Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) entoni1989


entoni1989
tag

7 plusz-hoz, tudtak olyan kamera alkalmazást ami DJI Osmo Mobile-vel használható, kompatibilis vele? Mert a gyári DJI alkalmazással 4K, de még Full HD-ben is vannak videóba apróbb laggok amik azért elég zavaróak tudnak lenni :W

(#7902) D4ni válasza entoni1989 (#7901) üzenetére


D4ni
őstag

Kapcsold előtte flight módba a telót,az megoldja

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7903) entoni1989 válasza D4ni (#7902) üzenetére


entoni1989
tag

Huhh, kicsit még új vagyok a témában, azt hogyan lehet és mi? :U

(#7904) leslieke válasza entoni1989 (#7903) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Repülőgép mód.

Nem lesz mobilkapcsolata a telefonnak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7905) Sys85 válasza entoni1989 (#7903) üzenetére


Sys85
veterán

Repülőgép üzemmód.Pöccintsd fel alulról gyorsbeállításokat,ott kis repülő.
Ez kilő mindenféle kommunikációt,de BT-t és a Wifit betudod kapcsolni.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7906) entoni1989 válasza Sys85 (#7905) üzenetére


entoni1989
tag

Ez volna a gond a laggolás végett? :Y

(#7907) Sys85 válasza entoni1989 (#7906) üzenetére


Sys85
veterán

Passz,nincs tapasztalatom az Osmo Mobile-lal,én csak azt írtam le,hogy mi a flight mód. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7908) D4ni válasza entoni1989 (#7906) üzenetére


D4ni
őstag

Próbáld ki, sok embernek megjavult. Csak ne kapcsold vissza , hanem hagyd repülőgép üzemmódban

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7909) -Ben-


-Ben-
veterán

Erről a tokról van valakinek tapasztalata? Milyen lehet ez, szilikon? Sehol nem írja, hogy konkrétan miből is van...

(#7910) Sys85 válasza -Ben- (#7909) üzenetére


Sys85
veterán

Vastag és kemény TPU.Egyik ismerős Galaxy S7 Edge-én van ilyen,vastag,masszív és igen csak passzos.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7911) -secret- válasza -Ben- (#7909) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kívül kemény belül puha műanyag.

(#7912) -Ben- válasza Sys85 (#7910) üzenetére


-Ben-
veterán

Akkor minden bizonnyal mire felfeszítem a dzsetblekkre már több karc és nyúzódás lesz rajta, mintha rá se tenném... :DDD :( Nehéz olyan tokot találni, ami könnyen felmegy, véd és puha is..

(#7913) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Nem tudtok ajánlani valami jó kis tokot? Meguntam a nillkin carbont, a duzhi nekem duci.

Néztem az uag plasma-t sárgában, de sajnálom rá a 10 rongyot. Eszement ára van.

(#7914) D4ni válasza Gigicuci (#7913) üzenetére


D4ni
őstag

Pedig marha jó , másik telómon volt.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7915) fermacht1994 válasza -Ben- (#7912) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Spigen Rugged armor alá 1 porszem sem kerül. Nálam s6edge-n 2 évet szolgált, majd erre is ugyan azt a tokot vettem és nem bántam meg. Remekül véd, és jól is néz ki.

Feri

(#7916) Ed Parker válasza -Ben- (#7912) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Apple bőrtok?
Ha gondolod csinálok 50Mp hi-res fotókat makroobival hogy milyen a matt fekete a bőr alatt :D
Nekem bevált, a fogása sokkal jobb és hogy perecel a telefon a para nullára csökkent. A kisfiam kétszer is leverte az asztalról.

(#7917) -Ben- válasza Ed Parker (#7916) üzenetére


-Ben-
veterán

A gyári tok szuper lenne, csak 1 baj van vele: az alját nem védi a telefonnak... Matt feketével még nem lenne gond, de ezzel a sz*rral.... :N

(#7918) -Ben-


-Ben-
veterán

Na jó. :) Ha tudtok vastag, de puha szilikont, akkor megköszönöm.. :DDD Lehetőleg magyar oldalról, nincs kedvem 4-6-8 hetet várni egy nyomorult tokra.... :D :R

(#7919) Tibee86 válasza -Ben- (#7918) üzenetére


Tibee86
veterán

Nillkin. Vastagnak nem mondanám, de az esést is jól bírja már teszteltem párszor kocsiból kiszállásnál. :D

(#7920) entoni1989


entoni1989
tag

Már mindenhol utána olvastam, de nem találtam konkrét infot, az Apple Pay még nem megy magyarországon? :F

(#7921) kavarc


kavarc
aktív tag

Sziasztok!

