Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) -secret- válasza mrc4y (#7700) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én emlékeim szerint szoktam sms-t is kapni. PayPal kártya hozzáadáskor is vesz le pénzt de azt is visszakapod.

(#7702) B-L-A-C-K válasza mrc4y (#7700) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mindig visszaküldik...

(#7703) leslieke


leslieke
Jómunkásember

10.3.1 telepítve.

Akkuidő sokkal jobb lett. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7704) Sys85 válasza B-L-A-C-K (#7698) üzenetére


Sys85
veterán

Nem tartok attól hogy nem kapom vissza a pénzt (nem mintha azon a 2 eurón múlna a megélhetésem),csak a módszer működése nevetséges.
Ha egy új kártyát adtam volna hozzá,vagy a régit csatoltam volna egy új ID-hoz még ok,érthető,de úgy hogy a jelenleg használt telefonnal és bankkártyával használom az appstore-t,csak 2 régebbi,már nem az én tulajdonomban lévő szifont töröltem és emiatt újból lefoglal (még ha ideiglenesen is) 2 ajrót...
Ezt a kártyát ehhez az ID-hoz már rég beregisztráltam,szóval fura hogy egy ilyen művelet miatt megint végig kell ezen menni.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7705) Parallaxis válasza mrc4y (#7700) üzenetére


Parallaxis
addikt

Visszanéztem a számlatörténetem az előző levonás után és nem küldték vissza,

Nem is lesz benne a számlatörténetben, mert nem vonják le ezt a pénzt, hanem csak beterhelik, amit 1 nap után fel is oldanak. Számlatörténetben csak valós pénzmozgások szerepelnek, itt viszont a pénzed nem kerül át az Apple számlájára.

(#7706) B-L-A-C-K válasza Sys85 (#7704) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt az a baj ez mindig is így volt, azaz nem most találták ki, ez egy ilyen rendszer, náluk így működik, ez van.

(#7707) TechN7ne válasza leslieke (#7703) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ilyenkor el is hiszitek amit írtok vagy csak délibáb?

Adj a rendszer használatnak legalább 2 napot ,utána írhatod hogy milyen az akkumlátor.

(#7708) leslieke válasza TechN7ne (#7707) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kis ikont a végén látod??? Irónia...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7709) zola96


zola96
senior tag

Valaki elgondolkodott a váltáson a dél-koreai készülék láttán?:D iOS miatt nem hagyom csak a dobozban a szifont, de nagyon meggyőző.. Ha nem dobbant valamit ősszel az eppöl engem elveszítenek. :(

(#7710) Tibee86 válasza zola96 (#7709) üzenetére


Tibee86
veterán

Én egy pillanatig se. Nagy, hátul az ujjlenyomat olvasó, és ráadásul android fut rajta. 275 ezres árról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#7711) leslieke válasza zola96 (#7709) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem, marad az ios.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7712) -Ben- válasza zola96 (#7709) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem ájultam el tőle. Semmi különös és a Note 7 szebb volt. Akárhogy nézem, nem az SGS8 lett szép, hanem az i6/6S/7 ronda, vagy ha úgy tetszik: „retro”. Nem szeretném, ha eltűnnének a kávák, de mindenképp vékonyítani kell. Ha egymás mellett van az S8 és az i7, akkor kb. 5 év különbség látható...

(#7713) zola96 válasza -Ben- (#7712) üzenetére


zola96
senior tag

Élőben valaki látta már?:D Tegnap itt járt a samsungosismerősöm és durva.. Ténél csak 235 a sima és 265 ráadásul függetlenül, kártyásan.

A vékonyítás enyhe kifejezés.. Kávaparty van a szifonon és a sima S8 körberöhögi a 7 Plust.. Kisebb fizikai méretre és bőven nagyobb a kijelző.. remélem dzsoni ájv nem csak egy X-et fog tenni a mostani hetes hátuljára...

[ Szerkesztve ]

(#7714) kovsol válasza icecave (#7699) üzenetére


kovsol
titán

Ezt a pénzt csak zárolják, aztán feloldják egy idő után a zárolást. Szerintem ezért nincs sms értesítés róla.

May the Force be with you!

(#7715) marilllyo


marilllyo
veterán

Én ezt a P10-es hüvelyt nézegettem. Tiszta i7 koppincs. Szép és jó+ brutális képeket csinál de ami nagyon gáz, hogy ugyanolyan kamu gomb van rajt mint az i7-en. Viszont a rezgője nem a gombban van. I7-en simán benyalod, hogy igazi gomb olyan jól szimulálja a lenyomás érzését de a hüvelynél nagyon gagyi hatást kelt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#7716) -Ben- válasza zola96 (#7713) üzenetére


-Ben-
veterán

A probléma ott kezdődik, hogy az Apple egy S8 -hoz hasonló telefont legalább 400eFt -ért ad majd a samu 300 alatti árával szemben..... Azért az iOS nem ér 130+ ezret...

(#7717) zola96 válasza marilllyo (#7715) üzenetére


zola96
senior tag

Hát a p10 messze van a burtál jó képektől. Este az f.2.2 rekesz már nagyon kevés és baromi zajos. Ha jok a fények akkor aránylag türhető képeket csinál. De messze elmarad attól a szinttől amit egy ilyen árú készüléktől elvársz. Volt nálam egy hónapig. :) A home-gombot nem az i7ből koppincsolták, már a MediaPad M3-on is ez a gesztis vezérelt ujjlenyomat-olvasó található, annyi különbséggel, hogy most üveg lett. Szerintem nem másolni akarták. Az S8-ban viszont másolták, mert nyomod a virtuális Home-t és probál fizikai hatást kelteni, több kevesebb sikerrel.

7tape: teljesen igazad van, rohadtul nem fog annyit érni.. Így tényleg a gazdagok "kiváltsága" lesz.. Ami gáz. Ha meglépik nálam nagyot süllyednek, de itt az uj belépős ipad tök korrekt és az ára sincs annyira elszállva.

(#7718) lugosi válasza zola96 (#7709) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem, szó se lehet róla részemről.

(#7719) A guru válasza zola96 (#7709) üzenetére


A guru
addikt

Samsung táborból jöttem, nem bántam meg, iOS sokkal jobban tetszik mint a droid. Letisztult, gördülékeny, gyors. I7s szerintem nem lesz drágább mint az I7 a jubileuminak egy 340-350 ezres árat vízionálok, de engem annyira ez nem érdekel, ha tetszik majd az I7s akkor arra váltok.

(#7720) -Ben- válasza A guru (#7719) üzenetére


-Ben-
veterán

Ja, a 7S valószínűleg marad a régi megszokott áron.. Csak kell a francnak ez az unalomig hajtott design... :N

[ Szerkesztve ]

(#7721) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#7720) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért jó hogy már tudjátok ilyen lesz, meg lesz 7S is, meg egy másik is, miközben ezekről semmi hivatalos konkrét infó nincs még.

(#7722) A guru válasza -Ben- (#7720) üzenetére


A guru
addikt

Kövezzetek meg, nekem jobban tetszik mint bármely ma kapható telefon. S6 után sokkal jobb ezt megfogni mint azt a csúszós üveget, és sajnos manapság eléggé kedvelt anyag lett, remélem maradnak a fémnél almáék. A kávákat én meg élvezem mert kényelmessé teszi a használatot, és arányos így a telefon előlapja.

BLACK: a csapból is ez folyik, meg logikus lenne, hogy nem csak egy várhatóan 350-400k-s telefont hoznak idén. A névválasztás persze kérdéses, de nevezzük most még 7S-nek.

Tibee: egy szóval nem mondtam, hogy tudom csak ennyire saccolom. Vagy már ezt sem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#7723) Tibee86 válasza B-L-A-C-K (#7721) üzenetére


