Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) B-L-A-C-K válasza zola96 (#4998) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szóval azt mondod megér 60 ezret? Amúgy nekem mindegyik ilyen agyba dugós kiesik a fülemből, kiváncsi lennék ez milyen lenne.

(#5002) zola96 válasza TechN7ne (#5000) üzenetére


zola96
senior tag

Hoppá..:D Telorol írok elnézést.:/ Hangzasban sokkal teltebb és tágabb is szerintem a tartománya amit megmutat nekünk.

Black: Sajnos annyit nem. 40ezret már inkább. Dehát Apple. Itt nem kell bemutatni..:D Azért írtam aki nem sajnálja rá.

[ Szerkesztve ]

(#5003) TechN7ne válasza zola96 (#5002) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Kezdek egyre kiváncsibb lenni ,viszont nem hiszem hogy 60k t adnék érte ,anno egy beats ert is sajnáltam 40k t ,ami valljuk be más kategoria.

(#5004) -secret- válasza B-L-A-C-K (#5001) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

60.000 ez szar fülesért, de...

Ezt az 5000 forintot is sajnáltam a Pistonra. :D

[ Szerkesztve ]

(#5005) lugosi válasza -secret- (#5004) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Melyik piston? A 2-es vagy a 3-as? Nem apple- vagy earpods-ellenesség, de ismerve a pistonokat valószínű egyébként, hogy jobban szólnak, mint az earpods. Tévedés jogát fenntartva persze.
Én amúgy olyan 20-30 között adnék az earpodsért.
Valahol olvastam egyébként egy cikket, hogy eredetileg tán úgy tervezte az apple, hogy a 7-es mellé azt csomagolják, csak elvetették mert látták hogy nem tudják időben kihozni.

(#5006) TechN7ne válasza -secret- (#5004) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Simán benne lehetett volna a telefon dobozában ,elején azt is hittem ha
már lesajnálták a 3,5 es jack et! :W

Erre ritka pofátlan módon 60k ért áruljàk ,ebből is pénzt csinálnak.

(#5007) -secret- válasza lugosi (#5005) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Piston 3

(#5008) zola96 válasza lugosi (#5005) üzenetére


zola96
senior tag

Az kizárható ok, jogy azért hagytak ki mert elkéstek vele ez marhaság meg ha tényleg késtek is vele (mert késtek). Az ok egyszerű: az Apple nem az a cég ahol ingyen adnak bármi újdonságot is.

(#5009) lugosi válasza zola96 (#5008) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem biztos, hogy ingyen adták volna, sőt.

-secret-
Most látom, hogy nekem még a 2 van. De szerintem hangzásban a 3 se rosszabb, sőt.

[ Szerkesztve ]

(#5010) -secret- válasza TechN7ne (#5006) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én még anno vártam, hogy ha már az Apple megvette a Beatset akkor talán nem a legolcsóbb fehér füleseket fogják adni az iPhone-ok mellé, de azóta nem várok semmi 'ajándékot'. :D

lugosi: Mondjuk évente ha 2x hallgatok fülesen zenét. Telefonálásra használom napi szinten. Nekem ez az agybadugós marad a fülembe, az earpods nem.

[ Szerkesztve ]

(#5011) Tibee86 válasza TechN7ne (#5006) üzenetére


Tibee86
veterán

"Erre ritka pofátlan módon 60k ért áruljàk ,ebből is pénzt csinálnak."
Ha megnézed sajnos bármelyik hasonló tudású bt füles hasonló árban van. Rohadt drágák, de a jelnlegi kínálatból én tuti az Apple-t választanám.

[ Szerkesztve ]

(#5012) zola96 válasza Tibee86 (#5011) üzenetére


zola96
senior tag

Mondjuk igen. Ezt el is felejtettem.. Gear IconX drágább is és na az tényleg kiesik a füledből és hangzása is elmarad.

(#5013) jilian


jilian
addikt

Eldobom az agyam. :W

Tudtok linkelni tiszta fóliát? (márkássabbat ha lehet)
Ami nem matt, nem tükröződik csak simán "átlátszó?

Újévi humor vagy a Google nem szimpizik velem...mert nem találok.
.

(#5014) zola96 válasza jilian (#5013) üzenetére


zola96
senior tag

Iglass.hu

(#5015) B-L-A-C-K válasza jilian (#5013) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#5016) -Ben- válasza zola96 (#5014) üzenetére


-Ben-
veterán

Még jó, hogy kapni ... közel 10.000 Ft-ért.. :F

(#5017) Gsx-rr válasza TechN7ne (#5006) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem biztos ,hogy akkora igeny lenne ra ,hogy kicsit magasabb aron erdemes lett volna belerakni a dobozba.
Sok ember nem hallgat zenet es a fulest semmire se hasznalja. Ott pihen a dobozaban.
Vagy boven jo neki a sima madzagos.
Nalam rendben van ,hogy aki ilyen extrat akar az fizessen kulon erte.

[ Szerkesztve ]

(#5018) jilian


jilian
addikt

:U
Ez nektek fólia?

Ez üveg. :))
Ezt a nilkint most dobtam ki, szerintem teljesen elveszti a 7-es széria az "egyediségét".
Az üvegtõl megint olyan gomb hatása lesz a telefonnak.

Nekem FÓLIA kell. :)

(#5019) B-L-A-C-K válasza jilian (#5018) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fólia ez is üvegfólia...:)

Ha tokkal használod akkor szerintem a Nillkin is jó, simát ebayen találsz ha beírod elég sokat, de itthon is gsm-ekbe vehetsz szerintem bárhol.

(#5020) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Jailbreak-ről szabad beszélni a topikban?

(#5021) -Ben- válasza SütiGTi (#5020) üzenetére


-Ben-
veterán

Igen.

(#5022) xxman válasza SütiGTi (#5020) üzenetére


xxman
senior tag

Amíg nem warez vagy függetlenítés addig okay szerintem, de ma már szinte nincs hozzáadott értéke szerintem. (Anno első lépés volt kb számomra)

I just wanna have some fun.

(#5023) TechN7ne válasza xxman (#5022) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hála iPhone nál nincs ilyen függetlenítés veszély ,amit letiltanak az életben nem lehet meghackelni,cserélhetik az alaplapot.

(#5024) Ed Parker válasza TechN7ne (#5003) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Hogy érted hogy más kategória?
Jobb/rosszabb vagy más a szerkezeti kialakítása?

(#5025) Tibee86 válasza xxman (#5022) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem pont ugyanannyi van, mint pár évvel ezelőtt is volt. Jó az f.lux-ot már átvette az Apple is, de sajnos ennyiben ki is fújt.

Ed Parker: Trendibb. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5026) zola96 válasza -Ben- (#5016) üzenetére


zola96
senior tag

A különbség érezhető. Főleg tapintásban és megcsak nem is 10k ;). De ha valakinek jó a kínai ;nekem is jó volt) akkor szíve rajta. Hat nem kötelező.

[ Szerkesztve ]

(#5027) Ed Parker válasza TechN7ne (#5023) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De az alap lapon kívül minden használható belőle, szóval hiába tégla, alkatrészáron még van értéke.

Tibee86: melyik? :)
Nekem van bícc stúdió wireless konditermes használatra :D

[ Szerkesztve ]

(#5028) umfrider


umfrider
senior tag

Sziasztok!

Gmail appot használ esetleg valaki? Hiába állítom be az aláírást, valamiért nem adja hozzá a kimenő levelekhez...

A másik. Billentyűzet rezgő visszajelzését be lehet valahol állítani?

[ Szerkesztve ]

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#5029) TechN7ne válasza Ed Parker (#5027) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Igen van értéke ,tudod hogy mennyi?
Sarki Arab sufni gsm-ben leveszik a kijelzőt max. 20k-ért ,de nem sokkal ezek után esélyes hogy az eladót is tetten éri a Magyar rendőrség.

Beats füles más kategória egy ilyen kis bogyó füleshez mérve ,természetesen minőségileg.

(#5030) zola96 válasza umfrider (#5028) üzenetére


zola96
senior tag

Elsőre nem tudom a választ gyári, Mailt használok. Amire nekem kell bőven elég. Rezegni nem fog a billentyűzet csak kattogni. :)

(#5031) Ed Parker válasza TechN7ne (#5029) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Sztem picit drágább egy kijelző, hivatalosan legalább 100k a javítás.

A minőség szempontjából egyikre sem lehet panasz, mindkettő Apple tulajdonú így a minőségbiztosítás megoldott.
Az hogy melyiknek van nagyobb hype értéke, ezt már nehezebb megmondani, de nekem az airpods kialakításából adódóan is felejtős.
Én egy bose soundsport wireless-t vettem, ami meg is marad a fülembe,akár futok, akár ugrálókötelezek.

(#5032) TechN7ne válasza Ed Parker (#5031) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Az egy dolog ,hogy a hivatalos szervizben mennyi az arany ár ,míg egy sufni gsm-ben 50-60k -ért bele rakják a kijelzőt addig nem fognak 20k-nál többet rá áldozni.

Így megy ez a fekete piacon ,iPhone t nagyon nem szeretik.

(#5033) leslieke válasza umfrider (#5028) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem hozzáadja.Most teszteltem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5034) SütiGTi válasza xxman (#5022) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Akkor valaszoltal is a fel nem tett kerdesemre , hogy erdemes e foglalkozni vele
Nekem regen 3GS-em volt es akkor meg nagyon jo dolog volt az. Most hosszu androidos ido utan nem tudtam hol tart ez a dolog

(#5035) Ed Parker válasza SütiGTi (#5034) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

3GS? :D
Isten hozott a jövőben ;]

(#5036) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

http://index.hu/tech/cellanaplo/2017/01/02/mar_az_iphone_sem_fogy_ugy_mint_regen/

"Szakértők szerint ez természetes jelenség, az okostelefonok piaca elért arra a szintre, amikor már az összes készülék nagyjából ugyanazt tudja, az Apple tíz évvel ezelőtti technológiai fölénye rég elfogyott. Egyre nehezebb rávenni az embereket, hogy évente cseréljék le a telefonjaikat, ezért minden eddiginél fontosabb lenne, hogy valami komoly újítást dobjon be a cég az iPhone idei, tizedik születésnapos jubileumára megjelenő kiadásával."

Jaj hányszor leírtuk már ezt...

(#5037) umfrider válasza leslieke (#5033) üzenetére


umfrider
senior tag

Letörlöm, majd vissza. Hátha. Köszi!

A gyári mail programot is használom, egy privát, egy céges címem van. Persze jogos a kérdés, hogy nálam miért nem egy alkalmazás intézi a két fiókot; egyszerű. Így szeretem, megszoktam. A Gmail app-ját pedig szeretem :DDD

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#5038) xxman válasza Tibee86 (#5025) üzenetére


xxman
senior tag

SBSettings, Backgrounder, CyCorder, Winterboard, Categories(sb) , InfiniDock/Folder, NCSettings, Cydgets, stb stb de ma már (számomra) mind szükségtelen, úgy ahogy van :D

I just wanna have some fun.

(#5039) xxman válasza Ed Parker (#5036) üzenetére


xxman
senior tag

Vérszegény töltelék cikk a megszokott "minőségben" . Szvsz, 6-6S sel bőven elvan az ember, sokan még az 5S-t is megelégedve használják (több ismerős is, igaz kövire váltanak). Egyszerüen jobbak a készülékek.

I just wanna have some fun.

(#5040) umfrider válasza umfrider (#5037) üzenetére


umfrider
senior tag

Sajnos nincs változás... Mi van ilyenkor :F

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#5041) Ed Parker válasza xxman (#5039) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az első mondatodban kritizálod a másodikban meg már egyetértesz? :D
Azért ebből a cikkből a konklúzió, nagyot kell az applenek virítania, hogy a mostani 6,6S,7-es tulajok váltsanak.
A telefonok egyre jobbak és az iphonokat is utoléri az iPad végzete, bőven jó és gyors egy 2-3éves táblagép a legtöbb ember számára.

(#5042) leslieke válasza umfrider (#5037) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem is külön van a két fiók, amit használok és nem is akarom egybemosni. Szóval részemről megértés van. :K

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5043) kleinguru válasza xxman (#5038) üzenetére


kleinguru
addikt

Normális magyar billentyűzet, NoVoiceMail, NoSlowMotion...
Ezeket még mindig használnám:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#5044) -Ben- válasza Ed Parker (#5041) üzenetére


-Ben-
veterán

..ésakkó'mivan? :) Tele vannak ők már.. Persze még a következő szifonnal akarnak egy jókorát akasztani, aztán utána úgyse nagyon fognak.

(#5045) xxman válasza kleinguru (#5043) üzenetére


xxman
senior tag

Na igen a NoVoiceMail az hianyzik nekem is 😅😁

I just wanna have some fun.

(#5046) Ed Parker válasza -Ben- (#5044) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez azért nem egészen így működik, ott vannak részvényesek, akik ráállnak Cook sípjára és hanyattdöntik, ha nem jönnek a számok :)
Szóval a veszély valós, a pénz tartalék egy (jó) dolog, de ha lesz más a piacon és felfut akkor lehet belőle gond.
Azt se felejtsük el hogy ez az iPhone trend 2007-óta úgymond töretlen, de egyszer minden kimegy a divatból.
Pláne hogy kínai barátaink elég jó készülékeket raknak le az asztalra gyakorlatilag féláron és ha az Apple politikája (minden évben emelünk egy kicsit) folytatódik, és nagyon új dolgok nem jönnek,akkor lehet hogy van alapja a cikknek

(#5047) -Ben- válasza Ed Parker (#5046) üzenetére


-Ben-
veterán

Persze, de ezt már rég kiveséztük.. :)

„...és ha az Apple politikája (minden évben emelünk egy kicsit) folytatódik, és nagyon új dolgok nem jönnek,akkor lehet hogy van alapja a cikknek...”

A jubileumi készülék már most 110% hogy jóval drágább lesz, mint bármelyik eddigi iPhone. ;)

(#5048) Gsx-rr válasza -Ben- (#5047) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Egyelore varjunk meg ezzel! Az se biztos ,hogy lesz!

(#5049) -Ben- válasza Gsx-rr (#5048) üzenetére


-Ben-
veterán

Lesz.... De mindegy, ha nem lenne, akkor meg a jövő évi modell lesz drága/drágább, lényegtelen. Az árak mindig egyre magasabbak.

[ Szerkesztve ]

(#5050) ToniSoprano válasza Ed Parker (#5046) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Azért lehetne formában is előrelépni már, ez Huawei/Honor 8 telefon kékben baromi szép: [link] Kíváncsi vagyok a jubileumi iphonera milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.