Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27451) Grave_444 válasza adakiller (#27450) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Semmi. :N

(#27452) adakiller válasza Grave_444 (#27451) üzenetére


adakiller
senior tag

egy ötlet még; mert nekem egyszer segített. ha nvidiád van, experience progi, és azon belül pubg-nál optimalizálás, aztán játékon belül visszaállítod a saját grafikai beállításaidat (ugrás után ha esetleg nem kressel ki). ha ez se műxik akkor nekem nincs már több ötletem :(

(#27453) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Az elmúlt napokban újból felraktam a játékot és pozitívan csalódtam hogy most játszható i5-7300hq-val medium beállításokkal maximális látótávval 2560x1080-ban.

(#27454) @tco@ válasza KISDUCK (#27453) üzenetére


@tco@
aktív tag

Az egyik update után megszűnt a cpu-t koppoló bug, és mikrolag se volt nálam. Aztán másik patch uán meg van újra mikrolag, de játszható.

(#27455) niof


niof
addikt

Arról nincs esetleg hír, hogy visszahozzák a pályaválasztás lehetőségét? Ma a teljes játékidőmből több mint 30 percet töltöttem azzal, hogy be-ki lépkedtem a kis pályákról. Ez egyszerűen nevetséges. Így nemhogy csökkent, hanem többszörösére nőtt a várakozási idő.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27456) saen válasza niof (#27455) üzenetére


saen
Topikgazda

Egyelőre nincs.

(#27457) adakiller válasza niof (#27455) üzenetére


adakiller
senior tag

én is ezt várom... nekem a ki-be lépkedéshez nincs türelmem, inkább apexek :D, ott legalább (2) óránkénti váltás van. ha épp az a pálya ami nem szimpi akkor alt+f4 és megyek vissza amikor váltás van :D

(#27458) niof válasza adakiller (#27457) üzenetére


niof
addikt

Ez így egy vicc, komolyan mondom. Gyakorlatilag be lehetne őket perelni, hogy korlátozzák a szabad döntés jogát.
4 meccset tudtam menni nagy pályán, és nagyjából 20-25 lobbyból léptem ki.

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27459) DiszNóÓl válasza niof (#27458) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

csak megölnék vele a játékot, én sem szeretem a kilépő rojált, de így legalább pörög a meccskeresés folyamatosan

HATER

(#27460) Bep válasza niof (#27458) üzenetére


Bep
senior tag

Konzolon nem is emlékszem mikor volt utoljára, patch utáni kiemelt pályától eltekintve, pálya választó. Viszont 2-3s alatt lobby van, a lobbyk tele, nem igen vannak dezertőrök, és mára emiatt elhanyagolható számú bot.

(#27461) Grave_444 válasza adakiller (#27452) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Megpróbálom újra. DDU, új vga is lett azóta, sőt 27" 144Hz is. ;]
Na most kiderül számít-e valamit skill szempontjából a 60/75Hz --> 144Hz váltás vagy csak az élményhez ad hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#27462) niof válasza Grave_444 (#27461) üzenetére


niof
addikt

Számít, nem csak a szemnek jobb.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27463) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Újratettem a Windowst és ugyanúgy crashel. Valakinek ötlete?
Hogy lehet valami ennyire egy fos, hihetetlen. :W

(#27464) KISDUCK válasza Grave_444 (#27463) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát gondolom most a legfrissebb driverek vannak fennt, esetleg próbáltad azt hogy a pubg.exe-n vagy a parancsikonon kikapcsoltad a teljes képernyős optimalizálásokat?
szerk.: csak a játék áll le vagy a windowst is leveri?

[ Szerkesztve ]

(#27465) Grave_444 válasza KISDUCK (#27464) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Csak a játék és a szokásos crash report jelenik meg.
Igen, most próbáltam korábbi driverekkel is.
Az a fura frissen letöltöm a játékot és a helyi fájlok ellenőrzésénél a steam egyből talál 1 fájlt, amit újra le kell szednie.

Azt még nem próbáltam.

