Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Kansas válasza carl18 (#549) üzenetére


Kansas
addikt

Hívhatod lánykori nevén Byron-nak... szvsz jobban is hangzik...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#552) carl18 válasza Fücsök007 (#550) üzenetére


carl18
addikt

Van isten, van!!! :D Van bizony! Ez az.
2380 dollár! Jó írányba megyünk, így tovább.
2022 a droidok éve lesz.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#553) FireKeeper válasza carl18 (#552) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért még nagyon ne éljétek bele magatokat. akik milliókat belepakoltak egy-egy rigbe, nem biztos hogy rögtön bedobják a törölközőt amint elkezd kevésbé kifizetődő lenni. persze biztos lesz akik betojnak, és megpróbálnak mielőbb kiszállni, de biztos vagyok benne hogy sokan lesznek akik kivárnak, vagy csak lelövik a csákányt amíg minuszba dolgozna. plusz azt is vegyük hozzá hogy ahogy szállnak ki az emberek, a difficulty is csökken.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#554) HUN_Sector válasza FireKeeper (#553) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Ex-ETH bányász ismerős pont most mondta, hogy akik tőle vettek vga-t, az elmúlt napokban hívják, hogy esik a kártyák ára, meg az eth is, pánikolnak és nem tudják mit csináljanak. Biztos megy ez nagyobban is és nem csak lokálisan az én gps koordinátáimon.

(#555) Chaser válasza Fücsök007 (#550) üzenetére


Chaser
titán

alakul, de még 500e ft-os árfolyamnál is lazán megéri csákányolni
kezdetnek már az is elég lenne, ha nem akarnák felvásárolni az újakat :)

szerk:
HUN_Sector
aki ezt értelmesen csinálja nem pánikol semmit, jóval kisebb árfolyamon is nyereséges még a buli
akinél sok kártya van ezzel sokat nem fog foglalkozni, a kártyák ára rég megvan, mellé jatt is

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#556) fLeSs válasza FireKeeper (#553) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A difficulty még mindig csúcsközelben van, szóval egyelőre nincs tömeges eladás. [link]
Viszont most néztem meg, és az RX 470-ek ára a hardveraprón esett, vmelyik nap még 75 körül voltak amikből sokat vettek, most meg van pár 70 alatt is.
ebayen RX 6600 van már 170e alatt is, pont tegnap írtam, hogy 190 körül volt a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#557) carl18 válasza fLeSs (#556) üzenetére


carl18
addikt

"Viszont most néztem meg, és az RX 470-ek ára a hardveraprón esett, vmelyik nap még 75 körül voltak amikből sokat vettek, most meg van pár 70 alatt is."

Ne csak azt árat nézd, hanem ki hirdeti és hogy milyen régóta tag.
Én is rákerestem és az hogy egy értékelés nélküli regisztráció hirdet 60E
Forintért, A megbízható eladók 80E+ árulják, szóval a kártya még mindig drága. Elég sok 100 értékeléses tagnak kéne 70 alatt hirdetni hogy valódi legyen az árcsökkenés. :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#558) fLeSs válasza carl18 (#557) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Van egy 69-ért és egy 65-ért is. De OK.
Viszont ebay-en is több van RX 6600-ból a tegnapinál 10-20e-rel olcsóbban. Aprón is vannak már 190-ért.
Szal sztem megjelent néhány eladó. Azért azt ne várjuk, hogy egyik napról a másikra mindennek leesik az ára MSRP-re.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#559) carl18 válasza fLeSs (#558) üzenetére


carl18
addikt

Persze, ez érthető hogy nem egyik napról a másikra fognak az árak rendeződni. Nyilván ahogy a kereslet-kínálat találkozik!
De igen már annak is kell örülni ha elkezdődik valami.

Hát majd meglátjuk egy pár hónapnak biztosan el kell telnie.
Ahogy nő a kínálat és csökken a kereslet úgy fognak az árak rendeződni.

Szerintem majd az új generáció bejelentése utána fognak jobban az árak rendeződni. De ez attól is függ az Nvidia mekkora készlettel nyit, mert ha valóban erősek lesznek,, sokan fognak rájuk váltani.
De főként ez attól függ mennyire lesz MSRP közelébe. :R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#560) jocobacsi30 válasza FireKeeper (#544) üzenetére


jocobacsi30
csendes tag

Arra gondoltam, hogy aki most rakna össze, az ne rakjon, mert jobban jár egy brand géppel.
Arra gondoltam, aki fejleszt, eladhatja a régi gépét, helyette vesz újat (brand gépet).
Arra viszont nem gondoltam, hogy valaki csak kártyát venne (mert a szeretett gépétől nem akar megválni), vagy ami még rosszabb, azért venne, mert javítani kényszerül.

(#561) FireKeeper válasza fLeSs (#556) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

gondolom nem minden eladó lesi napi szinten az ETH árfolyamot, hanem az érdeklődés alapján módosítják az árakat. lassabb lesz még ez a folyamat.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#562) fanti


fanti
addikt

Nos, én az idei év nyarán fogok venni a lányomnak, és lehet saját részre is egy-egy ASUS Radeon RX 6800 TUF GAming 16GB GDDR6 kártyát.
És a kettőre ÖSSZESEN 400 ezer forint a keretem, boltból, 3 év garival, újonnan.

Kivárom szépen... :))

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#563) Create. válasza fanti (#562) üzenetére


Create.
addikt

Annyiért akkor se kapsz, ha msrp áron mennek a kártyák majd.

(#564) fanti válasza Create. (#563) üzenetére


fanti
addikt

Dehogynem! Vettem én másfél éve Asus Rog Strix 5700XT-t is 140-ért újonnan és boltból 3 év garival.
És vettem Ryzen 2700X-et is, dobozosat, újonnan, boltból, 3 év garival 51 ezerért.
Meg MSI B550 Tomahawkot is 24-ért ugyanúgy.

Biztos, hogy 200-ért ilyet is fogok venni.

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#565) Create. válasza fanti (#564) üzenetére


Create.
addikt

Legyen úgy, bár én ezt a gent elengedtem. Talán ha a 3050 most 150 lenne megjelenéskor valahol, akkor lecserélném rá a 1650-et, bár erre se látok sok esélyt. Nyárra úgyse kell vga játszani, akkor meg már kivárom a kövi gent.

(#566) fanti válasza Create. (#565) üzenetére


fanti
addikt

Te is 1650-en vagy?
Én is, és a lányom gépében is 1650 Super van, és a Far Cry 6-ot kivéve mindenhol elég 1080p-re 60Hz-hez Vsync-el, és Ultra/High/Medium grafikai részletességek okosan belőtt keverékével.

Még 85-ért vettem szinte pont egy évvel ezelőtt darabját az Asus GTX 1650 Supereknek... 3 év garival.

Most meg...ha van elvétve, akkor is ilyen 220-250 közt van...hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#567) Create. válasza fanti (#566) üzenetére


Create.
addikt

Ez sima 1650 (de legalább ddr6-os, dupla ventis), ez volt olcsó csak (65eft), amikor eladtam az 5700xt-t. Nem rossz kártya amúgy, én AC odessey-el játszok most highon, többnyire megvan a 60fps. Azért egy kicsivel erősebb kártya jó lenne.

(#568) fanti válasza Create. (#567) üzenetére


fanti
addikt

Hihetetlen...Te is 5700XT-ről jöttél át a 1650-re? Én is!
Eladtam 200-ért a 140-ért vett féléves 5700XT-met, és vígan dörzsöltem a markom, hogy milyen jó pénzt kaszáltam...aztán két hónapra rá már 350-be is elvitték volna...mondjuk addigra meg már a 1650 Super is baromira fölment...

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#569) Chaser válasza fanti (#564) üzenetére


Chaser
titán

jah, csak akkor már rég piacon voltak és verseny is volt
a b550 toma meg kutyavásár ami egyszer volt :)
attól hogy kicsit lentebb ment az eth-btc páros, még semmi nem változott
ehhez képest is nagyot kellene esniük hogy érdemi változás legyen, a btc-nek mondjuk nem ártana 20k usd-re esnie minimum

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#570) fanti válasza Chaser (#569) üzenetére


fanti
addikt

Fog az még lejjebb is :))
Ahogy a kormányok, az EU és egyre több ország betiltja a coinhasználatot.

Mert mit tudnak tenni a cointulajok ha azt mondják a legnagyobb bankok, és kormányok, hogy betiltják a használatukat?
Elárulom : pont semmit!
Ez is politika és profit.
Bármikor ki lehet nyírni egy pénznemet is, ha a nagyon gazdagok már méggazdagabbak lettek...akkor meg egy cryptót...lazán el lehet törölni is akár, hogy nulla értéke legyen.
Mindez csak a szupergazdagokon múlik, akik pénzelik a világ összes kormányát.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#571) lo_jo válasza fanti (#570) üzenetére


lo_jo
senior tag

Nem igazán érted, hogy hogyan működik a crypto, igaz? Pont ezért lett ennyire felkapott, mert nem kényük-kedvük szerint döntő politikusokon, jegybankokon múlik az értéke, nem dönthető be azzal, hogy valamelyik pénzügyminiszter úgy dönt, hogy beindítja a pénznyomdát. A crypto értékét a bele vetett hit határozza meg legjobban. Persze hatnak rá külső tényezők, de az alap a hit, hogy van értéke.

(#572) nyunyu válasza lo_jo (#571) üzenetére


nyunyu
félisten

alap a hit, hogy van értéke.

Nevezzük nyugodtan az új vallásnak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#573) Chaser válasza fanti (#570) üzenetére


Chaser
titán

ez mind feltételes mód
itt nem tudni milyen érdekek vannak már a háttérben, és az fog erről dönteni kinek érdeke hogy fennmaradjon vagy hogy megszűnjön
persze örvendetes hogy egy picit elmozdult az árfolyam, de ez még semmi
ugyanígy több is lehet mint előtte

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#574) Sundesz válasza lo_jo (#571) üzenetére


Sundesz
őstag

Az nem teszi túl kiszámíthatóvá, hogy napik alatt elveszti az értéke felét. És ez bármikor lehet rosszabb is. Gambling.

Hörcsög Powa'

(#575) Habib[HUN] válasza Sundesz (#574) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Hát igen. 5%-ot esik a tőzsde indexe világvége. 5% a crypto piacon egyszerűen egy unalmas kedd. Semmi extra :DDD

(#576) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Akik azt írják, hogy ez a kártya tulajdonképpen rendben van és ha a mostani kártyájuk bedöglene akkor simán vennék 130 ezerért, azoktól kérdezném. Nem lenne egyszerűbb, jobb, minőségibb egy Series S-t venni az árából a PC-t meg használni vagy integrált gpu-val vagy sehogy? Mármint ha tényleg csak ennyi a keret rá. Nyilván azt a részét megértem, hogy nagy a steam library meg egérrel szeretek fps-ezni és moba nincs Series S-re, de aki ezeken túl tud lépni és azért gondolom a többség túl tudna, azoknak jobb lenne egy ilyen konzol egy szar videokártya helyett.

(#577) fanti válasza lo_jo (#571) üzenetére


fanti
addikt

De olvastam utána már a dolognak, hogy nem függ bankoktól és egyéb valutáktól/árfolyamoktól, de valójában tényleg nem értem, hogy miből fakad az értéke...abból, hogy totál anonimitásban lehet vele trükközni, pénzt mosni?
Azt még olvastam róla, hogy az alvilági felsőbb körök kedvenc pénzneme lett, pont azért mert lekövethetetlen.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#578) FireKeeper válasza lo_jo (#571) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem kényük-kedvük szerint döntő politikusokon, jegybankokon múlik az értéke
fenéket nem. szerinted miért esik folyamatosan, mióta a fed bejelentette hogy szigorít? ez is csak egy pénzpiaci termék mint a többi, max kicsit más faktorokon múlik az értéke, mint egy valutáé, részvényé vagy nemesfémé.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#579) WynNyback válasza fanti (#564) üzenetére


WynNyback
tag

Ja ÁFA nélkülit esetleg.

(#580) Habib[HUN] válasza Scarletiel (#576) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Őszintén szólva én megpróbáltam. Eladtam a pc-t (Vega 64 volt benne... már megsirattam) vettem egy series S-t, meg egy használható notit. De rájöttem, hogy hiányzik a pc. A szénné moddolt xcom2 nagyon hiányzott. Illetve az összes haver (közel a 40-hez ez már elég kicsi szám) mind maradt pc-n. Így szeptemberben visszatértem a pc-hez.

(#581) pecccccccca válasza Scarletiel (#576) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Hidd el, azért, mert sokaknak megfelel a konzol játékra, még nem az az általános. Mármint a gémerek sokkal nagyobb része, ha 20 xboxot vagy Ps-t meg tudna venni akkor sem venné meg játszani.
Én bevallom őszintén masszivan konzol ellenes vagyok. Illetve a házamba még csak látogatóba sem engednék be egy konzolt, nemhogy pénzt adjak ki rá. Az új PS5 egy katasztrófa lett. Karácsonykor unokaöcsémnél játszottunk PS5-ön. Szar gratfka, rossz HDR (sötét bármit is csinált vele), meg ugye a kontroller amivel mindent lehet csak játszani nem. Én csak egy szaros 1660 superrel játszok 4k HDR játékokat, de azon is sokkal szebbek a játékok mint a PS-en.
Megmondom őszintén én azon csodálkozom, hogy bárki is pénzt kiad egy konzolra.

Na jöhet a savazás… ;]

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#582) Scarletiel válasza Habib[HUN] (#580) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Hát a moddokkal nem tudok mit kezdeni, ha a modding communitybe tartozol akkor nyilván nem a konzol a világod. Én egy Series X-re váltottam annó PC-ről majd visszatértem, de csak mert nem volt rajta Final Fintasy XIV illetve League of Legends illetve nekem nem volt laptopom netezésre és az is hiányzott. Ezért is mondtam, hogy megértek egy bizonyos réteget, viszont akik ezekkel nem játszanak, azoknak egy noti elég a netezésre, filmezésre, a Series S meg takarékos megoldás játékra VGA helyett. És itt most csak jelen helyzetre gondolok, ahol egy 6500XT 130-150 ezer forint és még az 5 éves RX580 szintjét karistolja csak.

(#583) jokeph válasza pecccccccca (#581) üzenetére


jokeph
nagyúr

Egyetértek, bill+egér azt cső.
Esport/rendes szimulátor nincs ezek nélkül.
USAF-ba pl. van közel 100 bill. kombináció amit kell is használni. :))

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#584) Scarletiel válasza pecccccccca (#581) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nem savazlak, ez is egy nézőpont. Számomra a PS5 nem a grafikai teljesítménye miatt lett katasztrófa, hanem az összeszerelés és anyagminőség miatt. PS csoportban minden nap van egy poszt, hogy elbaszódott a 2 hetes, hónapos kontroller, mert eltört, driftel. A gép brickelődött mert sleep módban volt (azóta volt patch) stb. Sietve lett kiadva. Series gépeken ilyet nem hallok, és nem vagyok fanboy mert PS-en vannak azok a címek amik érdekelnek. A grafikára és HDR-re meg annyit, hogy fontos, hogy milyen kijelzőn van használva a gép. Ha egy olcsó GABA televízió akkor persze az élmény is romlik, de ha egy rendes LED vagy ne adj isten egy OLED-en akkor ott azért szép tud lenni a kép. Legalábbis nekem a PS4-es God od War, Last of Us 2, Detroit become human, Horizon sem volt csúnya, hogy pár címet említsek. Igaz nálam a grafika másodlagos ameddig a történet, karakterek, atmoszféra adott egy játékban. Illetve a grafika se muszáj, hogy fotorealisztikus legyen, elég ha a tájak jól kidolgozottak, ötletesek, több lépcsősek és nem tűnik kihaltnak.

(#585) pecccccccca válasza jokeph (#583) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Túloztam kicsit a szar grafikával. Persze nem szar, de elmarad egy jól behangolt számítógéppel szemben.

Scarletiel: Természetesen nem rád gondoltam a savazással csak úgy általában szokott jönni, ha valaki fel mer szólalni a konzolok ellen.
Unokatesómnak is ugyan olyan tévéje van mint nekem. LG OLED C1. Csak neki 55-ös nekem 48-cas. Nekem elég volt a kisebb, mert közelebb ülök hozzá.
Szóval a megjelenítő ugyan az volt.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#586) bobalazs válasza Scarletiel (#576) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Őszintén érdekelne hogy ki vesz ilyet 130 ezerért?

(#587) Scarletiel válasza bobalazs (#586) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Hidd el sokan veszik. Most sincs készlet sehol.

