#7617) Ed Parker válasza Gigicuci (#7605) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Szemed jó? :DDD

(#7618) leslieke válasza mate543 (#7614) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lesz vele gond. :)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7619) Sys85 válasza #65577472 (#7616) üzenetére


Sys85
veterán

Hasonló "előéletem" van nekem is,mondjuk többségében Samsungjaim voltak.
I7-re váltás után nekem is jött a "ez jó,tuti hogy ez most sokáig meglesz",de az elmúlt 1-1,5 hónapban elkezdtem kicsit aggódni hogy lehet bajban leszek ha megjelenik az S8 és úgyis megkívánom,de most hogy már tényleg kint van és sok videót és cikket lehet róla látni/olvasni kicsit megnyugodtam,mert marhára nem kapott el a must have érzés tőle.Ha 2 évig nem is,de az idei szifonok bemutatásáig biztosan marad az i7,teljesen elégedett vagyok vele,még ha vannak nagyobb tudású telóik is a piacon.
Sőt lehet elkezdek kiépíteni egy Apple rendszert itthon,nagyon fáj a fogam egy ipad-re,egy apple tv-re és egy imac-re,csak a pénzmag egy része még nincs meg. :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7620) #65577472 válasza Sys85 (#7619) üzenetére


#65577472
törölt tag

Az S8 jó telefon, de az 5.8"-es nyújtott kijelző teljesen ellehetetleníti az egykezes használatot. 5.2" méretben jobb lett volna az S8+ mellé.

Egy Apple TV-t én is venni fogok,

(#7621) D4ni válasza #65577472 (#7620) üzenetére


D4ni
őstag

Magyarországon mire lehet használni az Apple tv-t a képernyő részleges kivetítésén túl ?

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7622) #65577472 válasza D4ni (#7621) üzenetére


#65577472
törölt tag

A streamelés miatt nekem már megérné beruházni rá.

(#7623) br4adam válasza D4ni (#7621) üzenetére


br4adam
aktív tag

Elég sok alkalmazás van kint rá már. Amiket pl. sokat használok: YouTube, Plex, SoundCloud, Netflix, néhány játék, na meg ugye az iPhoneról tartalom megosztás a Tvre jól jön néha.

(#7624) kavarc


kavarc
aktív tag

Sziasztok!
Olyan kínom lenne, hogy tegnap feltettem a 10.3-at (itunes, újratelepítésés, új telefonként beállítás) ma szembesültem vele, hogy bizonyos telefonszámaim hiányoznak a kontaktoknál, miután az ios behúzta a kapcsolatokat.
Kizárólag outlook contact listát használok. Eddig nem volt gondom vele, mindig frissítette magát minden platformon, mindkét irányban.
Kell valami extrát bekapcsolni, vagy kézzel frissíteni, ha új telefonszámot viszek fel? Ki tudja mióta nem frissít és pontosan hány szám is hiányzik. Elég kellemetlen a dolog.
Ez vajon bug?
köszi

(#7625) Gigicuci válasza Ed Parker (#7617) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Izé, zseblámpával súrlófényben még nem néztem, ez igaz. De normál üzemben tényleg nem látok rajta karcot!

(#7626) Boss81


Boss81
senior tag

Végre megérkezett :C Legalább megérte az árát , benne van az anyag , és nem csak szitanyomat :D

[ Szerkesztve ]

(#7627) Treff


Treff
aktív tag

Srácok, a beépített Email app mitől hízik megállás nélkül?

- van benne vagy 25-30 email
- ami nem kell, azt mindig törlöm
- és a kukából is törlöm.

Errefel mégis 700 MB fölött van.
Ma is töröltem 1 emailt, majd a kukából is, erre 708-ról 709MB-ra ugrott a foglalt hely.

Hogy lehet ezt kitakarítani???

(#7628) Tibee86


Tibee86
veterán

Feladtam, nem találom. :D
Hol tudom kikapcsolni, hogy a safariban ahol a lapok lehet váltogatni, legalul ne jelenjenek meg az előzmények vagy micsodák azok?

(#7629) marilllyo


marilllyo
veterán

YouTube-ról Fbmessengeren való megosztás nem működik nálam. Más is tapasztalt ilyet?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#7630) marsu. válasza Tibee86 (#7628) üzenetére


marsu.
senior tag

A gyakran felkeresett oldalak? Beállítások-Safari-Gyakran felkeresett webhelyek, KI.
Engem is nagyon irritált anno. :D

(#7631) Tibee86 válasza marsu. (#7630) üzenetére


Tibee86
veterán

Köszi! Azt hittem az a safari kezdőlapjára vonatkozik. Mondjuk hiába kapcsoltam ki ugyanúgy ott maradtak amig egyesével ki nem töröltem őket. De a lényeg, hogy eltűnt végre.

(#7632) mrc4y válasza marilllyo (#7629) üzenetére


mrc4y
tag

frissítés óta nálam sem működik

(#7633) wozzy válasza marilllyo (#7629) üzenetére


wozzy
tag

Fotókból, messengeren megosztás sem működik.

(#7634) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Mit tud csinálni a YT a háttérben?

(#7635) leslieke válasza -secret- (#7634) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nézi helyetted a videókat. :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7636) -secret- válasza leslieke (#7635) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

-20%-ot éjszaka leszívott ez a háttértevékenység. :U

(#7637) lugosi válasza -secret- (#7634) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egy ideje töröltem a fb és a messenger appokat a telefonról. Csomó hely felszabadult, amellett nincs az az érzés, hogy rá kéne nézni (bár nagyon keveset fb-oztam, inkább az a boldogszülinapos-lelépős ember vagyok). Szerintem jót tesz a letörlése. Ha meg nagyon kell valamiért akkor megnyitom böngészőben. Nálam ez tökre bevált.

