Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) galaxys80 válasza B-L-A-C-K (#8148) üzenetére


galaxys80
veterán

Ezt mondtam volna?
Az esély viszont valóban nagyobb szerintem.

(#8152) leslieke válasza Ed Parker (#8150) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És mit csinál közben a telefon?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8153) A guru válasza Thewent12 (#8140) üzenetére


A guru
addikt

Szia![link] én ezt a tokot használom ~1,5 hónapja és azóta nem kopott tovább.

(Nekem a spigen liquid armor kezdte ki, házi megoldásomat pedig megtalálod itt a topikban, egy mikroszálas kendőt vágtam a tok belsejébe, az is megakadályozta a kopást, de nem valami igényes megoldás. :D)

[ Szerkesztve ]

(#8154) Ed Parker válasza leslieke (#8152) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Tudtommal semmit, én alszom és flight módban van.

(#8155) Sys85 válasza A guru (#8153) üzenetére


Sys85
veterán

Én is egy ehhez hasonló ultra vékony tokot használok lassan 2 hónapja (Hoco karbon mintás),a JB-n se lett több karc,por is alig megy alá.
Bezzeg a Spigen Neo Hybrid Crystal tokom...
Azt 2 naponta kellett levenni,mert a kamera kivágásánál iszonyat mennyiségű por ment be a tok alá,lett is jópár karc,pedig még azt se mondhatom hogy olyan poros helyen dolgozok.
Azt a tokot már csak akkor rakom fel ha bulizni megyek,akkor nem árt ütésállóság,az ember keze olyankor nem olyan biztosan tartja a telót. :DDD

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8156) leslieke válasza Ed Parker (#8154) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az úgy érdekes, mert nekem wi-fi és mobilnet mellett sem merül többet 1-2%-nál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8157) Ed Parker válasza leslieke (#8156) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Bizony az, de erről már hetekkel ezelőtt is írtam.

(#8158) A guru válasza Sys85 (#8155) üzenetére


A guru
addikt

Nekem is most lett egy rossz tapasztalatom a Spigennel sajnos, pedig nem olcsó cuccok, mégis egy ilyen dolgon elvérzik, és egy fele vagy harmad annyiba kerülő no-name tok lekörözi.

(#8159) Gigicuci válasza A guru (#8158) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nekem is Spigen Ultra Hybrid van a telón, de bement alá a por elég könnyen + nekem vastag is volt.

Van nekem is ilyen Hoco karbon tok, Gixxer88 kolléga ajánlása alapján, jó-jó de a fogása elég csúszós. Úghogy ráraktam egy Nillkin slim szilikont, ezzel szuper. Nem megy alá a por, nem csúszik. Ja és 1.700 Ft-volt itthonról. Azt hiszem én is elfelejtem a márkás tokokat. Nem tudnak többet számomra sem.

(#8160) nbukta77


nbukta77
addikt

En most sbs cool cover tpu- t vettem. Eddig nagyon jo. 0,3- as. Es a gomboknal nincs kivagva. A kivagott tokokat nem szeretem.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8161) Thewent12 válasza A guru (#8153) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Köszi!
Lehet megnézem ezt a tokot. :)

[ Szerkesztve ]

(#8162) B-L-A-C-K válasza Thewent12 (#8161) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha tudsz várni vele 2-3 hetet míg megjön, akkor itt van hasonló ~tízed áron.

(#8163) Sys85 válasza B-L-A-C-K (#8162) üzenetére


Sys85
veterán

Basszus erről a tokról teljesen meg is feledkeztem,pedig Alin el is van mentve. :DDD
Pont jókor linkelted be,pár napja tokot akarok venni,most hogy eszembe juttattad gyors rendeltem is 3-at (black,gray,blue). :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8164) TechN7ne válasza galaxys80 (#8151) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Állandó 500/1000ft. os szilikon tokkot használok ,soha nem lett semmi baja egy telefonomnak sem...
Hülyéből sok van ,azokból élnek....

[ Szerkesztve ]

(#8165) galaxys80 válasza TechN7ne (#8164) üzenetére


galaxys80
veterán

Szilikon ember, szilikon!
Hülyézést olvasni a topik leghülyéjébtől egészen vicces.

[ Szerkesztve ]

(#8166) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

Uraim, mellőzzük a hülyézést!

(#8167) Leonard


Leonard
tag

Sziasztok!
A
mobilkereskedes.hu
webáruházban vásároltam 1.5 hónapja egy IPhone7 32 Gb fekete készüléket egy év gyártói plusz egy év bolti garanciával, szervíz asszisztens szolgáltatással (futár hozza-viszi).
Ma kellett volna szervízbe vinni a készüléket, a szervízzel már le volt beszélve, hívom a kereskedést és hoppá, megszűntek. Ugrott az egy év plusz gari, a plusz 5000 forint, és hívathatok a készülékhez futárt, hogy vigye fel Pestre, majd fizethetek a visszaszállításért.

