Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) leslieke válasza entoni1989 (#7798) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Miért kell egy órát is tokba tenni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7802) -secret- válasza leslieke (#7801) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Amiért a telefont is...

De amúgy tök viccesnek tartom én is.

[ Szerkesztve ]

(#7803) ancsako válasza Sys85 (#7792) üzenetére


ancsako
tag

Hamar leostobázzák az embert...
Ezen a leíráson oda-és vissza a segélykiáltásom előtt már átmentem. Egyszerűen nem tudok úgy apple ID-t létrehozni,hogy engedjen kártya nélkül regisztrálni,vásárolni. Már két fiókot is csináltam. Esetleg ezen segíteni tudsz-e? Ostobázás nélkül...

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#7804) Sys85 válasza ancsako (#7803) üzenetére


Sys85
veterán

Ki ostobázott le?Nem írtam ilyet,sőt SEGÍTŐ szándékkal linket küldtem neked a problémádra.
Amúgy az az aláírás,nem komment,nem neked írtam,amúgy meg egy Sheldon Cooper (Agymenők) idézet...
Olvass,gondolkodj és értelmezz mielőtt magadra veszel mindent.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7805) Tibee86 válasza ancsako (#7803) üzenetére


Tibee86
veterán

A linken lépésről lépesre le van írva a menete. Hol akadsz el?

(#7806) -secret- válasza ancsako (#7803) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kártya hiányában ódzkodsz a hozzáadásban?

(#7807) Ed Parker válasza leslieke (#7801) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Azért hogy az alkuhuszárok amikor eladáskor elektronmikroszkóppal nanokarcokat keresnek, ne legyen alku tárgya :)

(#7808) entoni1989 válasza leslieke (#7801) üzenetére


entoni1989
tag

Munka közben, ha valamihez odacsapodik pl. azért az kicsit kölcséges lenne és inkább fizetek 5 ezret egy tokra és arra az időre ráteszem, mint hogy sokszorosát fizessem javításra, ha netán valami történi vele. Ez ugyan ez mint a telefonnál, mondjuk egy ora azért nem a zsebbe van, így nagyobb eséllyel érheti ilyen behatás.

(#7809) Ed Parker válasza entoni1989 (#7808) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De most ennyi erővel autóra is lehetne rakni tokot, parkolóba valaki nekinyomja az ajtót, bevásárló kocsi meghúzza stb
Ha ezen fogsz parázni, megőrülsz.
Nekem az acél watch van és karbantartóként tök nem érdekel minek verem neki, csak egy óra és ezért nem is remegek miatta. Ha fo s nék tutira mindenhol lezúznám.

(#7810) -Ben- válasza Ed Parker (#7809) üzenetére


-Ben-
veterán

:DDD Elképzeltem... autóra tokot. ;]

(#7811) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#7809) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért ezzel ne hasonlítsuk már össze, a kocsit nem rakod zsebre, nem rakod ide oda, nem ejted le véletlenül sem.

Engem inkább az készít ki, mikor a szép ülőgarnitúrára plédet raknak... ;]

[ Szerkesztve ]

(#7812) Sys85 válasza Ed Parker (#7809) üzenetére


Sys85
veterán

"De most ennyi erővel autóra is lehetne rakni tokot, parkolóba valaki nekinyomja az ajtót, bevásárló kocsi meghúzza stb"

Erre találták ki a karosszéria fóliázást,van aki így védi a fényezést. :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7813) B-L-A-C-K válasza Sys85 (#7812) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én úgy vettem hogy voltak már rajta karcok itt ott, így leszarom...:)

(#7814) Ed Parker válasza -Ben- (#7810) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Durva mi, Nilkin vagy spigen átlátszó szilikon :DDD

(#7815) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#7811) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Kedves Bagira barátom :)
Karóráról volt szó, aminek a nevében is benne van, hogy nem zsebben hordjuk, nem rakjuk ide oda, csak leejthetjük ;]

(#7816) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#7815) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jah, tudod koràn van még... ;]

Amúgy arra én se raknék.

(#7817) leslieke válasza entoni1989 (#7808) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Oké, világos. Én nem tettem/tenném tokba, mert ronda lesz az amúgy sem túl szép külső. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7818) lugosi válasza Ed Parker (#7809) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Félre ne érts nem moralizálni, pláne nem politizálni akarok, de ahol te élsz ott egy karbantartó a fizetéséből legfeljebb vesz egy másikat, de itt még egyet sem biztos hogy összespórol, ezért lehet hogy inkább félti mint te. Szóval más fejjel gondolkozik egy-egy értékesebb műszaki cikk tekintetében akinek az ára nem sokat jelent és az, aki hosszabb idő alatt tudja összerakni.

(#7819) Ed Parker válasza lugosi (#7818) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez nem arról szól hogy ki hol él vagy ki mennyit keres :N
Én vigyázok a cuccaimra, de nem féltem, tehát ami normál használatban összejött, az van, nem érdekem gyári állapotban tartani semmit, mert mindenki fél árat hajlandó fizetni egy termékért vagy annyit sem.
Továbbá egy telefon tokot jobban megértek, mert az eshet, vagy zsebben, asztalon karcolódhat, de órára, ezzel feladva a dizájnt és kinézetét más téma.
Nem vagyunk egyformák.

(#7820) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

Ez egy frankó dizájn, ha hasonló lesz az iPhone X
És a kamera is végül meg lenne oldva rendesen.

(#7821) -secret- válasza Ed Parker (#7820) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez ugye off téma?! :D

(#7822) -Ben- válasza Ed Parker (#7820) üzenetére


-Ben-
veterán

Ez nekem egyáltalán nem tetszene. :N Nekem ez túlságosan retro...

(#7823) Sys85 válasza -Ben- (#7822) üzenetére


Sys85
veterán

Nekem meg pont hogy inkább ez a kicsit retró jönne be.Nekem a Galaxy S8 modern futurisztikus formája nem igazán tetszik. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7824) -Ben- válasza Sys85 (#7823) üzenetére


-Ben-
veterán

Akkor bizonyára neked az iPhone 6/6S/7 brutálisan vastag retro káváival sincs problémád. :D
Nekem sokkal jobban bejönnek a szögletesebb, laposabb, futurisztikusabb dizájnok.

(#7825) Sys85 válasza -Ben- (#7824) üzenetére


Sys85
veterán

És talált! :D Lehetnének vékonyabbak az i7 kávái,de mostanival sincs különösebben bajom. :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7826) Ed Parker válasza -secret- (#7821) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem tudsz valami jó kijelzővédő fóliát?
Így már ON vagyok?

(#7827) Ed Parker válasza -Ben- (#7822) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez csak egy látványterv, most találtam, szerintem nem rossz irány.
Sok mindenben menő a retro stílus, persze kinek a pap...
Egyébként attól hogy bele rakták az első iPhone fekete alját, egy modern külsőbe, sztem frankó.

[ Szerkesztve ]

(#7828) wozzy válasza Ed Parker (#7827) üzenetére


wozzy
tag

Szerintem rettenetes.
Én reménykedem, hogy lesz még nem amoledes telójuk is.

(#7829) D4ni válasza -Ben- (#7824) üzenetére


D4ni
őstag

Áh, számomra felüdülés megfogni egy i7-et egy s7 edge után. Van az a pont ahol már kényelmetlen

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7830) wolruf válasza D4ni (#7829) üzenetére


wolruf
őstag

Pénteken volt egy ügyfelem egy ilyen éligfutós Samsung csodával, nem tudtam úgy fogni, hogy jó legyen és ne két dolgot nyomkorásszak rajta. Nekem sem jött ez be :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7831) Sys85 válasza wolruf (#7830) üzenetére


Sys85
veterán

Az ismeretségi körömben több S7E és S6 Edge+ van.Többször hallottam szitkozódást tőlük,mert néha tenyérrel is hozzáértek a szélekhez miközben próbáltak valamit elérni a kijelző túlfelén.Kérdeztem őket hogy nem idegesítő e ez nekik,többségében "De az" volt a válasz,de a saját bevallásuk szerint ez belefér,mert cserébe jól néz ki a teló.Sokaknak belefér egy ilyen áldozat a dizájn oltárán,nekem nem,többek közt ez is közrejátszott a S7E elbúcsúztatásában.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7832) D4ni válasza Sys85 (#7831) üzenetére


D4ni
őstag

Így van, ráadásul az iphone a méretében is pont tökéletes (még így kávákkal is, bár én inkább pozitívumnak tartom) Az már csak hab a tortán,hogy este több százalékkal érek haza mint az edge esetében, na meg nekem brutál médiafogyasztónak nagyon jól jön a sztereó hangszóró. Eddig abszolút nem bántam meg, mondom ezt nagyon óvatosan. Nincs problémája amit meg kellene oldani, emiatt több időm van minden másra :D

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7833) -Ben- válasza D4ni (#7832) üzenetére


-Ben-
veterán

A Plus verzió baromi nagy. Már többször is fanyalogtam emiatt, mert bár a nagyobb és szebb kijelző, jobb üzemidő a szuper kamerával és több rammal nagyon jól jött volna, egyszerűen a mérete katasztrofális. :( Még néhány éve kipróbáltam 2(!!) napra egy 6 Plus -t és örömmel adtam vissza. Lehajolni nem tudtam, guggolni csak óvatosan, nehogy eltörjön a telefon. Az övtáskám elég kicsi ugyan, de a sima i7 lazán elfér benne, a 7+ már csak préselve, feszegetve... Bár nagy nehezen beletuszkoltam, de úgy éreztem, mintha egy téglát hordanék a táskámban. Ennek ellenére ősszel valószínűleg bevállalok egy 7 Plust vagy 7S Plust, aztán próbálok megbarátkozni a gondolattal, hogy egy falazótéglát hordok magammal, de nem lesz egyszerű. :N

(#7834) Gigicuci válasza D4ni (#7832) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Engem csak a kijelző alacsonyabb felbontása zavar, de már rohadtul elfelejtettem volna az egészet csak a feleségem S7-e ott van állandóan mellettem és emlékeztet rá. De összességében nagyon könnyű megszeretni, jó kis teló. Szerencsére a káva mizériára immunis vagyok... Ha full HD lenne, akkor szavam se lenne. Így viszont majd előbb-utóbb kénytelen leszek kipróbálni az S8-at.

