Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Szerintem jó lett !

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2) gepardlacee válasza HUTCHDB (#1) üzenetére


gepardlacee
tag

kivéve az ár/érték arányt

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#3) #24536576


#24536576
törölt tag

A fényképek minősége érdekes mód nincs a Cook által közöltek közelében se. ;]

Ajánlott plecsni már ebben az árkategóriában is jár?

[ Szerkesztve ]

(#4) razzorr


razzorr
őstag

Máris készítem a popcornt :D

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Micsoda kis tréfa a címben. De jó volt. :)
Na olvasom is majd délután a tesztet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) Crob


Crob
tag

a plecsnit kb feleslegesnek érzem, Apple usereknek ugyis mindegy, megveszik, bàrmelyik màsik versenytàrshoz viszonyitva meg ebben a kategoriàban nem gondolhatjàtok komolyan ezt az ajànlottat :))

(#8) Sofian


Sofian
őstag

Hát azért elájulva nem vagyok a kamerától... a 7 plusz kamerája jobban érdekelne élesben.

[ Szerkesztve ]

(#9) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez a cím... :D
Azt hittem lefestik a műanyag csíkot a hátlapon, de csak a vonalvezetés változott meg. Az akku még mindig csirke.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#12) silentkiller


silentkiller
senior tag

Kamera upgrade miatt vártam ezt a modellt... mondjuk úgy, hogy "majdnem sikerült".

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#13) sanyijedi


sanyijedi
őstag

el kell ismerni a fekete nagyon jól néz ki, kár hogy nekem az ios csak ipad-en tetszik (a 10 már azon se annyira..) szóval vásárlási láz nem fogott meg

cím nekem is tetszett :D

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#14) dave0825 válasza embe (#10) üzenetére


dave0825
őstag

és dlaj, jól összegondoltatok. :DD Pár másodperces eltéréssel kb. ugyanaz a gondolat. :D

Egyébként az Ajánlott-on én is nagyot néztem. Vissza is görgettem, hogy tényleg epöl cikket nézek?!

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#15) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nagyon gyengék lettek a tesztképek.

LG G4/G5, Samu S7, Hüvely P9 kategóriákkal jobbat tud ennél.

meglepett az ajánlott plecsni engem is

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#16) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Azért eléggé szánalmas "sztereó" hangzásnak titulálni az alsó élre pakolt két hangszórót. Miért nem a felső élre rakták a másikat, úgy még talán lenne is értelme. Ezért elhagyni a jacket jó nagy fasság volt. Clap clap.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

no jack, no party

(#18) CptAdamica válasza BoneDragon (#5) üzenetére


CptAdamica
veterán

Érdekes, hogy rengeteg telefonnál a 250 ezer forintos kezdő ár jelenti azt, hogy nem kaphat plecsnit, de egy túlárazott iphone ilyen árcédulával ajánlott. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#20) gerii válasza Motion_Blur (#15) üzenetére


gerii
addikt

Szintén a képeken csodálkoztam, hogy milyen átlagosak (nem jók), illetve a plecsnin.

Ez a fricska viszont tetszett:
de a hasonló hangszórórendszerrel ellátott mobilok mezőnyében sem kell szégyenkeznie, miközben semmilyen esztétikai hátrányt nem szenvedünk el. :D

(#21) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Majd a 7s.
Allessza igazi... :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#22) Fred23


Fred23
nagyúr

Szerintem szuper lett, az akkun kívül más hibája számomra nincs is! (Az árán kívül. :D )

Upsz, eszembe jutott valami: az állítólag zafír kameralencse, ahogy megkarcolódott... -de lehet, túl gyorsan és erősen ütött rá a srác a tesztcerkával, és az nem is karc, hanem repedés. :F

[ Szerkesztve ]

(#23) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ajánlott, ezt sosem ertem meg, de legyen úgy.

Gyenge akku
Drága
Kamera van jobb

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24) mrThomi


mrThomi
addikt

Kössz, nem !

(#25) Viktor0610 válasza Valentino K. (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én úgy hallottam, hogy a sztereó egyik hangszórója a beszélgetéskor is használt hangszóró.

Samsung Galaxy A54

(#26) Gengi


Gengi
senior tag

Nem irigylem a teszt íróját. Nem hinném, hogy egyszerű volt a Tetszett és Ajánlott közt választani...