(#588) bobalazs válasza Scarletiel (#587) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Röhögnöm kell... vagy túl hülyék vagy túl sok a pénzük de ennyiért nem éri meg játszani ezekkel a játékokkal

[ Szerkesztve ]

(#589) Scarletiel válasza bobalazs (#588) üzenetére


Scarletiel
senior tag

130 ezerért megérné ezekhez a játékokhoz venni vga-t. A probléma az, hogy ezt a vga-t nem éri meg 130 ezerért megvenni. Max 50 ezret adnék érte újonnan, mert egy 6 éves színvonalat képvisel.

(#590) bobalazs válasza Scarletiel (#589) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ugyanazt mondtad csak máshogyan.

(#591) Chaser válasza Scarletiel (#589) üzenetére


Chaser
titán

bakki', egy 1650 mit képvisel? ami lassabb
és 120e-től van boltban jó esetben, de bőven van 150e felett is, és veszik
nyilván fogják ezt is venni...sokkal drágábban is

jokeph
van elvileg kütyü amivel már megeszik a konzolok az egér+billzetet
nem olcsó - 40-50e ft -, de ha tényleg jó akkor simán megéri a pc-t elhagyni ha kifejezetten játék a cél

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#592) Scarletiel válasza Chaser (#591) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nem mondtam, hogy bármi más ami gyengébb vagy ugyanolyan az megéri. Nyilván az 1650, 1050/ti sem éri meg 100+ ezerért. Egy drágább kártya 200-250 ezerért lehet hosszú távú terv, amennyiben képes vagy elfogadni a kompromisszumokat később. Mondjuk 3060/3060ti. De igazából ahogy mondtam is, a legésszerűbb megoldás játékra egy kis netezős gép/laptop mellé egy Series S/X vagy PS5. Kivéve, ha a fentebb leírt kategóriákba tartozik az ember.

(#593) Chaser válasza Scarletiel (#592) üzenetére


Chaser
titán

pont úgy nem érik meg mint egy 6900xt 500+ e-ért ( : de egy 1650 130e-ért semmivel nem rosszabb ár/értékben mint egy 3060 300e-ért - max utóbbival lehet pörgetni az eth-t hogy olcsóbb legyen a kártya és még tovább tartson a hülyeség ( : -
de ennyi az áruk jelenleg oszt' ott pont van
nyilván sokkal jobb választás ma egy konzol játékra, az nem vitás

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#594) bobalazs válasza Chaser (#591) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kik veszik és miért? HOgy medium beállítások mellett játszhassák a fullhdt? És mellé a többi gép alkatrész?
500ér épit gépet valaki fullhdhoz? Tényleg?
Akkor vegyen 5 ezrerér egy kisebb monitort azt játszon 900p ben, 20 ezerből.

(#595) Chaser válasza bobalazs (#594) üzenetére


Chaser
titán

azok akik új kártyát akarnak és max 200e ft-juk van, vagy max 150
20e-ből már hd-n sem játszol, nemhogy 900p-ben ( : gt 710-ek 30e ft
olcsóbb amd apu-k nincsenek leginkább, ami van és mindig elérhető az 5600g/5700g páros

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#596) bobalazs válasza Chaser (#595) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Dehogynem. 25ből használtan komplett i5 gép, integrált grafikával. És mehet rajta minden régi játék. Nem kell a 2021. Akinek kell költsön az rá. 150ért vgat, persze hogy nem.

(#597) Ghost0510 válasza bobalazs (#594) üzenetére


Ghost0510
csendes tag

Új gép 220k a gépház + vga. Megvárom hogy beessen szépen a vga ára addig integrált.
Közelébe sem lesz az 500k-nak.
És full hd-ra.

(#598) Chaser válasza bobalazs (#596) üzenetére


Chaser
titán

oké, használtat új árhoz továbbra sem hasonlítunk

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#599) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Kis érdekesség, ha már i5. Pont ma néztem egy tesztet, hogy az i5 4460, amit már bagóért utánad dobnak, még mindig 60 fps-el viszi highon/ultrán a jelenleg is futó címek többségét (pl. RDR2). Egy 1080Ti volt mellé dobva, ami előbb elérte a 100%-ot, mint a cpu (az 93%-on ment)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#600) Chaser válasza HUN_Sector (#599) üzenetére


Chaser
titán

ha a cpu 93+-on megy már rég rossz
60% terhelés alatt az ideális, különben sok anomália lesz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.