Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27051) chatran válasza scabi78 (#27049) üzenetére


chatran
őstag

Gratula, visszanéztem pubg.report-on, m16-tal szórakozott te meg kicselezted két füsttel. :) Milyen szervereken szokott játszani a pubg prof és milyen időszakban?

(#27052) scabi78 válasza niof (#27050) üzenetére


scabi78
senior tag

Szerencsém volt, ump szétszaggatta a mellényét, majd oldalba kerültem.
Nem tudtam, hogy ő van ellenem, csak a játék után néztem a statos oldalt és akkor döbbentem rá :DD Ha tudom, biztos az izgalomban elcseszem...

Tiszta Windows, rendes ház!

(#27053) scabi78 válasza chatran (#27051) üzenetére


scabi78
senior tag

Nem tudom, ez este volt. Eddig kétszer futottam össze vele. Elsőnek távolról minivel leszedett és tegnap.
Én is visszanéztem, olyan mintha nem vette volna komolyan... Hangtompítós m16, bár ölt vele tizet...

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows, rendes ház!

(#27054) scabi78 válasza chatran (#27051) üzenetére


scabi78
senior tag

Valaki mesélte, hogy úgy szivatta a streeamelt, hogy nézte twitchen a játékot és egyszerre csatlakoztak. Sokszor egy szerverre kerültek.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#27055) niof válasza scabi78 (#27052) üzenetére


niof
addikt

Úgy tudom, van valami mód, amivel védik magukat egyes streamerek ingame (streamer protection), hogy ne rohanja le őket minden try-hard player, mikor meglátják a nevüket a killfeedben. PUBG-ben eddig én azt vettem észre, hogy Wacky az Unknown#005 néven jelenik meg a játék közben, de a végén a stat oldalak rendesen kiírják a nevét.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27056) scabi78 válasza niof (#27055) üzenetére


scabi78
senior tag

Most, hogy mondod, igen, unknown005 volt az utolsó. Akkor figyeltem amikor hárman voltunk és megölte a harmadikat. Még gondoltam is, hogy ilyen névvel biztos csaló. :DD

Tiszta Windows, rendes ház!

(#27057) DiszNóÓl válasza niof (#27055) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Pubg partnereknek adott a lehetőség, meg pár streamer még kérte rajtuk kivül, de elég nehezen adják meg. Nem érdemes streamsnipeolni, mert hónapos ban is járhat érte.

#27051 chatran eu-n játszik (Dániában él)

HATER

(#27058) @tco@


@tco@
aktív tag

Más is játszik i5-7300HQ procival? Masszív CPU bottleneck van PUBG-ban, 80-85% körül van játékban az avg load...más hasonló játékban a fele. Redditen olvastam hogy tavaly nem tépett szét ennyire 4 magos i5 procikat, csak az egyik patch óta ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#27059) VGNGR válasza Grave_444 (#27037) üzenetére


VGNGR
senior tag

Kompetitiv módban a (majdnem) fix 144 hz-hez i7 8700k 5.0 ghz (vagy erősebb) és legalább 3200-as de inkább magasabb órajelű ramok kellenek. A vga másodlagos, egy 1060 is elég. I5 8400-al phase 4-es körben 35 másik játékossal a 60 fps se igen fog összejönni.

(#27060) Grave_444 válasza VGNGR (#27059) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Mindenzt milyen grafikai beállítások mellett tudja?

(#27061) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#27060) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

very lowon játszik szinte mindenki(akik ebből élnek, vagy próbálnak) aa eltérő :DDD

[ Szerkesztve ]

HATER

(#27062) Grave_444 válasza DiszNóÓl (#27061) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Aki ebből él az talán fordít rá annyit, hogy elég legyen a gépe hozzá. :DDD

(#27063) niof válasza Grave_444 (#27062) üzenetére


niof
addikt

Mondjuk ebben van igazság, de ennek ellenére ők is very low-on tolják. :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27064) Bep válasza Grave_444 (#27062) üzenetére


Bep
senior tag

Általában minden kompetitív játékot very-low grafikai beállítással ajánlatos játszani. Minél jobban le legyen butítva, ne legyen ami elvonja a figyelmedet. Ez alól általában kivétel a látótáv, élsimítás. De a csiri-csáré dolgok mennek a levesbe.

(#27065) Grave_444 válasza Bep (#27064) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Mondjuk itt a látótávot se érzem fontosnak, az ellenfél messzire is betölt, legalábbis úgy tudom.

(#27066) niof válasza Grave_444 (#27065) üzenetére


niof
addikt

Igen, az enemy betölt, de az előtte lévő szikla nem, és csodálod, hogy telibe lövöd a fejét, és nem hal! :DDD ;]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27067) Grave_444 válasza niof (#27066) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Olyan messzire nem lövök, hogy ez gondot jelentsen. ;]

(#27068) VGNGR válasza Grave_444 (#27062) üzenetére


VGNGR
senior tag

Pont ez a lényeg, hogy ennél a szarnál, nincs olyan gép, ami "elég" lenne hozzá. :DD i9 9900k-val is láttam már fps dropot, meg beakadásokat...

(#27069) niof válasza VGNGR (#27068) üzenetére


niof
addikt

Haverom hedt gépén is akadozik sokszor. Aki régóta kíséri figyelemmel a játékot az tudja, hogy szinte teljesen random, melyik konfigon hogy fut. Számtalan olyan eset is van, ahol egy alapvetően gyengébb gép tulajdonosa azt mondja, nála különösebb probléma nélkül megy. De éppúgy az ellenkezője is igaz. Szóval ez továbbra is a játék saját nyűgje... Mindig is az volt.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27070) Grave_444 válasza niof (#27069) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Megnyugtató, hogy nem kell fejlesztenem, mert csak rosszabb lenne a helyzet. ;]

(#27071) dudu5130


dudu5130
őstag

Izgi az MNEB döntő. Utolsó kör előtt elég sok esélyes.

(#27072) niof válasza dudu5130 (#27071) üzenetére


niof
addikt

Na, most Szilváék elgondolkodhatnak rajta, hogy érdemes volt e Ace-t kitúrni a csapatból. A legtöbb meccsben (GLL-en is, nem csak MNEB-n) Creator-t szedik le elsőre (mert olyankor is push-ol, amikor mondjuk pozit kéne tartani, és ez csak az egyik, de állandóan jelen lévő hibája), mégis ő az irányító. Mivel én Szilvát szoktam nézni tudom, látom, hogy rengeteg szituációt vagy meccset buknak el Creator rossz döntései miatt, de ezt ők belülről valahogy nem látják. Ace sokkal jobb döntéseket hozott, mikor még együtt voltak, csak szerintem Creator nem bírta ezt elviselni, és ezért "kiszavazták" a csapatból. Két dudás tipikus esete... :U Fragg3r nem volt rossz "üzlet" a Ravens feloszlásakor, de az fix, hogy Creator nem jó irányító, sokszor nem látja át a szituációkat.
Így most nézegethetik, elemezhetik, hogy a KmK hogy menetelt végig, és gyakorlatilag Ace másfél hónap alatt elvezette őket a győzelemig.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27073) dudu5130 válasza niof (#27072) üzenetére


dudu5130
őstag

4AB meg jól felperzselte a chatet. Az iTHR is jól megégett és a BP5 is. Én mikor még volt a Ravens őket néztem. Sici nem kommentátornak való. Kodi, Jonesy és Konti mellett a podcastjükben is totál homály dolgokat mond.

(#27074) DiszNóÓl válasza niof (#27072) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Majd Szilva helyere(mar regota latszott rajta, hogy abba akarja hagyni a jatekot :( ) jon egy jo iranyito :DDD (Vantira tippelek, eleg sokat nyomtak mostanaban egyutt)

Kar volt, hogy a Bp5 miramaron leones mellett meghalt, ha azt nyerik siman meglett volna az elso hely. Bar az utolso kor is lehetett volna remake... Meg igy is hoztak a masodik helyet, hogy Daninak szinte 0 oraja volt a jatekban :DDD
Ithrbol Bobnak beszologatott a cseten min 2 ember es a szunet utan nem tudtak hozni azt a teljesitmenyt amit kellett volna szerintem.