Leonard

(#8168) bigsee válasza Leonard (#8167) üzenetére


bigsee
addikt

Igen? :F

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8169) -Ben- válasza Leonard (#8167) üzenetére


-Ben-
veterán

A bolti garanciának egyáltalán van valamiféle értelme? :F

(#8170) nbukta77 válasza -Ben- (#8169) üzenetére


nbukta77
addikt

Szerintem semmi.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8171) A guru válasza -Ben- (#8169) üzenetére


A guru
addikt

Vannak normálisabb helyek, de egy hivatalos garival nyilván nem ér fel, cserébe olcsóbb beszerezni az eszközöket. (Én is mindig GSM-ből vásárolok) Kinek a pap...

(#8172) Alonso69 válasza A guru (#8171) üzenetére


Alonso69
senior tag

Sziasztok.
Egy Iphone 7 32 Gb szeretnék venni a HP- ről,az eladó küldött egy Imei számot amin az eszközkeresésénél egy kis felkiáltó jell van.Jelent ez valamit ,merjem megvenni?
Köszönöm, ha valaki megtisztel a válaszával.

Xiaomi 12

(#8173) B-L-A-C-K válasza Alonso69 (#8172) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vásárlás szempontjából semmit nem jelent.

(#8174) Alonso69 válasza B-L-A-C-K (#8173) üzenetére


Alonso69
senior tag

Köszönöm szépen. :R

Xiaomi 12

(#8175) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok ! hogyan tudok filmet rakni az iphonera convertálás nélkül ?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#8176) -secret- válasza PsycHo88 (#8175) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#8177) -Ben- válasza PsycHo88 (#8175) üzenetére


-Ben-
veterán

Én VLC Wifi transzferrel szoktam.

(#8178) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Köszi !! :) :R

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#8179) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

Tudja valaki hogy lehetne az iBooksban levő könyveket felolvastatni és poscastként hallgatni?
Hogy ne kelljen bámulni csak hallgatni mint egy hangoskönyvet?

(#8180) csabiks válasza Ed Parker (#8179) üzenetére


csabiks
senior tag

csak a gyarilag hangoskonyv jatszhato le, storeba van felolvaso de az is csak txt olvas.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#8181) Ed Parker válasza csabiks (#8180) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Már nem emlékszem melyik telefonomon de valahol volt ilyen felolvasó.

(#8182) Sogi74


Sogi74
tag

Sziasztok!

Tudom hülye kérdés de már napok óta ezzel foglalkozom: iphone 6s vagy iphone 7?
Két telefon közül nem tudok választani! Biztos sokat beszéltetek már erről a dologrol de kérlek segítsetek! Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Az árkülönbség kb. 40e Ft.
Arra is kíváncsi lennék, hogy a matt fekete hátlap mennyire strapabíró (karc)?
Köszönöm a segítséget és elnézést!

[ Szerkesztve ]

(#8183) leslieke válasza Sogi74 (#8182) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Attól függ mennyi időre tervezel vele?
Ha belefér a keretbe, akkor i7, hanem akkor 6s. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8184) B-L-A-C-K válasza Sogi74 (#8182) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ár érték arányban most használtan 6S-t éri meg szerintem a legjobban venni, ha újonnan veszed jó drágán, és hosszútávra tervezel akkor már én is lehet az i7-et venném.

[ Szerkesztve ]

(#8185) Chal válasza Sogi74 (#8182) üzenetére


Chal
addikt

Ugyanezen rugóztam az elmúlt 2-3 hétben. Én arra jutottam, hogy a 6s jelenleg pont arra elég, hogy ki bírja hajtani kényelmesen azt a pixelmennyiséget ami a 4.7"-es Iphone-okban van. Azaz nem röcög a mindennapi használat során (über játékokat és benchmarkokat hagyjuk). Szóval jónak jó, de nem egy hosszútávú dolog, és ha már ennyi pénzt kiadsz érte, akkor próbálj meg inkább tenni hozzá egy kicsit. Most lép be abba az előszobába, ahol az 5s járt 1-2 éve.

Szóval én inkább a 7-es mellett döntöttem, 5s után elég komoly felüdülés. Persze ha évente akarod cserélgetni akkor jó lesz a 6s is, én általában 3 évre tervezek.