Tibee86
veterán

A konkrét árát is tudja már neviccezz. :D

(#7724) Sys85 válasza zola96 (#7709) üzenetére


Sys85
veterán

Nem mondom hogy egy pillanatra nem fordult meg a fejemben,de kb ennyi ideig is tartott.
Gondolkodtam,mérlegeltem,cikkeket olvastam/videókat nézegettem,több bajom is van vele.
-Túl sok ív,többek között már a kijelző sarkai is lekerekítettek,a régi Orion 70 televízióra emlékeztet a kijelző... :D
-Ez a kijelzőarány egyelőre bántja a szememet. 18.5:9
-A hardver hiába brutál,gyalorlatilag kihasználatlan az i7-em ereje is,akkó meg minek még erősebb?
-Ujjlenyomatolvasó hátul... Pont azt szerettem a Samukban,hogy elöl van.(Gratulálok a Samsungnak!) Az arcfelismerő/íriszolvasó nem érdekel,sokszor van asztalon és autós tartóban használva amikor nem pont a pofámba néz,ráadásul a szép sima magyar utakon próbáld meg stabilizálni a fejed míg a teló felismer... :D
-10nm ide vagy oda,tudjuk jó hogy a kijelző harapja a legnagyobbat az akkuba (még az Amoled is) szóval nem hiszem hogy üzemidőbajnok lesz se a kisebbik,se a nagyobbik.
S7 5,1" 3000mAh - S8 5,8" 3000mAh
S7E 5,5" 3600mAh - S8+ 6,2" 3500mAh
-Android...
-Eddig minden aktuális Galaxy S zászlóshajónál elcseszett valamit az első OS-ben a Samsung,kíváncsi leszek hogy most mit csesztek.
Akadozós rendszer (S5),memóriakezelési gondok (S6),Deep sleep gond (S7),bár ez utóbbi a Google hibája volt,de a Samsung elég lassan reagált a hibára,ez volt a fő ok hogy az S7E ment a háztól.

Egyedül a DEX ami marhára tetszik,de mivel egy laptopot/asztaligépet nem vált ki már csak az OP rendszer miatt sem,így emiatt nem fogok megint közel 3kilót kiadni a telóért.

Marad az i7! :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7725) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#7721) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem kell nagy jósnak lenni. Majd néhány hónap múlva meglátod.

(#7726) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#7725) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

SE-nél se kellett hogy nem olyan lesz mint az 5S, ossszt még is olyan lett mindenki meglepetésére...

(#7727) zola96 válasza Sys85 (#7724) üzenetére


zola96
senior tag

A Dex mondjuk tényleg hasznos, ott jól jön a bika hardver. Bár cseszhetem, már otthon áll a fél millios epül f_staliga.:D Pedig bőven elég lenne ez is amire használom. Élőben nagyonmeggyőző amúgy a kijelző, kijelzőarányt megszokod.:D Az aksi kevés lesz szerintem is.. Én jobban örültem volna ha hozzák az ultraszonikus nem tudom milyen ujjlenyomat-olvasót a kijelzőbe implementálva. :D Csak már unom a hetest és na.. Szép szép , de dzsoni rohadt lusta mostanában. 7s meg értelme nem lesz váltani. Kap egy uj letekert procit, meg OLED kijelzőt. Hű.

(#7728) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Honnan ez a sok 7s ,talán lesz ilyen ,le maradtam vlmiről?

Én az általános hírek közt semm ilyesmit nem hallottam.

(#7729) A guru válasza TechN7ne (#7728) üzenetére


A guru
addikt

Mindenhol ezt írják. Lesz egy i7 folytatás egyelőre ezt hívjuk 7s-nek és a jubileumi verzió. De erről április elején még korai beszélgetni, mert tényleg csak találgatni lehet.

(#7730) TechN7ne válasza A guru (#7729) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Am úgy lenne az igazi ha csak 7s jönne....
Vissza raknák bele a sima 2 magot ,az jobban ment. ;]

(#7731) Viper26 válasza TechN7ne (#7730) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nesztek itt a spanyolviasz. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#7732) entoni1989


entoni1989
tag

Sziasztok.

Fülhallgató választásban szeretném egy kicsit a segítségeteket kérni, a három jelölt:

- Apple Airpods
- Beats Audio Powerbeats3 Wireless
- Beats Audio BeatsX

Az airpods praktikus meg sok extra van benne, de nekem a lényeg a minőségi hangzás, hogy kizárjon a külvilágból és csak a prémium minőségben megszólaló erőteljes basszusokat halljam, úgy gondolom a két beats-hez képest akkor az airpods ki is esett :DD de kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre, melyik volna a legjobb választás vagy ha bárki bármelyiket használja arról a véleménye? Természetesen még ami fontos a kényelmes viselet és hogy sportolásnál, futásnál, kondizásnál ne azzal kelljen bajlódni, hogy folyamatosan elmozdul és hogy igazítgatni kelljen.