(#7835) D4ni válasza Gigicuci (#7834) üzenetére


D4ni
őstag

Az ne zavarjon, a samsung QHD panele ugyan annyira pixeles szinte mint az iphone 7 kijelzője a kriminális pentile mátrix elrendezés miatt. Ennek köszönhetően a VR élmény is pocsék benne.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7836) Gigicuci válasza D4ni (#7835) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Szia!

Na erről még nem olvastam, ráguglizok, hogy mit is jelent ez pontosan! Én csak annyit vettem észre, hogy azon élesebbek a betűk, az én szememnek kellemesebb. De persze ezt tudtam amikor megvettem, hibának nem is rovom fel csak gondoltam könnyebben át/megszokom, ennyi.

(#7837) Richard válasza D4ni (#7835) üzenetére


Richard
őstag

Huha azért ez elég erős kijelentés. Az i7 kijelzője egy S7-hez képest kritikán alulian sz@r. Sajnos ez van, ezen nincs mit szépíteni. Na de majd a 8 :)

(#7838) Tibee86 válasza Richard (#7837) üzenetére


Tibee86
veterán

Pont annyira, mint a tiéd. :D
Kinek a pap, kinek a paplan esete... ips vs amoled.

[ Szerkesztve ]

(#7839) B-L-A-C-K válasza Richard (#7837) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Természetes színek, vs szebb kreált színek, tényleg kinek mi jön be, de ha kellene választani, én is amoled mellett döntenék.

(#7840) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#7839) üzenetére


-Ben-
veterán

Tulajdonképpen nekem egy IPS is megfelelne. De nem a jelenlegi felbontással/326ppi -vel...

(#7841) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#7840) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mi bajod ezzel a felbontással, nagyítóval látod csak a kockákat, vagy ilyen sas szemed van? :)

(#7842) D4ni válasza Richard (#7837) üzenetére


D4ni
őstag

Itt nem a színekről beszéltem, lehet gyártani normális elrendezésű Oled kijelzőt is, csak a samsung az samsung... A színekről pedig: lehet szebbnek látszik az amoled képe, de nem véletlenül nem használja a samsung a tévékben, az Lg-vel ellentétben. Plusz én úgy vettem észre az évek folyamán,hogy az ips-en kevésbé látszanak az öregedés jelei.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7843) Richard válasza D4ni (#7842) üzenetére


Richard
őstag

Nem a színekről beszéltem. Azt a többiek kapták fel. A felbontás itt a lényeg pentile ide vagy oda. Tűéles.

[ Szerkesztve ]

(#7844) D4ni válasza Richard (#7843) üzenetére


D4ni
őstag

Ezesetben bocs, férre értettem.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7845) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#7841) üzenetére


-Ben-
veterán

Lehetne jobb is. Nagyobb felbontással élesebb lenne. Tudom-tudom, nincs értelme, stb.... Azért mégiscsak van. A színektől eltekintve már egy Note4 kijelzője is oda-vissza földbe döngöli a szifonét.

(#7846) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#7845) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szinektől eltekintve? Éppen hogy csak abban más, a felbontást ilyen szinten már a szem nem nagyon veszi észre, viszont így hogy teljesen telítettek a Samsung színei azért tűnik lobbnak csak.

(#7847) ancsako válasza ancsako (#7803) üzenetére


ancsako
tag

:C

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#7848) ancsako válasza -secret- (#7806) üzenetére


ancsako
tag

Nem adta hozzá kártya nélkül. :-D Ő ódzkodott tőlem. :-P

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

(#7849) -secret- válasza ancsako (#7848) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Add hozzá bátran, nem lesz gond vele.

(#7850) ancsako válasza Sys85 (#7804) üzenetére


ancsako
tag

Bocsánat... megkövetlek... :R
Kicsit már idegbeteg állapotban voltam, valóban nem láttam,hogy csak "aláírás".
Szóval... a linkelt leíráson addigra már többször is átmentem... két fiókot csináltam, mindkettő kártya hozzáadását "követelte", e nélkül nem és nem jutottam előbbre. Érdekes, de a harmadik fiók létrehozása megoldotta a problémámat. Köszönöm.
Még egyszer bocsánat az elhamarkodott válaszért... mentségemre legyen mondva, nem láttam a pipától. Androidos vagyok (ezért is bocsánat :D ), ez az első iPhone a házban. Szerintem nem lesz több... :U

Galaxy Note 8, Galaxy watch, Galaxy buds

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.