Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) #Dániel válasza ricsi0307 (#2199) üzenetére


#Dániel
tag

Nekem az egyel korábbi EEA ROM-al ilyeneket csinált. Most meg...

[link]

(#2202) tarat válasza #Dániel (#2201) üzenetére


tarat
tag

Hamarosan én is megkapom remélem a Bangood-ról a készüléket. Kezdek elbizonytalanodni, hogy milyen minőségű lesz.
A kérdésem az, hogy sok embernél látom ezt a xiaomi reklámot a kép alján, hogy mivel készült. Remélem ez kikapcsolható :)

(#2203) da. válasza tarat (#2202) üzenetére


da.
tag

En juni 12-en rendeltem Banggoodrol es nincs meg itt. Es semmi infó a tracking oldalakon h merre jar. Elég aggasztó. :(

(#2204) petipetya válasza tarat (#2202) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kikapcsolható. Nekem is banggood-ról érkezett, összesen 17 napot futott. Amíg nem kerül Európába a GLS-hez, addig nincs hozzá nyomkövetés.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2205) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Nekem semmi bajom nincs a kamerával. Igaz a macro fotók bőven elmaradnak az S6-os minőségtől (ezt betudom az OIS hiányának, de különösebben semmi gond vele.

Annyi, hogy ha 4k-t veszek fel, mondjuk az eleje még szép napos idő, a vége már kissé esteledő, akkor érezhetően hatványozottan romlik a minőség.

Ami még fura volt, hogy csináltam éjszakai fotót, manual módban s kb a 8mp meg a 16mp záridővel készült képek között SEMMI különbség nem volt. Ami már csak azért is fura, mert ugye legalább minimálisan világosabbnak kéne legyen az utóbbi. De konkrétan ugyan olyan volt a két kép.

Also, a zseb mód nekem is hiányzik, ismerősöm sikeresen wipeolta a telefonját miután a zsebe sok-sok sikertelen próbálkozást hajtott végre.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#2206) tarat válasza da. (#2203) üzenetére


tarat
tag

Itt elvileg látod a 15 jegyű kóddal amit kaptál a Banggod-tól.

https://royalshipments.com
Én 20-án rendeltem és Hong Kongban van. Bár ezzel nem vagyok előrébb max legalább látom, hogy történik valami.

(#2207) lareku válasza racskobalazs (#2205) üzenetére


lareku
csendes tag

Szia! Szerintem, ha az ISO-t automatán hagytad, akkor azt igazította a záridőhöz, ezért nem lett világosabb.
Állítsd azt is fix értékre, úgy próbáld a különböző záridőket.

(#2208) Bigemperor válasza tarat (#2202) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Ez engem is érdekel, mert például elindítok egy tisztítást, vagy rendszergyorsítást és rögtön 8 reklám felugrik, ezt hogyan lehet kigyomlálni?

(#2209) racskobalazs válasza lareku (#2207) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Na, igen ez lehet. Arról elfelejtkeztem :D

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#2210) #Dániel válasza Bigemperor (#2208) üzenetére


#Dániel
tag

A tag, arra írta a "reklámot" hogy a fotókra automatikusan ráteszi a vízjelet, és hogy az kikapcsolható-e.

Az általad feltedd kérdésre, pedig itt találod a választ:

[link]

Én már korábban végig mentem ezeken, 0 reklámom van.

[ Szerkesztve ]

(#2211) Atomgeszi válasza balalev (#2192) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszi.

Szerintem jó lenne egy részletesebb leírás, mondjuk, hogy TWRP-t hol talál és melyik működik jól, vagy pl az ADB-ből melyik verzió jó.

Meg,ha FR-t csinál, akkor nem kell a készülékkeresést kikapcsolni már az elején?

(#2212) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Na, beléptem én is táborba, Globalon vagyok egyelőre, a kamera nagyon jó, talán sikerült úgy beállítani a dolgokat, hogy ne ébredjen fel a képernyő, amikor nem kell, de azért még tesztelnem kell zsebben. Az értesítési LED, ami nekem fontos lett volna alig látszik, legalábbis a P8 lite-hoz képest, de megbékélek vele, mert úgy tűnik, jól használható az AOD.

Akinek kamera gondja van, az szerintem ne tököljön, vigye vissza, cseréltesse ki, biztos, hogy hibás a készüléke, és mindegy hogy sw vagy hw a hiba.

(#2213) #Dániel válasza Oldmobil (#2212) üzenetére


#Dániel
tag

Grat! Milyen globálon vagy?

"Akinek kamera gondja van, az szerintem ne tököljön, vigye vissza, cseréltesse ki, biztos, hogy hibás a készüléke, és mindegy hogy sw vagy hw a hiba."

Azért felelőtlenül ilyet ne írj le pls, pláne úgy, hogy valószínűleg nem olvastál vissza korábbi hozzászólásokhoz. Az EEA-ra a kamera SW hiba egy frissítéssel jött. Ugyan ebben a cipőben voltam, de én vissza mentem sima globálra, és semmi problémám.

