Hirdetés
- Lalikiraly: Macbook NEO 2
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- D@reeo: OlvasóMester - vágólap felolvasó alkalmazás
- hcl: GPT diszk kisebbre klónozása
- t1csi: DDR3 RAM vadászat – egy kis gondolkodási anomália
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
cigam
titán
Mert az esetek döntő többségében az ember a gyenge láncszem. Jön egy levél/WEBoldal amiben cukságot lehet nézni, vagy infó jön a koronavírusról, és már kattint is rá. Hiába a tűzfal, ha kedvenc böngésződön keresztül jön be az "áldás". De jöhet a szomszéd/rokon a laptopjával, hogy játszanak egy jót. N+1 módon be lehet juttatni a kártékony kódot, és gyakran te magad nyomod meg hozzá az ENTER gombot.
Arról sem szabad elfeledkezni, hogy gyakran a router/tűzfal is tartalmaz hibásan működő kódot. Ott vannak a UPC box-ai simán le lehet DOS-olni őket, évek óta ismert probléma, mégsem javítják (igaz HW cserére lenne szükség hozzá), de rengeteg routerről derült már ki hogy kicselezhetőek, és gyakran maga a gyártó sem ad ki javítást, mondván vegyél egy újat.
Természetesen nem elvárható, hogy mindenki a biztonsági incidensekkel foglalkozó portálok böngészésével töltse minden napját.
Mint említettem ne magatokból induljatok ki, hanem olyanokból, akiknek nincs kirakva a "Word" ikonja az asztalra, akkor nincs telepítve az Office. És biztosan itt is vannak olyanok akik nem értenek hozzá, csak begépelik az ide beírt parancsokat úgy hogy lövésük nincs mit miért csinálnak.
Új hozzászólás Aktív témák
- Békéscsaba és környéke adok-veszek-beszélgetek
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Tőzsde és gazdaság
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Crimson Desert
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Milyen autót vegyek?
- További aktív témák...
- Gamer PC i5 + 8GB RAM + GTX 560 azonnal használható
- BESZÁMÍTÁS! Asus Z390 i7 9700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2080 Super 8GB Aerocool P500B Digi ARGB 750W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B550M R7 5700 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 Ti 8GB Lian Li Vector V100R Corsair 650W
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z390 i7 8700 32GB DDR4 500GB SSD 1TB HDD RTX 3060 12GB Zalman S2 TG FSP 800W
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z270M i7 7700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman S2 TG ADATA 650W
- Új MSI 15 Cyborg FHD IPS 144Hz i7-13620H 10mag 16GB 512GB SSD Nvidia RTX 4060 8GB Win11 Garancia
- AKCIÓ! Intel Core i5 8500 6 mag 6 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- HP ProDesk 600 G5 DM i5-9500T / 16GB DDR4 / 512GB NVME SSD
- PlayStation 5 Slim (lemezes) + kontroller 6 hónap garancia, számlával!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4414
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
wassermann