Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28006) Csabex válasza BaLee (#27994) üzenetére


Csabex
őstag

Sanhok map-en az Airfield ami utóbbi időben bejön nagyon pl. Van ott tőle nem messzi az a 4 kis házacska, ott kezdem gyorsba és van amikor 4 vagy 6x-el szépen a hangárban lootoló emberkéket nyakon csípem a kis dombról nem messzi a házaktól.
Vikendi-n bejön a Dobro meg a kastély, illetve a Vihar az igazi nagy kedvenc, ott jó a loot és mindig van autó, meg van hogy jön pár emberke oda és néha befigyel pár Kill is.
Erangel-en a Hospital tetszik, Rozhoknak az Iskolai oldala, vagy Farm, Mylta esetleg... Itt nem is tudom, ha van kedvenc, de sűrűn szoktam ugrani Zharki-tól keletre a főút mellett lévő kis házacskákba, mert ott is jó loot szokott lenni, meg a hangár előtt van autó is, de az ritkábban. Ott majdnem mindig van egy lemezjátszó valamelyik házban, jól jön amíg lootolok, ezt szoktam hallgatni :DDD
Miramar-on pedig vagy a San Martin, vagy Pecado, de a kedvenc a Campo Militar, mert ott van loot rendesen és jármű is. Pecado az általában kamikaze, mert agyonlőnek seperc alatt, de ha túlélem jó a játékélmény :DDD
Én nem tudom megunni így 2700 óra után sem, de utóbbi időben már ritkábban játszom. Most néztem, hogy utoljára Május 2-én játszódtam és most fogok, mert írtatok az új dolgokról, kíváncsi vagyok rájuk. Épp most tölti le a 14 Gb-ot :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.