(#27466) adakiller válasza Grave_444 (#27463) üzenetére


adakiller
senior tag

minek killezel annyit? ez az eredménye, hogy már a játékba sem engednek be :DDD

(#27467) lafaty80


lafaty80
őstag

Most van valmi új mizéria? Az utóbbi 20 meccsen 4x akarta csapattárs megölni a csapaptot. Az leső két esetben nem értettem és megölt.. de a második 2 alkalommal semlegesítve lett. Csak hát így én kapom majd a büntit és nem vágom miért kezdenek csapattársakra lőni egyesek. :F

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#27468) niof válasza lafaty80 (#27467) üzenetére


niof
addikt

Ez azért történik, mert randomokkal játszol. Sokan vannak, akiknek mindegy... Keress állandó csapatot inkább, vagy solo-zz! Jobban jársz!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27469) lafaty80 válasza niof (#27468) üzenetére


lafaty80
őstag

Solo-val úgy vagyok, hogy 1-2 meccs után unalmas, random-ok között is van jó csapat.... hát ja, de ki lehet fogni ezeket is sajnos :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#27470) DiszNóÓl válasza lafaty80 (#27469) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

7végén pl esélytelen jó randomokat kifogni, vagy reggel(9-10 körül), keress olyan discordokat ahol megy a keresés folyamatosan reddit, plausible(bár itt 250-300 adr alatt kb hozzád se szólnak :DDD )

HATER

(#27471) Grave_444 válasza adakiller (#27466) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Most egy darabig nem fogok, elegem van. Sehogy se jó.
Ma egy kör erejéig működött, be is húztam egy 1 vs squadot.

Win, steam, játék újratelepítés, Különböző driverek. (Experience nem is engedett semmit állítani, kiírta nem elérhető ez az opció) Külső audio kártya nélkül. Parancsikonon teljes képernyős optimalizálás ki, msi afterburer-rivatuner nélkül... Mappából az exe indítása, steamből a játékkönyvtárból indítás... Helyi fájlok ellenőrzésénél friss letöltés után is talál 1 hibás fájlt, amit újra leszed. :U

Esetleg még arra tudok gondolni lehet azóta csinálja, amióta a 1060 OC kártyám lecseréltem 1070-re. (Gigabyte G1 és most MSI Gaming X) Ezeknél van ugye programmal 3 opció, silent, gaming és oc mód. Más más órajelekkel.
Az lehetséges a vga gyári beállítását, tehát a gaming módot nem szereti? Más ötletem nincs, azt tudom érzékeny a tuningra, de átlag user berakja a kártyát is így van..
Az offos rész nem lényeg, azt nézem a 1060-al is fennállt a probléma.
Így végképp nem vágom, semmilyen módosítás nem történt.
Pénteken még ment, szombaton már nem.

11.28 óta szopok vele, tanácstalan vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#27472) saen válasza Grave_444 (#27471) üzenetére


saen
Topikgazda

Gyári tuninggal is lehet baj, azt vedd vissza.

(#27473) Grave_444 válasza saen (#27472) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Én is erre gondoltam, de a korábbi MSI 1060 (OC) kártyán is gondolt egyet a játék és már nem futott másnap? :F

(#27474) adakiller válasza Grave_444 (#27471) üzenetére


adakiller
senior tag

OC-re nagyon érzékeny ez a dög. nálam ahol minden game és tesztprogi órákig bírja az OC-t, pubg esetén 1 game-t se bír ki. nézd meg a széria OC nélküli órajelét és lődd be arra; hátha...

meg próbálj ki régebbi drivereket is.

(#27475) niof válasza adakiller (#27474) üzenetére


niof
addikt

Szerintem csak simán elqrtak megint valamit (konfigérzékeny). Akár egy kisebb update-el is meg tudják oldani. Nekem a régi vassal "csak" lagos volt, crash nagyon ritkán fordult elő. Az új vassal a lag megszűnt, eddig 1 crash volt, az is replay betöltéskor. Pedig a videókártyám gyári OC-s, nem is lehet kikapcsolni. Vagy ha ki is lehet nem tudom hogyan, mert sosem foglalkoztam vele...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27476) Grave_444 válasza niof (#27475) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ja szerintem is, most rajtam volt a sor biztos. Majd jön egy Win vagy game frissítés és ugyanúgy menni fog, remélem. Egyelőre a Steamet is letöröltem, már túl sok időt pazaroltam rá.

