- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- bambano: Bambanő háza tája
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rag
csendes tag
Ki akartam próbálni a Mood Audio lejátszót...
Raspbian alól lehet image-t csinálni: parancssorban letölti a szükséges adatokat, köztük egy rasbian lite-ot, majd usb-én sd kártyára másol mindent.
Mivel nem volt másik kártyám ezért egy Samsunk 128MB-os sdhc-ra (usb-és átalalkítóval) akartam rátenni. Letöltés után elkezde csinálni a image-t. Gondoltam, hosszú lesz, de vagy 4 óra után kikapcsoltam, mert semmit nem csinált szerintem. Na innentől fogva nem látja semmi a sdhc-ét, szgép nem olvassa.
Jól gondolom, hogy tönkretette a PI a kártyám?
Neneten olvasgattam, hogy hajlamos a PI tönkretenni a sd kártyát? Ez komoly, miközben miliószám adják el?
Van esetleg valami program, ami visszahozná? Mivel Win nem látja, így particionáló program sem látja most.
Új hozzászólás Aktív témák
- Gamer PC - R5 5500, RTX 3060, 16gb RAM + GARANCIA
- Bontatlan Intel Core ULTRA 9 285K (24mag!) + hűtött VRM-es Z890 alaplap! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre)!
- Gamer PC - I9 14900K, RTX 5070 és 32gb RAM + GARANCIA
- Asztali PC , R7 5700 , RTX 3070 Ti , 24GB DDR4 , 1TB NVME
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! I5 6400 / GTX 1060 6GB / 16GB DDR4 / 128SSD+ 500GB SSHD
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

wassermann