Előre is köszönöm! :R

(#7733) Sys85 válasza entoni1989 (#7732) üzenetére


Sys85
veterán

"lényeg a minőségi hangzás"
Ezzel az igénnyel gyakorlatilag ki is zártad mind a három verzenyzőt. :D
De ha sportra kéne választanom a 3 közül,akkor a Powerbeats 3,az tuti megáll a füledben,hangzásban meg hasonló mint a BeatsX,mondjuk a BeatsX-nek talán jobb az izolációja.
Az Airpods-ot én meg nem venném,mondjuk az is igaz hogy az én fülemben meg sem áll. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7734) tboldi válasza entoni1989 (#7732) üzenetére


tboldi
nagyúr

Segíteni nem tudok, csak összezavarni. :D

Én ezt választanám: Beoplay H5
Sosem próbáltam, de szerintem ez a legkevésbé hülyén kinéző wireless füles. :DDD

-----------------

Holnap lesz egy hete, hogy iPhone-t használok, valamikor majd megírom a tapasztalataimat ex-androidos szemmel, ha már többen kértétek. :)

[ Szerkesztve ]

(#7735) Viper26 válasza entoni1989 (#7732) üzenetére


Viper26
nagyúr

ITT érdemes feltenni a kérdést.

Egyébként egyik sem ér fel egy jó minőségű vezetékes megoldáshoz, ráadásul az ilyen Beats-féle divatmárka messzire kerülendő (rossz ár / érték arány, gyenge hangminőség).

Esetleg az RHA termékei között nézz szét, én olyan használok, és teljesen elégedett vagyok vele.

iPhone 14 | FR955

(#7736) Sys85 válasza tboldi (#7734) üzenetére


Sys85
veterán

+1 a Beoplay-re,ezt elfelejtettem beleírni a válaszomba. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7737) B-L-A-C-K válasza tboldi (#7734) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tökk occcsó.

(#7738) Sys85 válasza B-L-A-C-K (#7737) üzenetére


Sys85
veterán

De itt a márkanév feláron felül minőségi hangot is kapsz,a Beats meg kb jóesetben a felét érné annak amit kérnek érte,de a legtöbb Beats még annyit se ér,csak a logo miatt annyi az ára.
Persze a Beoplay se ér annyit,de a pénzedért legalább jó hangot kapsz. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7739) B-L-A-C-K válasza Sys85 (#7738) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"De itt a márkanév feláron felül minőségi hangot is kapsz"

Azért 75 ezerért ne essek már hanyatt hogy szól is valahogy...

(#7740) entoni1989


entoni1989
tag

Nekem lényeges volna a W1-es chip, sajnos abba nincs :( Azt nem értem, mert szifon azt írja a BeatsX-re, hogy az első W1 chippel szerelt fülhallgató, viszont a Beats Powerbeats3 is benne van és az régebbi, mert a Beats X nem rég jött ki, vagy valamit rosszul tudok? :F

(#7741) A guru válasza entoni1989 (#7740) üzenetére


A guru
addikt

Fülhallgató topikba nézz be, ott szerintem nagyobb szakik vannak mint mi vagyunk ebben a témában. :D

(#7742) D4ni


D4ni
őstag

Őszintén, próbáltam a beatset, Samsungot és egyik sem volt túl acélos , a basszus az megvan midnegyiknél de nem éreztem azt a prémium füles érzést . Így rendeltem kb 8-10 ezer forintért egy xiaomi bt earbudsot és kis túlzással de nem igen hallok különbséget . Másrészt nem féltem annyira , bezzeg a drágább társai .. Egyrészt kisebb az akksijuk , másrészt a teljesítményükhöz képest drágák . Az új csipes beatset azért kipróbálnám .

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7743) peetie1


peetie1
aktív tag

Sziasztok!

Olyat csinál a gps-em az iphone 7-en, hogy beállítom a kocsiban a tempomatot 130-ra, a kijelzett sebesség a wazében/here-ben/bármiben meg ugrál folyamatosan 126-134 között. Ez mitől lehet? Ugyanott egy droidos telón áll mint a cövek a sebesség 130 fixen, tehát nem a kocsi szabályozza hülyén. Újkora óta ezt csinálja. Másnak van erről tapasztalata? Nem annyira idegesítő hiba, csak mégis, na prémium teló, mutassa már rendesen.

Köszi,P.

[ Szerkesztve ]

(#7744) zola96 válasza entoni1989 (#7740) üzenetére


zola96
senior tag

Igen rosszul tudod. A BeatsX is szeptemberben lett bejelentve amikor az AirPods is, csak most került forgalomba.

(#7745) entoni1989 válasza zola96 (#7744) üzenetére


entoni1989
tag

Hát ahogy a teszteket nézegetem a BeatsX lesz a nyerő, mert ugye elindultam azon a vonalon, hogy Airpods kell, de úgy voltam vele, hogy azért csak összevetem még pár Apple által forgalmazott termékkel és jól tettem, mert a tesztek és írások is egyértelműen bizonyítják, hogy hangzásban azért nincs a toppon, már mint a Beats-el összevetve és igaz hogy az Airpods sok okosságot tud, de a fülhallgató hangban legyen jó, ebben viszont azért elmarad, nem azt mondom, hogy rossz lehet, de azért még nincs a toppon.

(#7746) zola96 válasza entoni1989 (#7745) üzenetére


zola96
senior tag

Én probáltam már mind a kettőt. Az Airpods jól szól, az EarPods-hoz képest. De én egy véleményen vagyok: a BeatsX fülhallgatónak nem rossz, de Beats-nek sz-r. 30.000 best buy lenne, bár tény hogy az Airpods is marha drága azért cserébe amit nyújt. Nekem az AirPods sem okozott gondott mindennapi zene hallgatásban. Én speciel azért teszem le amellett a voksom, mert a "szabadság" amit ad az nagyon kellemes. A BeatsX-et egy hétig használtam és a kis gombjának nagyon rossz a nyomáspontja. Mikor lenyomod nem is érzed. Ami még érdekes és néhányszor előfordult, metróban álltam telefon a zsebemben és be-beszaggatott a zene. Én meg néztem, hogy wat. :F Ami előnye a Beatsnek, hogy teljesen eldugitja a külvilágot, így "teljesebb a hangzás".

(#7747) galaxys80


galaxys80
veterán

Helyzetjelentés a matt fekete I7 és az ozaki tok kombójáról.
Január óta most másodszor vettem le a tokot takarítani. Itt is csak az volt az oka, hogy körben a keretnél már erőteljesen beült a dzsuva.
Lámpa alatt tüzetesen átvizsgálva egyetlen kopásnyomot vagy karcot sem találtam. Igaz, hogy magát port sem fedeztem fel a tok belsejében.

(#7748) Tibee86

Teszteltem már ezt a fajta tokot az I6-on is. Majd két év után sem volt semmi karc vagy kopás rajta. Pedig én aztán van, hogy hónapokig le sem veszem.

[ Szerkesztve ]

(#7748) Tibee86 válasza galaxys80 (#7747) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor az elég jól zár.
Nekem befutott a Nillkin szilikon, egyelőre úgy tűnik ez lesz a nyerő.

(#7749) entoni1989


entoni1989
tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni egy másik témában. Végre ma megérkezett az iphone 7 pluszom, a fiokbeállításoknál láttam, hogy létre tudok hozni iCouldos e-mail fiókot amit meg is tettem, viszont korábban már csináltam egy Gmail fiokkal Apple ID-t amiről egy ideje már a Mac minim is használom. Viszont most hogy létrehoztam az iCouldos fiókom azt szeretném egyben teljes körűen használni az Apple cuccaimhoz és nem Gmail. Ez ugye egyszerűen lehetséges? Továbbá az mennyire gáz hogy a Mac minin van elég drága licenszes szoftver (Ableton live) ami természetesen szeretném hogy megmaradjon, az Apple ID váltás ezt mennyire befolyásolja vagy az mit befolyásol?

(#7750) zola96 válasza entoni1989 (#7749) üzenetére


zola96
senior tag

Engedd el az iclodos email cimes appleid-t és használd a már meglévő, gmailest. Ahhoz is ugyanugy jár icloud fiok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.