- weiss: Logi MX Master 3S FW NEM frissítés
- Argos: Adjátok vissza a netet! - szeretnék elaludni!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- bambano: Bambanő háza tája
- Geri Bátyó: Megint tahó voltam – SZEMÉLYISÉGFEJLŐDÉS
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- MasterDeeJay: Alacsony fogyasztású házi szerver a korábbi projektekből összeépítve
Hirdetés
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
cucka
addikt
válasz
Orton96 #6265 üzenetére
Python szerintem is jó kezdő nyelvnek, csak figyelj oda, hogy ne valami ősrégi könyvből tanulj.
Továbbá ha ezt a szakmát választod, a legfontosabb dolog, hogy tudni kell angolul. A minimum szint, hogy megérted az angol szakszöveget és tudsz angol nyelven gúglizni. Ha komoly karrier céljaid vannak, akkor oda nem árt folyékonyan beszélni angolul. (A hangsúly nem az akadémiai szintű nyelvtudáson van, hanem hogy képes legyél zökkenőmentesen kommunikálni angolul)
Egyetemen tanítanak magas szintű nyelveket, de a szoftverfejlesztőként rád váró feladatokra csak kis részben készít fel. Ez a szakma a folyamatos tanulásról szól, képes kell legyél önállóan új módszereket/technológiákat elsajátítani, az egyetem elsősorban az alapokat fekteti le.
Ja, és még 1 gondolat: programozni elsősorban úgy lehet megtanulni, hogy nagyon sokat programozol. Gyakorolni kell, fejleszteni az agyi "izommemóriát", máshogy nem megy.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● olvasd el a téma összefoglalót!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER termékbeszámítással
- HP 250 G10
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
- Honor Magic5 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 65C3 - 65" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest