Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- potyautas: A teljesség igénye
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Lalikiraly: A nagy ő! Stohl...
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sh4d0w: Nyitlocker
- kreténtehén: Első lengyel túra
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Den
veterán
Köszi a magyarázatot. Ha nem feltétlenül szükségesek az ellenállások asszem elhagyom őket, az ugyanis nagyon leegyszerüsítené a dolgomat mert mint az gondolom mostanra egyértelmű, nagyon nem vagyok otthon az elektronikában
. Ellenálások nélkül a g és s láb pont bemenne a raspiatx kimenő furataira, a d-re meg ráforrasztom a bekapcs ágat és kész, nem kell nyák, meg ilyenek.Viszont kulturáltan akarom megoldani, tehát nem forrasztgatbám a táp vezetékeit a nyákra, hanem egy csatlakozóval csatlakoznék a táp atx csatlakozójához, A kérdés. hogy lehet-e venni olyan csatlakozót ami ahhoz illeszkedik? Nem kell hogy pont olyan hoSszú legyen csak a lábai legyenek megfelelőek. Vagy van-e olyan tűkiosztású darabolható "tűsor" mint pl a raspi gpio tűsora, ami köré nyomtathatnék egy megfelelő csatlakozót.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 7700K / RTX 2080 / 16GB DDR4 / 480GB SSD
- Eladó i5 4690k + Z97M + 16GB DDR3 + 240GB SSD + táp + ház
- Komplett PC - Ryzen 5 GTX1650 Super 32GB RAM + monitor
- Asztali PC v2 , R5 5700 , RX 6600 XT , 16GB 3200MHz , 512GB NVME , 500GB HDD
- 2x Kingston KVR1333D3D4R9S/8GI (2x8GB) PC3-10600 CL9 RAM
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4379, 100% Akkumulá
- 153 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i5-13450HX, RTX 4060
- Csere-Beszámítás! WD Black SN850X 4TB Nvme SSD!
- Apple iPhone 7 32GB fekete független
- Dell Latutide E7270, 7280, i5- i7, 8GB RAM, 256gb ssd, EU bill., számla, 6 hó gar - több db
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
. Ellenálások nélkül a g és s láb pont bemenne a raspiatx kimenő furataira, a d-re meg ráforrasztom a bekapcs ágat és kész, nem kell nyák, meg ilyenek.
wassermann
