Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) mate543 válasza -Ben- (#8550) üzenetére


mate543
tag

Jah, azt én sem akarok venni. Nekem jó lesz a szürke is. :DDD

(#8552) Ed Parker válasza -Ben- (#8550) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A piros nem kényes ;]
Vagy még új?

(#8553) kazsolt


kazsolt
tag

használja vki "mágneses" töltőfejet?
Agyon reklámozták már. Vmi tapasztalat? :)

(#8554) -Ben- válasza Ed Parker (#8552) üzenetére


-Ben-
veterán

A jet blackhez képest semmi se kényes. :) De szerintem a piros is tud majd kopni...

(#8555) Tibee86 válasza kazsolt (#8553) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem van, de nem használom mivel nagyon bumszli az a része ami a telefonba megy.

(#8556) D4ni


D4ni
őstag

Srácok, le a kalappal az icentre előtt, hétfőn adtam le a telóm, most kaptam az sms-t hogy mehet érte, új készüléket kapok.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8557) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Nektek nem szokott a taptic néha furán rezegni? Mondjuk 2 naponta 1-1x furán rezdül meg.

(#8558) -Ben- válasza Cseri0058 (#8557) üzenetére


-Ben-
veterán

De szokott. Ritkán, de előfordul.

(#8559) Cseri0058 válasza -Ben- (#8558) üzenetére


Cseri0058
őstag

Néha nálam hallani lehet ahogy kattan egyet. De akkor legalább nem egyedi. Így remélem nem lesz belőle probléma :)

(#8560) -Ben- válasza Cseri0058 (#8559) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem valószínű, hogy probléma lesz vele. A régi matt és a mostani fényes fekete is ilyen.

(#8561) Csigavair


Csigavair
tag

Sziasztok!

Gyönyörű Iphone-om a full üvegfólia megérkezte előtt valamivel összeveszett a zsebemben és kb egy ujjnyi helyen tele lett mikrokarcokkal a kijelző..... van valami praktika arra, hogy eltüntessem a karcokat legalább annyira, hogy ha rákerül az üvegfólia ne látszódjon alatta...marhára idegesít soha nem jártam még így...

Köszi a tippeket előre is... :R :R :R :R

(#8562) -Ben- válasza Csigavair (#8561) üzenetére


-Ben-
veterán

Semmiféle praktika nincs erre. De szerintem az üvegfólia takar...

(#8563) Ed Parker válasza Csigavair (#8561) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Van, ne törődj vele, tuti módszer :D

(#8564) D4ni válasza Csigavair (#8561) üzenetére


D4ni
őstag

ha rárakod az üveget a hajszálkarc szerintem nem is fog látszani rajta

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8565) B-L-A-C-K válasza D4ni (#8564) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, de még utána a tudatából is ki kell törölni, mert idegesítené, de erre is van megoldás.

;]

(#8566) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#8565) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez tényleg működik? :Y

(#8567) Chal


Chal
addikt

Nillkin Eton tokja van valakinek jet blackkel? Ma jött meg az enyém, az szomorúan konstatáltam, hogy a fémlap belül kilátszik, illetve felfeküdne a telefon hátlapjára, de ezt persze le lehet ragasztani. Szóval ezt megoldom, de ettől függetlenül érdekelne, hogy mennyire megy alá a por, ajánlott használni, vagy felejtős?

(#8568) D4ni válasza B-L-A-C-K (#8565) üzenetére


D4ni
őstag

Köszi, meg is rendeltem aliról :))

A biztonság kedvéért Will Smith-t is felcsörögtem

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8569) kazsolt válasza Chal (#8567) üzenetére


kazsolt
tag

jól néz ki!!!
Én a carbont rendeltem most! Remélem fasza lesz :)

(#8570) Chal válasza kazsolt (#8569) üzenetére


Chal
addikt

A telefonon is jól mutat, illetve tök meglepő, hogy mennyire érzékenyek a gombok. Ügyesen megcsinálták, érzetre olyan, mintha nem lennének elfedve egyáltalán a tok által. Rendeltem hozzá való mágneses tartót is az autóba, remélem az is megjön a héten.

(#8571) B-L-A-C-K válasza Chal (#8570) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem túl vastag?

(#8572) Chal válasza B-L-A-C-K (#8571) üzenetére


Chal
addikt

Eddig egy Nillkin Nature tpu volt rajta (a sima legegyszerűbb átlátszós Nillkin), az 0.3mm-es. Szerintem ez annál nem vastagabb, vagy ha valamennyire az is, nem lehet észrevenni.

(#8573) kazsolt válasza Chal (#8572) üzenetére


kazsolt
tag

néztem róla videót, sztem ennél vékonyabb lenne nem is védene. Zorall, amit én rendeltem nilkin carbon is hasonló

(#8574) mate543


mate543
tag

A 32 gb kinek mennyire elég? Én pl nem szoktam túl sokat fényképezni, videózni (azt is max FHD-ban csinálnám), zene inkább morning show szokott lenni. :D Csak nem tudom, hogy megérné-e a 128 Gb a 2k plus felárt havi szinten.

A másik: nekem augusztusban jár le a 2 éves hűségidőm. Akkoriban más csomagok voltak, és most már ami nekem van az megszűnt. Ilyenkor hogyan lehet új telefont vásárolni részletre? Nem tudom hogy van ennek a menete. :D Mondani kell nekik, hogy meghosszabbítanám a hűségidőt, új telefonvásárlással de számom megtartásával?

(#8575) -Ben- válasza mate543 (#8574) üzenetére


-Ben-
veterán

Neked szerintem elég lesz a 32 GB is. A szolgáltatóhoz menj be és ott segítenek majd az előfizu kérdésben, vagy keresd fel a szolgáltatód topikját itt a PH -n. ;)

(#8576) -secret- válasza mate543 (#8574) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az a legegyszerűbb ha felhívod Őket és kérsz ajánlatot. Ilyenkor kapsz kedvezményt is. Általában neten is fel szokta dobni már hűség lejárta előtt a hosszabbítást készülékvásárlással.

(#8577) madgie válasza mate543 (#8574) üzenetére


madgie
titán

Nekem eddig 16, meg max 32 gigás telefonjaim voltak, most fenemód élvezem a 128 GB-t. Elfér az összes környező ország offline térképe a Here-ben, nem kell a fotókat, videókat szelektálni, mehet a hyperlapse meg minden ezerrel, száz app van fent, mert ha ritkán használom, akkor is elfér.

Éppen elférnék most ennyivel a 32-esen is, de már most ki lenne centizve a hely. Persze törölgetheti az ember a sallangot, meg backupolhat ezerrel (fotók, videók a gépre), de jól esik, ha visszamenőleg megvan minden (androidról move to ios-szel költöztem, tehát azok a képek, videók is itt vannak az iPhone-on).

Szerintem a 64 GB a tuti mostanság, azon kényelmesen elfér az ember a 4k videók korában is. Nem véletlenül szűnt meg, ha kevés a 32 GB, vegye meg az ember a 128-at. 64 GB mellett szinte senki nem venne nagyobbat.

[ Szerkesztve ]

(#8578) mate543


mate543
tag

Hát igen, csábító az a 128 Gb. :DDD

(#8579) Sys85 válasza mate543 (#8574) üzenetére


Sys85
veterán

Nekem 128-as van,31,84GB foglalt.
Elég sok appom van,játék is van pár,a többi fotó és zene.
Valószínűleg 32GB-n is ellenék ha a ritkán használt appjaimat letörölném,de megnyugtatóbb a nagyobb tárhely,nem kell sakkozni hogy ha hirtelen kell a tárhely,akkor lesz e elég és hogy esetleg mit töröljek.
Ha hosszabb távra tervezel a telóval,lehet hogy a nagyobb jobb választás,én azt mondom hogy inkább legyen tárhely "elfekvőben",minthogy a későbbiek folyamán elfogyjon pont amikor kéne a szabad hely. :)
Főleg hogy ugyebár itt nincs lehetőség sd kártyával bővíteni. :)
Szerintem 2017-ben az optimális (jut is,marad is) tárhely méret 64-128GB között van,de persze a legtöbb ember 32GB-n is elvan.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8580) B-L-A-C-K válasza mate543 (#8574) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Felhasználó függő, nekem a 16os is elég volt, ez meg bőven... Erre sok olyan dolgot raktam ami nem is kellene igazából, és még így is van 17GB szabad helyem. Viszont van akinek a 128as is kevés, ezért mondtam felhasználó függő, de egy átlag usernek elégnek kellene legyen a 32es.

[ Szerkesztve ]

(#8581) Ed Parker válasza mate543 (#8574) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Èn i7-ig bezárólag elfértem 16GB-on, Sztem vedd a 32-est, ha szűk a keret, ha telik rá vedd a nagyobbat és marad hely zenére, videóra, mert az viszi a helyet.

(#8582) Sys85 válasza Ed Parker (#8581) üzenetére


Sys85
veterán

Ha kiindulhatok magamból,akkor az emberek többsége amint nagyobb tárhelyes telót vesz az aktuális telefonja helyett,elkezd bátrabban telepítgetni,telón zenéket/videókat tárolni,hozzászokik a jóhoz és a kisebb tárhely többé nem lesz opció.
Elvoltam a 32-es S6-on és S7 Edgen-n is,sőt az előző iphone 7 és 7Plus is 32-es volt,de amióta megvan a 128-as már nem tudnék kisebb tárhelyen elférni,kivéve a 64GB,az elég lenne,de ugye olyan i7 nincs.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8583) Tibee86 válasza mate543 (#8574) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem bőségesen. Előtte 16gb-osok voltak csak, az már szűkös volt nagyon.

(#8584) Richard válasza mate543 (#8574) üzenetére


Richard
őstag

Nekem is bőven elég a 32GB. Minden fent van ami kell, meg 400 kép és így is van még 17,2 GB helyem.

(#8585) -secret- válasza mate543 (#8574) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én biztosra szoktam menni. Általában ez van.

(#8586) D4ni válasza mate543 (#8574) üzenetére


D4ni
őstag

Nekem kb iphone 4s-től kezdve 64-es modellek voltak, és bár nem fotózom túl sokat már az icloud fiókom több mint 32gb, ebből a fotók kb 20-25 gb. Szépen lassan betelik az, főleg ha nem évente cseréled. Aki használja is komolyabban a telefont, offline tartalomhoz ragaszkodó(mert ugye nálunk nincs korlátlan net) annak évekig nem lesz elég a 32,amiből ugye kevesebb használható.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8587) sakrafmada


sakrafmada
csendes újonc

Udv!
En is csatlakozom egy i7, Silver, 128GB-al.

(#8588) Tibee86 válasza D4ni (#8586) üzenetére


Tibee86
veterán

20-25gb? Mi lenne ha sokat fotóznál?

[ Szerkesztve ]

(#8589) madgie válasza Tibee86 (#8588) üzenetére


madgie
titán

DNG-be nyomná, Lightroomban :D

(#8590) B-L-A-C-K válasza sakrafmada (#8587) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Silver ciki, azt hiszik 6S...:/

;]

(#8591) tboldi válasza mate543 (#8574) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én 128-ast vettem, jelenleg 1,07 GB van szabadon. :D

(#8592) Ed Parker válasza Sys85 (#8582) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Na most alapból felkerült az iTunes könyvtáram 120gb zene, könyvek, fotók, videó stb
De így is maradt bőven 80gb szabad tárhely.
Ha van tárhely és sok van, akkor miért ne használnám?:)

(#8593) madgie válasza B-L-A-C-K (#8590) üzenetére


madgie
titán

Én már bánom, hogy nem azt vettem. A matt fekete jó nosztalgia a fekete i5 felé, de az i5s óta fehér szifonjaim voltak és bakker, most is jobban tetszenek azok :D (az asszonynál van a régi hatosom, a boltban az régi 5S-em)

(#8594) mate543


mate543
tag

És a sima fekete mennyire kopik? Csak mert vagy fekete vagy szürke lenne.

(#8595) B-L-A-C-K válasza mate543 (#8594) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nem vigyázol rá kophat, de ez egy hátlapi fóliával óvható.

madgie: Nekem mindig is a fekete tetszett, de tény hogy sok esetben a "fehér" jobb, azon nem látszik meg annyira az ujjlenyomat sem.

[ Szerkesztve ]

(#8596) Tibee86 válasza madgie (#8593) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha lenne silver fekete előlappal lehet én is azt vettem volna, de a fehér nagyon nem tetszik, i5-ből volt gyorsan ment is a levesbe.

(#8597) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

Az lenne jó ha lehetne felárért ezeket a színeket konfigurálni, mint Mac vásárlása esetén.
Nem is értem hogy nem került még bevezetésre?

(#8598) madgie válasza Tibee86 (#8596) üzenetére


madgie
titán

Nekem pont az előlap nem tetszik feketében, mióta úgy néz ki a home gomb, mint valami dummy gomb helye egy alsókategóriás műszerfalon :D

Na de mindegy, én vettem feketét, ez van :))

[ Szerkesztve ]

(#8599) kazsolt válasza B-L-A-C-K (#8595) üzenetére


kazsolt
tag

hol találtál hátlapfóliát?

(#8600) B-L-A-C-K válasza kazsolt (#8599) üzenetére


B-L-A-C-K
titán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.