Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) icecave válasza Viper26 (#7098) üzenetére


icecave
nagyúr

Volt 6S-em és igen, az gyorsabb, gördülékenyebb. Azért remélem ez változni fog, csak az új A10 chipre még nem túl jól tudnak optimalizálni. Mondjuk, ha ez van, elég ciki, akkora a készpénz állományuk, hogy megvehetnék a fél világot kilóra, de egy normális programozó csapatra nem telik?

Nekem az i7 néha elfelejti a 3D touch rezgés visszajelzést. Ki van kapcsolva a haptikus jelzés, de attól még 3D touch-al ha nyomok valamire rezzen. Viszont néha elfelejti és nem rezeg. Ha rebootolom a telefon, akkor újra minden oké.

Ami még érdekes, hogy már többször elfelejtette paypal és egyéb accountomat, újra be kellett lépni, miközben aktív az ujjlenyomat olvasós belépés.

(#7102) -Ben- válasza Viper26 (#7100) üzenetére


-Ben-
veterán

Hivatalos infó? Almáéktól? :U Kackac... ;] Fogd másképp, oszt' gyorsabb lesz.... :D
Egyébként a 10.3 se javítja ezeket az animációs bugokat és lassulásokat, úgyhogy ... Talán majd az iOS11 megoldja a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#7103) A guru


A guru
addikt

10.3 márciusban befut vajon?

(#7104) Viper26 válasza -Ben- (#7102) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez nem túl bíztató.
Remélem csinálnak vele valamit...csak nem értem, ha tesztelte ott az egyszeri paraszt mérnök, és látja a kis szemével hogy zuhan az fps, akkor miért adják így ki...na mindegy.

iPhone 14 | FR955

(#7105) -secret- válasza A guru (#7103) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért várod ennyire?

(#7106) A guru válasza -secret- (#7105) üzenetére


A guru
addikt

Szeretem a frissítéseket és az újdonságokat illetve az alkalmazásváltó bug eléggé idegesít. Színház mód egyébként a 10.3 hozadéka lesz vagy várni kell a 11-ig?

(#7107) -Ben- válasza A guru (#7106) üzenetére


-Ben-
veterán

Valószínűleg az iOS11-ben eladják forradalmi innovációként. ;]

(#7108) -secret- válasza -Ben- (#7107) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bugosan. Egyébként én is szeretem az újdonságokat OS-ben, általában frissítek az elsők között... utána meg szopok rendesen a bugok miatt. :D

(#7109) -Ben- válasza -secret- (#7108) üzenetére


-Ben-
veterán

Én is mindig ezt csinálom, de már megfogadtam, hogy legalább 1-2 hetet várok a frissítéssel, addigra elég sok véleményt olvashatok róla, így ha nem jó, nem frissítek.

(#7110) A guru válasza -Ben- (#7109) üzenetére


A guru
addikt

Amikor megvettem a telefont 10.2 volt rajta és olvastam hogy a 10.2.1 bugos na mondom akkor nem frissítek. Ez a fogadalmam kb 6 órán át tartott.😃

(#7111) qwert


qwert
újonc

Látom mindenki bele van merülve az iPhone tok témába, így bedobom én is az idevágó kérdésem :)) Azthiszem régebben az iPhone 6-nál fenyegetett az a veszély, hogy ha alumínium tokot használtam akkor vagy a wifit nem találtam vagy a hálózat volt vállalhatatlanul gyenge. Kinéztem egy brutál iPhone 7 tokot innen Nillkin Steel. Csak nem merem megrendelni, mert ahhoz elég necces az ára, hogy utána a kukában landoljon. Valakinek valami tapasztalata az új teló+fémtok kombinációval kapcsolatban?? Erről lenne szó amúgy:

[ Szerkesztve ]

(#7112) Viper26


Viper26
nagyúr

A magam részéről szeretem a telefont és remelem megoldják a dolgokat.
Hat év droid után is azt mondom nem bántam meg... csak ami jelenleg van a hetessel az méltatlan a cég nevéhez szerintem.

Ettől függetlenül egy évig biztosan marad, aztán meglátjuk .

iPhone 14 | FR955

(#7113) Brahmos


Brahmos
csendes tag

Sziasztok !
Pár napja csatlakoztam a klubba :) Ismerkedem még a telefonnal, de tényleg nagyon hálás a droidhoz képest !Egyszerűen imádom! (I7P128JB) Ami most számomra gondot okoz ,hogy ICloud-ba valamiért nem viszi fel a Kontaktokat (gmail) .Egész biztos én állítottam el valamit,és ebben kérném a segítségeteket. :( Hol tudom koorigálni,hogy szinkronizálja Cloudba ?

