Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Kansas válasza Vektast (#99) üzenetére


Kansas
addikt

Vannak YT-n full szakmaiatlan videótesztek(tudod, ahol osztott képernyőn pörög a pillanatnyi fps), abból nézzenek a kíváncsiskodók meg úgy 30-40-et és átlagolják ki a tesztsetupok figyelembevételével. Az se árt, ha a pontozásos sportágakhoz hasonlóan figyelmen kívül hagyod a nagyon kilógó eredményeket, legyen az a kilógás akár felfele vagy lefele.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#102) Ciccuka


Ciccuka
veterán

AMD Radeon RX 6500 XT PCI-Express Scaling

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#103) Petykemano válasza Vektast (#88) üzenetére


Petykemano
veterán

[link]

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#104) LackoMester


LackoMester
addikt

Lehangoló, de ebben bányászok által sújtott helyzetbe, egy kis remény, remélem elérhető lesz, és az ára is relativ elfogaható szinten tud maradni, akkor már van- volt értelme. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#105) bozont


bozont
veterán

Ha 96bit 6GB felállásban jött volna, 8x pcie társaságában, úgy már elég korrekt lenne szerintem.

(#106) asvald


asvald
senior tag

Tiszta életképtelen ! Minek az élet az ilyen kártyának?!
Drága chipeket elbaszták ,amiből hiány van! :Y :DD

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#107) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

amugy aki ezt az x4 indoklast kitalalta, latott mar banyasz alaplapot ?
vajon miert van az a rengetegsok Pcie3.x1 slot, ha mar a Pcie4 x4 is limitalja a fejtest ???

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#108) nexplo


nexplo
őstag

Hát nem fogok rohanni venni egy ilyen fos kártyát az már tuti. Többet vártam tőle... :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#109) Ciccuka válasza nexplo (#108) üzenetére


Ciccuka
veterán

GTX 1060-at se érdemes lecserélni, ahogy látom erre a hulladékra.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#110) Petykemano válasza hokuszpk (#107) üzenetére


Petykemano
veterán

a 4GB limitálja a bányászatot.
az AV1 dekóder azt, hogy a mohó HTPC-sek csapjanak le rá.
az X4... hmmm.... az meg talán azt, hogy a gamerek. az meg azért, hogy kicsi legyen a lapka

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#111) Fjoe válasza fatpingvin (#9) üzenetére


Fjoe
tag

Esetleg elárulnád, hogy milyen lapban, milyen laptop gpu-t használsz? Én is gondolkodom hasonló felálláson és kíváncsi vagyok, hogy állt össze nálad a konfig.

(#112) weiss


weiss
addikt

Nem követem a játékpiacot, szóval felmerült bennem, mikor nem lett elég 4 GB a játékoknak? A 4K miatt, vagy mi az isten eszik ennyi ramot?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#113) podtibi válasza fLeSs (#8) üzenetére


podtibi
senior tag

Tekintve hogy 80 volt nekem a 1060 6gb-al...most sem éri meg ha nem 3080ti-3090-et veszel időben. 700-800-ért volt és kevesebbért is. Aki lekéste az szerintem vessen magára vagy nem tudom. De tény ami tény, ennyiért is sok venni videókártyát.

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#114) XuChi


XuChi
addikt

Szégyen ez a kártya. 30K lenne a max amit ér. Bele sem merek gondolni hogy a 6400 mit fog “tudni” :W

(#115) fanti


fanti
addikt

Ezt a produktumot nem tudom a jó ízlés határain belül minősíteni.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#116) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Itt lehet kapni közel MSRP-ért [link]
Kérdés, hogy meddig. :D USA-ban neweggen azonnal elkapkodták.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#117) hokuszpk válasza weiss (#112) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

amikor az AMD megaszonta. a linket a gpu -s topikbol csentem, ABU nemreg osztotta meg.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#118) Ciccuka válasza weiss (#112) üzenetére


Ciccuka
veterán

FullHD-ban szerintem elég még a 3GB-is akár.
Persze attól függ, hogy kinek milyen igényei vannak.

Sokan használnak még most is 1050 2GB vagy 1050 Ti 4GB kártyákat, a kártyahiány miatt.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#119) carl18


carl18
addikt

Hát ez alapján még a nulla elvárásom is alul múlta.
PCIe.3.0 mellet a GTX 1050Ti fps meg egyenesen tragikómédia kategória. Nem tudom hogy sírjak vagy nevessek, nem tudom mi ment tönke az íparban de nem előre fejlődünk hanem visszafele.

Egy több éves RX 570 is képes odaverni ennek a kártyának. Szégyen és gyalázat amit most piacra dobtak.

#114XuChi
A 6400 meg lehet egy ősi GTX 750TI/GT 1030 szintjét ha fogja tudni.
Jó esetben meg egy RX 560/1050 szintjét fogja produkálni.
A 64 Bit sávszélesség ilyen kategóriába vicc. :C

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#120) Sinesol


Sinesol
veterán

Hát ez jósz.r lett, kb. kár volt kiadni.
Az külön vicc, hogy PCIe.4 kell, hogy "kihajcsunk" egy ilyen selejtet és még akkor sincs közel egy RX570-hez. Ráadásul még az újabb video formátumokat sem támogatja, ami miatt esetleg jó opció lenne régebbi kártyákat cserélni. Mondjuk hova gondolok, jó szokása szerint biztos túl is árazza rendesen az AMD, minimum 100k lesz. :D
A tesztre meg nem is tudom mit mondjak, alig van benne vga, ami van az sem túl releváns, jó lett volna hasonló képességű cuccokkal összemérni, hogy ne itt a kommentszekcióban kelljen várni egy értelmes diára.

[ Szerkesztve ]

(#121) Ciccuka válasza carl18 (#119) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ebből kb. olyan időszakot vizionálok, mint a Phenom II utáni időkben, amikor is 10 évig nem kellett igazán gépet fejleszteni, mert lelassult a fejlődés. Elég volt pár évente egy jó vga-val turbózni a gépet (plusz egyszer SDD-vel).

Én vígan elvagyok most is egy legalább 13 éves ilyen géppel. Bőven elég a teljesítménye most is így egy SSD-vel. Egyedül a fogyasztással nem vagyok elégedett.

Elgondolkodtam pár éve a Intel Pentium G3258 cpu-n, de rájöttem, hogy inkább visszalépés lenne, ezért elvetettem az ötletet (pedig már az alaplap is megvolt).

Még a i5-8600T is pihen immár 2 éve sajnos (idő hiányában). Pedig az már elvileg érezhetően gyorsabb lenne és kevesebbet is fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#122) Kansas


Kansas
addikt

Látom páran már azon se aggódnak hogy értelme legyen annak amit írnak vagy legalább látszólag legyen valami köze a valósághoz vagy szakmaisághoz, csak behörögnek ide valamit hogy levezessék a felgyűlt feszültséget... hát én azt mondom, csak így tovább, jobb kint mint bent, ne várjátok meg míg megerjed! :C

Csak kérlek ne várjátok hogy mások komolyan vegyék az agymenéseiteket...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#123) podtibi válasza weiss (#112) üzenetére


podtibi
senior tag

A legújabb játékok esznek többet.(Mert hát minek kellene optimalizálni.) De ha jól emlékszem már a max payne 3-nak sem elég a 4 és akkor még nem is egy új játékról van szó.

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#124) podtibi válasza Ciccuka (#118) üzenetére


podtibi
senior tag

Nemteljesen. Játék függő. 3gb nagyon játék függő.

Ezt inkább rád bízom.

(#125) Ciccuka válasza podtibi (#124) üzenetére


Ciccuka
veterán

Részletességet nem kell mindig maxra állítani. :B

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#126) martonx


martonx
veterán

2022-ben ez a kártya szégyen. Ráadásul pont attól az AMD-től, akik most gőzerővel próbálják a 2 éves soha többé 4Gb ramos kártya posztjaikat eltüntetni a netről :D
Sírva röhögök. De az egészben az a legszánalmasabb, hogy lesznek akik még ezt is meg fogják venni.

Én kérek elnézést!