10.3.1 telepítése (frissítés) után tapasztaltam olyat, hogy a híváson kívül semmilyen értesítési hang nem működött. Nyilván nem kapcsoltam ki őket. Soft reset nem oldotta meg a problémát. A második sima kikapcs/bekapcs után javult meg.
Tapasztalt ilyet más is? Ez bug?

(#7922) -Ben- válasza Tibee86 (#7919) üzenetére


-Ben-
veterán

Melyik Nillkinre gondolsz? A 0.3 mm nature -ra?

(#7923) Tibee86 válasza -Ben- (#7922) üzenetére


Tibee86
veterán

Arra, nekem nagyon bevált, pedig nem rajongok a szilikon tokokért. Oldala recés így a fogása is tök jó, meg tetszik benne, hogy a lightning csatlakozóba van dugója így nem megy tele szösszel.

(#7924) -Ben- válasza Tibee86 (#7923) üzenetére


-Ben-
veterán

Na akkor kipróbálom. Múltkor végül azért adtam másnak, mert annyira vékony, hogy tartottam attól, hogy egy esést nem bír ki.

(#7925) Tibee86 válasza -Ben- (#7924) üzenetére


Tibee86
veterán

Én se gondoltam, hogy túl sokat védene, de már sajnos 2x is találkozott a betonnal kocsiból kiszállásnál, viszont csak a tokon van nyoma az esésnek.

(#7926) leslieke válasza kavarc (#7921) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Minden hang működik. Más lesz a gond. Szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7927) Ed Parker válasza -Ben- (#7917) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De mitől kellene vèdeni?
Semmi nem ér hozzá.
Meg ez igazából a telefon kb 3%a, ami úgymond "pőrén" van :D
Én nem bàntam meg.

(#7928) -Ben- válasza Ed Parker (#7927) üzenetére


-Ben-
veterán

Csak akkor tenném fel, amikor jó esély van rá, hogy a telefon leessen/kiessen kavicsos betonra, stb... Ha pont az alját éri valami, akkor jó ocsmány lenne.

(#7929) T.ati


T.ati
tag

Sziasztok!

Van itt valaki, aki Samsung S7-ről váltott i7-re? Nem bánta meg? Miben jobb az i7?

(#7930) entoni1989 válasza T.ati (#7929) üzenetére


entoni1989
tag

Igaz én nem váltottam, de kétszer is volt S7-em, mind a kétszer meg is váltam tőle. Most i7+ van, amit viszont semmi pénzért nem adnék. Ilyen tudományos összehasonlítást nem tudok mondani, mert csak most ismerkedem az iOS-el, viszont azt megerősíthetem, hogy fényévekkel jobb. Nekem S7 többször is kifagyott alkalmazásokból, i7 viszont tökéletesen, gyorsan, stabilan teszi a dolgát. A kamera is az én véleményem szerint sokkal jobb és szebb. Ami még nekem nagyon bejön, én a PC-m is kivágtam és lecseréltem egy középmezőnyös Mac mini-re és ahogy az apple eszközei egymás közt kommunikálnak, tartalmakat megosztanak, az engem nagyon megfogott, nem kell kábelezgetnem, telefonon készített képeket, videokat azonnal látom az otthoni gépen, szóval engem totál megvett az apple :R Vettem még hozzá egy apple watch 2-őt és így már tökéletes a harmónia :C

(#7931) Sys85 válasza T.ati (#7929) üzenetére


Sys85
veterán

Jelen! :)
Pontosabban S7E-ről,de volt az Edge előtt sima S7 is.
Pro:
-iOS,nekem jobban bejön mint az android,igaz kevésbé széles a lehetőségek és beállítások köre,de nekem ez inkább előny,arról nem is beszélve hogy sok funkciója jobban működik mint a droidnak (pl diktálás)
-kisebb méret,mondjuk csak az S7E-hez képest
-IPS kijelző,nekem pozitívum.
-sztereo hangszórók
-sok app valamiért jobban van megcsinálva ios-re,mint droidra,sőt sok igen csak jó app csak ios-re van.
-ujjlenyomatolvasó pontosabb és gyorsabb
-3D Touch (én sokat használom)
-némító gomb hasznos dolog.
-a kamera képstabilizátora sokkal finomabb mint az S7-é,a videók sokkal simábbak.
-még hosszú ideig megkapja majd a frissítéseket

Kontra:
-Csak HD kijelző (szokás kérdése)
-Nincs jack csati,mondjuk ez nem akkora gond,engem nem zavar az átalakító,meg van BT-s fejesem is
-Nincs gyorstöltés
-kamera nem csinál olyan képeket mint az S7,de így is szép képeket lő,videókban nincs nagy eltérés.
-iTunes,esetleg valamilyen más pc-s szoftver kell ahhoz hogy ha bármit oda/vissza akarsz másolni.
-Akku nem túl acélos,bár nem rossz,de pl az S7E/i7+ üzemidejét nem éri el,a sima S7-el érzésre kb egyszint,max minimálisan gyengébb,pedig jó harmadával kisebb.

Hirtelen ennyi jutott eszembe

Összességében én nem bántam meg,szeretem az i7-et,nem sírom vissza az S7-et,se az androidot.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7932) T.ati válasza entoni1989 (#7930) üzenetére


T.ati
tag

Gondolkodom a cserén, csak még soha nem volt Androidos telefonom.
Ha az S7-tel összehasonlítom, a Samsungnak jobb a kijelzője, a hangszórója, kamerája. Ha csak a nyers készülékeket nézzük, szerintem sokkal jobb az S7, egyedül a nagyobb tárhely lehetőségét hiányolom (SD kártyát nem tartom annyira megbízhatónak).
Köszönöm a véleményed!

(#7933) T.ati válasza Sys85 (#7931) üzenetére


T.ati
tag

Neked is köszi.
Az IPS kijelző, leszámítva a beégést, miben jobb mint az amoled?

(#7934) Sys85 válasza T.ati (#7933) üzenetére


Sys85
veterán

Természetesebb a képe,az amoled se rossz,de a színek a technológiából adódóan az IPS-nél természetesebbek.Amoled után egy ideig fakónak tűnt,de inkább az amoled volt túl harsány,legalábbis nekem.
Viszont az tény hogy kontrasztarányban az amoled sokkal jobb,ott a fekete tényleg fekete,IPS-nél nem,de ugye más-más technológia a 2 kijelző.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7935) Ed Parker válasza -Ben- (#7928) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Erre sztem nagyon kicsi az esély.
De te tudod.

(#7936) Ed Parker válasza T.ati (#7929) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem volt párhuzamosan s7e és i7, az i7 maradt, mivel ezen a platformon van mindenem évek óta.
Mindkét telefon jó, ha szeretsz mókolni, akkor a droid, ha nem érdekel, akkor az i7.
Nagy különbség nincs már ezek között, csak apróságok.

(#7937) Parallaxis válasza Sys85 (#7931) üzenetére


Parallaxis
addikt

Azért az iPhone 7 még az S8-at is képes körberöhögni (főleg, ha multitaskingról és memóriakezelésről van szó): [link]

(#7938) Stunts666 válasza Parallaxis (#7937) üzenetére


Stunts666
őstag

6 év android után váltottam 7 plus-ra... Csak Top HTC-im voltak, de nem bántam meg a váltást. Nem is tervezem az android a való visszatérést.

(#7939) Sys85 válasza Parallaxis (#7937) üzenetére


Sys85
veterán

Ez azért kemény! :D
Nem gondoltam volna hogy az S8-cal se tud túllépni a Samsung a gyatra memóriakezelésen.
Bár az is igaz,hogy ugye az ios memórikezelése alapjaiban más,de ez a végeredményen nem változtat.
Az app megnyitás meg...
Ennyit az antutu számokról!
Am nézegettem a srác S8 vs. i7+ kamera összehasonlítását is.Hát nem láttam egetverő különbséget.
A képek kicsit élesebbek a Samsungon,de ez leginkább az utólagos élesítésnek köszönhető,amit a Samsung előszeretettel használ és ez nem dícséret.
A színek kicsit élénkebbek az S8-on,de kb itt a vége,a végeredmények hasonlóak.
Sőt a zoomot leszámítva az i7 optikai képstabija még mindig finomabban dolgozik mint az S8-é.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7940) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok !

Telefon vásárlás előtt állok ! Nagyon tetszik az iphone 7 !

Érdekelne hogy mennyivel jobb az előző medellekkel szemben ?

A kezdetek óta iphonom van ! De tavaj le cseréltem egy G4re mert idegesített hogy nem bírja az aksi ,sokáig tölt és még sorolhatnám,
Illetve nekem nagyon melegedett a teló 6+- om volt .

Milyen az i7 mik a tapasztalatok ?
Itt gondolok az aksi idő pl ..

[ Szerkesztve ]

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7941) csabiks válasza PsycHo88 (#7940) üzenetére


csabiks
senior tag

6 óra használatot simán elmegy, nekem ez az első iphone-m ami játszva kibírja a napot :)

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#7942) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Köszönöm ez egy fontos infó ! Mennyi idő alatt tölt fel ?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7943) entoni1989 válasza PsycHo88 (#7942) üzenetére


entoni1989
tag

Nekem tucatnyi android csucs telom volt, miután most platformot váltottam, egy i7+ váltottam. Az akksi volt az ami pont ledöbbentett, komolyan mondom én fullra gyűrtem, wifi folyamat bekapcsolva + mobilnet + folyamat bluetooth kapcsolat, emelett ugye gyűrtem is hiszen ismerkedtem vele, meg e-mailezgetek, netezek, böngészek, közösségi oldalak stb és egyszerűen másfél nap alatt tudtam lemeríteni, nagyon csúcs az aksija, de maga a telo is :C Eddig ugye munkába folyamatosan töltővel mentem, mert tudtam, hogy mikor délutános vagyok este fele már töltőre kell tennem, most meg már a töltő folyamat az éjjeli szekrényen pihen, hiszen most máraktív használatban (átlag) 2 napot erősen bír, furcsa is, hogy már nem minen este kell töltögetnem, hanem egy este "kanóc" nélkül is mellettem lehet a teló :)) Szóval én bátran állítom, hogy kenterbe veri az összes piacon lévő telo aksiját, szóval ez a kérdés ne tartson vissza ;)

pl.: ma voltam a városba, osmo mobile-val rengetek fotót löttem, 4K-s videókat csináltam, nagy fájlokat küldtem stb és reggel óta 30 % ami merült, vagyis 32, most vagyok 68 %-on, szóval ez holnap estig bőségesen bírja még :K

[ Szerkesztve ]

(#7944) Titi76 válasza PsycHo88 (#7940) üzenetére


Titi76
aktív tag

Ma 4 (2-2) óra Waze navigálás folyamatos képernyővel, nettel és Bluetooth kapcsolattal közben egy kis info gyűjtés majd Aggteleki csepkőbarkang fotózas, hazafelé egy kis net étterem kutatás után, egész nap egy pár telefon hívás. Egy órája itthon vagyok és lazítok kezemben a telefonnal wifi-vel... most 15%-on állok. I7

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#7945) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Köszönöm szépen az infókat !Elég meggyöző :)

Filmet hogyan tudok rárakni ? Konvertálni kell ?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7946) D4ni válasza PsycHo88 (#7945) üzenetére


D4ni
őstag

Nem kell, leszeded a VLC-t ,az iTuneson belül megkeresed és csak belehúzod

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7947) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Ohh ez komoly :) ezt nem tudtam ! Anno ezért is váltottam mert én sokat nézek sorozatot. ! És mindig konvertálnom kellett :( !

Ezt leírod nekem részletesebben kérlek !! Fel rakom a vlc-t és :F

Előre is köszi !

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7948) kispéé válasza PsycHo88 (#7947) üzenetére


kispéé
aktív tag

Tudok jobbat. Én ios3 !!! óta használom az oplayer-t. Tud hálózaton keresztül (samba,ftp ) fájlokat másolni wifin. Még itunes se kell. Van ingyenes változat,reklámcsík fut felül. Én megvettem anno 3 euro-ért. Lejátszik mindent., azóta is ezt használom.

(#7949) -Ben- válasza PsycHo88 (#7947) üzenetére


-Ben-
veterán

Wifi transzferrel is simán rá lehet tenni a filmeket VLC -ben ;)

(#7950) korpas15


korpas15
tag

Sziasztok! Iphone 7-ből elég a 32gb-os vagy érdemesebb a 128-as?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.