Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) doki13 válasza petipetya (#2150) üzenetére


doki13
aktív tag

Nincs zarolva,neztem

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#2152) petipetya válasza doki13 (#2151) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az nem a te válaszod volt. Neked a topicban bevált zseb módot tudom javasolni, miszerint a kijelző neves combod felé, hanem kifelé nézzen.

"nincs rá lezsóidő"

(#2153) doki13 válasza petipetya (#2152) üzenetére


doki13
aktív tag

Köszönöm

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#2154) the radish válasza petipetya (#2150) üzenetére


the radish
senior tag

Köszi, de én a fenti lehúzható beállítások csempéire gondoltam. (Mobiladat, wifi, Bt, zseblámpa, stb...)

(#2155) petipetya válasza the radish (#2154) üzenetére


petipetya
nagyúr

A továbbiak nevű csempére bökve már tudsz változtatni a sorrenden:

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2156) HanU


HanU
tag

Kérdésem lenne, hogy PIE rendszeren a MI 9-en működik-e a hívás rögzítés? Ez nekem fontos lenne.

HanU

(#2157) the radish válasza petipetya (#2155) üzenetére


the radish
senior tag

Nagyon köszi!

(#2158) Sanyesz. válasza HanU (#2156) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A gyári ROM-ban van ilyen lehetőség. Én is használom. Hivatali ártalom :)
A híváslistában is rá tudsz keresni az adott partnerrel folytatott beszélgetések felvételeire.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#2159) HanU válasza Sanyesz. (#2158) üzenetére


HanU
tag

Ennek örülök, mert a PIE a többi telefonon ezt kinyirta.

HanU

(#2160) Sanyesz. válasza HanU (#2159) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Itt gyűjti:
/storage/emulated/0/MIUI/sound_recorder/call_rec mappa

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#2161) HanU válasza Sanyesz. (#2160) üzenetére


HanU
tag

Azt nem tudom, hogy a Skvalex féle Call Recorder appal működik-e, de majd erre rájövök :-). De ha a Xiaomi kiütötte a PIE ez irányú védelmét, akkor szerintem működik vele.
Köszönöm a válaszodat.

HanU

(#2162) Sanyesz. válasza HanU (#2161) üzenetére


Sanyesz.
őstag

A Play-es Call Recordereket a Google butította le a GDPR miatt. Itt nem külön app van, hanem alapértelmezett funkció. Csak egy checkbox.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#2163) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Valaki van itt global dev 06.27-en?
Valami hiba, bug?

Global stabilról updater appból váltott valaki dev-re? Esetleg itt nem működik valami mobil app, NFC fizetés hiba? Gondolom teljesen szűz rendszer landolt utána a telón.

(#2164) balalev válasza Atomgeszi (#2163) üzenetére


balalev
tag

Szia! Én global dev 0627-en vagyok, NFC-t nem használom, de amúgy elégedett vagyok a rendszerrel nagyon, azon kívül, hogy csalódott vagyok, hogy vége a beta programnak, és a stabil frissítések nem jönnek a készülékre. Jó eséllyel utolsó Xiaomi készülékem. :(

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#2165) Atomgeszi válasza balalev (#2164) üzenetére


Atomgeszi
veterán

xiaomi.eu dev ugyanúgy lesz.

Érdemesebb akkor gondolom inkább xiaomi.eu devre váltani?!

(#2166) Loxer91


Loxer91
újonc

Sziasztok! Van valakinek vagy esetleg valaki talált olyan Mi9 tokot ami a gomboknál ki/körbe van vágva? valami hasonlót keresnék mint ez: [link] csak a hátolján ne lenne az fogantyú..

(#2167) the radish válasza HanU (#2161) üzenetére


the radish
senior tag

Eddig Én is azt használtam, de ez is tökéletesen teszi a dolgát. :)

Viszont egy kérdés:
SafeinCloud teszi a dolgát, a kisegítő lehetőségeknél engedélyezve is van az automatikus kitöltés a Chromban, de....
Egyszercsak nem tölti aki az adatokat és akkor az előbb említett opció is kikapcsolásra került.

