Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) hroberto válasza Atomgeszi (#2050) üzenetére


hroberto
veterán

Magyarul?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2052) hroberto válasza hroberto (#2051) üzenetére


hroberto
veterán

Közben utána olvastam. Mindenesetre én ezzel kaptam a telefont, egy frissítéss volt üzembe helyezés után.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2053) petipetya válasza hroberto (#2049) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez nem globál rom, hanem EU rom

"nincs rá lezsóidő"

(#2054) petipetya


petipetya
nagyúr

Simple fizetés esetén ezen a felületen hiába teszem oda az ujjamat, utána is kéri a telefon PIN kódját. Akkor minek van ott az ujjlenyomat ikon?

"nincs rá lezsóidő"

(#2055) hroberto válasza petipetya (#2053) üzenetére


hroberto
veterán

Én úgy sejtettem, hogy Globál verziós telefonon Globál ROM van. Az EU-ba szánt telefonokra teszik ezt az EEA-t?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2056) petipetya válasza hroberto (#2055) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezen én is elgondolkodtam, de nem jutottam semmire. Nem értem az EU rom szerepét a globál mellett.

"nincs rá lezsóidő"

(#2057) Narakh válasza petipetya (#2056) üzenetére


Narakh
senior tag

GDPR?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#2058) the radish válasza hroberto (#2055) üzenetére


the radish
senior tag

Az enyém is Turbado-s (imei alapján Horvát) és Global ROM van rajta. A fene se érti ezt.
(Még a dobozában pihen, hétfőn jár le a 168 óra.)

[ Szerkesztve ]

(#2059) hroberto válasza the radish (#2058) üzenetére


hroberto
veterán

Hol tudom megnézni melyik országba szánták?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2060) the radish válasza hroberto (#2059) üzenetére


the radish
senior tag

ITT

(#2061) petipetya válasza the radish (#2060) üzenetére


petipetya
nagyúr

Banggood-os globálra ezt írja:

"nincs rá lezsóidő"

(#2062) hroberto válasza the radish (#2060) üzenetére


hroberto
veterán

Köszönöm, ezek szerint Franciaországba szánt telefonom van.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2063) ΞΔGLΞ válasza petipetya (#2061) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Áhh ez az egész egy fasság (már bocs). Minek ennyi rom, hogy több legyen a hibalehetőség?
Még mindig semmi gondom a telefonnal, de ha kezdi valami felütni a fejét, tőlem azonnal megy a csába az hétszentség.

Nekem is ezt írta...

(#2064) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#2062) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt így kiírta az IMEI megadása után?

(#2065) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#2064) üzenetére


hroberto
veterán

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2066) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#2065) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem azt írja, amit fentebb beraktam, serial számot meg szerinte nem is jól ütöm be, már minden variánst kipróbáltam, amit ott felhoz method-nak, nálam nem is úgy szerepel.
Az enyémbe középtájon egy / <<<<< elválasztó is van, ha kihagyom úgy sem jó. omg

(#2067) hroberto válasza ΞΔGLΞ (#2066) üzenetére


hroberto
veterán

Én a dobozon lévő IMEI-t ütöttem be.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2068) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

A gyári időjárás alkalmazást tudja valaki hogyan lehet rábírni hogy automatikusan frissítsen a háttérben?Vagy hogy a helyi időjárást mutassa?Nekem csak akkor frissít ha rányitok,a beállításoknál pedig csak városok nevét lehet megadni,ennyi.Vagy ez ilyen?

(#2069) ΞΔGLΞ válasza Tacsilaci (#2068) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez ilyen...Rakj fel, pl egy időképet, az frissíti magát meg értesít is. Ez az időjárás applikáció ráadásul nem is pontos.

(#2070) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#2067) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én is azt írtam be. Arra írta, hogy non local, serial-ra meg állandóan azt írta, hogy helyesen írjam be.
Lol xd afdsfgadf meg ilyenek, pontosabban mi? Hogy a rákba írjam be máshogy, mint ahogy a dobozán szerepel? :DDD
Mindegy, a készülék szerencsére frankó...

[ Szerkesztve ]

(#2071) Banderasz74 válasza Tacsilaci (#2068) üzenetére


Banderasz74
tag

Szerintem válasz más alternatívát. Eléggé fapados. Mindig a bevált időjárás előrejelzőt rakom fel,nem foglalkozom a gyárival! 🙂

(#2072) cirx válasza hroberto (#2065) üzenetére


cirx
senior tag

Nekem is france (mobilcorner)

S23 GREEN

(#2073) kano válasza Banderasz74 (#2071) üzenetére


kano
nagyúr

És melyik az a jól bevált?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2074) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

II

Ezeknek a 4G+ jeleknek mi a jelentősége? Miben más, mint "sima" 4G?

Amúgy én az Időkép widgetet használom. Jó.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#2075) cirx válasza Sanyesz. (#2074) üzenetére


cirx
senior tag

Ahogy látom Gyenesben is annyi fok van, mint Cserszegtomajon. ;)

S23 GREEN

(#2076) JoeCockBill válasza Sanyesz. (#2074) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

én ezt használom minden telefonomon
szerintem király

[ Szerkesztve ]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2077) Sanyesz. válasza cirx (#2075) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Mily meglepő. Légvonalban talán 3km is van. :C

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#2078) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, hátha tudtok segíteni: adott egy MI9 10.2 Globallal, és nem tudom rajta életre kelteni a Lenovo Watch X-et, ugyanakkor a MI MAX 3 10.3.2 és a Redmi 6A 10.3-al simán megy. Mit kéne csinálnom, vagy csak várjam a frissítést? Az MI9 nem mókolt....

(#2079) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy belépek én is az Mi 9 táborba. A1-et fog váltani. Érdeklődnék wireless chargert ki milyet használ? Tokból mi az ajánlott vétel? Néztem a saját hevederes tokját, egész jónak tűnik. jelenleg milyen gyerekbetegségekkel küzd a készülék, illetve tényleg olyan jó a kamerája, mint ahogy azt mondják? Teszteknek nem nagyon hiszek, mert az A1-re is azt írták, hogy húúú de szuper, inkább... . Fóliát, vagy üveg védelmet ajánlanátok a kijelzőjére, és ezen belül kinek melyik vált be?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#2080) Sanyesz. válasza bajtokarpi (#2079) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Szia! Ha itt visszaolvasol, rákeresel, számos kérdésedre megtalálod a választ.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#2081) ricsi0307 válasza bajtokarpi (#2079) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Az a hevederes tok nagyon fasza addig amíg hat az újdonság ereje, aztán rájössz hogy semmire nem jó. A vezeték nélküli töltés nagyon nehezen megy vele mert ugye a telefon fele a levegőben van zsebre rakni nehéz, autós tartóbán is eláll tulajdnoképpen a hétköznapokban használhatatlan. Vettem egy pirosat 2 napot abban volt azóta a fiókban pihen.

(#2082) bajtokarpi válasza Sanyesz. (#2080) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm, ricsi0307 neked is.

battletag: bossi#2666

(#2083) petipetya válasza bajtokarpi (#2079) üzenetére


petipetya
nagyúr

fólia

"nincs rá lezsóidő"

(#2084) Sordoran válasza bajtokarpi (#2079) üzenetére


Sordoran
addikt

Én először egy Baseus töltőt használtam, de az csak 5W-al tudta tölteni így vettem egy 20W-os Xiaomi töltőt. A Mi 9-hez kapott gyári töltő fejjel mondjuk nekem meg se szólal, de a QC 3-assal megy, bár nem hozza az ígért 20W-ot valamiért. Viszont kényelmes, szeretem.
Gyári tokot használom, de már úton van másik. Jó a gyári is, de most ebben a melegben nekem mintha megnyúlt volna, a teteje nem fogja annyira stabilan. Le azért nem esik róla.
Nálam nincs baja a készüléknek, bár nekem az A1-el se volt gondom. Mondjuk szoftveresen kissé elhanyagoltnak érzem, nekem globál stabil van de már nagyon régóta nem frissült. Viszont nincs olyan nagy hiba benne ami miatt megőrülnék ezért. Mindössze egy csúcskészüléktől nem ezt várná az ember.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2085) ΞΔGLΞ válasza Sordoran (#2084) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

így vettem egy 20W-os Xiaomi töltőt. A Mi 9-hez kapott gyári töltő fejjel mondjuk nekem meg se szólal, de a QC 3-assal megy, bár nem hozza az ígért 20W-ot valamiért...

Annak a töltőnek, egyszerűen szar a hűtése, emiatt belassul a töltés, ha nem segítesz neki, sőt meg áll.
A segítséget úgy értem, hogy már egy kis usb venti is megfelelően tudja hűteni, emiatt a végéig stabilan tudja tartani a 10 perc alatt 13-5%-ot. Ha bekapcsol saját ventije, az már régen rossz...
Én ezt tapasztaltam. Télen biztosan frankó lesz :DDD, csak addigra kötve hiszem, hogy ez a telefon még meg lesz nekem, hacsak nem gyorsítanak a sebességen, mert egyelőre úgy érzem, hogy ez a vadállat 855 rohadtul nincs kihasználva.

(#2086) Sordoran válasza ΞΔGLΞ (#2085) üzenetére


Sordoran
addikt

Na igen, ebben lehet valami. Bár még mindig hűvösebb mint a Baseus volt a kánikulában (pedig az csak 5W-al töltött). Viszont ez amit most hoz is 10% 10 perceként, nekem bőven elegendő. Ha valahova nagyon rohannék és emiatt gyorsan kellene feltölteni a telefont, úgyis vezetékesen tölteném.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2087) ΞΔGLΞ válasza Sordoran (#2086) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Természetesen 13-15%-ot akartam írni... :)

(#2088) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Csütörtökön feltettem a globál (globál) dev romot.
Nem volt vele semmi gondom, de a kamera csak nem volt az igazi.
Ma visszatértem a globál globál stabil romot, (10.2.6) ezzel a legjobb a kamera.
Viszont itt nem lehet értesítési hangot állítani sem az email-ek, sem a vibernél.
Másnál is ilyen?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2089) Atomgeszi válasza HUTCHDB (#2088) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Elvileg tudsz régebbi kamerát is használni, újabb ROM-al. Mármint a környezettel.

Ki kell szedd a ROM-ból a miuicamerát, és utána azt telepítheted az újabb ROM-ra. Hogy hogyan azt sajnos nem tudom, Mi5 topikba Dávid kolléga ehhez nagyon értett, mindig teszteltünk csomó kamerát, hogy melyik jobb. Néha egész régi kamerára mentünk vissza. Szóval, ha ott megoldható volt, itt is megoldható.

És akkor maradna a sok új ficsőr, de a régi kamerát használhatnád.

(#2090) ΞΔGLΞ válasza HUTCHDB (#2088) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Viszont itt nem lehet értesítési hangot állítani sem az email-ek, sem a vibernél.

Akkor nálad valami bugos lett... Nekem a legfontosabb, hogy mindenről jelezzen és azonnal. Habár jelez, de utolsóként. Mármint az "ájfonok" a családban szinte azonnal, ott már el is olvasom az üzenetet, mire ez is kegyeskedik jelezni, hogy jött valami. NA, az ilyen dolgok engem tényleg idegesítenek. Azért egy tetű gmail app droid rendszeren legyen atomvillanásgyors...szerintem!
Mondjuk ezzel volt is bajom, frissítés után kellett neki 4-5 nap, mire magához tért, mert addig csak akkor frissült, ha bekapcsoltam a telefont és rányomtam az applikációra, kb mint a csodás időjárásjelző.
Szóval egy a lényeg, kellene lennie ott értesítési hangnak, 2019-ben elég gáz lenne, ha nem létezne. :-D

(#2091) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#2090) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link]

Amúgy nem értem, nálam is push, azonnal jön az email.

Múltkor is pl. pont meg volt nyitva a gmail böngészőben, erre kapok értesítés telóra, nézem email, szemben velem webes gmail semmi, erre rá 2-3 mp-re megjött weben is a mail.

[ Szerkesztve ]

(#2092) HUTCHDB válasza ΞΔGLΞ (#2090) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mégegyszer leírom:

Nem lehet értesítési hangot állítani!

Ennek semmi köze nincs sem a szinkronizációhoz, sem a sebességhez.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2093) Sabber válasza HUTCHDB (#2092) üzenetére


Sabber
aktív tag

nekem lehet külön smshez és emailhez is hangot állítani

(#2094) hroberto válasza HUTCHDB (#2092) üzenetére


hroberto
veterán

Nem lehet sajnos, vagyis én sem jöttem még rá. Főleg az idegesít, hogy a Vibernél nem tudok.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2095) ΞΔGLΞ válasza HUTCHDB (#2092) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Elsőre is értettem, azért írtam, hogy nálad bugos valami, ha nincsenek ott ezek a "csúszkák".
A többit meg megjegyeztem, semmi köze nem volt ahhoz, hogy a gmail/android/gugli telefonon az egyik legtetűbb, ha értesíteni kell.

(#2096) ΞΔGLΞ válasza hroberto (#2094) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pedig mindenhez külön lehet állítani a legapróbb fasságig már bocs :)
Na, itt megint valami bisz-basz van a ROM-ok között.... :U

--------------

(#2091) Atomgeszi

Oké, de ilyen opciók, hogy jelennek meg?
Egyébként értesít, csak ahogy írtam is, fáziskéséssel.

[ Szerkesztve ]

(#2097) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#2096) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Gmail/Alkalmazásengedélyek/.../Az összes engedély/Egyéb alkalmazáslehetőségek:

Az összes engedély nekem is csak a jobb oldalt felül 3 pöttyön jelent meg.

Így kilistázza, hogy mik vannak engedélyezve a gmail számára, és így nálam 1 percet sem késik. Azonnal jelenik meg minden.

(#2098) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#2097) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aha, kösz megnéztem, szinte amit lehet minden.

Én nem azt írtam, hogy percet késik, csak épp annyit, hogy iphone-on már beléptem, mikor jelez, tehát ha jön mail, akkor ezt csak úgy tudnád összehasonlítani, hogy azonnal, ahogy írod, ha ott lenne mellette egy iphone, mert akkor kiderülne, hogy az az azonnal nem is annyira azonnal, de ez nem az M9 sara, S10+ többet késik, általában az az utolsó.
Ezért írtam, hogy egy droid-ot használó készülék, gugli fejlesztéssel, illene a leggyorsabbnak lennie.

(#2099) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#2097) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hogy érthető(bb) legyen...

Nos, a minőséget direkt elrontottam és takartam ki dolgokat a nem publikus részek miatt.
Szóval, elkértem (a háromból :)) két kislányom telefonját. Az egyik 4S a másik 7, én az XS-sel videóztam és ott az Mi9 is.
Elküldés után szinte egyszerre az ájfonok jeleztek, a kezemben lévő is, majd utána az mi9 (most még elég gyors is volt), végül a chrome jelzett utoljára a winfos desktop-on, de macbook-on ott is egyszerre jött az ájfonokkal.

[link]

(#2100) Atomgeszi válasza ΞΔGLΞ (#2098) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én csak az időből tudok következtetni, hogy abban a percben jelez, amilyen percet az email is jelez, hogy megkaptam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.