Remelem lesz s3 is, bar nem valoszinu. :(

[ Szerkesztve ]

HATER

(#27075) niof válasza DiszNóÓl (#27074) üzenetére


niof
addikt

Hát, ha Szilva tényleg abbahagyja, akkor valószínűleg nem fogok tovább Twitch-et sem nézni. Csak miatta néztem, és csak azért, ahogy ő játszott. Egy darabig néztem Danit, de az ő stílusa nem jön be (emberileg). Kaymind-hoz kicsit kevés az angolom, meg ők sokkal keményebb try-hard kategória. Fragg3r-t nézném, de úgy tudom nem közvetít. Creator nekem túl arcos. De Szilvától rengeteg dolgot el lehetett lesni, amit lehetett a játékban kamatoztatni. Talán azért néha még nyomja kicsit. Talán a GLL ladder még menni fog!... Majd kiderül!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27076) DiszNóÓl válasza niof (#27075) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

"Amikor lesz kedvem fogok pubgzni/valorantozni vagy akármi mást játszani, de csak amikor lesz kedvem és ez lehet, hogy sokkal kevesebb gaming tartalmat jelent majd. Lehet, hogy ebbe a csatorna bele is fog bukni, de ha úgy lesz akkor annak úgy kell lennie." [link]
esetleg nézd rbbencét boxbobot vagy akár vantit :)

[ Szerkesztve ]

HATER

(#27077) niof válasza DiszNóÓl (#27076) üzenetére


niof
addikt

Na, Vantii-t tuti nem. Még Daninál is ellenszenvesebb nekem. Néha voltak Szilvának is rossz pillanatai, mikor ócsárolta az egyszerű játékosokat, de a fentebb említett két úriember gyakorlatilag aki nem profi, azokat csak becsmérelni tudja, meg káromkodni, meg szidni a pub-on játszó (hozzájuk képest) ügyetlenebbeket. Ilyen nagyképű embereket nem nézek. Meg más az, ha valaki csak néha poénkodik ezen, vagy folyamatosan ezt a stílust mutatja.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27078) PeL válasza DiszNóÓl (#27076) üzenetére


PeL
addikt

FoDa is abbahagyja a PUBG-t nem? Mondjuk amennyit játszott vele mostanság... Valorant vagy Geoguessr ment nála szinte mindig mikor belenéztem a streamjébe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27079) DiszNóÓl válasza PeL (#27078) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

O mar regen Valorantot jatsza profi szinten, csak az mneb miatt jatszott pubg-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

HATER

(#27080) VGNGR válasza DiszNóÓl (#27076) üzenetére


VGNGR
senior tag

Inkább az az érdemi része a bejegyzésének, amikor a fair play sárbatiprásáról ír. Emiatt hagyja ott elsősorban az "esport karrierjét". Konkrétan a 4 csecsemő beugrott adni 4 pontot a Bp5-nak. Hát na.... A döntő tisztaságáról egyébként is vannak kétségeim. Egy LAN sokkal tisztább helyzetet teremtett volna és valószínűleg nem is ez az eredmény született volna.

(#27081) DiszNóÓl válasza VGNGR (#27080) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

ki kell tiltani a 4ab-t köviről és remake, mindenkinek jobb lett volna, bp5 is örült volna :DDD igen lant sokan várták...

[ Szerkesztve ]

HATER

(#27082) sagem válasza PeL (#27078) üzenetére


sagem
addikt

Azt írták, hogy nem kapta meg a PUBG partnerséget, valószínűleg emiatt hanyagolja a játékot, gondolom ha már jelentkezett érte nem szállt volna ki, ha megkapja :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#27083) sagem válasza sagem (#27082) üzenetére


sagem
addikt

Update: Megkapta a a partnerséget, így gondolom nem hagyja abba :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#27084) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Csak egy érdekesség. :)
Vettem monitort, amikör bekötöttem pont frissült a játék.
Semmit nem állítottam el és picit homályosnak tűnt a kép ingame.
A monitoron sharpness-t 50-ről lehet feljebb állítani, illetve superresolution is van mint opció.
Viszont akkor ugye Windowsban is minden élesebb.

Próbaképp a játékban a screen scalet állítgattam és rájöttem, hiába volt 100% valamiért 99%-nak vette a pubg és úgy tényleg homályos. :DDD Szóval visszaraktam újra 100 és tökéletes a monitor gyári értékeken.

[ Szerkesztve ]

(#27085) lafaty80 válasza Grave_444 (#27084) üzenetére


lafaty80
őstag

Valaki mondja mi értelme a ranked mode-nak. Az elmúlt 3 napban toltam kb.10 kört, 3 report-om volt, mert már fájt, ahogy haltam. Eből 2-re kaptam is már visszajelzést... Eskü, a normál módban kevesebb gyanús van most nekem, vagy csak a rangomnak szól a sok érdekes játékos? :F

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#27086) Grave_444 válasza lafaty80 (#27085) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Én legyek a valaki vagy nem nekem szántad? :)

Még ki se próbáltam amúgy.

(#27087) lafaty80 válasza Grave_444 (#27086) üzenetére


lafaty80
őstag

Nem... nem neked ment, közösbe, sorry :D :R

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#27088) JanR válasza lafaty80 (#27085) üzenetére


JanR
addikt

Jobb a loot, porgosebb a jatekmenet, szinte vegig harcolsz.
Szamomra ennyi. A pontok hidegenhagynak. Az viszont teny, hogy sok a csalo, majdnem minden masodik meccsen megy egy report es jon is ra a "Nice" valasz.

(#27089) Grave_444


Grave_444
nagyúr

3x volt 1v3 ebben a körben, a végén volt főleg necces, lelőtték mindenem és egy drop volt a fedezékem, amiben új 3-as cuccok vártak és egy hulla is, akinek volt first aidje. :D

Random squad, de sok mindent nem csináltak és hamar haltak.

(#27090) niof


niof
addikt

Hmmm...
Átdolgozzák Sanhok-ot? [link] 🤔

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27091) JanR válasza niof (#27090) üzenetére


JanR
addikt

Ígértek valami nagy változást a 8. szezonra, olyat, ami visszacsábítja a régi játékosokat. Ha ez az, ezzel nem nyernek semmit :D Viszont a 7.3 patchtől végre szűrik a radarhack-et, amit egy egyszerű titkosítással oldottak meg.
Kérdem én, miért most? Nagyon ütközik ki, hogy csak a lóvé számított.. most meg már annyira fogyatkozik a játékosbázis, hogy kénytelenek valamit lépni, hogy legalább az megmaradjon, ami most van..

(#27092) Tressy válasza JanR (#27091) üzenetére


Tressy
senior tag

Tudomásom szerint már vagy egy éve titkosították.Ment is anyázás a cheater forumokon hogy már nem használható a radarhack.Akkor miért lett ez megint hír?Kiszedték hogy újra betegyék vagy mi...

(#27093) niof válasza Tressy (#27092) üzenetére


niof
addikt

Lehet, hogy most olyat raktak bele, ami működik is normálisan. ;]
Amúgy már jó lenne, ha az anticheat is valami ráncfelvarráson átesne, mert most, hogy Miramar-on van kb. 10 player 1 meccsben 90 bot ellen, így is napi rendszerességgel van olyan, aki a hegyeken keresztül is rálock-ol az enemy-re. Szerencsétleneknek nagyon szarul mehet, ha lényegében botok ellen is csalniuk kell... :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27094) saen


saen
Topikgazda

(#27095) DiszNóÓl válasza saen (#27094) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

vikendi rankeden :DDD

HATER

(#27096) Grave_444 válasza saen (#27094) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nekem bejön az új dizájn. :)

(#27097) VGNGR


VGNGR
senior tag

Akkor a Docks TDM map is változik?

(#27098) @tco@ válasza saen (#27094) üzenetére


@tco@
aktív tag

Úgy látszik én se most térek vissza, pedig marhára várok egy átfogó performance patch-et. Kár érte.

(#27099) DiszNóÓl válasza VGNGR (#27097) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Due to the remake of ‘Getaway’ (previously Docks), Docks has been removed from TDM.
szerintem csak törlik :U pedig a kedvencem volt

[ Szerkesztve ]

HATER

(#27100) JanR válasza saen (#27094) üzenetére


JanR
addikt

Igazából azt keresem benne, hogy a régi játékosok mi miatt jönnének vissza játszani a pubg-vel. Pedig milyen büszkék voltak rá, hogy ez a patch milyen jó lesz. Nekem sajnos ez így a játék végét jelenti :( Ha nincs egy összeszokott négyes csapat, akkor hamar unalmassá válik a játek. A "pub" túl könnyű (jó, 2000+ órám van), a ranked meg nagyon véletlenszerű, de általában gyenge játékosokkal rak össze és az összeszokott csapatok ellen vajmi kevesek szoktunk lenni, így sikerélmény nincs. Mi marad egy solo játékosnak? Keresek másik elfoglaltságot. Nagyon sajnálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.