Ezt mi a franc okozhatja? Mi kapcsolhatja ki? Valami MI tisztító akármi?

(#2168) Gomez1984 válasza Loxer91 (#2166) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Tessék :)
[link]

(#2169) balalev válasza Atomgeszi (#2165) üzenetére


balalev
tag

Egyértelműen igen. Lassan én is ráveszem magam.

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#2170) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Global 10.2
10.2.26.0(PFAEUXM)
Katasztrófa a kamera!!!
A négy éves Honor 6-om kenterbe veri!!!
Ez így óriási csalódàs :(
A képek életlenek,homályosak.
Elvesznek a részletek,borzasztó zajosak.
A vaku este egy vicc...
Még lámpaként is kevés a fénye,nemhogy vakuként üzemelve.
Zsebbe hordva a készüléket egy kész gyötrelem használni.
Feléled ,alkalmazások indulnak el a hatterben.
Ezaltal szépen melegszik is a telo a zsebben.
Mikor kiveszem a zsebembol minden ég villog rajta mint a kari fán...
A kamera miatt borzaszto csalodott vagyok,borzasztoan csapnivalo a minoseg ...
Azert remelem szoftveresen valamit tudnak vele cseszni,mert ez így kiabrandito,de nagyon...

(#2171) ΞΔGLΞ válasza Oldmobil (#2145) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem, kihangosításnál teljesen jó.

(#2172) ΞΔGLΞ válasza pusi1981 (#2170) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ugyanez az os, semmi gond a kamerával. puff neki...

(#2173) Sanyesz. válasza pusi1981 (#2170) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Akkor ez egy jó választás volt. :U

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#2174) petipetya válasza pusi1981 (#1249) üzenetére


petipetya
nagyúr

A VoLTE gond nélkül működik, a másikkal nincs tapasztalatom.

"nincs rá lezsóidő"

(#2175) pusi1981 válasza Sanyesz. (#2173) üzenetére


pusi1981
aktív tag

Bizok a frissitesben,hatha ...

(#2176) bajtokarpi válasza HUTCHDB (#2118) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm válaszodat.

pusi1981 kérlek tegyél fel képet, ha tudsz. Köszi

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#2177) Oldmobil válasza ΞΔGLΞ (#2171) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Köszönöm!

(#2178) cirx válasza pusi1981 (#2170) üzenetére


cirx
senior tag

Már annyian sírnak egyébként a pocket mode-ért, hogy jó nagy barom a saomi ha nem rakja bele a következő stabilba. Developerben nincs még bent?

S23 GREEN

(#2179) balalev válasza Atomgeszi (#2165) üzenetére


balalev
tag

Rávettem magam. Már Xiaomi EU-n vagyok.

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#2180) the radish válasza ΞΔGLΞ (#2172) üzenetére


the radish
senior tag

+1

(#2181) #Dániel válasza balalev (#2179) üzenetére


#Dániel
tag

BL nyitva ? Mik az elso benyomasok?

(#2182) JoeCockBill válasza balalev (#2179) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

milyen leírást követtél? szándékomban áll a későbbiekben átállni, de a különböző leírások okoznak némi zavart. gondoltam keresek a xiaomi.eu-s leírásnál részletesebbet, mi8 topik összefoglalójában találtam is, gondoltam az is jó lehet. de ott azt írják "Jelöld be az alábbiakat: Dalvik/ART Cache, System, Data, Internal Storage, Cache,"
viszont xiaomi.eu-n "FORMAT /data partition (NEVER wipe System or Persist!)"

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2183) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Itt egy nappali kép és egy vakus

A lovas kepbe nagyitsatok bele.
Katasztrofa a minőség!
A vakus kép is onmagáért beszél.

(#2184) soko70 válasza pusi1981 (#2183) üzenetére


soko70
aktív tag

Szia, bocsi ha szólok nem jó a készülék, nekem kétszer kellett vissza vinnem és most meg vagyok elégedve. Nekem is 26 végű verzió van fent.

