Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) niof válasza adakiller (#27200) üzenetére


niof
addikt

Ez van. A PUBG Corp. kegyvesztettje lettem. Pontosabban a konfigom. :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27202) adakiller válasza niof (#27201) üzenetére


adakiller
senior tag

tudod a pubg optimalizálatlanság előbb vagy utóbb mindenkit utolér több-kevesebb időre :D

(#27203) niof válasza adakiller (#27202) üzenetére


niof
addikt

Lassan egyébként kezdem elhinni azt a teóriát, miszerint szándékosan rombolják a játékot, hogy ne kelljen annyi szervert bérelni, meg fejlesztőt pénzelni. Szép lassan adagolva nyírják ki az egészet. Ha csak az utóbbi év "fejlesztéseit" lajstromba vesszük, gyakorlatilag egyik sem arra irányult, hogy új játékosok jőjjenek, vagy a régieket visszahozzák, hanem inkább telerakták egy rakás értelmetlen hülyeséggel, amit szerintem gyakorlatilag minimális számú ember használ.
Volt egy állapot, már nem is emlékszem mikor, amikor különösebb panasz nem volt a játékra, "csak" a csalók ellen lázadt mindenki, de maga a game jól futott (relatíve...). Na azt kellett volna fenntartani, nem glider, meg effélék kellettek volna bele.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27204) adakiller válasza niof (#27203) üzenetére


adakiller
senior tag

egyetértek veled. az az állapot emlékeim szerint 2018 nyara plusz-minusz 1 negyedév még. azóta így vagy úgy de kisebb nagyobb lejmenetbe került a game.
bő 1 évig nem lehet egy félig-meddig kész játékon ülni és szinte csak skineket gyártani. meg a pályákat (jóindulattal) félévente átalakítani, majd 1-1 új fegyver, 1 új pálya, és egy tdm mód. én gyanítom, hogy a pubg már nekik nem prioritás; max a mobil ahol ismét beindul(t) a fejőstehén effektus. pc-n meg pár fejlesztő mókol vele és ennyi. mostani update-nél is haver irja van 4x karakinon: hurrá anno így jelent meg a pálya... meg csaligránát, meg egy új fegyver (talán droppos)... gondolom következő negyedévre letudva fejlesztés :D.
ami van online csiter bejelntő oldal, már onnan is csak automata üzenet jön, hogy a játékban légy kedves riportolni. onnan is kivették a humánerőforrást.
gyanítom, hogy már vmi más játékon dolgoznak ebből meg ami beesik pénz az mind "ajándék" már nekik...

[ Szerkesztve ]

(#27205) niof válasza adakiller (#27204) üzenetére


niof
addikt

Hát igen, egyet kell értsek.
Amúgy van némi fejlemény. Tegnap csak duo-t és sqad-ot játszottunk, és ott tapasztaltam a fenti problémákat. Ma mentem pár solo meccset, meg egy duo-t, és a helyzet a következő. Solo meccsben a patch előtti cpu terheltség van, és tök jól fut, nem akad, néha felugrik 90% környékére a terheltség. Mentünk egy duo-t, ott olyan 80-95%-ig mocorog, egy-két megtorpanással. Squad ma nem volt még, de ebből sejtem, hogy a játékmódokkal van valami bibi inkább... :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27206) Grave_444 válasza niof (#27205) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Tegnap squadoztunk és havernak 1070-el sokszor beesett 30-40-re is az FPS. Az érdekesség, hogy felváltva nekem és a harmadim srácnak is egy 1060-al. Valamit mindig elcsesznek, de valahogy mindig visszatérünk lődőzni, mert amikor működik akkor élvezetes. ;]

(#27207) adakiller válasza niof (#27205) üzenetére


adakiller
senior tag

lehet ennyire megterhelő lenne a csapatszintű játékmód a solohoz képest? :F

(#27208) niof válasza adakiller (#27207) üzenetére


niof
addikt

Nemrég rakták ki Twitter-re:
We are investigating recent issues impacting server and client performance. We will provide an update as soon as possible.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27209) adakiller válasza niof (#27208) üzenetére


adakiller
senior tag

remélhetőleg nem -10 fps lesz belőle :D

(#27210) dudu5130 válasza adakiller (#27204) üzenetére


dudu5130
őstag

Igen, amíg nem jött Vikendi. Mondjuk nekem tetszett, de csak a javított loottal. A felújított mapok közül is csak az Erangel lett jó, szeritnem. Én már elengedtem a játékot. Néha Karakinra megyek ha a többiek jönnek, de egyedül sose megyek, pedig regneteg órát beleöltem és nagyon szerettem.

(#27211) adakiller válasza dudu5130 (#27210) üzenetére


adakiller
senior tag

nekem már csak a karakin adja, de azt is csak duo/squadba. soloba nem vagyok képes elinditani már egyik map-et sem. ebbe a szezonban 3-at játszottam soloba mindhárom win lett; perfect KD-val, köszönhetően a botoknak, mert messze nincs ilyen tudásom ami ezt indokolná.
szezon3-ba még a 6000 pontot képes voltam soloba megcsinálni; ami 749 meccs alatt lett meg és #523. lettem (persze ez az eredmény sem a tudást prezentálja). Onnan ide jutottam el :U :(

[ Szerkesztve ]

(#27212) adakiller


adakiller
senior tag

reggeli köszöntő :U :

Dear Players,
Welcome back to Playerunknown’s Battlegrounds!

As we strive to meet and exceed the expectations of our players, we would like to take this moment and get to know you a little better, in order for us to make your experience more enjoyable than before.

The survey should only take about 5 minutes to complete and responses will be kept confidential, used only for research purposes.

Thank you for coming back to PUBG and hope to see you on the Battlegrounds!

--PUBG CORPORATION

Nektek is jött ilyen mail? mióta megvan a game, ebben a szezonban játszottam a legkevesebb játékot, 4 napja el se indítottam, de welcome back, és Thank you for coming back to PUBG :D.

(#27213) saen válasza adakiller (#27212) üzenetére


saen
Topikgazda

Én nem kaptam...

(#27214) malacka87


malacka87
senior tag

Jó a game erangel pochinki. 6db ház 1db szaros pisztoly. Kérdezném én hogy ennek mi a fasz értelme van?

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#27215) @tco@ válasza malacka87 (#27214) üzenetére


@tco@
aktív tag

Ilyenkor jussanak eszedbe azok a körök mikor leszállsz, fél perc alatt full loot, aztán ledarálsz egy pusztakezes szerencsétlent :) Ez már csak ilyen :U

(#27216) niof válasza malacka87 (#27214) üzenetére


niof
addikt

Van ilyen. Mikor a szokásos helyeket végigtúrom, UMP red dot-al meg duplacsövű shoti az eredmény, meg egy rakás kiegészítő és heal. Aztán megyünk a körrel, és egy random kis házban egymáson az m4+mini kombó...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27217) adakiller válasza niof (#27216) üzenetére


adakiller
senior tag

csak fegyver legyen, minden más mellékes :D

(#27218) niof válasza adakiller (#27217) üzenetére


niof
addikt

Ja, erről a klasszikus vicc jut eszembe, mikor sorakoztatják az újoncokat a honvédségnél az udvaron, teljes menetfelszerelésben. Az egyik kiskatona elfelejtette vinni a fegyverét. Ezt meglátta a kiképzője, és odasétált hozzá.
- Katona! Maga ment már f..z nélkül b..zni?
:DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27219) adakiller válasza niof (#27218) üzenetére


adakiller
senior tag

:C :DD

(#27220) niof


niof
addikt

Jó ez a mai ~300MB-os peccs. Csak néhány észrevétel.
Random ki ads-el, vagy nem ads-el. (Az egérnek nincs baja. :D)
Végtelen matchmaking, vagy egy idő után canceled matchmaking.
A játékból csak úgy kidob connection timeout üzenettel.
Eltűnik a lelőtt enemy lootbox-a, pedig pontosan tudom, hogy hol kellene lennie, de nincs ott.
Ehhh... Miért lepődök meg még mindig ezeken?... :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27221) DiszNóÓl válasza niof (#27220) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

:DDD

HATER

(#27222) niof válasza DiszNóÓl (#27221) üzenetére


niof
addikt

Az szép. Ez már bőven a játszhatatlan kategória...😄
Persze a Twitteren nem írtak semmit, se az update-ről, se arról hogy probléma lenne. :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27223) adakiller válasza niof (#27220) üzenetére


adakiller
senior tag

türelem, majd jön a hotfix, és majd annak is a hotfixe, és így tovább :D

új skin van a mostani patch-ben? :D

(#27224) niof válasza adakiller (#27223) üzenetére


niof
addikt

Semmi infó nem volt róla...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27225) DiszNóÓl válasza niof (#27222) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

igen, tegnap még mobilnettel játszható volt, de ma már azzal is magas a ping :O

HATER

(#27226) niof válasza DiszNóÓl (#27225) üzenetére


niof
addikt

Valószínűleg szerver oldali problémák okozzák, csak akkor mi francért nincs róla infó?!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27227) niof válasza niof (#27226) üzenetére


niof
addikt

Na, mondom én, hogy valami szerver oldali gond lehetett. Engem mindig S-fra szerverre szokott berakni, most meg ha jól emlékszem N-fra volt. Nem is volt gond most.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27228) vaki


vaki
aktív tag

Glideren korábban se lehetett first aid-et használni, vagy csak a mostani update sikerült megint "jól"?? Elkezdni beszúrni, de rögtön abbahagyja, ugyanakkor a bandage, meg a painkiller megy.

A felhasználóbarát felhasználó

(#27229) DiszNóÓl válasza vaki (#27228) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

nem

HATER

(#27230) adakiller


adakiller
senior tag

ez amúgy már megint mi? :D levegőbe vannak a cuccok :D
fps droppok továbbra is megvannak karakinon :(


(#27231) Grave_444 válasza adakiller (#27230) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Én nem találkoztam bugokkal, igaz 1 hete egy meccset játszottam csak, azt is random squaddal és win. :))

(#27232) adakiller válasza Grave_444 (#27231) üzenetére


adakiller
senior tag

11 napja én sem toltam, de első meccsen egy ilyen fogad, öööö hogy is mondjam, nem ez fog visszacsábítani😃. A win-nek nálam már semmi jelentősége nincs ha közben a fontosabb dolgok még "a lenne mit csiszolni rajta" státuszban stagnálnak 🙂. Na mindegy csak az érdekesség kedvéért tettem fel a két képet. Amúgy a duos spannál is ugyanígy spawnolta az itemek egy részét.

(#27233) @tco@


@tco@
aktív tag

Őszintén csodálom a kitartásotokat :R Egyéb élhető battle royale híján egy polírozott új játékban reménykedem, PUBG már kiidegelt a tonnányi buggal, és élhetetlen optimalizáltságával :U

(#27234) niof válasza adakiller (#27232) üzenetére


niof
addikt

Ma egy meccsben 3* volt network lag detected. Egyszer olyan hosszan, hogy kivágott a lobby-ba, de amint kiértem, rögtön írta, hogy lehet visszacsatlakozni. Aztán még kétszer volt ilyen, csak lobby nélkül. Persze csak botok maradtak, meg 2 tök kezdő player. Vicces volt, ahogy a botok rohangásznak egymás körül és nem bántják egymást, mintha teamupolnának :DDD. Megnyertem persze, de a legszarabb win volt. Ennél még az is jobb, ha az utolsót a kék öli meg...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27235) Grave_444 válasza adakiller (#27232) üzenetére


Grave_444
nagyúr

A winnek kb az 500. környékén semmi jelentősége. Nagyon ritka az olyan érzés a végjátékban, mint az elején volt. Szerintem még a pulzusom se megy fel. :DDD
Csak ölni szeretek benne, de azt nagyon. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#27236) @tco@ válasza Grave_444 (#27235) üzenetére


@tco@
aktív tag

500 win? Hány órád van a játékban?

