Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2537) SLYM


SLYM
veterán

gyerekek, megjelent ma nekem egy grimmer amikor ráfrissítettem a pokelex-re. tőlünk 500 méterre kb (légvonalban úgy kb 200 méter). oda volt írva rare. 5 perc volt hátra, akkor siessünk, kimentünk öcsémmel kocsival. keressük, megtaláljuk, látom, hogy ott van a képen. erre nem kifagy ez a tetves szar game. újraindítom, majd mikor visszalépnék nem lép vissza. nagyszerű... öcsémnek legalább meglett. hazaérünk, wifiről persze visszalép a game egyből... hogy legyen valami sikerélmény mondom eltolom a lucky egget, csinálok 32 evolve-ot, annyit számoltam, legalább 14-ről 16-ra lépek, plusz akkor már csak 3000 XP kell a 17-hez. nyomom a tojást, befagy a game. már wifiről se lép vissza. WTF? elmegyek tusolni, jövök vissza, lépek be, mondom akkor majd most nyomom el a lucky egget. hát az már sehol sincs. unistall nem lett, de hogy kocsiba nem ülök még egyszer csak a game miatt az kurvára biztos. képzeljetek ide a végére annyi káromkodást amennyit akartok. ez a cég meg pénzt keres a game-el. jézusom. itt rohadjon le a kezem ha egy forintot ráköltök ezek után. mondjuk még szerencse, hogy csak 3000 XP kell még a 15-ig, remélem ott már talán végig bírja azt a kemény 15 percet a szerver mire végigtolom az evolveokat

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.