(#2185) soko70


soko70
aktív tag

Pár nappali kép
[link]

(#2186) hroberto válasza pusi1981 (#2183) üzenetére


hroberto
veterán

Nálam is teljesen rendben vannak a képek. Érthetetlen... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2187) Sabber válasza pusi1981 (#2183) üzenetére


Sabber
aktív tag

nekem is ugyan ilyen szarok a képek. megvárom a frissítést, ha nem javít küldöm vissza a picsába és hozok egy másikat helyette.

wipe cache hol töeölhető amúgy???

(#2188) Atomgeszi válasza balalev (#2179) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Milyen instrukciók alapján csináltad? :) Megcsinálom én is, nem várok a globalra..

(#2189) skyli


skyli
senior tag

Az enyém is szép képeket csinál szerintem és 48 mpixelen nagyon bele lehet nagyítani, éles marad :)

(#2190) balalev válasza Atomgeszi (#2188) üzenetére


balalev
tag

Elkezdtem leírni az instrukciókat, de szerintem bazi hosszú komment lenne. de szívesen leírom, ha nem baj, hogy ezzel lesz tele a fórum, szerintem sokakat érdekelne.

#2181: Nyitva igen. Egyelőre csak pár extra a dev-hez képest, pl ujjlenyomat animáció változtatható, de ugye most lesz majd nagy eltérés, hogy megszűnt a global dev.

#2182: Na leírom röviden srácok

[ Szerkesztve ]

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#2191) Atomgeszi válasza balalev (#2190) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nyugodtan. Majd átmentjük összefoglalóba :)

(#2192) balalev


balalev
tag

Xiaomi EU Dev telepítése:
1. A Beállításokban a MIUI verziót nyomogassátok, ameddig fejlesztők nem lesztek. Majd a fejlesztői beállításokban engedélyezzétek USB Hibakeresést,illetve OEM feloldást, utána lehet nyitni (van ott még valami menüpont, amit el kell fogadni, nem emlékszem pontosan, most meg nincs már ilyen EU dev-en).
2. Ezután a hivatalos MiFlash appal nyitjátok bootloadert, pár kattintás egész (minden adatot töröl telefonról).
3. Miután elindul az újratelepített rendszer, megint engedélyezzétek az USB hibakeresést. Aztán mehet telefon kikapcs.
4. Hangerő le + Power ameddig meg nem jelenik a Fastboot. Töltsétek le PC-re a Xiaomi drivereket, illetve egy ADB-t, majd csatlakoztassátok PC-hez telefont.
5. ADB mappájában nyissunk egy terminált, és ebbe a mappába rakjuk be a TWRP recovery-t is. Majd beírhatjuk CMD-be: fastboot flash recovery RECOVERY.IMG (RECOVERY.IMG = Recovery fájl neve legyen)
6. Sikeresen felrakta a TWRP-t, utána a letöltött Xiaomi EU romot fel kell másolni telefonra: adb push rom.zip /tmp/ paranccsal a /tmp/ mappába (ahogy látható a parancs végén) (ROM.ZIP = letöltött EU Dev rendszer neve).
7. Ezután mehet kikapcs, majd Hangerő fel + Power. betölt a TWRP recovery, amihez jogot kér, jogot adunk neki.
8. WIPE gombra kattintunk, formázzuk a DATA-t, ezután pedig Factory Reset-et végzünk ugyanitt a WIPE fül alatt (el kell húzni a lakatot jobbra).
9. Ha ez megvan, mehet az INSTALL gomb, és ott megkeressük a felmásolt ZIP-et a /tmp mappában, és telepíthetjük. Amint lezajlott, emhet újraindítás.

Ui1: Akinek nem működik az 'adb' parancs, különböző okoknál fogva, a TWRP-ben is fel tudja másolni az új ROM-ot számítógéphez csatlakoztatva, egyedül arra kell ügyelni, hogy még mielőtt formázunk, azelőtt másoljuk fel, és a TWRP Fájlkezelőjével másoljuk be a /tmp mappába a .zip fájlt.
Ui2: Nagyon összecsaptam alvás előtt, de elég húzós napjaim vannak, bocsi. Ha nem világos sokaknak így, és van igény egy nagyon részletes leírásra, írok egy Logout posztot valamikor, (ha létezik még egyáltalán) képekkel, mindennel illusztrálva.

