- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- lezso6: Kamu AI ismeretterjesztő shorts videók
- sziku69: Szólánc.
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- gban: Mentett Pentium 1 alaplapok
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
szalai112
senior tag
-
-Maci-
addikt
Érkezett egy biztonsági frissítés a WiFi-s verzióra.
Ez még nem a nagy update.
One UI marard 8.0 -
ToomyC
aktív tag
-
szalai112
senior tag
-
Teal'C
veterán
Jön a 8.5
-
szalai112
senior tag
Sziasztok!
Tab s8 ultrához gyári billentyűzetes tokot keresek nem nagy sikerrel.
Használtan sincs. Esetle tapasztalata valakinek hogy a 9 es mennyire működik vele? -
Chrys_
addikt
Sziasztok!
Tab s8 ultrához gyári billentyűzetes tokot keresek nem nagy sikerrel.
Használtan sincs. Esetle tapasztalata valakinek hogy a 9 es mennyire működik vele? -
nylacika
aktív tag
Ezeket találtam. gyárit nem találtam hozzá, nekem az van, de az kb. 2X annyiba került annó...
-
nylacika
aktív tag
Sziasztok!
Tab s8 ultrához gyári billentyűzetes tokot keresek nem nagy sikerrel.
Használtan sincs. Esetle tapasztalata valakinek hogy a 9 es mennyire működik vele?https://allegro.hu/termek/dux-ducis-tok-samsung-tab-s8-s9-s10-ultra-keszulekhez-8e5ae3a6-6841-4e1e-91cd-0297d4255907?offerId=17046829783&utm_feed=34ecacec-5028-405c-8830-8ae761743198&utm_source=google&utm_medium=freelisting
-
nylacika
aktív tag
Sziasztok!
Tab s8 ultrához gyári billentyűzetes tokot keresek nem nagy sikerrel.
Használtan sincs. Esetle tapasztalata valakinek hogy a 9 es mennyire működik vele?https://www.aliexpress.com/item/1005006803798038.html?osf=ppc_ug&guideModule=ppc_ug&src=google&albch=search&acnt=479-062-3723&isdl=y&aff_short_key=UneMJZVf&albcp=22578521270&albag=185025180612&slnk=&trgt=dsa-42862830006&plac=&crea=753295393188&albad=753295393188&netw=g&device=c&mtctp=&memo1=&albbt=Google_7_search&aff_platform=google&albagn=888888&isSmbActive=false&isSmbAutoCall=false&needSmbHouyi=false&gad_source=1&gad_campaignid=22578521270&gbraid=0AAAAAD2chG7frh9vZIdsu-CImeCggR5LA&gclid=CjwKCAjwg_nNBhAGEiwAiYPYAzGZOSfAX3M3JpEGxfER2X53S49UvouE80I1Mdklqzyeg64CMhbnKBoCp8YQAvD_BwE
-
EnragedTomi
újonc
Sziasztok!
Tab s8 ultrához gyári billentyűzetes tokot keresek nem nagy sikerrel.
Használtan sincs. Esetle tapasztalata valakinek hogy a 9 es mennyire működik vele? -
nyipp
tag
-
Dr.NX
veterán
Sziasztok! Régebbi modelleken volt egy olyan lehetőség a billentyűzeten (elvileg), hogy fn+F6-tal ki lehetett kapcsolni az érintőlapot. Most ez mintha már nem létezne. Van esetleg valami trükk, amivel lehet a touchpadet ki-be kapcsolgatni? Gépelés közben véletlen hozzáérek időnként, és egész máshol folytatom az írást. Tudom, hogy a kattintás érintéssel kikapcsolható a beállításokban, de tök jó volna ezt egy mozdulattal vezérelni a billentyűzetről.
Fn + Space
-
nyipp
tag
Sziasztok! Régebbi modelleken volt egy olyan lehetőség a billentyűzeten (elvileg), hogy fn+F6-tal ki lehetett kapcsolni az érintőlapot. Most ez mintha már nem létezne. Van esetleg valami trükk, amivel lehet a touchpadet ki-be kapcsolgatni? Gépelés közben véletlen hozzáérek időnként, és egész máshol folytatom az írást. Tudom, hogy a kattintás érintéssel kikapcsolható a beállításokban, de tök jó volna ezt egy mozdulattal vezérelni a billentyűzetről.
-
nyipp
tag
-
Chrys_
addikt
-
nyipp
tag
Sziasztok, tartalék stylus hegy beszerzésére van bevált forrás? Nagyon sok félét találok elég széles árspektrumon, de fogalmam sincs, hogy ezek között van-e érdemi különbség
-
nylacika
aktív tag
-
-Maci-
addikt
Azért azt a fránya Magyar nyelvi csomagot visszadhatnák...
Tényleg, erre esetleg talált valaki alterntív megoldást? -
Teal'C
veterán
Én is itt vagyok, egyszerűen nincs értelme cserélni
-
Leonardo91
őstag
-
-Maci-
addikt
-
-Maci-
addikt
Épp most csorog le nekem az új főverzió
-
nyipp
tag
Én is S8U használó vagyok, és nem tervezem a cserét, "mindenegybe" hurcolósnak abszolút favorit.
-
Chrys_
addikt
Énaz S8U-t lepasszoltam a családban (ez is használatban van minden nap) és lett helyette S10U. A jobb display és az IP védettség miatt jobbára.
-
-Maci-
addikt
Én is így vagyok vele szóról szóra .
Viszont nem tudom meddig kapunk még frissítéseket..Szerintem azért a biztonsági frissítések jönnek majd még jódarabig.
Az Android verzió frissítések pedig annyira nem érdekelnek, hogy e miatt váltsak. Kb erre is azt tudom mondani, mint lentebb írtam: Tök jó így ahogy van. :-)
Egyébként pedig nemrég ástam elő a régi Huawei Mediapad M5 pro-t kíváncsiságból.
8-as droid van rajta, arra márrégen megszűnt a támogatás. És így is teljesen jó. Nem zökken, nem akad...
A nagyobb és sokkal szebb képernyő (jóval nagyobb a felbontás iss) , a toll miatt vettem meg az S8Ut, különben az is jó lenne a mai napig
-
Leonardo91
őstag
Szia,
Én is itt vagyok.
Nem látom értelmét cserélni. Illetve részemről szükség sincs rá. Teljesen jó az S8U, még nem találtam rajta semmi kifogásolnivalót. Hozza ugyanazt, mint új korában. Szeretem nagyon.
Illetve egy frissítés azért nem lenne olcsó móka (csak Ultrát vennék).
Szóval nálam több okból is marad az S8U még egy jó darabig.
Én is így vagyok vele szóról szóra .
Viszont nem tudom meddig kapunk még frissítéseket.. -
-Maci-
addikt
Nagyon csönd van , hányan vagyunk még S8 Ultrâval?
Vagy már mindenki 9-10-11 Ultrát használ?
Szerintem 3 generáció után se változott sok minden.
Max egy akksi csere lassan érik...Szia,
Én is itt vagyok.
Nem látom értelmét cserélni. Illetve részemről szükség sincs rá. Teljesen jó az S8U, még nem találtam rajta semmi kifogásolnivalót. Hozza ugyanazt, mint új korában. Szeretem nagyon.
Illetve egy frissítés azért nem lenne olcsó móka (csak Ultrát vennék).
Szóval nálam több okból is marad az S8U még egy jó darabig.
-
szalai112
senior tag
Nagyon csönd van , hányan vagyunk még S8 Ultrâval?
Vagy már mindenki 9-10-11 Ultrát használ?
Szerintem 3 generáció után se változott sok minden.
Max egy akksi csere lassan érik...Szoa
Én még S8 Ultrán vagyok
-
Leonardo91
őstag
Nagyon csönd van , hányan vagyunk még S8 Ultrâval?
Vagy már mindenki 9-10-11 Ultrát használ?
Szerintem 3 generáció után se változott sok minden.
Max egy akksi csere lassan érik... -
Leonardo91
őstag
Na még a 8-as androidba is benne leszünk

link -
Leonardo91
őstag
Jött a negyedéves patch
Februári -
Teal'C
veterán
Mi még megkapjuk a 7-es androidot?
Igen
-
Leonardo91
őstag
Mi még megkapjuk a 7-es androidot?
-
Waikiki
tag
-
Velvokaj
csendes tag
Sziasztok,
S8 Ultrához van valami jó billentyűzetes+tapipados tok? A hurcinotebookot szeretném vele kiváltani, hogy ha gépelős dolgokat kell csinálni, akkor billentyűzettel jobban megy. Éppen ezért önmagában a hordozható BT-s billentyűzetek még nem okésak.
Értem én, hogy van a Samsungnak a sajátja, de az egyszerűen nevetséges árú.
https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_tab_s9_ultra_billentyuzetes_slim_to_2/hsz_1-100.html
-
Waikiki
tag
Sziasztok,
S8 Ultrához van valami jó billentyűzetes+tapipados tok? A hurcinotebookot szeretném vele kiváltani, hogy ha gépelős dolgokat kell csinálni, akkor billentyűzettel jobban megy. Éppen ezért önmagában a hordozható BT-s billentyűzetek még nem okésak.
Értem én, hogy van a Samsungnak a sajátja, de az egyszerűen nevetséges árú.
-
TFSi
őstag
Azóta kint van a májusi update is.
-
Leonardo91
őstag
-
Teal'C
veterán
Vajon még mi is megkapjuk az Ai dolgokat vagy már csak az S9 család?
-
-Maci-
addikt
Vajon még mi is megkapjuk az Ai dolgokat vagy már csak az S9 család?
Szerintem biztos. Jön a 6.1 -gyel.

-
szalai112
senior tag
Vajon még mi is megkapjuk az Ai dolgokat vagy már csak az S9 család?
Szia
Ezt én is szeretném tudni, s8 ultra
-
Leonardo91
őstag
Vajon még mi is megkapjuk az Ai dolgokat vagy már csak az S9 család?
-
avlisz80
tag
Sziasztok...
Pár hete használom ezt a kütyüt Tab S6-ot váltott és olyan kérdésem lenne hogy akadozik a videó lejátszás közben!YouTube HBO MAX stb....
De csak WiFin...
Mobilhálozaton nem 🤔
Valakinek volt már hasonló? -
Leonardo91
őstag
Megjött a februári patch
-
Chrys_
addikt
Miért kell a "gyári"? Gondolom a tokos megoldás az. Az viszont csak csatlakoztatott állapotban működik. Szerintem van jobb megoldás, én ezt használom (valószínűleg van több nyelvű kiosztással, az enyém német):
EasyAcc Beleuchtete Bluetooth Tastatur mit Touchpad, Ultraleichtes QWERTZ Tastatur, Kabellose Tastatur mit 7 Farben Beleuchtete mit 80cm Tap-C für iPad, Android Tablet, Windows,Schwarz -
szalai112
senior tag
Sziasztok
Samsung S8 ultra tabom van, menyi az esélye hogy használtan vegyek hozzá bilenyüzetet [gyárit]. -
Velvokaj
csendes tag
A frissítés óta a csatlakoztatott Bluetooth billentyűzetről semmilyen billentyűleütést nem vesz be, ötlet?
Valamint egy szintés Bluetoothos kontrollertől sem akar parancsot fogadni. -
Pierre75
senior tag
Kijött wifisre is.
Egy hibába futottam droid 14 alatt. Hasonló mint amit #122 hsz-ban megénekeltem. Az s pen által kijelölt szövegboxban a felső ikonra bökve a fordító csak az angol nyelvű szöveget olvassa fel. A legfrissebb Speech Recognition & Synthesis van fent. Megnézné vki, hogy nála bármely más nyelven is felolvas-e? Ha igen, le volt-e töltve vhova az adott nyelvi fájl. Előre is köszi!
-
bbmt
senior tag
-
Pierre75
senior tag
-
Teal'C
veterán
-
Pierre75
senior tag
Akinek már megjött az A14, milyen a rendszer? Javult-e a SOT vagy az idle idő, vannak-e bugok stb?
-
Chrys_
addikt
Nekem tele volt a két oszlop frissítés előtt, annyi különbséggel a tiédhez képest, hogy nem különálló alkalmazásokkal, hanem csoportokkal. Frissítés után csak egy oszlop maradt, kb. fele annyi csoporttal:
-
Teal'C
veterán
-
Teal'C
veterán
-
Teal'C
veterán
-
Chrys_
addikt
Jól elcseszték az app gyorsindítást az oldalsó panelen, már csak 1 oszlopos elrendezés van, a beállíatásaim fele eltűnt.
-
Leonardo91
őstag
Felraktam én is . Hát sok változás nincs.
-
szalai112
senior tag
Sziasztok
Nekem is meg jött -
bbmt
senior tag
Nekem még nem jött.
-
-Maci-
addikt
-
Pistakiss
őstag
-
Teal'C
veterán
-
szalai112
senior tag
Gyárit használok. Kényes jószág (érezhetően könnyen törik, ezért is tartom túlárazottnak), a billentyűk finoman járnak, gépelési élmény jó, a világítás kellemes, fokozatok jól eltaláltak. A touchpad elmegy, helyette idővel inkább maradtam az s pen-nél, de ez egyéni ízlés, megszokás kérdése.
Kösszönöm
-
Pierre75
senior tag
Gyárit használok. Kényes jószág (érezhetően könnyen törik, ezért is tartom túlárazottnak), a billentyűk finoman járnak, gépelési élmény jó, a világítás kellemes, fokozatok jól eltaláltak. A touchpad elmegy, helyette idővel inkább maradtam az s pen-nél, de ez egyéni ízlés, megszokás kérdése.
-
szalai112
senior tag
-
Pierre75
senior tag
-
szalai112
senior tag
Sziasztok
Egy S8 Ultra tulaj vagyok
Milyen a billentyűzetes tok? -
-Maci-
addikt
Sziasztok.
A tabira mikorra várjuk a 14-es frissítést?
-
-Maci-
addikt
Érkezett egy októberi biztonsági frissítés 316MB
-
maldini822
csendes tag
-
-Maci-
addikt
Köszönöm. A laptopot csak a col miatt írtam🙂 az egyetlen kétségem, hogy ágyban fekve, kézben tartva nem lesz e sok ez a méret. Tudom szubjektív, de aki kisebbről váltott erre és hasonlóan inkább csak a saját maga(és persze kedves párja🙂) szórakoztatására használja mit tapasztal hoszabb távon.
"az egyetlen kétségem, hogy ágyban fekve, kézben tartva nem lesz e sok ez a méret."
De, ahhoz nagy lesz szerintem. Nem egy kezes eszköz.
Folyamatosan 1 kézben tartani ráadásul nehéz is. -
maldini822
csendes tag
Hát ezt szerintem embere válogatja.
Azt tudni kell, hogy nem áll meg úgy, olyan stabilan, mint egy laptop, mert ennek ugye nincs "alsó fele".
Nekem a gyári billentyűzetes tok van rajta, aminek az alső felét ki lehet nyitni támasztéknak. Én így használom.
Fekve is szoktam macerálni és szerintem simán jó úgy is, de pötyögni nem. Max YT video címét írom be így, egyébként csak bambulom, lapozgatok.
Én arra mentem rá vásárláskor, hogy a lehető legnagyobb legyen és nem bántam meg.
Egyébként üve, ölbe téve nagyon jó vele gépelni is.
Hát részemről kb ennyi.
Illetve ha megyünk valahová az asszonnyal, akkor tök jól tudunk filmezni rajta, mert itt ugye kvázi nincs betekintési szög. Bárhonnan nézheted.Köszönöm. A laptopot csak a col miatt írtam🙂 az egyetlen kétségem, hogy ágyban fekve, kézben tartva nem lesz e sok ez a méret. Tudom szubjektív, de aki kisebbről váltott erre és hasonlóan inkább csak a saját maga(és persze kedves párja🙂) szórakoztatására használja mit tapasztal hoszabb távon.