(#127) fatpingvin válasza Fjoe (#111) üzenetére


fatpingvin
őstag

MSI Tomahawk B450, Ryzen 3 3100, a videokártya meg egy OEM Lenovo Radeon 520 (HD8570-nel kb azonos GPU, csak 2 GB GDDR5 van mellette.)

egy HD4670-est váltott pár hónapja, igazából azzal se volt nagy baj csak ugye az még nem GCN, úgyhogy az amdgpu driver nem vitte még, csak a régi radeon. Meg ugye azért fél giga GDDR3 hamar el tud fogyni.

arra hogy nem kap agyvérzést attól, hogy egy nagyobb molekulamodellt bekapcsolt shading mellett megpörgetek ChimeraX-ben, arra tökéletes, ennél komolyabb terhelésnek nálam legfeljebb valami audiovizualizációs szoftverrel van kitéve de az ugye nem kritikus

két FHD monitorral használom egyébként, DP-DVI átalakítóval. az egyetlen bajom vele hogy hármat vagy akár négyet ugye extra kimenetek híján nem tud kezelni, daisy-chainelni meg nagyon drága lenne.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#128) carl18 válasza Ciccuka (#121) üzenetére


carl18
addikt

Igen, mondhatni ez a mélypont a dedikált videókártyánál van jelen nagyon. Az alsóbb 200 dolláros szegmens kezd nem létezni, ha meg van belőle borzalmasan alja teljesítmény produkál.

Én is el vagyok egy mondhatni "idős" Ryzen 5 1600-al. Ha kell gyors ha kell a maga módján takarékos is. Úgy számoltam hogy ameddig nem leszek vele limitbe játékok alatt addig nem hiszem cseréln kell.

MIkor az RX 570-et vettem úgy voltam vele, eltelik pár év és lesz majd mire lecserélnem, Mert a 2022 táján piacra kerülő kártyák majd megeszik reggelire az enyém.
De úgy látszik olyan időszak jön, ahol nem hogy fejlődés lesz jelen hanem downgrade.

#122Kansas
Szerintem szólás szabadság van, elég régóta vagyok a pc íparban. És nem értem miért gond ha az emberek szavat adnak a nem tetszésnek.
A GTX 1050 anno 110 dollárért ment, és az elöző generációs GTX 960 szintjére érzkezett. Jelentős előrelépés volt, és elérhető áron.

A Mostani RX 6500XT még a saját elődjével se vesz fel a versenyt 5500XT alatt. Persze most minden el lehet adni, de ez a kártya minden csak nem jó. Ha ár-érték arányt veszük figyelembe, vagy azt hogy 2022-ben hol kéne tartanunk. :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#129) podtibi válasza Ciccuka (#125) üzenetére


podtibi
senior tag

Valóban. Benne van a pakliban.

Ezt inkább rád bízom.

(#130) atee


atee
őstag

Alaplap és vagy igp nélküli processzorok mellé ajándékba el tudom képzelni. Ennyit ér kb. :C

D-day 2002-01-04 01:54

(#131) fatpingvin válasza atee (#130) üzenetére


fatpingvin
őstag

elég magas igényeid vannak az ajándékokra...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#132) ughhh válasza Vektast (#43) üzenetére


ughhh
senior tag

GTX 1050 üti vágja, ezek idióták?
Eljött egy újabb pofára esés ideje, mostantól AMD hater vagyok :D

(#133) syberia válasza ughhh (#132) üzenetére


syberia
veterán

Lisa pár napig a megszokottnál sűrűbben fog csuklani ;]

(#128): Nálam sem mostanában fog cserélődni az RX 580 Nitro+ 4GB :N

AMD VS Nvidia GPU Battle in a Nutshell 🤣🤣

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#134) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Valós ára 2022ben : 80 dollár.
Milyen már a cikk?
Igazi fanként hiányolom nagyon az OCzást a hasábokról!!!

(#135) Fjoe válasza fatpingvin (#127) üzenetére


Fjoe
tag

Köszi az infót, nekem egy kallódó Quadro K620-am van, szerintem a gyerek játszós gépébe jó lehet még. Persze kompromisszumokkal, meg nem nagyon játszik szerencsére új játékokkal, a CSGO talán a legújabb :) Meg neki mindegy, hogy milyen beállításon mennek a játékok, csak fussanak.

(#136) Cefet


Cefet
aktív tag

Hát... nem túl acélos. De - kövezzetek meg érte - nekem jó lenne. Most egy ősi 7870 2GB van a gépben...
Attól azért nem gyengébb...
Csak lehessen kapni, és rendes ára legyen...
És hát szegény ember főzzel víz...

(#137) Kansas válasza carl18 (#128) üzenetére


Kansas
addikt

Látom, magadra vetted.
Képzeld a 450 forintos kilós kenyér pont ugyanazt tudja, mint pár éve a 200 forintos, semmivel se többet.
Nincs megírva sehol, hogy az új generációs belépőszintű kártya mindenkor fél áron fogja hozni az előző generációs középkategória tudását(és így tovább felfele a csúcsig). Csak volt egy időszak, amikor ez így ment. Moore törvénye se egy valódi törvényszerűség, csak a múlt megfigyelésére egy tendencia ráillesztése és reménykedés abban, hogy ez a jövőben is így fog menni. Más szóval vágyálom. Amit te írtál az is az.
Most többnyire megvan a generációs ugrás, csak az árak nem stimmelnek, köszönhetően a bányászok és scalperek(kiskereket beleértve) kapzsiságának.
Pontosan tudta mindenki, hogy egy dolog biztos nem lesz a kártya: objektíve olcsó.
Az AMD megpróbált legalább szubjektíve olcsó kártyát csinálni, ahol tudtak, visszavágtak belőle és adtak egy potenciálisan elfogadfható árat eredményező MSRP-t.
Valószínűleg tudtak volna 3050 szintű kártyát csinálni, teljes 16 PCIe sávval, 8GB VRAM-mal, még az is esélyes, hogy megközelítőleg ugyanazon 250 dodós MSRP-vel, csak valamiért azt gondolták, hogy a népnek fontosabb, hogy olcsó legyen(és kicsit elfelejtették, hogy az ár nem főleg rajtuk múlik manapság) és hogy akinek olcsón kell kártya, az hajlandó némi kompromisszumra.
Hogy igazuk volt-e, az majd kiderül, de tippem szerint a 3050-nek az 50 dollár extra MSRP-je az a valóságban több mint 100 dollár(vagy felénk euró) árkülönbözet lesz mire a vásárlóig ér a termék. És akkor fog kiderülni, hogy nektek van igazatok, vagy az AMD-nek.
Arról nem beszélve, hogy erős a gyanúm, hogy az itt elégedetlenkedők java része eleve nem ilyen belépő szintű kártyát akar venni, csak jól esik sznob módra felhúzott orral fikázni.

A szólásszabadságról pedig annyit, hogy az csak arra biztosít jogot, hogy azt mondj amit akarsz(már persze becsületsértési stb. korlátokat bezartva), arra nem, hogy a véleményed tartalmától függetlenül ugyanannyit érjen és ugyanannyira meg legyen becsülve, mint másé.
Lehet panaszkodni, csak nem árt az elvárásokat kordában tartani és a reálishoz közelíteni.
Szólásszabadsága pedig mindenkinek van, nem csak a panaszkodóknak, és én speciel most arra használtam, hogy elmondjam, hogy amit itt sokan számonkérnek, az szerintem a valóságtól elrugaszkodott ún. faszság.

Ettől még ez valóban nem egy túl fényesen teljesítő kártya, az én elképzeléseimet is alulmúlja, de van az az árszint amin megéri megvásárolni.
Nyilván nem annak, aki szerint a belépőszintnek minimum az RTX2060 szintjén kell húzódnia, GTX1050 megjelenéskori áron. Csak az ilyen elvárások köszönő viszonyban sincsenek a valósággal... ennyi erővel azt is reklamálhatnák, hogy miért nincs ingyen, pont ugyanennyi értelme lenne.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#138) vfeco


vfeco
aktív tag

Mi ez a fos? Office 365 hány FPS? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#139) gbors


gbors
nagyúr

Nyilván a legkönnyebb dolog leírni, hogy mekkora szar ez a kártya, és a specifikációkkal nem is nehéz megindokolni a dolgot. Viszont ez max. egy egyszeri gőzkieresztésnek jó, szerintem nem árt reális szemmel megnézni, mire való ez a kártya 2022-ben, az elképesztően felpumpált kereslet idején.