(#2214) Oldmobil válasza #Dániel (#2213) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Szia, 10.2.26.0(PFAEUXM). Ahogy bekapcsoltam erre frissítette magát.

Persze, ha frissítéssel jött a hiba, akkor az más. De valaki pont erre a verzióra írta alább, hogy katasztrófa a kamera, az azért valószínűleg hiba lesz...

(#2215) #Dániel válasza Oldmobil (#2214) üzenetére


#Dániel
tag

Igen, nekem is az volt fent, es batyamnak is mind a kettonknek rossz, itt a forumon masnak is rossz ugyan ezzel, valakinek viszont jo. A hivatalos MI community oldalon meg maradek nagyon sok embernek van ez a hibaja, ami SW frissitessel jott. Ugyan ezen az EEA ROM-on GCam-el semmi gond nincs a fotok minosegevel, igy ez nem HW hiba, ne jelents ki ilyet 10 oras userkent.

(#2216) petipetya válasza Oldmobil (#2214) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez nem Globál, hanem EU rom.

"nincs rá lezsóidő"

(#2217) Bigemperor válasza #Dániel (#2210) üzenetére


Bigemperor
senior tag

ok, köszi, megsasolom.

(#2218) Oldmobil válasza petipetya (#2216) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Köszi!

Illetve nekem azt írja ki, hogy "MIUI Global 10.2 Stabil 10.2.26.0(PFAEUXM)" ezt nézhettem b...

[ Szerkesztve ]

(#2219) Oldmobil válasza #Dániel (#2215) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Hát a használat szempontjából édesmindegy, hogy HW vagy SW hiba, a végeredmény az, hogy nem jó a készülék.
Én mondjuk egy percig nem gondolkoznék, hogy mi legyen, ha a gyártó hivatalos szoftverével nem működik a telefon egy kulcsfunkciója, azonnal vinném vissza.

(#2220) #Dániel válasza Oldmobil (#2219) üzenetére


#Dániel
tag

Mondjuk ezzel nem tudok vitatkozni.

(#2221) Oldmobil válasza #Dániel (#2220) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Van olyan, hogy változik a gyártás során az egyes alketrészek hardwareverziója, és akkor tud egy kicsit elszúrt frissítés ilyet csinálni. Mindenesetre remélem hamarosan megoldódik mindenkinek!

(#2222) hroberto válasza Bigemperor (#2217) üzenetére


hroberto
veterán

Lépj be a Biztonság app-ba, és kapcsold ki a hirdetések figadása opciót is!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2223) hroberto


hroberto
veterán

Csak nekem fura, hogy az Mi8-nál már 10.3.3-nál jár a MIUI?! :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2224) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Gcamos kép,vakuval. Szétb@sz az ideg ...
Ugynezki kifogtam egy hulladékot.
Németbe élek és az itteni MédiaMarktban vettem a MI9 et.
Szerintetek közel egy honapos használat után cserélik vagy megy a szervízbe ha bemitatom ezeket a csodálatos képeket amiket készít ez a kamerajarol meltan hires Xiaomi. ...

Ez pedig ugyanaz egy 4! éves Honor 6-al.

[ Szerkesztve ]

(#2225) #Dániel


#Dániel
tag

Az osszes vakus ilyen? Amugy tuti cserelik, ne szarozz.

(#2226) pusi1981 válasza #Dániel (#2225) üzenetére


pusi1981
aktív tag

Igen az összes vállalhatatlan. :(

(#2227) petipetya válasza pusi1981 (#2224) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálad valami biztosan nem úgy működik, ahogyan kellene 😲 Kíváncsiságból lőttem egyet behúzott függönnyel lámpa nélkül, de azonkívül semmilyen extra dolgot nem tapasztaltam, hogy az előző telefonjaimhoz képest itt már valóban használható a vaku, és nem csak dísznek van a telón.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2228) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Kezdem unni hogy páran hülyének nézik azokat akinek szar képet csinál a telefon. Mutassatok már még egy gyártót aki kiad úgy készüléket, hogy ilyen képeket lehet vele csinálni. Jó lenne belátni, hogy vagy bizonyos szoftver vagy szoftver és hardver kombó vagy széria hiba áll a háttérben. Elhiszem, hogy a többségnek faszán működik de valljuk már be magunknak, hogy szégyen szemre van olyan akinek nem. És ezt ebben de még a töredék ennyibe kerülő kategóriában sem lehet elnézni.

[ Szerkesztve ]

(#2229) mjani1172 válasza ricsi0307 (#2228) üzenetére


mjani1172
addikt

Ne haragudj, én csak olvasó vagyok a kezdetektől, de szvsz senki nem néz hülyének senkit.
De ez a szokásos Xiaomi hiba, nem véletlenül olcsó a készülék, előfordul mind szoftver mind harsver hiba.
Ezt vissza kell vinni és vagy javítják vagy csere, de senki nem a fórum a hibás.

[ Szerkesztve ]

(#2230) hroberto válasza ricsi0307 (#2228) üzenetére


hroberto
veterán

Senki nem néz senkit hülyének! Tény, hogy random bizonyos telefonoknál szar a kamera.
Szerintem mindenki kíváncsi, hogy mi ez az egész, és mikor lesz rendbetéve.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2231) cirx válasza pusi1981 (#2224) üzenetére


cirx
senior tag

Nincs a kamerán fólia? Vagy nem tettél Te magad rá védőüveget? Ezek szoktak még meglepetéseket okozni.

S23 GREEN

(#2232) BullZeye válasza petipetya (#2227) üzenetére


BullZeye
veterán

Ez szép, a miénk nem ilyen szép, a 48MPX változat is ugyanilyen csak több helyet foglal.
2 napos telefon, 3 hetet vártunk rá, és a kamerája miatt vettük Smartshopból. ST alapján luxemburgba szánták.

[link]

[link]

(#2233) Atomgeszi válasza pusi1981 (#2224) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Német MM-ban nem szoktak szarozni a garanciával.. Én is ott vettem, de nekem teljesen jó a kamera.

Bár az enyémen nem EEA van. Hanem global stabil. MÉG. :D

(#2234) Atomgeszi válasza BullZeye (#2232) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez a hírhedt V10.2.26. Másik ROM-mal valószínűleg jó lesz.

(#2235) hroberto válasza Atomgeszi (#2233) üzenetére


hroberto
veterán

Ha jól látom, csak az EEA ROM - on baszkódik a kamera, és ugye ott sem mindenkinél? Nálam sem.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2236) BullZeye válasza Atomgeszi (#2234) üzenetére


BullZeye
veterán

De jó...akkor nem aggódom, szombaton esküvőre megyünk, esélytelen, hogy addig felrakjam nejemnek a megfelelő romot, ugye?

Mi a megfelelő rom amúgy? Mert erre is azt írja, hogy GLOBAL STABIL, csak gondolom van Kelet EU, Nyugat EU, Közép EU, van EU, Globál EU és így tovább... :)

(#2237) Sabber válasza BullZeye (#2232) üzenetére


Sabber
aktív tag

nekem a gyári szoftverrel ilyenek a képek. a gcam jó képeket csinál vakuval is. én azt vettem észre, hogy a gyárinak fingja sincs arról mikor villan a vaku amikor fotózol. össze vissza villog és fényképez, nincs meg az összhang. ugyan ez gcam esetében megvan. ja ugyan ez a ROM van fent nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#2238) Atomgeszi válasza BullZeye (#2236) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A szám a lényeg, amit ír. Abból már tudni lehet, hogy melyik .

(#2239) BullZeye válasza Sabber (#2237) üzenetére


BullZeye
veterán

Köszi a tippet, felraktam google camerát, és ezzel valóban jó képeket csinál sötétben is. :)

(#2240) petipetya válasza BullZeye (#2232) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem ezzel a gyári rommal érkezett. Láthatóan van különbség a biztonsági hibajavító (vsz. ez itt nem számít), kernel, alapsáv és a MIUI verziója között.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2241) Astery


Astery
senior tag

Sziasztok! A telefonon a gmail-en kívül ugye nincs gyári levelező kliens. Ki milyet használ ami tud exchange fiókot kezelni és stabilan megérkeznek az értesítések? Gmail-t magán levelezésre használom és a cégesre keresnék vmit. Outlook sajnos kilőve mert azt a cég nem engedi fel az exchange-re. Többet próbáltam de van ami egyáltalán nem értesít van ami csak fénnyel de nincs hang.

(#2242) hroberto


hroberto
veterán

Megjött az Mi9 teszt. Lehet költözni! :B

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2243) #Dániel válasza hroberto (#2242) üzenetére


#Dániel
tag

GO

(#2244) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Frissítés jött emberek!
V10.2.27.0.

(#2245) petipetya válasza Gomez1984 (#2244) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak a legfontosabb infó maradt ki: EU vagy Globál romra?

"nincs rá lezsóidő"

(#2246) cirx válasza petipetya (#2245) üzenetére


cirx
senior tag

Természetesen EU. A globál még csak 10.2.9en van :B

S23 GREEN

(#2247) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Global stabil.

(#2248) petipetya válasza Gomez1984 (#2247) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez még mindig nem Globál, hanem EU rom.

Annak viszont örülök, hogy jó lett vele a kamerátok 👍

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2249) Gomez1984 válasza petipetya (#2248) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

10.2.26. ra jött.
Jelentem a vakus probléma is megszűnt

(#2250) #Dániel


#Dániel
tag

Es jo lett a kamera EEA-n VEGREEE!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.