Ui: Tok-Üveg UAG család
Segítségeteket előre is köszönöm !
Üdv
R.

(#7114) fepa96 válasza Sys85 (#7090) üzenetére


fepa96
csendes tag

Aha értem, köszi!

(#7115) bigsee válasza Viper26 (#7112) üzenetére


bigsee
addikt

De most tényleg, mi a baj vele pontosan? :F Kezdő almafogyasztó vagyok, azért kérdezem, mire figyeljek?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#7116) icecave válasza bigsee (#7115) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha kezdő alma fogyasztó vagy, a legtöbb dolog, amit itt bug néven emlegetünk, neked fel sem fog tűnni (pl. a multitask "animáció ugrás", apró lag-ok (már ami iOS-hez szokott szemmel zavaró, máshoz szokott lehet észre sem veszi, stb.)).

[ Szerkesztve ]

(#7117) bigsee válasza icecave (#7116) üzenetére


bigsee
addikt

Nemis tűnik fel, csak az hogy szimplán pörög...! :K Nah, akkor figyelek :)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#7118) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#7074) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Volt, lehet hogy még most is van az a progi ami kiszámolja hogy milyen messzire repülne a telefon, ha meglendíted.
Ebben a tokban tesztelni is lehetne, hogy mennyire pontos a számítás ;]

(#7119) TechN7ne válasza Ed Parker (#7118) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Melyik app. az? ;]

(#7120) Boss81


Boss81
senior tag

Sziasztok

Nos , valaki megjegyezte az "atombomba" álló tokomra , hogy majd leszedem , mert nem lesz benne térerőm .
Tegnap volt alkalmam tesztelni , 2 emelet mélyen voltam egy komplexumban , (semmi jel erősítő nem volt az épületben) és 2-3 között volt a térerőm , tehát kimerem jelenteni , hogy NEM befolyásolta . Sőt közben hívtak is , és semmi gond nem volt , nem volt recsegés , szakadozás , szóval erről ennyit :U :R

[ Szerkesztve ]

(#7121) bigsee


bigsee
addikt

Nem találtam ios topikot (van?), ezért itt kérdezem meg: ha a képeimet felszinkronizálom iCloudba, hogy elérhessem iPhone/iPad-ról is, de van amit nem akarok megosztani, csak a telefonon tárolni, az megoldható?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#7122) -secret- válasza bigsee (#7121) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

iPhone topikban van ezeknek a helye. iOS alkalmazások topik van még.

Nem megoldható ha 1 fiókba vagy az eszközökkel bejelentkezve.

[ Szerkesztve ]

(#7123) wandows


wandows
csendes tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy amikor nincs lenémítva a telefon, a fénykép készítés során akkor sincs hang (minden máshol tökéletesen működik). Esetleg valamilyen beállítás miatt lehet ? :)

(#7124) -secret- válasza wandows (#7123) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hangerőgombokkal sincs levéve a hang?

(#7125) wandows válasza -secret- (#7124) üzenetére


wandows
csendes tag

Nem ott sem, megnéztem az összes beállítást de nem találtam semmit, ahol lehetne ezt állítani. Live fotót is kikapcsoltam. Tavaly szeptemberben a vásárlás után még volt. Mivel sokat használom néma módban, így nem tudom pontosan mikortól áll fenn a probléma, de mivel minden másnál van hang, én szoftveres gondra/beállításra gyanakszom.

(#7126) -secret- válasza wandows (#7125) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Billentyűhang van?

(#7127) wandows válasza -secret- (#7126) üzenetére


wandows
csendes tag

Az van, igen :)

(#7128) -Ben- válasza wandows (#7127) üzenetére


-Ben-
veterán

Hangerő le+power restart. Lehet megoldja. :) iOS10 óta ezzel kell élni.. :U

(#7129) wandows válasza -secret- (#7126) üzenetére


wandows
csendes tag

Microsoft Pix alkalmazásnál van zárhang, valószínűleg a gyári app bug-ja lesz.

(#7130) wandows válasza -Ben- (#7128) üzenetére


wandows
csendes tag

Már próbáltam, de utána sincs zárhang. Mivel minden működik megvárom a következő nagyobb frissítést, annyira nem zavaró, hogy recovery restart legyen a vége :) Köszönöm a javaslatokat :)

(#7131) Tibee86


Tibee86
veterán

Használ valaki gyári szilikon tokot?

(#7132) kchris78 válasza icecave (#7101) üzenetére


kchris78
veterán

nem nem jól optimalizálnak A10-re hanem nem _aszerint_ optimalizálnak hanem elsősorban fogyasztásra... Azért ne felejtsük el hogy (főleg amikor standby időt nézünk) érezhetően tovább bírja az i7 az i6s-el szemben és ez nemcsak a minimális akksi növelésnek köszönhető. Viszont csodák nincsenek. Gondolom sokáig a fogyasztás miatt a lassabb 2 magon marad a futtatás és csak utána kerül át a gyorsra mikor már eltelt kis idő és azt érzi az ember hogy lassú a cucc....

[ Szerkesztve ]

(#7133) icecave válasza kchris78 (#7132) üzenetére


icecave
nagyúr

Rendben, de számomra nem elég indok ez sem arra, hogy a jelenlegi csúcsmodell lassúbb, bugosabb legyen, mint az elődje...

(#7134) Viper26 válasza icecave (#7133) üzenetére


Viper26
nagyúr

Pontosan...

(#7132) kchris78.:

Inkább bírja ugyanaddig mint a 6s, de ne legyenek a gyártóhoz mérten vállalhatatlan dolgok a rendszerben.
Hozzáteszem néhány játéknál is észrevenni azért.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#7135) marilllyo


marilllyo
veterán

Pixel hibával mennyire foglalkozik a garancia?! Nagyon úgy fest, hogy van egy apró fekete pixelem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#7136) -Ben- válasza Viper26 (#7134) üzenetére


-Ben-
veterán

Nálam konkrétan gusztustalanul futtatja a játékokat. 6S/SE után nagyon szaggat... Sokkal simábbak voltak a játékok 6S -en.

(#7137) -secret- válasza marilllyo (#7135) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#7138) Viper26 válasza -Ben- (#7136) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nagyon remélem, hogy dolgoznak ezen...

iPhone 14 | FR955

(#7139) btudos válasza Tibee86 (#7131) üzenetére


btudos
veterán

Néha felkerül, mi a kérdés?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7140) icecave válasza Tibee86 (#7131) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem nagyon tetszenek, de annyira szedik a gyöszt-koszt, mindent, hogy mire kiszedem a zsebemből rajta egy rakás por, meg minden. :( Plusz "tapad" a zsebbe, ami nem túl jó.

(#7141) Tibee86 válasza btudos (#7139) üzenetére


Tibee86
veterán

Leginkább arra vonatkozott amit icecave leírt. Tetszetős nagyon, csak pont ezek miatt voltak vele kételyeim. Neked is hasonló tapasztalatod van?

(#7142) wandows


wandows
csendes tag

Update: Magától visszatért a kamera zárhang :D :D :P

(#7143) btudos válasza Tibee86 (#7141) üzenetére


btudos
veterán

Alapból bőrtokot használok, az is jól véd, masszívan lehet fogni a telefont, de nem tapad annyira, ami zsebben hordásnál nagy előny. A szilikon tok koszolódása talán a kevesebb hordástól nálam nem annyira gond, de csak akkor teszem fel, ha tudom, hogy nem kell zsebből ki és vissza pakolgatni a telefont, az tényleg macerás vele. Egyébként minőségre valamivel jobbnak érződik, mint a korábbi modelleké, de lehet csak megkopott az emlék, és újonnan azok is ilyenek voltak.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7144) Viper26 válasza btudos (#7143) üzenetére


Viper26
nagyúr

Bőr tokból milyet használsz?

iPhone 14 | FR955

(#7145) -secret- válasza wandows (#7142) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vagy a hallásod javult meg. ;]

(#7146) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Valamiért egészen megszerettem ezt a telefont. Kezd behúzni az érzés, ami még az 5S-el kapott el annó, úgy hozzám nőtt. iSheep lettem én is vagy ez normális? :)

(#7147) -secret- válasza Gigicuci (#7146) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Normális. :)

(#7148) leslieke válasza -secret- (#7147) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7149) Viper26 válasza Gigicuci (#7146) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem az, de manapság elfogadják a másságot. :DDD

Viccet félretéve, én is elégedett vagyok, nekem ez abszolút nem arról szól, hogy kifelé mutassam stb (gondolom az itt egybegyűlteknek sem), hanem egyszerűen jól teszi a mindennapokban a dolgát, és nekem ez számít igazán. :)

iPhone 14 | FR955

(#7150) Gigicuci válasza Viper26 (#7149) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Igen, ez a telefon azért jó mert nem idegesít. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.