Racionálisan nézve amúgy szerintem nem éri meg egyik se. Sokadik Iphone-om ez, dög unalmas, megveszem, hazahozom, restore, minden ugyanolyan rajtuk mindig, csak gyorsabbak, meg jobb fotókat csinálnak (+egy csomó csicsapicsa amiket úgyse használok), cserébe rövidebb lettem megint 2xx kHUF-al. De ilyen az élet, jobbat még mindig nem tudok sajnos :)

[ Szerkesztve ]

(#8186) lugosi válasza Chal (#8185) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"dög unalmas, megveszem, hazahozom, restore, minden ugyanolyan rajtuk mindig, csak gyorsabbak, meg jobb fotókat csinálnak"

Amúgy ezt kb jól leírtad. Viszont nekem ez előny. A vásárlás napján onnan folytatom az újjal, ahol abbahagytam a régivel. Nekem abszolút nem hiányzik az új telefonnal való kütyüzés. Ezt viszont rögtön az elejétől használni tudom, nulla gépészkedéssel.

(#8187) Ed Parker válasza Sogi74 (#8182) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én a 7-est venném, hatost csakis akkor ha lenne valami elképesztően olcsó ajánlat.

(#8188) Ed Parker válasza lugosi (#8186) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Pontosabban csak majdnem ;]
Először is wi-fi, anélkül semmi.
Aztán az új cucc verzió száma, ha a régin frissebb van kapásból az újat is frissíteni kell.
Aztán jöhet csak a restore és az sem fél óra, de tény hogy jó ott folytatni ahol a másik volt.

(#8189) Chal


Chal
addikt

Használ valaki Locko-t? Ez egy password manager a BinaryNights-tól (öreg motoros magyar fejleszetőcsapat, olyan dolgokat csinálnak mint pl. OSX-re a Forklift nevű filemanager). A Locko iOS változatára tegnap elkezdett sírni a telefon, hogy csak az US store-ban érhető el. A régin ez nem tűnt fel, mert ugye évek óta rajta volt. Írtam a supportnak, de nem válaszoltak még. Aki használja: régóta van ez? Vagy csak átmeneti probléma lehet? Végül is le tudtam szedni a purchased menüből, de ugye ha frissülni fog US oldalon, akkor szarakodni kell majd vele, hogy felkerüljön az új verzió.

(#8190) kchris78 válasza lugosi (#8186) üzenetére


kchris78
veterán

ez abszolút előny. Ha NEM akar az ember nem kell gépészkedni. De lehet :). Viszont droidnál ez így még mindig nem megoldott. És utálom azt hogy a párom Samu S6-ján, 3 hónap után (alig telepítettem valamit) valami meggondolta magát és repgép üzemmódban egy éjszaka alatt 25%-t fogyott az akksi!! Inkább unalmas legyen mint ilyenekkel szarakodni, és macera mert nyúznak hogy alig bír ki így a telefon egy napközbent is.

[ Szerkesztve ]

(#8191) Ed Parker válasza kchris78 (#8190) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Tegnap beszereztem egy i7 plust, 1%-ot merült éjszaka, míg a sima 7-es akár 10-et is tud.
A szokásaim nem változtak, ma reggel 8-tol még csak 40% fogyott az akksiból, amivel határozottan elégedett vagyok.
Ugyanúgy használom mint a másikat, net, telefon, pici játék, stb

(#8192) Tibee86 válasza Ed Parker (#8191) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha 10%-ot merült neked egy éjszaka ott valami gond van.

(#8193) leslieke válasza Ed Parker (#8191) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak nálad tud 10-et. ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8194) galaxys80 válasza Ed Parker (#8191) üzenetére


galaxys80
veterán

Nálam 1-2 %-nál többet soha nem merült még.

(#8195) Ed Parker válasza Tibee86 (#8192) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Annyit csinálok mindig hogy elindítok egy podcastet ami betöltött és utána flight mód, nincs rajta világítás és kb 40percig szól a füles a fülembe és alszom.
Ugyanezt csináltam a plus-szal is és azon nincs ilyen gond.
A backup az i7-ről van és az lett feltöltve a plus-ra.
Mi lehet a gond? :F

(#8196) Tibee86 válasza Ed Parker (#8195) üzenetére


Tibee86
veterán

Mondjuk 40 perc zene+ az éjszaka az már összehozhatja, bár szerintem akkor is sok főleg annak tudatában, hogy a 7+ mindezt 1%-kal megoldotta.

(#8197) Ed Parker válasza Tibee86 (#8196) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ugye?

(#8198) nbukta77


nbukta77
addikt

Olyan bortokot keresnek aminek az alja is teli. Nincs kivagva, mint az eredeti apple toknak.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8199) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Lehet hogy volt már, akkor bocsánat : mit tapasztaltok akkor mikor youtubeot hallgattok a telefon hangszóróján feles hangerőnél hangosabban?
Jó ez a dupla hangszóró meg minden de kicsit hülyén rezeg tőle a kijelző. Csak nekem furcsa? :D

iPhone X@R, iPad Pro

(#8200) -atesz- válasza nbukta77 (#8198) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Én belebujtatos tokot keresek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.