Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) -secret- válasza nostress (#7349) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Magyar állam szabályozza a szavatossági jogokat, azt nem írják oda mert az minden termékre vonatkozik.

(#7352) nostress válasza Sys85 (#7350) üzenetére


nostress
tag

"Díjmentes javítás(ok) Az Apple egyéves (1) korlátozott jótállásával – (MAGYARORSZÁG) megegyező feltételek szerint, valamint meghibásodási és baleseti események esetén a készülék vásárlásától számított 2 vagy 3 éves időtartamra"

Ez pl azt jelenti, hogy a bolt vállal garanciát, ergo sima bolti jótállás, vagy az Apple garancia terjed ki? Nem világos. Utóbbival megérni, előbbivel nem tudom.

Man kann nicht immer gewinnen.

(#7353) kchris78 válasza Sys85 (#7350) üzenetére


kchris78
veterán

s mik a tapasztalatok ezekkel a biztosításokkal? Nekem eddig gyakorlatilag az összes esetről amiről tudok kibújtak a biztosítók a fizetésből.

(#7354) Sys85 válasza nostress (#7352) üzenetére


Sys85
veterán

Mivel itthon nincs Apple Care,így ez nem Apple gari,mármint a plusz.
Az extra garanciális javítások elvileg nem bolti garival mennek,hanem ezek is beletartoznak a biztosításba.
Tehát ha beszarik mondjuk a home gomb,akkor azt is ingyen cserélik a 3. évben is,és ha lezúzod a telót,akkor is javítanak vagy cserélnek.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7355) Sys85 válasza kchris78 (#7353) üzenetére


Sys85
veterán

2x volt dolgom biztosításos ügyintézéssel,1x én zúztam le a telómat (rommá tört),de Telekomnál mindenféle gond nélkül cserélték,persze ott kellett önrész is.
2. alkalommal húgom cseréltette a lezúzott 5S-ét Media Markt-ban,ott se szívóztak.
Szóval eddig pozitív a kép számomra.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7356) -Ben- válasza nostress (#7349) üzenetére


-Ben-
veterán

3 év biztosítással szerintem megéri most APR-ből venni. Így nyugodtan lehet törni, zúzni ....

(#7357) nostress válasza Sys85 (#7355) üzenetére


nostress
tag

Ez egy biztosító? Nem a boltok külön biztosítása? Mert ez esetben nem releváns a példa. Bocs, ha tudatlan vagyok. :D

Man kann nicht immer gewinnen.

(#7358) Sys85 válasza nostress (#7357) üzenetére


Sys85
veterán

Persze,le vannak szerződve egy biztosítóval.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7359) nostress


nostress
tag

Bemegyek ma és döntök. Köszönöm mindenkinek!

Man kann nicht immer gewinnen.

(#7360) B-L-A-C-K válasza nostress (#7359) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#7361) -secret- válasza B-L-A-C-K (#7360) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:D

(#7362) lugosi válasza B-L-A-C-K (#7360) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Legyen tánc! :DDD

(#7363) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Lesz rá remény szerintetek, hogy a FB messenger értesítési hangja cserélhető legyen iOS11-ben?

Írogatnak nekem napközben és a gyári ping hang kikezdte az idegrendszeremet. Jó lenne megkülönböztetni zárolt képernyőnél.

(#7364) -Ben- válasza Gigicuci (#7363) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem hiszem. Egyébként némítsd le, ha zavar.

(#7365) fordfairlane válasza Sys85 (#7350) üzenetére


fordfairlane
veterán

Azé' ez már elég komoly árkülönbség.

x gon' give it to ya

(#7366) Sys85 válasza fordfairlane (#7365) üzenetére


Sys85
veterán

Hát nem kicsit!
Partnero árai:

Ha náluk is lenne készülékbiztosítási opció,akkor tuti hogy itt veszem a 128-as JB-t (nekem csak jó tapasztalataim vannak velük).

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7367) Tibee86 válasza Sys85 (#7366) üzenetére


Tibee86
veterán

Én is tőlük terveztem venni, de végül inkább maradtam a 2 év gari miatt a hivatalos forrásnál. És még így is a partnerogsm-es ár alatt sikerült beszerezni jó pár tízezerrel olcsóbban.

(#7368) nostress válasza Tibee86 (#7367) üzenetére


nostress
tag

Hogy sikerült? :D

Man kann nicht immer gewinnen.

(#7369) Tibee86 válasza nostress (#7368) üzenetére


Tibee86
veterán

Jó azt elhallgattam, hogy szolgáltatós. :D
De ha emlékeim nem csalnak akkor 10 vagy 15 ezer a hivatalos függetlenítés (az eladóval megbeszéltem, hogy ha szükséges akkor elintézi majd nekem), legyen mondjuk 15 és akkor 165-ből megvan a 256 ezres telefon. Itt hardveraprón vettem.

