Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) VerBert2526 válasza jookomak (#17700) üzenetére


VerBert2526
csendes újonc

Megnéztem több helyen is 30-40 ezer között megy, akár magánszemély, akár bolt árulja. De nem tudom, hogy egy bolt mennyit ajánlana érte és mekkora hasznot akarna még rátenni, és azt sem tudom, hogy milyen összegről indíthatnám egyáltalán az alkudozást. Ezért vagyok bajban. Ha magam adnám el, 35 ezer lenne a legutolsó ára, főleg, hogy a teljes felszerelést adom hozzá... nah például ezt sem tudom, hogy ez a boltnak mennyire számít, hogy MINDENT adok a dobozban.

Sajnos senki nincs, akinek odaadhatnám, egyik barátnőm érdeklődött iránta, de őt is az akksi csere riasztotta el, amit teljesen megértek.

(#17702) vargalex válasza VerBert2526 (#17701) üzenetére


vargalex
félisten

Milyen most az akku benne? Látom, hogy tavaly szeptemberben volt 83%-os. Én 2-3 hete vettem a gyerekeknek iPhone 7-et (fekete, 32 GB-os verzió, sorozatszám alapján 2019 januári gyártású), független, patika állapotban, minden tartozékkal, dobozban, 30k-ért darabját. Mindkettő 80%-os akkuval van, szóval majd cserélnem kell nekem is. Üzletben ennél biztosan kevesebbet adnak érte... Persze, van aki 40-45k-ért hirdet, esetleg akár rosszabb akkuval.

Alex

(#17703) VerBert2526 válasza vargalex (#17702) üzenetére


VerBert2526
csendes újonc

Köszönöm szépen, nekem már ez nagyon jó kiindulási és viszonyítási alap! :R

[ Szerkesztve ]

(#17704) arkades


arkades
aktív tag

Sziasztok.
Tegnap este vettem le a töltőről a telefont, és reggelre már csak 72%-on állt, azóta is folyamatosan merül, már csak 52%. Mi lehet a gond? Újra indítás megvolt, akku 100%, nem rég cserélték az iSamuraiban.

Каждый дрочит как он хочет.

(#17705) Tibee86 válasza arkades (#17704) üzenetére


Tibee86
veterán

Az utángyártott akkumulátor, amit kb annyiért raktak bele amennyiért egy hivatalos szervizben gyárit kaptál volna.

(#17706) arkades válasza Tibee86 (#17705) üzenetére


arkades
aktív tag

Én azt hittem, hogy az iSamurai az hivatalos. 20 volt a csere. Csak olyan fura, hogy egyik pillanatról a másikra elkezdjen így merülni. Ugye régen a 3GS-nél, 4S-nél volt az, hogy bekapcs. és home gombot egyszerre kellett nyomni, és úgy újraindítani, amitől állítólag az esetlegesen beragadt alkalmazások bezáródtak. Itt már ugye ilyen nincs.

Каждый дрочит как он хочет.

(#17707) Syd69 válasza arkades (#17704) üzenetére


Syd69
aktív tag

Frissítsd 15.4.1.-re (15.4. egyeseknél eszi az akkut)

Alma

(#17708) Tibee86 válasza arkades (#17706) üzenetére


Tibee86
veterán

Sose voltak azok, csak ugyanolyan vagy sok esetben magasabb áron dolgoznak mint a hivatalos szervizek. Ugye a gond az, hogy gyári alkatrészt csak a hivatalos szervizeknek biztosít az Apple.
Az akkumulátor menüpontban nem mutat semmi furcsát, ami esetleg beragadt?
Mindegyik iPhone-on van factory reset, ennél a telefonnál a bekapcsoló gombot és a hangerő lefele gombot kell egyszerre nyomni addig amíg megjelenik az Apple logó.

(#17709) arkades válasza Tibee86 (#17708) üzenetére


arkades
aktív tag

--Syd69: Az enyémen még 14.7-es van.

--Azt hittem ezt a reset dolgot megszüntették.
Egyébként már megoldódott a dolog. Negyed órára kikapcsoltam, aztán miután újra bekapcsoltam, már minden rendben működött.

Каждый дрочит как он хочет.

(#17710) zorzy4 válasza VerBert2526 (#17699) üzenetére


zorzy4
őstag

Gyűjteménybe felajánlásként elfogadom, a feketém mellé! Az is ingyen volt. :DDD

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17711) Boonen007


Boonen007
őstag

Kinek milyen utángyártott akku vált be? Gyárit lehet venni szervizben kívül? Ha látom, hogy úgy hirdetnek egyet, hogy nagyobb a mah mint a gyári az lehet valós?

[ Szerkesztve ]

(#17712) pcnet válasza Boonen007 (#17711) üzenetére


pcnet
addikt

Gyárit csak szerviz tud beszerezni. Szerintem nem éri meg utángyártottal foglalkozni. Nagyobb kapacitásunak hazudottal meg pláne nem.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#17713) vargalex válasza Boonen007 (#17711) üzenetére


vargalex
félisten

Az iPhone topik-ban olvashatóak szerint az emelt kapacitású Nohon akkuk valóban tudják a rá írt értékeket...

Alex

(#17714) gthomma válasza vargalex (#17713) üzenetére


gthomma
senior tag

Szerintetek ez komoly ????

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#17715) w751230


w751230
tag

Üdv! Mennyjbe kerül ehhez egy töltőkábel?

(#17716) leslieke válasza w751230 (#17715) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ikeában 3000 Ft.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17717) csizs


csizs
aktív tag

Lehet van már infóbróla:
Iphone 7 rossz a gombja (főgomb? Vagy touch gomb?)
Visszaállitottam és most nem tudom hasznalni.
Mit tegyek?

1x éve a prohardveren!

(#17718) csizs válasza gthomma (#17714) üzenetére


csizs
aktív tag

Az auchanban 77900 a felujjitott. :R

1x éve a prohardveren!

(#17720) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Tegnap ota ilyen képek jelennek meg a telón az üzenetekben!

Pedig akkor nem is irtam! Ez mitől van?
üdv

(#17721) bendi806


bendi806
aktív tag

Sziasztok

kicsit csináltam egy hülyeséget, a home gomb nem volt működőképes nálam, de ugye szoftveresen pótoltam
most csináltam, egy rendszer visszallitast ,de ugye mikor újraindítom, akkor első bekapcsolásnal, nyomjam meg a home gombot, és ez így nem működik tovább, magyarul nemtudom bekapcsolni...

ilyenkor mi a teendő?

(#17722) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Üdv!

Hova érdemes most vinni akkicserére és mikrofon tisztításra egy i7-et?
Sokat nem akarok költeni rá, mert tartalék telefon lesz belőle hamarosan.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17723) leslieke válasza leslieke (#17722) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hangszóró tisztítás lenne.. elírtam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17724) Krisztianby


Krisztianby
tag

Sziasztok!
Mikrofon hibát és audió IC hibát meg lehet különböztetni? Rossz mikrofon produkálhat olyat mint IC vagy esélytelen?
- Videófelvételen nincs hang.
- Hangrögzitő megnyomása után nem történik semmi.
- Telefon hívást még nem próbáltam.

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#17725) leslieke válasza Krisztianby (#17724) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem szervizben ugyanezekre a hiba jelenségekre audio IC hibát mondtak. Nem
kértem a cserét, mert már nincs használva a telefon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17726) MikitoLac


MikitoLac
tag

Sziasztok, hívásoknál nincs hang, videófelvételnél sincs. Épp kijelző és akku csere volt. Van erre megoldás, szoftveres? Köszi

(#17727) Krisztianby


Krisztianby
tag

Ez biztos hogy hardver. Vagy rosszul lett a csatlakoztatás vissza illesztve vagy egyik kábel megsérült..

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#17728) MikitoLac válasza Krisztianby (#17727) üzenetére


MikitoLac
tag

Jah vissza viszem, pedig dikert kértem őket hogy nézzék át különben nem javíttatom meg..

(#17729) Micha3l


Micha3l
tag

Sziasztok, segitsegeteket kernem, a 7 es telom Home gombja ma elkezdett erdekes dolgokat produkalni. Lenyomaskor, stroboszkop szeruen, - mintha egy masodperc alatt 10 szer - lenyomnam es felengednem jelenseget produkal es ezt lekoveti a haptic motor is, ugyan igy rezeg. Az ujjlenyomatot rendben erzekeli, fel is oldja a telot. Ha erosebben lenyomom akkor megszunik a stroboszkop hatas de igy eleg nehez hasznalni. Home gomb csere? Ha igen, elbucsuzhatok az ujjlenyomat felismerestol?
Tudom , hogy mar regi telo de nem szeretnem nyugdijazni, nagyon szeretem. Koszonom a valaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#17730) Salamander válasza Micha3l (#17729) üzenetére


Salamander
junior tag

Ha egy resetelés nem oldja meg és erre kicsi az esély, akkor gombcsere, bár én inkább újabbra váltanék, pl.: akku miatt is.

Jó hír, hogy ha a mobilt cserélnéd, akkor most is van SE3 újonnan, amire még a tokjaid is jók lesznek. Esetleg SE2 használtan, azért már egyre kevesebbet kérnek és minőségi ugrás lesz az is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#17731) Zsolt,72 válasza Micha3l (#17729) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szia!

Home gomb csere? Ha igen, elbucsuzhatok az ujjlenyomat felismerestol?

Csak abban az esetben, ha nem hivatalos szervizben történik a javítás (csere). Lásd: [kép]

Forrás: [szifon.com]

 iPhone 15

(#17732) lolal


lolal
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy kilehet-e deríteni az akkumulátorról hogy gyári-e vagy utángyártott? Történt ugyanis, hogy Még márciusban vásároltam egy nagyon nagyon szép esztétikai állapotban lévő i7 32GB-s készüléket a Reejoy -tól 2. számú céges készüléknek. A telefon felhasználási módjából fakadóan nincs erőltetve, tehát főként telefonálás néha GPS, 1-2 fotó dokumentumokról stb... ezzel szemben mégis hektikusan merül. Képes stand by üzemmódban is "zuhanni" 6-7% ot valamint abszolút nem konzekvensen merül. Gondoltam megnézem mit ír a 3DTools az akksiról. mit gondoltok valami utángyártott bóvli lenne benne?
Román barátainkban annyira nem bíztam, de esztétikailag tényleg rendben volt.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.