(#27237) Grave_444 válasza @tco@ (#27236) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Steam szerint talán 2200-2300, nem a megjelenés óta játszom. Nem lekockázni, szinte csak ezzel nyomtam 2018 óta. :)
Bocs, tévedtem, csak ~400 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27238) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#27235) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

szvsz csak a ranked win olyan érzés mint régen, bár az sem annyira :U

HATER

(#27239) Grave_444 válasza DiszNóÓl (#27238) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Az a baj ahogy meghallom, hogy ranked egyből arra gondolok akkor komolyan kéne venni.
Azt pedig nem szeretném. :N Még ki se próbáltam.

(#27240) @tco@ válasza Grave_444 (#27237) üzenetére


@tco@
aktív tag

400 óra alatt ~500 win? Wow :C
Szerk.: ja hogy 400 win, ok hülye vagyok :) Akkor is szép arány :Y

[ Szerkesztve ]

(#27241) Grave_444 válasza @tco@ (#27240) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Lehet, nem tudom. Biztos lehetne sokkal jobb is, ha nem baromkodnánk végig és nem 3-an nyomnánk squadban. :)

(#27242) VGNGR


VGNGR
senior tag

[link] Szerintem ez mindent elmond a szerverek jelenlegi állapotáról.

[ Szerkesztve ]

(#27243) adakiller válasza VGNGR (#27242) üzenetére


adakiller
senior tag

:Y ez kemény

@Grave444: igen, az az érzés már elmúlt és szerintem már sose lesz meg.

@@tco@: én 11 napja nem játszottam, gondoltam ma haverral ránézek. 5 meccs után sztem megint 2 hét szünet minimum :D

[ Szerkesztve ]

(#27244) niof válasza niof (#27234) üzenetére


niof
addikt

Megnéztem a Stat tracker-ben kíváncsiságból, hogy milyen hosszú volt ez a lag-os meccsem ma. 41 perc 39s... :Y Asszem ez rekord, egy "normál" meccsen. :DDD
Ja! És Lifetime 329 win-nél járok. Nem mintha számítana... ;]

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27245) DiszNóÓl válasza niof (#27244) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

pubgtracker/pubglookup? mert ezek biztos nem jól számolják a wineket :DDD

[ Szerkesztve ]

HATER

(#27246) niof válasza DiszNóÓl (#27245) üzenetére


niof
addikt

A PUBGlookup nem jól számol, mert az nem veszi figyelembe az early access adatait, de tudtommal a Stats Tracker igen. Vagy ha tudsz jobbat, akkor linkeld pls! :R

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27247) DiszNóÓl válasza niof (#27246) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

pubg.op.gg és számológép :DDD seasonök közötti idő (1 hét volt régen) és 2017-es itt sem lesz meg.
tracker szerint 516 összeadva meg 900+ :DDD

[ Szerkesztve ]

HATER

(#27248) niof válasza DiszNóÓl (#27247) üzenetére


niof
addikt

Most, hogy mondod, ránéztem a konkrét listára, és csak 2018 júniustól kezdődik, az op.gg-n meg januártól. Érdekes, mert anno benne volt (ez biztos) az early access időszaka is. Akkor donateltem is az alkalmazás fejlesztőjének. Akkor viszont én is többnél járok, de akkor passz, hogy mennyi... Lehet, hogy valami adatbázis inkompatibilitási gond volt, és a régi eredmények azért nincsenek fent sehol? Vagy ilyesmi... Na, de végül is mindegy. ;)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27249) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Behoztam a reggeli kávém gondoltam teszek egy próbát hátha van valami javulás. Katt 2x a pubgi ikonra majd:

hmm...

(#27250) niof válasza Kiskutya (#27249) üzenetére


niof
addikt

Akkor ott mégis csak a gépeddel is lesz valami bibi. Ezzel a progival meg tudod nézni a bsod log bejegyzését, hogy mi okozta a bajt:
https://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.