Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) tarcsika válasza galaxys80 (#8035) üzenetére


tarcsika
tag

Valakinek irreálisan kevés pontszámot produkált az i7-ese! Gondoltam megmérem én is, mert kb. ios 10.1 környékén mértem utoljára! Kíváncsi voltam, hogy azóta mi a helyzet a pontszámok terén az én készülékemen! Szóval a kérdésedre a válaszom: Szimplán kíváncsiság!

(#8052) mrc4y válasza juhasz22 (#8050) üzenetére


mrc4y
tag

Én emiatt (is) gariztattam anno a telefont és rájöttem, hogy semmi értelme, mert az új i7 is amit kaptam 120-140e pont körül kapott antutuban ugyan úgy mint amit leadtam. Szóval legjobb ha nem foglalkozol vele és nem futtatod az antutut. Nálam ki lett beszélve anno ez a probléma és kinek adja a pontot kinek nem, de a telefon nem tud kevesebbet, legalábbis én az előzőnél sem vettem észre semmit. Ugyan olyan gyors volt mint ez vagy amit a MM-ban nyomkodtam. Néha néha meg lehet kapni azt a 160-170e körüli értéket de ne aggódj sokszor én sem láttam ahogy még mások sem.

[ Szerkesztve ]

(#8053) B-L-A-C-K válasza juhasz22 (#8050) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tedd be a hűtőbe, várj egy kicsit és onnan futtasd, és sok pontot fogsz kapni...

(#8054) Ed Parker válasza mrc4y (#8052) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Zárj be minden alkalmazást és úgy futtasd.

(#8055) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#8054) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az nem sokat számít, a melegedés miatt lesz alacsony a pont.

(#8056) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#8055) üzenetére


-Ben-
veterán

Érdekesség, hogy a 10.3 óta több pontot kellene kapnia minden készüléknek, ehhez képest nekem jóval kevesebb lett. Korábban a 179 ezret is sikerült elérni. (Persze értelme tényleg nincs sok, de érdekes).

(#8057) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#8055) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Akkor jó.
Én az északi sarkon tesztelem, ezért kaptam mindig jó pontokat? :Y

(#8058) mrc4y válasza Ed Parker (#8054) üzenetére


mrc4y
tag

Mindig így futtattam.

(#8059) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#8057) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egyik proci se egyforma, van ami jobban melegszik, van ami kevésbé.

(#8060) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#8059) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Valóban proci szinten lehet eltérés?
Sztem nem, inkább ram és háttértár okozhatja.

(#8061) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#8060) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én a melegedésre értem, ott meg a procinál van eltérés, mivel nincs 2 egyforma. Ha meg normálisan hűtve van, azaz ha tényleg berakod a hűtőbe, és vársz egy kicsit, majd elindítod, jó pontot fog kapni mindenki (a telefonnak meg nem lesz baja ha 10 percet hűtőbe van).

Az már persze más kérdés hogy semmi értelme nincs a pontozgatásoknak.

(#8062) mrc4y válasza Ed Parker (#8060) üzenetére


mrc4y
tag

igazad lehet mert nekem mindig az ux i/o performance volt 10ezerrel alacsonyabb mint kellett volna ami elvileg a felhasználói élmény ki és bemeneti másolás stb. de ez sem lehetett hibás mivel ennél is mért ugyan olyan értéket. 10.3 megjelenésnél mértem utoljára akkor 165.000 körül adott ha jól emlékszem elsőre. Geekbench 4-nél viszont bőven hozza a maximum pontot van hogy az előre beirt i7 érték felett is

(#8063) lugosi válasza Ed Parker (#8057) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Északabbra laksz, ennyi 😌

(#8064) Ed Parker válasza lugosi (#8063) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mordor-tól 8km-re földúton :)

Black:biztosan lehetnek egyéni különbségek, de az is biztos, hogy van egy benchmark gyárilag, amit meg kell hogy ugorjon és ha azon átmegy, akkor jó, még az összeszerelő üzemben.

[ Szerkesztve ]

(#8065) Ed Parker válasza mrc4y (#8062) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ha a Geekbench ok, akkor nincs mit aggódni.

(#8066) Tibee86


Tibee86
veterán

Enyém dupla ennyit pontot tud, csak soha nem néztem és nem is fogom. ;]

(#8069) bigsee válasza Tibee86 (#8066) üzenetére


bigsee
addikt

Enyimmel meg tudok telefonálni! Is! ;]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8070) leslieke válasza Tibee86 (#8066) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tripla pont. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8071) -Ben-


-Ben-
veterán

Pixelhiba: le van adva a telefon, azt mondta a srác, hogy kicserélik a kijelzőt, szerda környékén már el is lehet hozni.

[ Szerkesztve ]

(#8072) Ed Parker válasza -Ben- (#8071) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez remek, vízálló marad?

(#8073) -Ben- válasza Ed Parker (#8072) üzenetére


-Ben-
veterán

Biztos, hogy nem. Más kérdés, hogy egyébként se az és garancia sincs a beázásra, így az Apple ezt lesz@rja. :D

(#8074) galaxys80 válasza -Ben- (#8073) üzenetére


galaxys80
veterán

Azt miből szűrted le, hogy egyébként sem az?
Mellesleg egyetlen gyártó sem vállal garanciát a beázásra.

(#8075) 7etape

Mellesleg egyetlen gyártó sem vállal garanciát a beázásra.

Amúgy ismersz személyesen,olyan embert akinek ráborult a telefonjára egy pohár víz és meghalt az alaplapja?

[ Szerkesztve ]

(#8075) -Ben- válasza galaxys80 (#8074) üzenetére


-Ben-
veterán

Abból, hogy soha nem is volt az. Cseppálló, és semmilyen mértékű beázásra nincs garancia. Nem egy embernek ázott be néhány csepp csapvíztől a kamerája vagy ment tönkre a home „gombja”. Tudom, van több olyan videó is ahol 12 órát áll jeges vízben, de ez egyáltalán nem mérvadó, mert másnál meg egy pohár víztől is megdöglik a telefon alaplapja... :)

[ Szerkesztve ]

(#8076) Ed Parker válasza -Ben- (#8075) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én rendszeresen mosom folyó víz alatt, szauna, utána zuhanyzo stb
Erről írok tehát még működik.

(#8077) -Ben- válasza Ed Parker (#8076) üzenetére


-Ben-
veterán

Szerencsés vagy. :) Jó darabot fogtál ki. ;)

(#8074) galaxys80: Igen, ismerek. Igaz nem egy pohár víz borult rá, hanem kíváncsiságból megúsztatta a csapban, de elromlott a home „gomb”. Ezt leszámítva egyéb baja nincs a telefonnak, de úgy gondolom ez is pont elég.

[ Szerkesztve ]

(#8078) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#8076) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Folyó víz alatt? Aranyat mosol mi? ;]

[ Szerkesztve ]

(#8079) D4ni


D4ni
őstag

Nálam is ment gariba a telefon, elkezdett szarakodni a taptic engine. Az erőtlenebb kattogásnásnál mintha beragadt volna. Igazából nem tudom leírni a jelenséget szavakkal. Kicsit kibuktam.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8080) -Ben- válasza D4ni (#8079) üzenetére


-Ben-
veterán

Nekem olyat szokott produkálni, hogy kihagy. De nem foglalkozom vele, mert a régi i7 is ilyen volt... :)

(#8081) B-L-A-C-K válasza D4ni (#8079) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A gomb beragadni biztos nem tud, mert ugye nincs is gomb az fix, inkább ennek a rezgője szoftveresen hülyülhetett meg.

(#8082) D4ni válasza B-L-A-C-K (#8081) üzenetére


D4ni
őstag

Mint írtam a Taptic engine , nem a gomb

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8083) Ed Parker válasza -Ben- (#8077) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Minden eladó :DD

(#8084) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#8078) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ha lehetne videót linkelni, bemutatnám egy csap alatt de akár folyóban is vagy tengerben :DDD

(#8085) Sys85 válasza Ed Parker (#8084) üzenetére


Sys85
veterán

Az egyik ismerős egy komplett Canyoning-ot videózott és fotózott végig egy i7-el mindenféle extra vízálló tok nélkül,na márpedig ott aztán kapott vizet rendesen. :)
A mai napig hibátlanul teszi a dolgát a telója.
Mondjuk én nem vállaltam volna ezt be,erre azért vannak céleszközök amik csak jobban bírják az extrém körülményeket.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8086) Ed Parker válasza Sys85 (#8085) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nyilván én sem búvárkodok vele, arra van hero5, de nem parázok attól hogy beázik.
Ha a YouTube-os videók zöme az ellenkezőjét bizonyítaná akkor lenne miért aggódni.
Ugyanígy voltam a watch-al is, azt simán használtam medencében, pedig elvileg az sem vízálló, ja de :)

