Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#8445) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Picit hatásvadász a cikk, ennél picit nagyobb fícsörre számítottam :DDD
Ettől dobtak hátast sokan?

(#8452) Chal válasza Ed Parker (#8451) üzenetére


Chal
addikt

Nem, csak manapság ez a trend. Úgy van megfogalmazva az egész szándékosan, hogy minden második szó figyelemfelkeltő és google index barát legyen. A klikkvadászat a cél, sajnos ilyen időket élünk, ugyanez van a politikában meg mindenhol, csak pepitában. Az, hogy értelmes és tudatos embereknél ez kibassza a biztosítékot, teljesen rendben van, de sajnos a többség nem ilyen, így ezek a dolgok nagyon jól tudnak működni, és ezt a statisztikák is igazolják, ezért aztán nyomják ami a csövön kifér.

[ Szerkesztve ]

(#8453) csabiks


csabiks
senior tag

urak! hasznalt valaki s8-at i7 mellett? gondolkozok a valtason az i8ig..?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#8454) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Szerkesztettem egy háttérképet, ha valakinek tecccik vigye:

[ Szerkesztve ]

(#8455) laszak


laszak
tag

Sziasztok!

iPhone 7, AirPlay külső eszközre zene streamelés teljesen jó.
Ha érkezik egy mail, notification, egyből visszaugrik a telefon hangszórójára a hang.
Van ehhez valamilyen beállítás esetleg? (egyelőre nem találtam).

(#8456) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Most dobta fel nekem a telefon a szolgáltatói frissitést, és megy már a 3G hívás közben.

(#8457) Ed Parker válasza Chal (#8452) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Pont a pénzcentrum-on olvastam, ami elvileg egy gazdasági lap/oldal, mekkora luxusban él valami celeb, mert volt egy vw eos-a :Y
Az a lap is durván bulvárosodik, ami persze lehet hogy pont attól van,amit írtál.
Ami engem zavar, hogy ezzel elveszti a komolyságát. :U

(#8458) Ed Parker válasza csabiks (#8453) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Volt már előtte Samsung telefonod?
Ha igen, ez ugyanolyan, csak gyorsabb :D
Én nem váltanék, inkább i7 plus-t vettem s8 helyett.

(#8459) -atesz- válasza B-L-A-C-K (#8454) üzenetére


-atesz-
aktív tag

👍

(#8460) gilfoyle válasza csabiks (#8453) üzenetére


gilfoyle
őstag

Nekem volt S8-am, most i7 van ismét... Egy hét után eladtam.
Személyes vélemény jön, nem vitaindító! Külsőleg rendben van, belsőleg nem igazán. Látványosan akadozik a rendszer, a gmail értesítések a google gyári appjával nem jönnek, csak hegesztés után. A fényképezője jobb, a kijelző gyönyörű, ha nem rózsaszín. Méretileg nagyon eltalált telefon. i8-at ilyen mérettel/kijelzőmérettel simán elfogadnám.
Volt DEX-is, jó ötlet, csak az alkalmazástámogatása még kicsi, de alap office-ra így is tökéletes.

Az iOS egységesebb nekem és gördülékenyebb, de ez nem S8, inkább android jellegzetesség a tagoltság miatt.
De ki kell próbálni, ha teheted, nekem nem jött be.

(#8461) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#8454) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na még egy utolsó:

(#8462) tarcsika


tarcsika
tag

Tegnap rá vettem magam, hogy frissítsek 10.3-ról, 10.3.1-re! Kár volt! Akadozik, lassabban töltenek be az alkalmazások, animációk is szaggatnak néha! Alkalmazás váltó random megbolondul! Remélem az akku idő nem változott drasztikusan! Ha a jövőben is ilyenek lesznek a frissítések akkor igencsak vissza droidra! Anno pont a gördülékenység miatt váltottam iphonera! Ez 3 év alatt jelentősen megváltozott! "Egyre sz@rabb"

(#8463) -Ben- válasza tarcsika (#8462) üzenetére


-Ben-
veterán

A 10.3 és a 10.3.1 között gyakorlatilag semmi lényeges különbség nincs, amit észre lehetne venni. Feltettem 4 telefonra, egyik se lett rosszabb....

[ Szerkesztve ]

(#8464) kchris78 válasza tarcsika (#8462) üzenetére


kchris78
veterán

ne lássunk bele egy harmadik szintű frissítésbe olyan dolgot ami nincsen benne! olvastad a change logot?? pár security patchen kívül más NINCS benne. Ezt a méretéből is lehet látni... Viszont az hogy újraindítottad a telefont, és még üres a cache, nem indítottad el a programjaidat stb, az az első pár órában simán okozhatja azt a "kemény" akadozást szakadozást amit látsz...

(#8465) D4ni


D4ni
őstag

Leadtam végül ma az icentre alleban, 3-8 napot mondtak, nem kellett semmi papír és még a minimális sérülést is megkérdeztem nem-e probléma, természetesen nem. Szóval eddig jól állunk.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8466) Márko88


Márko88
aktív tag

HTC-m után most Iphone 7-em lesz :)
Már várom ki akartam próbálni, első Apple termékem lesz.
Ui: persze ez nem fontos de valaki próbálta már víz alatt? Youtubeon sok video van de nem merném :))

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8467) galaxys80 válasza Márko88 (#8466) üzenetére


galaxys80
veterán

Így lesz egy htc fanból és Apple fikàzóból iPhone felhasználó. :D

(#8468) B-L-A-C-K válasza galaxys80 (#8467) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Plusz "méé nem vátottám máán rég, nem ééttem..." ;]

(#8469) Márko88


Márko88
aktív tag

Igen, nagyon megtetszett az I7 sokat próbálgattam.HTCnek nincs normális készüléke és minőségi problémák plusz ennyi felhasználó nem tévedhet ;) , remélem sokáig meglesz. S8 külsőre nagyon bejön sokat olvasgattam fórumokon de Samsungot nem akartam.
@BLACK :)) lehet

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8470) rostasim válasza Márko88 (#8466) üzenetére


rostasim
csendes tag

Szia,én rendszeresen használom víz alatt,semmi gond vele jaaaaaaaa és a kisfiam elvitte magával nemrég egy vizicsúszdára és végigvideózta az egész utat.

[ Szerkesztve ]

(#8471) Márko88 válasza rostasim (#8470) üzenetére


Márko88
aktív tag

Szia! Köszi szépen! Én is néztem nem szabad egy bizonyos szint alá vinni. Ami kicsit bizonytalanná tesz, hogy a hangszórók ugyanúgy szóljanak víz után is. Amilyen vagyok sosem éri majd víz :D..

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8472) -Ben- válasza Márko88 (#8471) üzenetére


-Ben-
veterán

Jobban jársz, ha nem kockáztatsz. :) Nem vízálló, csak bizonyos mértékig. Ha egy olyan telefont fogsz ki, amelyik nincs annyira jól szigetelve, akkor simán beázhat.

(#8473) Márko88 válasza -Ben- (#8472) üzenetére


Márko88
aktív tag

;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8474) kazsolt


kazsolt
tag

haliho
Tudtok nekem olyan üvegfóliát ajánlani, ami rendesen felfekszik? //nem levegősödik a széle//
Szeretnék rendelni.

(#8475) -secret- válasza kazsolt (#8474) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egyiknek sem szabadna levegősödni...

(#8476) Ed Parker válasza Márko88 (#8466) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én már mostam és fürödtem is vele, szauna után, bírt mindent, de búvárkodni még nem vittem.
Állítólag van akinek beázott, csak saját felelősségre próbáld ki.

(#8477) -Ben- válasza Ed Parker (#8476) üzenetére


-Ben-
veterán

Ez a normális. :) Viszont sajnos a szigetelés előfordul, hogy félresikerül ... Ebben az esetben viszont cumi van.

(#8478) Ed Parker válasza -Ben- (#8477) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A piros még nem fürdött :DDD
De át kell esni ennek is a próbán, vagy bírja vagy nem :N

(#8479) Tibee86


Tibee86
veterán

Nekem eszembe nem jutna vízbe vinni, még ha azt mondaná az Apple, hogy nyugodtan lehet. De ez inkább csak ilyen berögződés már, hogy a telefon nem vízbe való.
Esőben mondjuk simán használtam a régebbieket is, de direkt fürdetni nem merném.

(#8480) Ed Parker válasza Tibee86 (#8479) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Na most eső vagy víz, egyre megy.
Ember legyen a talpán aki megmondja hogy vízben vagy esőben ázott be.

(#8481) Tibee86 válasza Ed Parker (#8480) üzenetére


Tibee86
veterán

Nyilván nem özönvíz szerű esőre kell gondolni.
Pár csepp eső vagy csak a csap alatt megmosom, vagy elmerítem a vízben között nagyon nagy a különbség.

(#8482) N.otorious


N.otorious
senior tag

Üdv.! Mit jelent az, hogy blacklisted imei alapján a telefon?

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#8483) Ed Parker válasza Tibee86 (#8481) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez igaz, de azt egy beázáskor ki mondja meg hogy hogyan került bele, esőből vagy merítésből?
Tegyük fel hogy a víz ph értéke ugyanaz.

(#8484) Chal válasza N.otorious (#8482) üzenetére


Chal
addikt

Azt hogy ne vedd meg :)

Komolyra fordítva: le van tiltva, mert vagy lopott, vagy nem fizetik a mögötte levő hitelt/előfizetést, stb..

[ Szerkesztve ]

(#8485) N.otorious válasza Chal (#8484) üzenetére


N.otorious
senior tag

Köszönöm, az eladó szerint minden rendben, és használható, független....