(#7638) #65577472 válasza lugosi (#7637) üzenetére


#65577472
törölt tag

De -secret- fórumtársnak a YouTube app szívja az akksiját a háttérben.

(#7639) -secret- válasza lugosi (#7637) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah azokat már megszoktam de nem is zavarnak. Viszont a YT appot havonta 2x használom kb. és mindig ez van. :U

Fb, Messengert láthatod, hogy én is mennyit használom...

[ Szerkesztve ]

(#7640) #65577472 válasza -secret- (#7639) üzenetére


#65577472
törölt tag

1-2 napja frissült az app, lehet, hogy valami fejlesztői hiba.

Szerk: Most olvasom, hogy régóta fennálló hiba, akkor passzolom.

[ Szerkesztve ]

(#7641) domerator válasza -secret- (#7634) üzenetére


domerator
veterán

Szerintem most éppen tök szar az akku stat.... nálam betette az elemlámpát, amit nemtom mióta nem használtam. :W :(((

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#7642) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#7544) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Előjöttek a bugok! :)

Ma unalomból vissza raktam az előző 10.2-t iTunes-al ,aztán nyomkodva rögtön elő is jöttek azok a bugok amikről már sok esetben szó volt és amiről te is készítettél videót.
iTunes biztonsági mentésem besütötte ,hogy régi a rendszerem és nem lehet vissza állítani csak a legfrissebb 10.3-al ,na mondom magamban ez is egy nagy potya volt és csak előidéztem vele a bugokat.

Frissítettem 10.3-ra amin még mindig jelen voltak a bugok ,majd a saját biztonsági mentéseimet visszarakva ismét eltűntek a problémák. :Y

Következtetve a történtek alapján vagy használhatok olyan funkciót ,VAGY nem használhatok olyan funkciót amit a többség igen ,és az a "akármi" okozhatja a bugokat.

Na viszont ,hogy az a akármi pontosan mi is lehet ,egyelőre számomra ismeretlen.
Jelenleg a telefonom továbbra is bug mentes lett ,mostani messengeren kívül mert az botrányosra sikeredett manapság (ez miatt is raktam volna vissza a régebbi rendszert).

[ Szerkesztve ]

(#7643) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Kéne egy kis segítség....

Home gomb érintésre nem oldja fel a telefont ,csak ha megnyomom.
Pedig be van állítva hogy érintésre reagáljon és ne nyomásra:

Ilyenkor mivan? :U

(#7644) entoni1989


entoni1989
tag

Sziasztok.

Iphone 7 Plus-hoz szeretnék segítséget kérni a tokválasztáshoz. Lényeges nekem, hogy átlátszó legyen, mert nem akarom eltakarni a telefont és még az hogy ne legyen tőle olyan robosztus. Van egy pár alternatíva amit összeszedtem, ehhez szeretném a véleményeteket kérni, hogy melyikkel lehet a legjobb és a legformásabb és persze stapabíróbb, aki már esetleg használ ezek közül:

- Spigen Ultra Hybrid
- OtterBox Symmetry

és még van egy érdekesség amire bukkantam és így első látásra tetszik, egy úgynevezett "öngyógyító" tok, nem látszódnak meg rajta a karcok, ami egy nem elhanyagolható dolog, kérdés, hogy ez mennyire hatásos, erről lenne szó:

- Just Mobile TENC iPhone 7 Plus öngyógyító tok - fényes átlátszó

Van róla egy video is, hogy milyen és egy teszt videó is.

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#7645) -secret- válasza entoni1989 (#7644) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Öngyógyító tok, szerintem felejtsd el ennyiért. Veszel az árán kb. 5 Nillkin TPU tokot, inkább azt.

(#7646) B-L-A-C-K válasza TechN7ne (#7643) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Remélem nem sötét kijelzőnél akarod, mert úgy nem is fogja feloldani, nyomd meg pl a bekapcs gombot egyszer, hogy feléledjen a kijelző, és utána tedd rá a kezed a home gombra úgy már be kell engedjen.

(#7647) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#7646) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Pontosan úgy teszek ,eddig is így használtam.... :U

(#7648) mazsonpopo


mazsonpopo
tag

Sziasztok,

CarPlay-el kapcsolatban szeretnék kérdezni egyet, hátha valakinek van ötlete / tapasztalata? Sync 3-as Ford Focus, a barátnőm telefonját (5S) rádugva valamilyen rejtélyes oknál fogva működik a CarPlay automatikusan - pedig ugye itthon nem kellene -, viszont az én telefonom nem.

Létezik, hogy ez függ valamilyen régió vagy valami egyéb beállítástól? Valakinek ötlete?

Köszi,
Krisztián

(#7649) entoni1989


entoni1989
tag

Meg mégi ami fontos kérdés és kimaradt az üvegfólia, melyik a jobb, kinek van ezzekkel tapasztalata?

- iGlass Standard kijelzővédő üvegfólia
- iGlass 3D Round kijelzővédő üvegfólia
- vagy esetleg Xpro termékek közül?

(#7650) Tibee86 válasza entoni1989 (#7649) üzenetére


Tibee86
veterán

Ebay, aliexpress és töredék áron van szinte "ugyanaz".
Mindenképp teljes keretes, a standard fóliák nagyon bugyután néznek ki a telefonon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.