Ahogy elnézem pár teszt alapján, a 6500 XT kompromisszumos 1080p játékra használható az újabb játékokkal, és nyilván ahogy megyünk vissza az időben, egyre inkább lehet a kompromisszumot megszüntetni, vagy ne adj'isten a felbontást növelni. Ez tulajdonképpen egészen összhangban van a belépőszint kategóriával, ahová ez a kártya érkezik, így a problémát elsősorban az ára okozza. Ott meg lehet szidalmazni, de miután egy GTX 1650 újonnan 350 USD-be / 150e FT-ba van, aminél ez elvileg 30%-kal gyorsabb (az 1650S szintjén mozog), még akkor is javítja a kínálatot, ha szintén 150e körül érkezik. Szörnyű leírni, de ez van.

Ami persze probléma, az a PCIE 4x csatolófelület. Az 5500 esetén is okozott random gondokat okozhat a szűkös busz, a 6500 pedig még azt is lefelezi. Gyanítom, hogy itt már a nem nagy VRAM-használattal dolgozó, folyamatosan streamelő játékok is be-bedőlhetnek, ami azt jelenti, hogy a kártya az ismert gyengeségei mellett teljesen váratlan hülyeségekkel is lehet találkozni - ott van pl. az idézett R6S teszt, ahol az Ultra beállítást vinné a GPU, de valamiért mégis lassú, még PCIE4-es lapban is. Őszintén szólva, értem a szarrávágott GPU-t, a 64-bites buszt, a 4GB-ot - de ezt nem. Pedig enélkül, ha valakinek nagyon kell egy light játékra alkalmas kártya, még értelmes (vagy legalábbis "értelmes") alternatíva lenne a belépőszinten...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#140) Kansas válasza bobalazs (#134) üzenetére


Kansas
addikt

Vedd ki a biliből a kezed, ne röhögtesd ki magad, mikor kapták 80 dollárért játékra alkalmas kártyát? Kb. soha...
Az OC-t meg a mai boost stratégiák mellett el lehet felejteni, igazából már prociknál is, de különösen videokártyák tekintetében. Ami erő a vasban van, azt a gyártó kihozza belőle.
Játszadozni persze lehet még a tuninggal, de érdemi többletet már nem érdemes várni tőle.

#139gbors: na, valahogy így. :R
Én se szeretem a PCIe sávok számának vagdalását, már az 5500XT-ben se szerettem, nem is veszek ilyen kártyát. Arra azért kíváncsi lennék, mennyi gyártási költséget spórolnak meg ezzel ténylegesen... :F

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#141) fatpingvin válasza Fjoe (#135) üzenetére


fatpingvin
őstag

videojátékok terén nem vagyok képben de korrekt kis kártyának tűnik.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#142) ughhh válasza syberia (#133) üzenetére


ughhh
senior tag

:DD

(#143) Vektast válasza Cefet (#136) üzenetére


Vektast
aktív tag

Külföldön 76ezer Ft, a posta Mo.-ra 11ezer.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#144) M@cika válasza Vektast (#88) üzenetére


M@cika
őstag

Ne reménykedj, a bányászat alighanem sokkal tovább velünk marad, mint a Covid. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#145) ughhh válasza Kansas (#140) üzenetére


ughhh
senior tag

rossz helyre ment

[ Szerkesztve ]

(#146) Cefet válasza Vektast (#143) üzenetére


Cefet
aktív tag

Köszönöm! Lehet ez még kevesebb? Tudom álomvilágban élek, főleg most, a bányászat sulytotta időkben... De még ezt az árat is kicsit sokallom...

(#147) SindaNarmo válasza Cefet (#146) üzenetére


SindaNarmo
tag

Részemről ha ennyi lenne az ára, akkor elgondolkoznák rajta. még mindig jobban megérné mint egy R5 5600G-re váltani a 2400G-t.

(#148) NandoXXL válasza Kansas (#140) üzenetére


NandoXXL
senior tag

'Vedd ki a biliből a kezed, ne röhögtesd ki magad, mikor kapták 80 dollárért játékra alkalmas kártyát? Kb. soha...'

Kedves f...l élő forumtársam, a mostani 6500XT a belépő szint... Kezd el hasonlítani a régi kínálathoz:

RX 570 MSRP $169
RX 560 MSRP $99
RX 550 MSRP $79

[ Szerkesztve ]

(#149) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Azt hiszem nem kell megbánnom hogy vettem egy 1650-est....

(#150) Cefet válasza SindaNarmo (#147) üzenetére


Cefet
aktív tag

A legújabb AMD APU hogy fog ehhez viszonyulni teljesítményben és árban? Lehet az jobban megérné?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.