Azért a vga-t visszaveszem majd egyszer, de röhej, hogy a gyári órajelekről lejjebb kell venni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#27477) lafaty80 válasza Grave_444 (#27476) üzenetére


lafaty80
őstag

Vagy lehet, hog, ez egy újfajta bünti, nem ban,, hsnem crash ;] lhet sok report-ot kaptál ;]
(egyébként most nálam minden 3. alkalommal az első lobby közben crashel)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#27478) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#27476) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

kezdetek óta így van pedig, hogy az alap oc-s vgakat nem szereti

HATER

(#27479) Grave_444 válasza lafaty80 (#27477) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Mit rosszat tettem :O ;]

DiszNóÓl Ezt értem és tudtam is, viszont egyik pillanatról a másikra lett ilyen, ezért furcsa ahogy már írtam korábban. Nem is lehet olyan kártyát kapni, amin nincs egy minimális tuning gyárilag. :U Aki annyira ért hozzá beteszi a gépbe és játszik az nem fog a márkához tartozó programmal profilokat állítani.

Várok nincs jobb ötletem, majd egyszer újra letöltöm és visszafogom a kártyát. :R

(#27480) niof válasza DiszNóÓl (#27478) üzenetére


niof
addikt

Nekem a 980ti is OC-s volt, meg a 2060 is az. De nem nagyon volt jellemző a crash, inkább csak akkor, amikor mindenki másnak is gondjai voltak. Ezzel kapcsolatban lehet, hogy mázlim volt. Szerintem a ~2800 óra alatt összesen nem volt 100 crash-em. Viszont a 9-es update óta van más, ami előtte nem volt. Vagy teljesen kidob az asztalra a game, de fut tovább, vagy "csak" a fókusz veszik el, és kattintani kell egyet az egérrel, hogy újra tudjam irányítani a babát. Ez már a HW csere előtt is megvolt. Mondjuk túl sokszor nem fordult elő, 10-12 alkalommal kb. Ez miatt még nem hullottam el, de az fix, hogy morcos leszek, ha megtörténik. :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27481) hegegabi80 válasza Grave_444 (#27479) üzenetére


hegegabi80
addikt

Nálam el se indul a játék, és még hibaüzit se dob.
Le is vakartam, majd ha lesz kedvem újrahúzom, de jelenleg nem hiányzik.

(#27482) niof


niof
addikt

Hmmm....

Tényleg ott tartunk, hogy már a másolatot másolják? :U :F
Inkább adnák vissza a mapválasztót!...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27483) VGNGR


VGNGR
senior tag

10.1 patch notes
Teszt szerveren elindult.
A random map választó miatt beraktak 5 slotot ruházat presetekre. Amikor kiderül a map, átöltözhetsz. Mi vele a gond? 1 slot ingyenes, a másik 4-et megveheted! Első lépések a Pay to win felé? :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#27484) DiszNóÓl válasza VGNGR (#27483) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ez miért pay to win? egy ruhától nem fogod megnyerni :DDD

[ Szerkesztve ]

HATER

(#27485) lafaty80 válasza VGNGR (#27483) üzenetére


lafaty80
őstag

Hát igen, mobilosban ez már mióta megvolt (slot)... ennyire nincs kreatív ötletelés? ;] :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#27486) VGNGR válasza DiszNóÓl (#27484) üzenetére


VGNGR
senior tag

Hát valamennyit hozzá tud adni, hogy mondjuk vikendin fehérben vagy és nem barnában és forditva. Nyilván skillt nem ad, de spotolást megnehezítheti.

lafaty80: Mobilost nem ismerem.

(#27487) scabi78


scabi78
senior tag

Az 1728x1080 felbontásnak mi az előnye? Én csak azt látom, hogy szét van húzva a kép, ezáltal kövérebbek az emberek. Talán jobban látni és könnyebb eltalálni? :)
Valaki összefoglalná nekem röviden? köszi

Tiszta Windows, rendes ház!

(#27488) niof válasza scabi78 (#27487) üzenetére


niof
addikt

Gyakorlatilag leírtad magad is. Én is így játszom. Még Szilva javasolta az egyik streamében, kipróbáltam, aztán azóta úgy is maradt.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27489) DiszNóÓl válasza scabi78 (#27487) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Szerintem nincs előnye, akinek tetszik az használja, kipróbáltam pár hétig, de visszaváltottam natívra inkább. Izommemóriának egy ilyen váltás elég rossz :U esetleg csökkents fovot, ha könnyebben akarsz spotolni.

HATER

(#27490) saen


saen
Topikgazda

Fegyver hangok: [link]

(#27491) VGNGR válasza saen (#27490) üzenetére


VGNGR
senior tag

Választható hangok? Na, ez jó. Az m4 az valami kotvány lett a régihez képest, legalább vissza lehet állítani a régit.

(#27492) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Milyen jó dolgokat találnak, ki. Viszont én továbbra se tudok játszani, egyik ötlet sem nyert, most a kártyát vettem vissza -200MHz-el és a végén 2v2-t hoztuk volna, erre kidob. :W

(#27493) niof válasza Grave_444 (#27492) üzenetére


niof
addikt

Dolgozik a spagettikód továbbra is. :D
Amúgy én most hanyagolom, jelenleg a Cyberpunk 2077 jobban leköt. :)) De őszintén szólva, ha nem adják vissza a mapválasztót, lehet, hogy könnyes búcsút is intek a játéknak. Egyszerűen beleuntam, hogy nem játszhatok azon a pályán, ahol akarok/szeretek, és a sikerélmény is elmaradt mostanában. Az sosem zavart, ha egy jó játékos lőtt le, ezért sosem rinyáltam, de az, hogy ilyen 10-20-50-es szintű playerek raknak el folyamatosan, úgy hogy az ember mindent tud, és nem lő mellé, és nem történik velük semmi, már kissé unalmas lett...

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27494) Grave_444 válasza niof (#27493) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Most sikerült úgy felbosszantania kezdeményeztem egy Steam fiók törlést (csak a pubg-t hiába törlöm a profilról előzményként ottmarad), ezen kívül más nincs is rajta.. emiatt vettem végre 144Hz monitort, kártyát, procit, lapot..
Ha jóváhagyják a törlést elbúcsúzok a topiktól és a játéktól is.
A sok hibát elnéztem, ezzel már nem tudok mit kezdeni 2500 óra után.

[ Szerkesztve ]

(#27495) VGNGR válasza Grave_444 (#27494) üzenetére


VGNGR
senior tag

Azért a szerdai 10.1 nagy update-et várd meg, ki tudja mit hoz....

(#27496) DiszNóÓl válasza lafaty80 (#27467) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

most volt egy teamkiller a 7végén, feltöltöttem egy 30seces videót https://shield.pubg.com/
-ra és kapta is az egy hetes pihit, majd megunják :DDD

HATER

(#27497) lafaty80 válasza DiszNóÓl (#27496) üzenetére


lafaty80
őstag

A lentiekhez is annyit, hogy alkalmi játékon vagyok a hetekben, napi 4-6 meccs max. Az elmúlt e napban ilyen tempóban 5 report-om volt, ebből 4re jött vissza jelzés. Én is szeretem a fair halált, de amit mostanában kaphat az ember, az már kiéget, sajnos. Ha nem teamkill, akkor a mindigtudjaholvagyokésrecoilnélkül öl meg.
Viszont, amikor az ember csak felb@szni akarja magát, akkor ennél jobb nem is kell :DDD.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#27498) VGNGR


VGNGR
senior tag

Lehet berylezni TDM-ben.

(#27499) lafaty80


lafaty80
őstag

Új map vélemények? :D
Tegnap este pár kört mentem (random duo), érdekes.
Egyik csapattársam viszont úgy gyalogolt keresztül a többieken, hogy csak pislogtam. Lehet kapja majd a report-okat... :) kb. mint egy gyorsított felvétel, úgy pörgött. Én mire egy-két helyen megláttam az ellent, ő már sz@rrá is lőtte... öregszem :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#27500) Toguro San


Toguro San
tag

Sziasztok!

Nézzétek el nekem, ha nagyon buta kérdést tennék fel, de én PS4-en játszom, és hébe-hóba szoktam csak belépni 1-1 kört tolni kikapcsolódásképpen. Nincs is ismerősöm a játékban, barátok, vagy ilyesmi, inkább a Solo módot preferálom FPP nézetben.
Azt vettem észre, hogy a 9. szezonban sem volt Solo FPP és ahogy látom a 10. szezonban sincsen. Javítsatok ki kérlek, ha tévedek, vagy vak vagyok, de ezt nem igazán értem. Talán azt olvastam valahol, hogy az NA régióban ott van a random mapoknál SOLO verzió, de az EU régióban nincs. Van rá mód, hogy régiót váltson az ember esetleg?
Vagy ti esetleg tudok róla, hogy miért nincsen Solo FPP mód jelenleg?
Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.