Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#8240) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem egy 6S-nél volt így hogy kaptam egy új refurbot, mikor haza vittem akkor láttam van rajta egy kis karc, visszavittem, megint le kellett adni, megint 1 hét, de kaptam egy másikat. Te esetedben máskor te intézd, nem kellett volna átvenni így.

(#8252) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#8251) üzenetére


-Ben-
veterán

Jó.. természetesen egy kis karcért egy szót se szólnék. Belefér, pláne egy sérülékeny jet black esetében. De ez azért nagyon kemény. :Y

(#8250) Chal: ez ismerős. :) Nekem az SE -vel csinálták ezt. A harmadikat vittem vissza, amikor közölte a szervizes, hogy ez az utolsó és utána vége a játéknak. Feltettem a nagy kérdést: és ha a következőnek egy teljesen más típusú hibája lesz? Válasz: akkor se tudunk többet segíteni. Az igen.. :D Sajnálom, hogy nem kaptam egy olyat, amelyiknek totál döglött volt a kijelzője. Kíváncsi lettem volna, hogy mi történik. :N

[ Szerkesztve ]

(#8253) Ed Parker válasza -Ben- (#8252) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Lehet hogy hülye kérdés,de csere esetén nem egy kifogástalan darabot kellene kapni?
Nem is értem a szervizes reakcióját. :F

(#8254) Chal válasza Ed Parker (#8253) üzenetére


Chal
addikt

Szerintem simán csak agyatlanság. Van egy olyan szabály (by Apple), hogy három csere lehet max, nekem anno elejtették ezt, és a fenti sztori is megerősíti. Gondolom arról semmi nincs a szabályzatban, hogy mi van akkor, ha mindegyik esetben az Apple hibája miatt történik a csere újra és újra, hiszen ez lehetetlen.... :)

(#8255) Ed Parker válasza Chal (#8254) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mondjuk egy ilyen szigorú minőségellenőrzés mellett valóban nehéz is elképzelni hogy 3 rossz legyen.
Az nagyon nagy hibaarány, egy random készletből.

(#8256) lugosi válasza Ed Parker (#8255) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ahhan.... :) keress rá a macbook topikban annak a srácnak a garitörténetére, aki az 1 milliós 15"-os CTO MBP-t küldte vissza nem is tudom hány alkalommal, mert kicsomagoláskor karcos volt. Ennyit a szigorú minőségellenőrzésükről. ;)
Még blogbejegyzés is lett belőle, megtalálható itt a phn.

[ Szerkesztve ]

(#8257) dvdbackuper válasza -Ben- (#8242) üzenetére


dvdbackuper
őstag

azt a kijelzőt egy hozzá nem értő ember szerelte be, ez az első dolog, amit az új technikusoknak elmondok, a touch vezérlője ráfekszik a hangszóróra, ami ugy aztán nyomja az LCD-t is

(#8258) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Sziasztok!

Gyári Apple szilikon tokhoz fel lehet rakni bátran egy 3D-s üvegfóliát vagy a tok letolja azt?
Egyébként én Nillkin Pro üvegfólia párti vagyok 6S Pluson, viszont iPhone 7-re raktam fel ugyan ilyet barátnőnek, de egyszerűen ott marad a szélein az a csúnya levegősàv, ami nálam nem is észlelhető. Nálatok is levegősek az oldalak?

(#8259) bigsee válasza Dzsuri89 (#8258) üzenetére


bigsee
addikt

Nekem is levegős oldalt, reméltem, hogy lesimul idővel, de nem akar... :( A gyári bőrtok egyébként nem tolja le, pont pásszentos. :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8260) lugosi válasza Ed Parker (#8255) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Múltkor írtad hogy 10%-ot merült a telefonod éjjel. Mivel az enyém éjjel mindig töltőn van, ezért erre nem tudtam mit mondani. Most direkt nem tettem töltőre éjjel hogy megnézzem. Pont 10%-ot merült. Pedig plus.
Az a helyzet hogy elég régen volt újraindítva (az előző szoftverfrissítésnél). Tippre csinálok egy restartot és megnézem úgy ma este, kíváncsi vagyok.

(#8261) -Ben- válasza lugosi (#8256) üzenetére


-Ben-
veterán

De ezt el se tudom képzelni. Elképesztő... Egy zsír új cucc hogy a francba lehet karcos? Nem is egyszer ráadásul. Még jó, hogy „prémium”, mi lenne ha nem az lenne.. :U

(#8253) Ed Parker: Tulajdonképpen a szervizest nem érdekelné az ilyesmi, elvégre nem övé a cég. Ez egy agyatlan Apple szabály lehet. De könyörgöm, akkor adjanak olyan cuccot, ami rendben van. Vicces volt, amikor felsőbbrendű stílusban közölte, hogy az utolsó csere következik. Kissé úgy nézett ki a dolog, hogy hobbiból utazom Pestre 2 órán át potom 3200 forintért, mindez sokadik alkalommal. :N

(#8257) dvdbackuper: Nem értek hozzá, de ha ez valóban így van, akkor nagyon ciki.

[ Szerkesztve ]

(#8262) nbukta77


nbukta77
addikt

Dolgozik valaki porosabb helyen? Es hasznal gyari apple bortokot? Tapasztalatokra lennek kivancsi. A kivagott resznel nem serul a telefon. Nagyon tetszik a gyari tok csak a kivagas tart vissza.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8263) -secret- válasza nbukta77 (#8262) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor vegyél Duzhi tokot!

(#8264) ngáborz


ngáborz
tag

Titanium drop vagy wowfixit-ről van valami véleményetek, tapasztalatotok?

(#8265) Ed Parker válasza lugosi (#8256) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Jól értem hogy akkor te az ő "igaz története" alapján írsz le egy ekkora nagy céget?
Kaptál valaha bármilyen Apple termeket, amit te bontottál ki, hibásan?

(#8266) Ed Parker válasza lugosi (#8260) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Akkor még sem egyedi a jelenség,az okát nem tudom.

(#8267) lugosi válasza Ed Parker (#8265) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én még nem jártam így szerencsére.
Egyébként ne idézőjelezd az igaz történetet, olvass utána. Elég magas szinten foglalkozott vele az apple is a végén. De mondom, olvass utána inkább.

(#8268) Ed Parker válasza -Ben- (#8261) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez egy fura gyakorlat, biztosan utána lehetne ennek nézni fogyasztóvédelmi oldalról.

(#8269) Ed Parker válasza lugosi (#8267) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem a történetben kételkedem, kiemelésnek szántam, csupán azt mondtam hogy egy ilyen eset alapján kár lenne és picit gyerekes is leírni egy ekkora céget.

(#8270) Dzsuri89 válasza bigsee (#8259) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Akkor csak a bőrtok jó vele, szilikon esélytelen? :/

(#8271) -Ben- válasza Ed Parker (#8269) üzenetére


-Ben-
veterán

Ez való igaz, de sajnos lehetnek minőség ellenőrzési oldalon problémák. Ezt támasztja alá az is, hogy összesen 8 vagy 9 SE fordult meg nálam és mindnek volt valami többé-kevésbé irritáló hibája, amit persze elismertek és cserélték is. De erősíti a gyanút az is, hogy egy zsír új, dobozból kibontott 6S kamerája maszatos, piszkos volt. Itt van ez a MacBook sztori is.. Persze nyilván nem 2-3 ember esete lesz teljes mértékben mérvadó, de ahol ennyi hibás készülék kerülhet egy emberhez (refurb esetében is!), ott gáz van. :K

Egyébként ami a szervizelést illeti, szerintem mocskosul sok cucc hibásodik meg és kapkodniuk kell. Ha abból indulok ki, hogy eddig ahány alkalommal vittem szervizbe a telefonomat mindig álltak előttem is, mögöttem is 1-1 ájfónnal, akkor azért képzelhetjük, hogy mennyit adnak le egy munkanap során javítani... :U

[ Szerkesztve ]

(#8272) bigsee válasza Dzsuri89 (#8270) üzenetére


bigsee
addikt

Azt nem tudom, mivel csak most akarok egy szilikonba befektetni (IPad-nál bejött a Product Red színe).