-
asdf_
veterán
Sziasztok, erősen gondolkozom ezen a tableten, miután gyermekem kisajátította a jelenlegit. Amitől tartok, a média fogyasztás kanapén fekve, arra gondolok nem túl nagy? 14.4 colos laptop kijelzőhöz próbálnám viszonyítani, de ott ugye más a képarány. Aki nem csak munkára használja kérem ossza meg velem, mik a tapasztalatai. Előre is köszönöm
10-esről mentem a 12,6-osra, észre sem vettem kezelésben. Tokot nem használok mivel ki sem mozdul a lakásból. Nem mennék vissza a kisebbre.
-
-Maci-
addikt
Sziasztok, erősen gondolkozom ezen a tableten, miután gyermekem kisajátította a jelenlegit. Amitől tartok, a média fogyasztás kanapén fekve, arra gondolok nem túl nagy? 14.4 colos laptop kijelzőhöz próbálnám viszonyítani, de ott ugye más a képarány. Aki nem csak munkára használja kérem ossza meg velem, mik a tapasztalatai. Előre is köszönöm
Hát ezt szerintem embere válogatja.
Azt tudni kell, hogy nem áll meg úgy, olyan stabilan, mint egy laptop, mert ennek ugye nincs "alsó fele".
Nekem a gyári billentyűzetes tok van rajta, aminek az alső felét ki lehet nyitni támasztéknak. Én így használom.
Fekve is szoktam macerálni és szerintem simán jó úgy is, de pötyögni nem. Max YT video címét írom be így, egyébként csak bambulom, lapozgatok.
Én arra mentem rá vásárláskor, hogy a lehető legnagyobb legyen és nem bántam meg.
Egyébként üve, ölbe téve nagyon jó vele gépelni is.
Hát részemről kb ennyi.
Illetve ha megyünk valahová az asszonnyal, akkor tök jól tudunk filmezni rajta, mert itt ugye kvázi nincs betekintési szög. Bárhonnan nézheted. -
maldini822
csendes tag
Sziasztok, erősen gondolkozom ezen a tableten, miután gyermekem kisajátította a jelenlegit. Amitől tartok, a média fogyasztás kanapén fekve, arra gondolok nem túl nagy? 14.4 colos laptop kijelzőhöz próbálnám viszonyítani, de ott ugye más a képarány. Aki nem csak munkára használja kérem ossza meg velem, mik a tapasztalatai. Előre is köszönöm
-
Leonardo91
őstag
-
Chrys_
addikt
Használja valaki a tabletet valamilyen bluetooth audio eszközzel összekötve? Nálam mindig automatikusan felépíti a kapcsolatot, akkor is, amikor éppen bontottam előtte. Nem találtam rá beállítást, amivel kikapcsolhatnám ezt. Van egy BT music receiver az erősítőn, amit néha más eszközzel is használnék, de addig nem megy, amíg ezen a tableten a bt-t teljesen le nem kapcsolom addig, amíg a másik eszköz felépíti a kapcsolatot a vevővel.
-
Leonardo91
őstag
-
-Maci-
addikt
Igen, hétfőn már szedtem le én is 5Gre
Vajon mi lehet a nagy újdonság?
-
Leonardo91
őstag
-
-Maci-
addikt
Épp most csorog le egy 1.5GB-os frissítés a wifi-s ultrámra.
-
kakuk.tamas
addikt
15% kedvezmény az Tab S8, S8+ vagy az S8 Ultrára!
Kuponkód: HUQ-A648-SF68-HMCA
(a leggyorsabb nyer) -
Chrys_
addikt
Autós tartót keresek ehhez a tablethez, amit az első ülés fejtámlájához lehet rögzíteni. Lehetne akár tetszőlegesen állítható, hogy kisebb tablethez, telefonhoz is jó legyen.
Talált már valaki ilyen tartót? -
Pistakiss
őstag
-
-Maci-
addikt
-
Chrys_
addikt
És működik a bill fizikailag nem összekötve a tablettel?
-
-Maci-
addikt
Az itthon vásárolt billentyűzetes tok magyar kiosztású?
Magyar kiosztású, de nincsenek feljelölve az ékezetes betűk. De ugyanúgy működik.
Kell hozzá venni egy egyszerű matrica szettet. -
Pistakiss
őstag
Az itthon vásárolt billentyűzetes tok magyar kiosztású?
Szia!
Nekem nincs ilyen tokom, sajnos, de amint olvastam nem magyar, csak adnak hozzá billentyűzetre ragasztható matricát -
Rigormortiis
veterán
Az itthon vásárolt billentyűzetes tok magyar kiosztású?
-
-Maci-
addikt
A text felolvasás megoldódott: google speech service-t kellett frissíteni.
Pontosítok, egy pl: pdf szöveghez akarok megjegyzést írni: az s pen-nel írom a képernyőírás által "fotózott" képre, majd mentem. Eddig (12L előtt) a mentett képre nem tette ki ezekben az app-okban sem az air command ikonját úgy hogy a toll aktív marad, míg most igen.
Nekem arra sem teszi rá. A Samu notes-sal próbáltam ki most.
Egyébként PDF-re egyébként is tudsz írni a Notes-sal (lehet, hogy mással is), nem kell képernyő írással rá tenni. -
Pierre75
senior tag
A text felolvasás megoldódott: google speech service-t kellett frissíteni.
Pontosítok, egy pl: pdf szöveghez akarok megjegyzést írni: az s pen-nel írom a képernyőírás által "fotózott" képre, majd mentem. Eddig (12L előtt) a mentett képre nem tette ki ezekben az app-okban sem az air command ikonját úgy hogy a toll aktív marad, míg most igen.
-
-Maci-
addikt
Meg néztem.
Nekem a Gmail appnál sem teszi rá. Nézd el nekem, de ezt a screenshot-ot nem szúrom ide.
Buta kérdés: El tetted a tollat a képernyőírás után? Nem lehet, hogy csak azért látod ott, mert aktív a toll? -
Pierre75
senior tag
Asztalról készült képernyőírásnál nekem sem, csak néhány app-ról készített írásnál, amit használok pl Gmail, Keep Notes (ez a bug 12L után jött elő).
-
-Maci-
addikt
Köszi, hogy megnézted. Felolvasás: akkor nálam van a hiba.
Az air command ikon droid 12 nem hagyta a jpg-én az ikont képernyőírás esetén. (Megkerülhető persze ha kikapcsolom az ikonmegjelenítést és gesztussal vagy koppintással hívom elő, csak ha több tucat oldalnyi pdf oldalról készítek képernyőírást, akkor macerás.)A OneUI 5.1 óta mintha finomhangolták volna az S pen-t, mert jobb lett, érzékenyebbnek tűnik.
-
Pierre75
senior tag
Köszi, hogy megnézted. Felolvasás: akkor nálam van a hiba.
Az air command ikon droid 12 nem hagyta a jpg-én az ikont képernyőírás esetén. (Megkerülhető persze ha kikapcsolom az ikonmegjelenítést és gesztussal vagy koppintással hívom elő, csak ha több tucat oldalnyi pdf oldalról készítek képernyőírást, akkor macerás.)A OneUI 5.1 óta mintha finomhangolták volna az S pen-t, mert jobb lett, érzékenyebbnek tűnik.
-
-Maci-
addikt
Nálam működik szépen a felolvasás. Angolt és Magyart próbáltam ki, Samsung böngészőben.
Az air command ikon mindíg látszik, ha kézben a toll, csak halványan, háttér buborék nélkül, nem úgy mint az általad rögzített képen. -
Pierre75
senior tag
-
Leonardo91
őstag
-
-Maci-
addikt
El mondom én hogy szoktam.
Nem szoktam hagyni 15% alá merülni, csak nagyon ritkán.
éjszakára szoktam bedugni tölteni és reggel húzom le.
Ezt így csinálom kb. az első telefonom óta és soha nem volt gondom az akksival.
Szerintem az tudja rongálni, ha mindig rá töltesz majd le húzod. A töltésnek van egy karakterisztikája, nem lineárisan halad. Szóval nem olyan, mintha pl.egy vödörbe öntögetnéd a vizet poharanként. A karakterisztika megszakítása sokat árt sz akksinak. Szerintem 85%-nál lehúzni sem szerencsés e miatt, de persze vannak ellen vélemények.
A gyors töltésről valahol azt olvastam, hogy nem kérosítja az akksit. Volt egy kimutatás, ahol 2 azonoskészüléken tesztelték. Az egyiket csak györs töltéssel töltötték, a másikat csak normál töltéssel. X ezer ciklus án az jött ki, hogy a gyors töltött akksi kapacitása 1% romlott jobban, mint a másik. -
asdf_
veterán
Nem töltöd maxira (bekapcsolod a 85%-os stopot), nem meríted csutkára, nem gyorstöltöd.
-
Chrys_
addikt
Hogy érdemes tölteni a tabletet, ha minden nap használva van és muszáj töltőre tenni? 85%-ra? 15% alá merítem mindig, akkor teszem gyorstöltőre. Lehet, hogy ebben az esetben gyorstöltés nélkül 85%-ig lenne a legjobb?
-
Chrys_
addikt
Használja valaki a PhoneProfilePlus-t ezen a gépen? Nálam nincs hozzá edge panel. Az S22 Ultra telefonon az is megjelenik.
fyi:
Samsung nem támogatja a tableteken a Store-paneleket, ezért ez a program sem tudja integrálni.
-
Chrys_
addikt
Használja valaki a PhoneProfilePlus-t ezen a gépen? Nálam nincs hozzá edge panel. Az S22 Ultra telefonon az is megjelenik.
-
-Maci-
addikt
-
iceQ!
addikt
-
-Maci-
addikt
-
iceQ!
addikt
-
-Maci-
addikt
-
iceQ!
addikt
Nem tudom összekapcsolni a tabletet az S21Uval. Azaz nem jön át a hívás, sms a tabletra ha hívnak. Tableten van ilyen opció, telon nincs. Android 13bol kiszedték?
-
Chrys_
addikt
Nekem az egyik sarok egyszerűen nem akar a kijelzőhöz tapadni, pedig nem zsíros és kosz sincs alatta. Ha ez nem lenne, akkor elégedett lennék vele.
-
Chrys_
addikt
Nálunk most január 1-től kétszeres lett az áramdíj, ezért éppen jól jön ez a tablet a PC helyett (az is marad, de csak játékra kb.). Eben a méretben a dupla ablakos működés is használható végre. Azért egy Office 365 előfizetés kell hozzá, mert az legalább (talán) nem okoz kompabilitási hibát a dokumentumokban, táblázatokban, amiket PC-n használok.
Egy billentyűzet azért nem árt hozzá. Az eredeti nagyon drága, de vannak alternatívák. Nekem most inateck KB01101 van, de ha be tudok jó áron szerezni gyárit tokkal, akkor cserélem.
-
-Maci-
addikt
Azt nem tudom az S6lite milyen.
Ez viszont nagyon szépen szól. Szeritem viszi a pálmát. Ezen a téren sem fogsz csalódni.
Mi simán szoktunk filmezni rajta és Youtube is sűrűn szól. -
iceQ!
addikt
-
-Maci-
addikt
-
iceQ!
addikt
Üdv,
Most rendeltem egy S8 Ultra 5G készüléket. Bízom benne, hogy nem fogok csalódni ebben a készülékben sem. Egy Tab 6 Lite-ot fog váltani, ami az asszonyhoz fog kerülni.
-
spect80
őstag
Kábeles dex módban lehet olyat beállítani hogy a tableten ki legyen kapcsolva a kijelző és csak a monitoron legyen kép?
-
Pistakiss
őstag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- IPAD 9 64GB Wifi , több darab, silver és space gray szinben, üzletből, garanciával
- Apple iPad 10.2 2021 64 GB Wifi + Cellular (4G), Logitech billentyűzetes tok + UAG Metropolis tok
- iPad Pro M1 12.9 2021 (128 gb/wifi) + 2nd gen Apple Pencil
- Amazon Kindle Paperwhite 1 Háttérvilágításos
- Szinte új Samsung Tab S10 Ultra 12/512Gb eladó
- 58.5 mm full fém tamper
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 3000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- MacBook Pro 14" 2021, 10/16 mag M1 pro, 1 TB SSD 27% ÁFÁS - Garancia - 0427AB
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest