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#8486) dvdbackuper válasza N.otorious (#8485) üzenetére


dvdbackuper
őstag

a függetlent hogy tiltják le??

(#8487) Chal válasza N.otorious (#8485) üzenetére


Chal
addikt

A "blacklisted imei alapján a telefon" ennek totálisan ellent mond :)

Lehet hogy az a szitu, hogy külföldön X szolgáltatónál van feketelistán, vagy az egész országban (mert lopott). De ebben az esetben se vedd meg semmiképpen. A szolgáltatók néha cserélnek ilyen jellegű adatokat egymás között, így csak idő kérdése hogy itthon mikor döglik meg ez a telefon.

dvdbackuper: pl úgy hogy lopott, vagy hitelre vette valaki, de a részleteket nem fizeti. Számtalan oka lehet. Bírósági végzés, vagy rendőrségi megkeresés alapján bármilyen IMEI-t blacklistre tesznek a szolgáltatók. Vagy ami még rosszabb: megmondják a rendőröknek hogy kinek a SIM kártyája van benne, és mennek érted. Sajnos közeli ismerősöm is került ilyen szituba, mert valami kétes GSM üzletben vett telefont (nem Iphone-t). Egy éjszakát az őrsön töltött.

[ Szerkesztve ]

(#8488) Tibee86 válasza Ed Parker (#8483) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha beázik akkor már valóban mindegy. De azért az egyik esetben kicsit nagyobb valószínűséggel történhet meg.

(#8489) Ed Parker válasza Tibee86 (#8488) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De érted mit akarok mondani nem?
Nem feltétlen fürdés a cél de egy ártatlan futás ami esőben végződik, elég necces ha emiatt ázna be és ugye ez akkor kinek a hibája?
Mert hát ip67 ami cseppálló, és ennyit csak lehet hinni a gyártónak.

(#8490) N.otorious


N.otorious
senior tag

Nem veszem meg, de azért kérdezgetek az eladótól :)

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#8491) no more válasza Márko88 (#8469) üzenetére


no more
addikt

Na, erre kíváncsi vagyok. Végre valaki, aki csúcsdroidról váltott. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#8492) Tibee86 válasza no more (#8491) üzenetére


Tibee86
veterán

Elég sok embernek megvolt itt az i7 megjelenése előtt az S7 is, mint ahogy néhánynak az S8 is ha követed a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#8493) Ed Parker válasza no more (#8491) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Htc a csúcs droid? :D

(#8494) Richard válasza Tibee86 (#8492) üzenetére


Richard
őstag

Nekem is volt S7 és S8 is. Csak a kijelzőben és a kamerában jobb az S8 mint az i7. Maga a rendszer folyamatossága és a reszponivitása sajnos sehol nincs az androidnak az iOS-hez képest. Lehet alatta bármilyen erőmű tele van mikrolagokkal és darabos animaciokkal. Még jó hogy nem adtam el az i7-et mert 1 nap után mindig ment vissza ebbe a SIM kártya :) Maradok is ezen a vonalon. Többet ér nekem sokkal a folyamatos fluid működés és a stabilitás mint a widgetek és a témázhatóság.

Ettől függetlenül az S8 nagyon jó telefon, sőt a legjobb a piacon. Csak nem ios után :)

Mondom ezeket úgy, hogy Az összes Galaxy S szériát használtam idáig, és mindig a következő megjelenéséig.

[ Szerkesztve ]

(#8495) galaxys80 válasza Tibee86 (#8492) üzenetére


galaxys80
veterán

Ne etesd. Ő a fórum egyik legnagyobb trollja.

(#8496) kazsolt


kazsolt
tag

srácok, a 6-os tempered glass fólia jó 7-esre? :)

(#8497) -secret- válasza kazsolt (#8496) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sima átlátszó jó, de máshol vannak a telefon érzékelői erre figyelj ha pl. teljes kereteset teszel.

(#8498) Tibee86 válasza galaxys80 (#8495) üzenetére


Tibee86
veterán

Trollnak nem nevezném, mert az valamilyen szinten elismerés lenne, ő attól távol áll a kisiskolás szintű kommentjeivel.

[ Szerkesztve ]

(#8499) Márko88 válasza no more (#8491) üzenetére


Márko88
aktív tag

Csao! Igen HTC nagyon smooth és voltak remek tulajdonságai mint pl.
a dupla hangszóró. Nagyon tetszett amikor megvettem de aztán ahogy teltek az évek kamera fókusz elkezdett vibrálni, mikrofon nem működött, hangszórók nem voltak hangosak..most valami újat akartam kipróbálni kiváncsi leszek :)

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8500) D4ni válasza Márko88 (#8499) üzenetére


D4ni
őstag

ó, egy volt htc fan :D na jó nem is annyira fan, inkább ragaszkodó :))

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.