[ Szerkesztve ]

(#7370) Sys85 válasza Tibee86 (#7367) üzenetére


Sys85
veterán

A 2 év gari és a biztosítás miatt én is inkább hivatalos forrásból vettem.
Viszont szerintem a 9.7"-es 32GB-s Wifi only iPad Pro-t tőlük veszem majd.60k különbség azért nem mind1,abból már majdnem megvan a kiszemelt H/K SB 26 soundbar is ("okosban" persze :D ).

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7371) nostress


nostress
tag

Na most teljesen elbizonytalanodtam... :D Fogalmam sincs, hogy megér-e plusz 50 ezret +1év gari, meg 3 év biztositás... Nincs erre valami egyenlet? :D

Man kann nicht immer gewinnen.

(#7372) -Ben- válasza nostress (#7371) üzenetére


-Ben-
veterán

A biztosítás eleve 34000 Ft lenne.

(#7373) Sys85 válasza nostress (#7371) üzenetére


Sys85
veterán

Úgy hívják hogy "Aludj rá egyet",meg a "Neked kell tudnod,a Te pénzed". :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7374) Tibee86 válasza nostress (#7371) üzenetére


Tibee86
veterán

Alapból azt mondanám, hogy nem. Viszont így 3 év ajándék biztosítással inkább azt választanám, persze csak ha hosszútávra tervezed. Ha minden évben cserélnék akkor én is a legolcsóbbat venném.

[ Szerkesztve ]

(#7375) nostress válasza Tibee86 (#7374) üzenetére


nostress
tag

3 évre minimum. Eleve azért veszek ilyen telefont, hogy ne kelljen vele "foglalkozni", mint egy androiddal. (no offense) :D

Man kann nicht immer gewinnen.

(#7376) Parallaxis válasza Tibee86 (#7369) üzenetére


Parallaxis
addikt

legyen mondjuk 15 és akkor 165-ből megvan a 256 ezres telefon. Itt hardveraprón vettem.

Azt tudnod kell, hogy a függetlenítés csak akkor lesz meg, ha készüléken már semmi részlet és a hozzá kötődő előfizetésen semmi hűség nincsen. No meg az eredeti vásárló kell hozzá, mert csak ő kezdeményezheti, te nem.

(#7377) fordfairlane válasza Sys85 (#7366) üzenetére


fordfairlane
veterán

Általában nem szoktam kockáztatni 5-10%-ért cserébe, de ez a differencia már elgondolkodtat.

x gon' give it to ya

(#7378) Tibee86 válasza Parallaxis (#7376) üzenetére


Tibee86
veterán

Ez valóban igaz, csak nem mind a három szolgáltatóra.
Ahogy korábban írtam az eladóval meg lett beszélve, hogy ha a későbbiekben szükséges lenne akkor szívesen befárad velem az egyik üzletbe elintézni.

[ Szerkesztve ]

(#7379) D4ni


D4ni
őstag

Jöttem én is egy Telekomos 128-as Mattal , s7 edget váltott :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7380) nostress


nostress
tag

Én még mindig nem tudok dönteni... :D Szoktam vigyázni a telefonokra, de ha lenne valami baja, akkor nem lenne olcsó a javitás. :F

Man kann nicht immer gewinnen.

(#7381) -secret- válasza nostress (#7380) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nyilván. Köss biztosítást!

(#7382) leslieke válasza nostress (#7380) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor vegyél hozzá biztosítást és nem lesz aggódás sem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7383) Parallaxis válasza Tibee86 (#7378) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ez valóban igaz, csak nem mind a három szolgáltatóra.

A Vodára és a Telekomra tuti, a Telenort nem ismerem :)

(#7384) Ed Parker válasza nostress (#7380) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem évek óta van rajta biztosítás igy én pont lesz@m mi van a telefonnal.
Nem kell azon parazni hogy leesik vagy akármi is történik.
3 generációval volt is gond a többivel nem, de megnyugtató hogy van kihez fordulni ha lenne valami.
A gyári barna bőrtokot is csak dizájn miatt vettem, hogy végre picit másképpen nézzen már ki :)

[ Szerkesztve ]

(#7385) Tibee86 válasza Parallaxis (#7383) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen, pont rájuk gondoltam.

(#7386) Tibee86


Tibee86
veterán

Kikapcsoltam a telefont addig amíg egy fóliát felraktam, majd bekapcsolásnál az a kép fogadott mint első aktiválásnál. Választhattam nyelvet, wifi hálózatot, id-m jelszavát kérte majd időzött kicsit az icloud-dal és üdvözölt az új iPhone-om.
Ez valami ios10 feature, vagy csak szimplán megzavarodott a telefon?

(#7387) Parallaxis válasza Tibee86 (#7386) üzenetére


Parallaxis
addikt

Új kinézet, új iPhone :D

(#7388) Tibee86 válasza Parallaxis (#7387) üzenetére


Tibee86
veterán

Mindent értek, ez nem jutott eszembe. :D

(#7389) fordfairlane válasza Tibee86 (#7386) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én nem örülnék egy ilyennek. Kontakthiba vagy sztatikus kisülés is okozhatta. Egy ilyen után pár napig gyanúsan méregetném a telefont, az biztos.

x gon' give it to ya

(#7390) -Ben- válasza Tibee86 (#7386) üzenetére


-Ben-
veterán

Nálam még sosem csinált ilyet..

(#7391) kchris78 válasza nostress (#7375) üzenetére


kchris78
veterán

Tőled függ. Én nem venném a drágábbat. Akkora a difi hogy ebből már szinte kijön egy kijelzőcsere is ha leesne!! És itt az egyenlet: hasonlítsd össze a plusz díjat azzal az összeggel amit akkor kellene fizetned ha valami gond van. Plusz, azzal hogy te mennyire sűrűn ejted le a telefonokat.. Én tudok rá vigyázni erőfeszítés nélkül, 5 évente egyszer ejtem le kb. Ebből kijön hogy nekem nem éri meg a drágább.
Régi notebookomra is megvettem az AppleCare-t okosban Kanadából, persze nem lett rá szükség de emiatt el is "kellett" adnom lejárat előtt fél évvel hogy drágábban tudjam adni ill megvegyék könnyebben...

(#7392) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Megjött 1.5 hónap után.... ez a drága üvegfóliám (most 20 dollár, én még 11-ért rendeltem akciósan). Csomagolás, és a hozzávalók itt is rendben vannak, mondjuk ezt el is várja az ember ha nem 500Ft-os fóliát rak rá. Viszont sajnos a szélénél ennél is marad hézag, azaz ez sem tökéletes még. Az egész fólia hasonló mint a Nillkin, talán valamivel vékonyabb (ez 0.26mm, Nillkin nem tudom már mennyi), illetve a felülete mintha jobb lenne egy hangyaf@szánnyit. Valamint egyből szépen felmegy, nem marad alatta levegős (Nillkin esetében ez előfordul hogy marad, de pár nap után eltűnik annál is)

Jelenlegi áron nem ajánlom, de akcióban 10-12 dollárt megér, többet nem.

(#7393) Tibee86 válasza fordfairlane (#7389) üzenetére


Tibee86
veterán

Én se örültem mert féltem attól, hogy totál lenulláz mindent. De szerencsére semmi nem tűnt el. Amíg van jótállás+ szavatosság annyira nem hat meg, olyan iPhone-t még nem sikerült újonnan vennem amit ne kellett volna 1-2 hónapon belül leadni. Ezen úgy is volt a dobozból kivéve egy pici sérülés, nem fogom bánni ha cserélik egyszer majd.
Ami még furcsa számomra, hogy egy ki- bekapcsolás után nem mutatja az akkumulátornál a készenlét/használat időt. Ez másnál is így van?

[ Szerkesztve ]

(#7394) -Ben- válasza Tibee86 (#7393) üzenetére


-Ben-
veterán

... „még nem sikerült újonnan vennem amit ne kellett volna 1-2 hónapon belül leadni” ...

Igazán minőségi cucc ez az ájfón.. :K Azért más gyártó termékeinél ritkán olvasok ilyeneket. Kicsit jobban is figyelhetnének a minőségre, mert ez ciki.

(#7395) Aaron14 válasza -Ben- (#7394) üzenetére


Aaron14
őstag

Én eddig életemben egy olyan out-of-box iPhone-nal találkoztam, ami tökéletes volt, de még nem ellenőriztük, hogy beletartozik-e az akkumulátor csereprogramba. :DDD

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#7396) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Üdv!
Tudtok valami pletykát a végleges 10.3 megjelenéséről? Látom, hogy már a 7. beta szaladgál itt-ott :)

(#7397) -Ben- válasza Sur1G (#7396) üzenetére


-Ben-
veterán

Szerintem nagyon hamar tölthető lesz.. :)

(#7395) Aaron14: azért én láttam már többet is.. :D De ami tényleg „tökéletes” volt számomra, az kb. 3 db a nem kevésből... :)

(#7398) -secret-: nem, de mindenhol azt írják, hogy legkésőbb március végéig megérkezik. Szerintem előbb is..

[ Szerkesztve ]

(#7398) -secret- válasza -Ben- (#7397) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pontos dátumot nem tudni?

(#7399) B-L-A-C-K válasza Sur1G (#7396) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem jöttem rá még miért várja mindenki annyira a10.3-at...

(#7400) -secret- válasza B-L-A-C-K (#7399) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gondolom emiatt az új fájlrendszer miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.