(#8087) A guru


A guru
addikt

Sziasztok! Tudom elcsépelt téma, de mégis fontos. Ki milyen kijelzővédő üveget ajánl? Volt szó már sok féléről, így arra lennék kíváncsi melyik álta ki legjobban az idők próbáját? Nillkinről sokan vannak jó véleménnyel, ki mit használ? Kinek mi vált be? Előre is köszi a válaszokat! (Ebayről rendelnék) :)

(#8088) Tibee86 válasza A guru (#8087) üzenetére


Tibee86
veterán

Jelenleg ezt használom: http://m.ebay.com/itm/282070932688?_mwBanner=1 (bocs, telóról vagyok). Igaz már megjött a nillkin is, de még várok vele, hátha cseréltetni kell mostanság majd a telefont, addig ez az olcsó is tökéletes.

(#8089) nbukta77


nbukta77
addikt

Vettem ma egy white-diamond slim tokot nagyon minosegi. Eddig vastag tokokat hasznaltam. Meg szoknom kell ezt a slim vedelmet. 😀

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8090) -secret- válasza nbukta77 (#8089) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szilikon? Első ránézésre annak látom.

Ja, és ez a slim védelem ne hidd, hogy sok mindentől véd. :D

[ Szerkesztve ]

(#8091) nbukta77 válasza -secret- (#8090) üzenetére


nbukta77
addikt

Azert irtam. Meg szoknom kell, hogy nincs vedelem. Kivul szilikonos a fogasa. De ki van kemenyitve.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8092) Sys85 válasza A guru (#8087) üzenetére


Sys85
veterán

Snassz Nillkin Amazing 9H (nem full cover) van az enyémen január közepe óta,eddig sehol nem vált fel,sehol nem repedt vagy pattant meg,max apróbb felületi mikrokarcok vannak rajta,azok is csak erős direktfényben látszanak.Párszor már sikerült odavernem a kijelzőt asztal/munkapad/raklap széléhez és sarkához,de bírja,nyoma sincs semmilyen sérülésnek.Nekem nagyon bejöttek a Nillkin üvegek.
Majd akarok full cover üveget,de amíg ez bírja én le nem szedem. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8093) entoni1989 válasza Sys85 (#8092) üzenetére


entoni1989
tag

A következő nekem is Nilkin lesz az biztos. Most egy XProtect 3D-a van fent de bekem nagyon nem jött be. Szilikon perenes és az alatt már ilyen kis pöszök totál beültek körbe alá, a home "gombról" nem is beszélve amit elég nehezen lehet teljes hatásfokkal mindig érinteni.

(#8094) A guru


A guru
addikt

Köszi a válaszokat! 🙂

Esetleg egy ebay linket tud dobni valaki egy biztosan eredeti nillkin 3D üvegről? Nehogy valami hamisítványt vegyek...

[ Szerkesztve ]

(#8095) olahroberto


olahroberto
tag

Sziasztok!
Olyan program kellene nekem ahol a névjegy nélküli és a maganszamokat lehet blokkolni!

(#8096) Sys85 válasza A guru (#8094) üzenetére


Sys85
veterán

Én Banggoodról szoktam venni.Kicsit drágább mint máshol,de ott tuti hogy az összes Nillkin üveg eredeti. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8097) -secret- válasza olahroberto (#8095) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#8098) olahroberto válasza -secret- (#8097) üzenetére


olahroberto
tag

Nincs olyan? Android van egy csomó...☺️

(#8099) -Ben- válasza olahroberto (#8098) üzenetére


-Ben-
veterán

Csak ez iOS.

(#8100) Richard


Richard
őstag

Valaki váltott i7-ről i7+ -ra? Pár hónapja használom a 7-est de kicsit nagyobb kellene kijelző méretben. Jelenleg 32 gigasom van és meg van 12 GB helyem. I7+ -nál sokkal többet foglalnak a képek? Vagy ott is elég lenne a 32GB?

128-as matt fekete nincs is raktáron sehol már hetek óta. Ennek van valami oka?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.