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#2193) mjani1172 válasza pusi1981 (#2170) üzenetére


mjani1172
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#2194) #Dániel válasza balalev (#2192) üzenetére


#Dániel
tag

Köszi szépen az összefoglalót.

Még annyit hozzátennék az elejéhez a BL nyitáshoz,

"1. A Beállításokban a MIUI verziót nyomogassátok, ameddig fejlesztők nem lesztek. Majd a fejlesztői beállításokban engedélyezzétek USB Hibakeresést,illetve OEM feloldást, utána lehet nyitni "

Megjegyzés: FONTOS, hogy legyen Mi accauntod, és csak után engedélyezd az OEM feloldást a telefonodon, mobil internet használatával. Amivel beléptél a telefonodon, a MiFlashTool-al is ugyan azzal kell belépned, hogy szinkronban legyen a két accaount. Ezt úgy tudod ellenőrizni, hogy elindítasz egy unlock folyamatot, és a végén azt írja hogy száz valahány órát kell még várnod, akkor jó vagy, vársz. HA mást, akkor valami még nem jó. Másik fontos: ez idő alatt ne jelentkezz ki a Mi accauntodból a telefonon.

A telepítéshez:

https://www.xda-developers.com/xiaomitool-windows-mod-xiaomi-smartphone/

Ez a szoftver mindent megcsinál helyetted. Nézzetek utána, én ezt használom.

(#2195) #Dániel válasza pusi1981 (#2183) üzenetére


#Dániel
tag

Ne aggódj, sokunknak okádék fotókat csinál, én ebbe untam nagyon bele. Nálam is a vakus fotók vállalhatatlanok, és olykor a simák is, ha valami nem fasza. Én a GCam-et használom. Tedd föl te is, semeddig nem tart, csak rá kell nyomni hogy telepítés. Igaz, van ami nem működik benne, vagy csak félig, de legalább arra jó lesz hogy megnézd, tényleg nem-e hardveres hibája van a telefonodnak.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2196) ΞΔGLΞ válasza #Dániel (#2195) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az övé olyan trehány képe(ke)t csinál, ami szerintem is hardveres, viszont az meg előrevetíti, hogy itt valami bődületes nagy minőségbeli eltérések vannak. Vagy, hogy van ez az egész sáomiéknál?
Simán mondanám a képek alapján, hogy a telefonja (kínai garázsban készült) ócska hamisítvány.
Az enyémből meg sok másik tökéletesen működő telefonok alapján kiindulva, valami nonszensz, hogy ilyen eltérések vannak. Ráadásul úgy, hogy a szoftver nálam is ugyanaz.

(#2197) dreko válasza #Dániel (#2194) üzenetére


dreko
aktív tag

nekem ez az üzenet:
Failed to unlock your device, 20041: Unlock number has reached the upper limit

túl jól sikerült az összefoglaló és rengetegen próbálják, vagy nálam van a hiba?

(#2198) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Lassitott 960 fps-es videot rakna fel valaki hogy annak a minoseget megsasoljam?

(#2199) ricsi0307 válasza pusi1981 (#2198) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Van yt-on jópár, ne valós 960FPS-re számíts két képkocka közé a szoftver tesz egy harmadikat, így szétmosott lesz a végeredmény, olyan mint a tv-knél az után húzás rossz beállítás miatt.

A kamera margójára: Kezdem én is azt hinni, hogy itt orbitális minőségbeli eltérések vannak a készülékek között. Ugyan azzal a szofverrel nem lehetnek ekkora különbségek.

[ Szerkesztve ]

(#2200) #Dániel válasza dreko (#2197) üzenetére


#Dániel
tag

Össze van linkelve az accountod és a telefonszámod? Az fontos, mondjuk ezt sem ártott volna leírni. Vagy még az lehet, ahogy írja is, hogy elérted a maximális limitet, de ugyan miből... próbáld meg holnap, vagy passz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.