#Pozitív
Jó dolgok kerültek bele szerintem. Égető hiányosságok, illetve a 32 giga tárhely is végre pozitív. Picit jobb aksi, szebb kijelző, vízálló. A többi meg kötelező Upgrade volt.

#Negatív
Én a design miatt, hogy 3 éve ugyan az jön ki, alapból nem adtam volna rá ajánlottat.

Viszont az összeszerelési minőséget én már látatlanba sem raknám 10-nek. Ebben a konstrukcióban nem hinném, hogy képesek voltak kijavítani a korábbi két generáció hibáját. Az I6-om megint széthullóban van. Egyszer már cseréltettem mert a kijelző levált... Illetve most is elengedte a jobb alsó sarokban vagy a csavar vagy a ragasztás, mert nyomásra kattog...

Az sem véletlen, hogy rengeteg I7 Plus fogy és kevés I7. Igény van a kétnapos üzemidőre.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#27) qantum


qantum
senior tag

A 10 meg majd 500e lesz, szép.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#28) Kasya válasza enginev3.0 (#23) üzenetére


Kasya
nagyúr

De legalabb kompakt. Ja, megsem (~65.6% screen-to-body ratio) ;]

(#25) Viktor0610: valamelyik videoban lattam/hallottam az 7 es 7plus osszehasonlitasat. Eg es fold volt a hangzas beli kulonbseguk.
Itt is van.

[ Szerkesztve ]

(#29) pikszel


pikszel
őstag

Jól néz ki nagyon a koromfekete. És ennyi. ;]

Hijack!

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#30) Motion_Blur válasza Gengi (#26) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Az sem véletlen, hogy rengeteg I7 Plus fogy és kevés I7. Igény van a kétnapos üzemidőre."

Meg hogy minél nagyobb legyen, hagy' lássa csak mindenki! :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#31) hemaka válasza Gengi (#26) üzenetére


hemaka
nagyúr

az i6 szeria hiba, azt hiaba cserelteted, max ha 6s-t adnak helyette akkor lesz jo.

(#32) TeriYaki_ válasza Crob (#7) üzenetére


TeriYaki_
csendes újonc

@Vinous_89

Nem, nem vesznek meg mindent ami Apple, legalábbis azok akik értelmesek. Én most cseréltem le az iPhone-om Honor 8-ra, és egy nagyon Apple-s ismerősöm alig várja, hogy megvehesse a Honor Note 8-at.

Ez az ár teljesen pofátlan, imádtam az iPhoneom, egy 20-30%-al ad jobb felhasználói élményt,de 2-3x-os áron, és két év után úgy is cserélni kell a telefont, ha naprakész akarsz lenni. -> Az ajánlott plecsni így engem is meglepett.

"Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!"

(#33) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Ha a Sony IP68-ja miatt volt káosz ennél a vízlepergető ökörség mennyire lesz nyerő? Mióta itt lakok Pesten direkt figyelem metrón stb., hogy mennyi szifon van.

De ez valami elképesztő...

Alienware gépet miért nem vesznek a népek így? Ja, és a röhej tárgya, hogy két 256 GB-s telefonért kapnék egy Razer Blade 14'et GTX 1060-nal USA-ból vámmal együtt. Innentől kezdve az én részemről a mosolygás a maximum amit ez a kütyü érdemel.

(#34) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na majd akkor kezdődnek az anyázások, ha a lighting csatlakozók jóval hamarabb kezdenek el tönkremenni a megnövekedett igénybevétel miatt.

***

(#35) helixP


helixP
nagyúr

Think different. But not so different! :N

(#36) ben5001 válasza Vinous_89 (#19) üzenetére


ben5001
tag

Bravó! Kultúrált és visszafogott voltál.

(#37) Ijk


Ijk
nagyúr

Miután kiveszik a jack-et hogy "több hely legyen az akksinak" még mindig nem tudnak belepakolni egy nyamvadt 3000mAh-eset?
Amoled-nek megvannak a hátrányai, de múltkor összevetve az S7-el ég és föld volt a különbség az S7 javára kijelzőt tekintve.

Jó készülék lett, de negyed milliós indulóár azért igen elgondolkozdtató, főleg hogy messze nem tökéletes telefon.

ollie: Kíváncsi leszek mit bír ez a kis lightning csatlakozó. A 6 éves Nokia N8-amon a micro-usb annyira kontaktos hogy jóformán használhatatlan. És az jóval kevesebbet volt használva mint a jack miatt iphone-on lesz.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#38) Kasya válasza Cattle_Decap (#33) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mert talan a "valamirevalo" AW gep 1800 eurotol indul. Es kozel se olyan kompakt, mint egy telefon.

(#39) embe válasza dave0825 (#14) üzenetére


embe
nagyúr

Hopsz! Valóban.. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#40) Cattle_Decap válasza Kasya (#38) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Akinek van 400 rongyja egy Facebookozásra és cicás videókra alkalmas telefonja annak egy 2k eurós gép ne jelentsen már elérhetetlen kategóriát.

(#41) Ricardo


Ricardo
félisten

Az eddig olvasott hibák valamelyike előjött a teszt alatt? A sziszegő hang terhelés alatt, eltűnő térerő repülő üzemmódról visszalépve. Most olvastam valamelyik topicban eg, tulajdonos említette, hogy a kamera lencse, mozog valamennyit ha törli.

Összességében nem lett rossz telefon. Hozta a kötelezőt.
Az akku lehetne erősebb, és az előzetes hírek alapján kamerától is többet vártam.

(#42) ben5001 válasza qantum (#27) üzenetére


ben5001
tag

Nem tudom, miért rugóztok folyton az áron?
Az, hogy a forint hogy áll a dollárhoz képest, nem Apple-függő.
Az iPhone mindenkori legalapabb új verziója ugyanannyiba került: dollárban. 649.00
US árak Unlocked a lap közepe körül.

[ Szerkesztve ]

(#43) bajzal válasza #24536576 (#3) üzenetére


bajzal
őstag

Még jó hogy nincs ott! Ahogy megláttam azokat a képeket, tudtam hogy kamu az egész. S7/Note 7 kamerája köröket ver rá.

(#44) szentkuti11 válasza Ricardo (#41) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ahogy a cikkben is írtam, mi egyik hibát sem tapasztaltuk.

(#45) Beca1990


Beca1990
senior tag

Ajánlott?
Na neee...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#46) Ádám16


Ádám16
addikt

A telefonban egy dolog van, amiért szívesen adnék ki pénzt, az pedig az iOS. A többi idei újdonság a taptic engine-al együtt is szerintem bullshit. Marad a 6s+ célnak.

(#48) davidsz: Lol, tényleg nem kell, így már minek :D
A jack elhagyásának leszarása, sőt pozitívumnak beállítása is megmosolyogtatott.

[ Szerkesztve ]

(#47) kleinguru


kleinguru
addikt

az Apple A10 Fusion chip erősségén pedig szintén nem lehetünk meglepve, minden évben szükség van némi túlteljesítésre, és a nyers erőn a processzormagok növelésével nem volt nehéz sokszázalékos előrelépést felmutatni.

Első bekezdés vége.
A +2 cpu magnak nincs köze a teljesítmény növeléséhez.

Este 6-ig ideér (már várom), kamerával nincs hasonlítási alapom (talán lehetett volna jobb is), ellenben láttam s7(e) készülék(ek)et... nagyon tetszett, amit láttam, még ha tudom is, hogy vastagon túlszaturált volt.

Valószínűleg, ha igaz, amit a jövő éviről pletykálnak, akkor még 1 évet várni kell a nagy durranásra.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#48) davidsz


davidsz
őstag

1 hét használat után:

Nem kell nagyobb akku! - Androidos 3000-es akksis nem bírt ennyit nálam
Kamera - tökéletes telefonhoz mérten.
Zizegés nincs.
Lencse mozgás nincs.
Home "gomb" szuper.
Vezeték nélküli világban, mert ez az irány, minek a jack? - autó tudja, füles tudja, stb. - szuperül megy minddel.

Munkára használom! Ergo működjön. Nem játszom, zenélek... pénzt keres, ár nem játszik nálam.

Semelyik teszt nem vizsgál így:
- hanghívás közbeni böngészés, skype stb. ...
Nos ez tudja hibátlanul.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#49) enginev3.0 válasza davidsz (#48) üzenetére


enginev3.0
félisten

Fizetett hirdetés

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#50) Szakiii válasza davidsz (#48) üzenetére


Szakiii
addikt

Tehat kb semmire se hasznalod csak telefonalasra es csoda hogy birja az aksi... :D ha ezt nem birna akkor lehet meg phn se adtak volna ajanlott plecsnit

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.