Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Pillangóhatás: F billentyű meghibásodása -új gamer számítógépasztal
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bambano: Bambanő háza tája
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
apezka
aktív tag
válasz
s3toraph #26983 üzenetére
Szia!
Kb. én is itt tartok a projektel (bár én még falra nem szereltem fel...). Én csak simán MySql-be írom be python kóddal az értékeket (insert). Web felületen még nem jelenítem meg, mert odáig még nem értem el, de csináltam egy android app-ot a telefonra ami megjeleníti az utolsó mért értéket valamint az elmúlt egy napot grafikonon akár szenzoronként is az érzékelőket.
Nekem (egyenlőre) 2 érzékelővel, 1 hét folyamatos üzem, 10 percenkénti méréssel nem terhelte meg a pi-t (bár ez az élethosszig tartó működéshez nem mérvadó).
Annyit követtem még el, hogy NAT-oltam egy portot a routeren a pi-re, hogy ne csak otthonról tudjak ránézni a hőmérsékletekre, hanem "menőzni" is lehessen. De későbbiekben, terv szerint kiteszem valami külső adatbázisba, hogy ne keljen nyitva hagyni portot az otthoni hálózaton, de előbb legyen kiépítve a rendszerem.
Új hozzászólás Aktív témák
- Okos Otthon / Smart Home
- ASUS routerek
- TCL LCD és LED TV-k
- Újjászületés: szombattól új szerverkörnyezetben a PROHARDVER! lapcsalád
- Fotók, videók mobillal
- Telekom mobilszolgáltatások
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Építő/felújító topik
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- További aktív témák...
- Új Gamer PC - Ryzen 7 5700X / RX 9060 XT / B550 / 32GB RAM 3600MHz / 256GB M.2 + 1TB M.2 SSD / 700W
- AKCIÓ!!! DDR5 GAMER PC: Intel Core Ultra 7 265KF +RX 9070/9070 XT +16-64GB DDR5! GAR/SZÁMLA!
- AKCIÓ! GAMER PC: i5-14400F (10mag/16szál) +RTX 5050/5060/5060Ti/5070/5080 +16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA!
- Dell OptiPlex 7050 Micro i5-7500 / 8GB RAM / 256GB M.2 SSD
- Kompakt Gamer PC - i5-4750 + R9 380 4GB + 8 GB RAM
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG Crosshair VIII Extreme alaplap garanciával hibátlan működéssel
- VADIÚJ Bontatlan! Honor 400 Lite 8/256 AMOLED 120Hz Velvet Grey, Dual SIM 2év telekom gar
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3688, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- RÉSZLETRE . OPCIONÁLIS. HP EliteBook 840 G11 üzleti prémium laptop számlával és garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő