Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) Ed Parker válasza D4ni (#8847) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ettől még kipróbálhatod.
Csinálsz egy uk fiókot.
A területet is átállítod uk-ra.
Az AppStore-ban van egy boon. nevű app, ami új felhasználóknak ad 5£ manit, amit felhasználhatsz.
Csinálsz egy virtuális MasterCard-ot, azt hozzáadod az Apple Wallet-hez és már tudsz is fizetni.

(#8852) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Inkább a tok :)
Nem hiszem, h kipróbálom ezt az UK-s accot.

(#8853) TechN7ne válasza Ed Parker (#8796) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Legszebb a piros iPhone 7 ,nekem is bejön :K

Na milyen az új rendszer skacok?

Én most egy ilyen piros tokkal nyomulok kemény 1000ft. ért...

Selyem hatású anyagbol van és tökéletesen illeszkedik.

[ Szerkesztve ]

(#8854) B-L-A-C-K válasza TechN7ne (#8853) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Link?

(#8855) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#8854) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Westendben vettem ,képet róla meg nagy nehezen találtam...

(#8856) Ed Parker válasza TechN7ne (#8853) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Egyébként nekem is rögtön tetszett, már fotókon is.

(#8857) B-L-A-C-K válasza TechN7ne (#8855) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ott hun? Selyem hatású anyag alatt mit értesz, szövet szerű, vagy szilikon?

(#8858) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#8857) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Szövet szerű inkább....

Alagsor ,bejárat elött rögtön ,vízesés mellett.

(#8859) B-L-A-C-K válasza TechN7ne (#8858) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na holnap rámegyek egy blackre.

(#8860) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#8859) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

2 rudi ,csak lealkudtam kőkeményen.... ;]
Azt viszont nem vágom hogy van e fekete ,piros tuti.

[ Szerkesztve ]

(#8861) Roland861010


Roland861010
addikt

Ezt a beállítást jól elrejtette az Apple, pedig az egyik leggyakoribb iOS 10 problémára jelent megoldást. Az iOS 10-el az Apple alapértelmezetten bevezette, hogy a Home gombot meg kell nyomni a készülék feloldáshoz. Ez egy sokakat bosszantó dolog, azonban van megoldás rá.
Navigáljunk el a Beállítások»Általános»Kisegítő lehetőségek»Főgomb menühöz, majd kapcsoljuk be a kapcsolót. Ezután már elég megérinteni a Touch ID-t és már oldódik is fel a készülék.

Ez valakinek működik ?Ugyan úgy meg kell "nyomni" a Touc ID-it ! :S

A Safarit valahogy össze lehet szinkronizálni a Chromal ,hogy meg legyenek a könyvjelzőim ja és adat csökkentő funkció van benne ? :)
Bocsi a sok idióta kérdésére évek óta nem volt iPhoneom!

(#8862) B-L-A-C-K válasza Roland861010 (#8861) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez valakinek működik ?Ugyan úgy meg kell "nyomni" a Touc ID-it ! :S

Nem muszáj megnyomni, vagyis csak azért kell hogy feléledjen a kijelző, de ezt 3 módon érheted el: Home gomb megnyomásával, bekapcs gomb megnyomása, illetve ha be van állítva hogy emelésre feléledjen a kijelző akkor meg nem kell nyomni semmit, rárakod az ujjad és beenged.

(#8863) Roland861010 válasza B-L-A-C-K (#8862) üzenetére


Roland861010
addikt

Tényleg igazad van ! :)
Köszi!

(#8864) madgie válasza Roland861010 (#8861) üzenetére


madgie
titán

Én már ezt a kezdetektől így használom :) Nekem a kalibrálhatóság volt új, a beállítasok/általános/kisegítő lehetőségek/kijelzőbeállítások menüben van a színszűrők, azon belül meg a színárnyalat opció, ott szépen behúztam a szememnek jobbra a fehéret :)

(#8865) Sogi74


Sogi74
tag

Sziasztok!

1-2 hete használok iPhone (7)-t, előtte "androidos" voltam és nehezen is szántam rá magam a váltásra de eddig azt kell mondanom, hogy nagyon tetszik a készülék és a rendszer is!
Viszont lenne egy pár kérdésem (gmail-os email címmel hoztam létre az Apple ID-met):
- a kontaktok és a naptár bejegyzések amik szerepelnek az iPhon-on miért nem láthatók a laptopomon az iCloud-ban?
- létrehoztam a családi megosztást és elvileg fel is töltöttem oda képeket de a párom iPhon-ján nem találom sehol ezeket a megosztott képeket?
- családi megosztás esetén elég egy app-t 1x kifizetni és a többiek is letölthetik a családban?
- milyen hasznos oldalakat látogattok ios, apple és iphon-nal kapcsolatban?

Roland861010-nak: én nem tudom mit állítottam be de nekem szinkronizál a Chrome és a Safari, lehet, hogy a gmail-os email cím miatt (a Chromba is ezzel az email címmel vagyok bejelentkezve).

Előre is köszönöm a válaszokat és remélem sokáig a "csapat" tagja leszek és ha későbbiekben tudok, én is segítek nektek!

(#8866) br4adam válasza B-L-A-C-K (#8854) üzenetére


br4adam
aktív tag

[link] 4.69 dollár.

(#8867) dvdbackuper válasza Ed Parker (#8850) üzenetére


dvdbackuper
őstag

igen brit, nem tudtam, h Magyarországon még ez sem megy

(#8868) Ed Parker válasza dvdbackuper (#8867) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Lol
Azért a 28 EU országokból 5-ben működik és Svájc.
Fr,Ír,IT, Sp,UK plusz kettő Orosz és Svájc ez egész EU szóval ez nem annyira elterjedt még.
Arról nem is beszélve hogy rengeteg módon fizethetnek az emberek, a paypass-től alkalmazásokig, hiába hozná el az Apple a szent Grált a világnak.

(#8869) csabiks


csabiks
senior tag

nektek is jobban merul frissites utan?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#8870) madgie válasza csabiks (#8869) üzenetére


madgie
titán

Nem.

(#8871) -secret- válasza csabiks (#8869) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#8872) Ed Parker válasza csabiks (#8869) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem, kéne?

(#8873) lugosi válasza csabiks (#8869) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam sem, legalábbis nem vettem észre ilyet.

(#8874) csabiks


csabiks
senior tag

akkor resetelem mert eddig nem volt ilyen problemam frissites utan..

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#8875) B-L-A-C-K válasza csabiks (#8869) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem nem, bár lehet, mostanában kicsontozom fél nap alatt a telefont, tegnap is 1 óra játék, 2 óra full fényerős waze, fél óra net, fél óra viber videó hívás és cső.

(#8876) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#8875) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Vàltsál plusra megéri, nekem nem változtak a szokásaim és nekem is hasonló módon lemerült fél nap alatt, kétszer töltöttem általában.
Most meg este is marad 20-40% naptól függően, de mindig bőven kihúzom a napot 7-23-ig.

(#8877) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#8876) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Volt már +-om, de nekem nagy, ha táskában hordanám a telefont azt mondanám oké, de pl nyáron rövidnadrágban nekem lehetetlen normálisan hordani. Na meg ha játszol az is merül azért. Amúgy nem is szoktam játszani, de most rákaptam egyre, ha nem lenne játék, meg waze, 2 napig is bírná.

(#8878) Tibee86 válasza madgie (#8864) üzenetére


Tibee86
veterán

Mire állítottad be? Dobnál róla egy ps-t.

(#8879) madgie válasza B-L-A-C-K (#8875) üzenetére


madgie
titán

Waze közben rádugtad volna egy autós töltőre és akkor nincs gond ;)

Amúgy biztos nem vennék Plust, főleg nyáron, térdnadrágzsebbe nem :)

Tibee86: szerintem nem mérvadó a beállításom, mert ahány készülék, annyiféle szín (egyik sem ugyanolyan), de úgy csináltam, hogy alapvetően túl hűvös színűnek találtam a kijelzőt, ezért felhúztam az intenzitást, hogy pontosan megtaláljam utána az árnyalat csúszkán a sárgát (ne zöldes és ne pirosas legyen), aztán amikor megtaláltam ezt, levettem az intenzitást, amennyire kellett (igazából tökig le) :D

[ Szerkesztve ]

(#8880) B-L-A-C-K válasza madgie (#8879) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Meló helyen tudom mindig tölteni, szóval kocsiba nem kell még +ba, meg amúgy nekem annyira nem vészes hogy mostanában 2x kell tölteni, mert van is használva, de persze jó lenne ha 1 hétig bírná így, de az majd kb 10 év múlva lesz. :)

(#8881) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#8877) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Sztem a mai mobilok a normál iphonon kívül szinte mind ekkorák és hát valamit valamiért.
Vannak ugyan hátrányai a plusnak de előnye sztem több van, legalábbis nekem.

(#8882) Tibee86 válasza madgie (#8879) üzenetére


Tibee86
veterán

Köszi majd rápróbálok. Fotósként azért neked ehhez van szemed, én csak húzogatnám össze vissza. :D

(#8883) madgie válasza B-L-A-C-K (#8880) üzenetére


madgie
titán

A kesztyűtartóban mindig van egy szivagyújtós csatim meg egy Y végű USB kábelem, egyik fele micro usb, a másik lightning :)

Itt egy rövid kapcsolgatós videó, mennyivel másabb a fehér tökre lehúzott intenzitás mellett is.

