Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAID

Hozzászólások

(#6180) rup1u5 válasza Teasüti (#6179) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Természetes, hogy a mai vincsik gyorsabbak de nem sebességrekordok döntögetése a célom. Ilyem vinyóm van, ez teljesít nálam évek óta kifogástalanúl 100%-os állapotban ma is. Ezen van a rendszerem és mikor raid-re adtam a fejem ésszerű és olcsó döntésnek bizonyúlt szerezni mellé még egy tesót. Túl mélyen nem kívánom magam beleásni a raid témába csak akarok építeni egyet, mivel nekem az SSD-k még mindíg drágák és kíváncsi is vagyok, hogy milyen. Egy biztos! A jelenlegi single felállásnál tuti biztosan érezhetően gyorsabb lesz két ilyen raid0-ban. Látom, hogy te már nyakig elmerültél a témában és olvasgatod a teszteket, vakargatod a fejedet holott ha jobban belegondolsz +/- néhány másodpercnyi bootidőt jelentene az, hogy régebbi vagy újabb vincsit használsz raidhez, oprendszerhez. Szóval kb vihar egy pohár vízben kategória. ;)
A célom csupán annyi, hogy fogom a két hitachit, csinálok belőlük raid0-át 128as blokkokkal (ph! teszt szerint ez a legjobb oprendszernek) és kész. Addíg jó lesz míg 20-ért nem fogok tudni venni egy jófajta 80-as SSD-t.

Why don't you knock it off with them negative waves!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.