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8273) Ed Parker válasza -Ben- (#8271) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Egy valamit vegyél figyelembe, ezeket is emberek szerelik, apró pénzért, nem robotok, megfeszített tempóban, nyilván lehetnek hibák.
Amire én céloztam, hogy 3 készülék egymás után egyformán rossz, arra elég kevés az esély.
Az a baj hogy ez is úgy van megközelítve hogy 2-3 ember hogy megszívta, de azt a 10000 embert például aki ki bontotta a készüléket, a milyet minőség szempontjából most irreleváns, senki nem kérdezte meg, fasza minden?
Mert az default, hogy valamit veszek, csak jó lehet, ez így evidens, csak a teljes képhez mindkét tábort kellene nézni vagy pl az hogy egy Samsung vagy LG esetén milyenek a reklamációk és ahhoz viszonyítják az Apple hanyag vagy kiváló minőségbiztosítását.

Nem kapkodástól karcolódik egy telefon.
A szerelő szőnyeg vagy alátét ki minek hívja ami esd védett, ez nem bársony felület, leginkább egy műanyag egér alátétre hasonlít.
Na most ez látszólag tiszta, de nem mossa le biztosan alkohollal minden szerelés után és egy kijelző cserénél bizony forog a telefon az asztalon, na ott keletkeznek a karcok.

(#8274) csabiks


csabiks
senior tag

ha mar uzemidorol / merulesrol van szo: az utobbi heten 6-6,5 oras hasznalatok jonnek lazan ossze, ejszaka 3%ot szokott merulni, viszont se ejszakara se semmikor nem zarok be egy alkalmazast se (max hetente 1x), illetve nontstop 4g, es wifi). sima 7es

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#8275) nbukta77


nbukta77
addikt

Ki milyen tokot hasznal? Johet kepekkel is.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8276) sethi válasza nbukta77 (#8275) üzenetére


sethi
senior tag

Spigen liquid armor, úton van egy Nillkin eton

(#8277) D4ni válasza nbukta77 (#8275) üzenetére


D4ni
őstag

[kép]

Uag Cobalt, amikor épp nem szervizben van.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8278) Gigicuci válasza nbukta77 (#8275) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Spigen Ultra Hybrid, de vastag volt, levettem. Utána Nillkin Carbon, ez csúszott. Most Nillkin slim szilikon, ez nagyon tetszik. Oldala recés de nagyon vékony. Előre meg egy Nillkin full előlapi 3d üveg. Tökéletes a kettő együtt.

D4ni,
Nagyon barátkoztam ez UAG Plasma-val, tetszik a citromsárga szín. Milyen a tok amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#8279) nbukta77


nbukta77
addikt

Otterbox tokokrol info velemeny?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8280) D4ni válasza Gigicuci (#8278) üzenetére


D4ni
őstag

Vastag, de ettől függetlenül kényelmes . Everythingapplepro-s srác le is tesztelte,jól vizsgázott.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8281) lugosi válasza lugosi (#8260) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kipróbáltam úgy is, hogy tegnap volt egy restart, és úgy mennyit merül éjjel. Így 90-ről 83%-ra, tehát 7%-pontnyit merült éjjel. Ha esetleg hasznos, de lehet hogy nem.

(#8282) Ed Parker válasza lugosi (#8281) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

30%-ot javult :C

(#8283) Tibee86 válasza Ed Parker (#8282) üzenetére


Tibee86
veterán

Megnéztem én is, sima 7 alacsony töltöttségű mód+ repülő módban ~9 óra alatt 2%.

(#8284) Stunts666 válasza nbukta77 (#8275) üzenetére


Stunts666
őstag

Tok: [link]

Fólia: [link]

A tok miatt nem látszik az alma. A fólia miatt mindenki azt kérdezi, hogy milyen telefon az az UAG. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8285) Blackmirror válasza Stunts666 (#8284) üzenetére


Blackmirror
senior tag

:C
Ruszki strapatelefon márka ami egy tankot is kibír.

iPhone X@R, iPad Pro

(#8286) D4ni válasza Stunts666 (#8284) üzenetére


D4ni
őstag

Fólia mennyire levegős a széleken?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8287) Ed Parker válasza Tibee86 (#8283) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem nincs alacsony töltöttségi módban, csak flight mode.

(#8288) marilllyo válasza -Ben- (#8252) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát nekem is van egy pixelhibám. Egyetlen egy apró fekete pont de akárkinek a kezébe adtam meg kellett mutatnom hol van mert annyira nehéz észrevenni. Abszolút nem zavaró de úgy voltam vele, hogy jó ez majd gari lejárta előtt visszaviszem. Most így olvasva, hogy jártál.... inkább, megbarátkozom a gondolattal, hogy ottmarad.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#8289) Stunts666 válasza D4ni (#8286) üzenetére


Stunts666
őstag

Semennyire:

(#8290) lugosi válasza Tibee86 (#8283) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja, ezt elfelejtettem írni. Se az alacsony töltöttségű mód, se a repülő nem volt bekapcsolva. Bluetooth, wifi, és gps állandóan bekapcsolva. Azt is elfelejtettem, hogy ez idő alatt folyamatos bluetooth kapcsolat volt, mivel a pulzusmérő karkötőmmel kapcsolatban van. Szóval ez így ennyi.

(#8291) -Ben- válasza marilllyo (#8288) üzenetére


-Ben-
veterán

Ragaszkodni kell a refurbhoz. Persze az is lehet rossz, de ez a kijelző cserélgetés nem jött be. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen ocsmányul elbánnak szegény telefonommal... :(

[ Szerkesztve ]

(#8292) marilllyo válasza -Ben- (#8291) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt, hogy lehet kikényszeríteni? Asztalcsapkodás? Vagy nézzek bánatos kutyus szemekkel? :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#8293) tyuxy


tyuxy
tag

Sziasztok
Nem tudom hogy ide tartozik e vagy sem de elakadtam egy olyan problémában hogy Nem tudom megvaltoztatni a bankszámlát a fiokomban ... segítsetek rajtam mert ami be van regisztrálva az már nincs meg így az iCloud meg minden arról akar menni de így nem tud ...

iPhone 11 pro max

(#8294) Ed Parker válasza tyuxy (#8293) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ebben mi a bonyolult.
Adj meg egy másik kártyát.

(#8295) nbukta77


nbukta77
addikt

Gyari apple bortokot ki hasznal? Velemeny?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8296) tyuxy válasza Ed Parker (#8294) üzenetére


tyuxy
tag

Nem az a baj hogy bonyolult hanem hogy nem tudom eltávolítani ... és mivel a magyar kartyam megszűnt így a német PayPalt akarom helyette de a magyart nem tudom eltávolítani magyarul nem engedi menteni a módosítást ...

iPhone 11 pro max

(#8297) -Ben- válasza marilllyo (#8292) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem tudom, majd most kiderül, hogy mennyire engedékenyek. Jövő hét pénteken megy vissza és teljes csere lesz a fogyasztói igény.

(#8298) Ed Parker válasza tyuxy (#8296) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Most várj, ezt nem értem.
Van másik kártyád amit használnál, beírod, de nem engedi menteni?
Vagy?

(#8299) lugosi válasza nbukta77 (#8295) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én. Hibátlan, tartós, szerintem nagyon jó választás.

(#8300) tyuxy válasza Ed Parker (#8298) üzenetére


tyuxy
tag

Igen pontosan ...
Atirom az adatokat ugye a kartyanal de a mentes gomb szürke ugyan úgy ....

iPhone 11 pro max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.