Szerk: megjött a Slickwraps Naked Wrap-je, hát ez elég tré, főleg ennyiért. A kicsomagolásnál csak lestem, mert az ajándék üvegfólia törött volt (!), a dobozban magában meg két Naked Wrap is volt. Na az egyiket felcuppantottam tegnap, de az a baj, hogy nem elég pontos, és a sarkoknál összeér néhol. NA ahol túlér és egymáson van két fólia, ott persze nem is tapad meg rendesen, hiába hajszárítózza meg szappanos vizezi az ember. Szóval annyira felbosszantott, hogy ezzel a fóliával együtt beszuszakoltam a tokba :D

[ Szerkesztve ]

(#8884) szekra válasza Ed Parker (#8881) üzenetére


szekra
őstag

Egyszer nyomkodtam sokáig haver +-át. Pár perc alatt megszoktam, nagyon nagy "élmény" volt, tetszett. :) De ahogy Black is írta, szerintem hordani nagyon kényelmetlen, illetve, hogy folyton 2 kézzel kell tartani nekem nem oké.

(#8885) B-L-A-C-K válasza madgie (#8883) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is van kocsiba persze, biztos ami biztos alapon, de ha nem muszáj nem használom.

Én gyári színekkel használom, már azt szoktam meg.

Na akkor tudjuk ilyet se kell rendelni.

(#8886) Ed Parker válasza szekra (#8884) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez mondjuk erősen kéz méret függő.
Nekem csak a kijelző felső harmada okoz gondot elérésben, a többi simán megy hüvelykujjal.
Az akksi viszont fontos, semmi kedvem powerbank-kal járni a pici telefon mellett, igaz én is tudom tölteni kocsiban, műhelyben vagy bárhol, de ha kihúzza az egész napot akkor erről le van a gond.
De elfogadom hogy bizony nagyobb és nehezebb és ez van akiket zavar(hat)

(#8887) Gigicuci válasza csabiks (#8869) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nálam jobban merül sajnos. Éjszaka is eldob 5-8 %-ot.

(#8888) -Ben-


-Ben-
veterán

Tegnap este fullra töltve levettem a töltőről, használtam wifin kb. 1 órát, telefonáltam 1 órát, elküldtem néhány e-mailt és 62% maradt.... Eddig jobb volt, ez biztos.

(#8889) madgie válasza Ed Parker (#8886) üzenetére


madgie
titán

Jaja, a jobb akkuidő jó lenne, bár az i7-tel egy kemenyébb napot is pont kibír, nap végére komoly 5-10% körüli töltöttséggel :D

(#8890) csabiks


csabiks
senior tag

úgy néz ki a reset megoldotta.. 1 órája netezek mobilneten es 9% -ot esett. (remelem keszenletben sem merul majd (mert eddig szinte semmit nem merult ha nem hasznaltam))

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#8891) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Megvan a 7 plusz... Háát nagy élmény. iOS nagyban, nem egérmozi, jól látható, stb.
Még egy tok kell, hogy a fogása biztosabb legyen aztán hajrá! Első körben egy Nillkin átlátszó, aztán a Spigentől jöhet a kártyatartós. Meg persze kell egy fólia is a kijelzőre.
Szerintem barátok leszünk.

(#8892) Ed Parker válasza gilfoyle (#8891) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Inkább egy biztosítást köss rá, az mindig megnyugtató ha van.
A tok és a fólia másodlagos.

(#8893) -Ben- válasza Ed Parker (#8892) üzenetére


-Ben-
veterán

Jó a biztosítás, ha van.. A következő telefonomra én is szeretnék, csak kissé sajnálok 34.000 Ft-ot kiadni rá. Főleg akkor, ha soha nem is lesz rá szükség... :D

(#8894) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#8893) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

+ csere esetén önrész ami ha jól tudom 20 ezer. Nekem pl nem ér annyit az egész.

(#8895) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#8894) üzenetére


-Ben-
veterán

Ez maximum akkor lehet jó, ha valaki 3 teljes évig megtartja a telefonját. 3 éves korára tuti, hogy bedöglik rajta valami, viszont az önrésszel együtt akkor se olcsó mulatság.

(#8896) gilfoyle válasza -Ben- (#8893) üzenetére


gilfoyle
őstag

Meg ugye nem boltból van... "Másodpiacos"... ;) Így aztán a biztosításkötés se egyszerű, meg talán nem is fizetődik ki.

(#8897) Roland861010


Roland861010
addikt

Szevasztok!
Flac-hoz nem tudtok valami jó lejátszót ?
Mivel az összes zene számom abban a formátumban van ! :(

(#8898) tboldi válasza Roland861010 (#8897) üzenetére


tboldi
nagyúr

VOX

Nekem bevált iPhone-on és Mac-en egyaránt. ;)
Bár FLAC-ban/ben csak az asztali PC-n hallgatok zenét.

[ Szerkesztve ]

(#8899) Roland861010 válasza tboldi (#8898) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi !
Össze szedtem magam és inkább át konvertálóm ;)

Van mód arra hogy a safariban egyből az oldal aljára vagy tetejére ugorjak?

[ Szerkesztve ]

(#8900) TechN7ne válasza Roland861010 (#8899) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Flac előnye csak kihangosítva jön elő ,teljesen felesleges fülesben hallgatni.
Én is a VOX ot ajánlom ha ragaszkodsz a flac hoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.