Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) BaLee válasza PeL (#21049) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Jaja. Gamer.hu-n volt egy hírben. Az is király benne, hogy ugyanúgy követheted a gyilkosodat a demóban, mint a játékban. És lehet kárörvendeni ha lelövi miután lelő téged ill. titeket vagy megöli a kék. :DDD

(#21052) Gigant20


Gigant20
tag

Mikor jön az Update, mert most fel akarom rakni a game-et újra és akkor már megvárnám?!

uplay: jul3s4ty_HUN

(#21053) saen válasza Gigant20 (#21052) üzenetére


saen
Topikgazda

A héten még nem.

(#21054) Gigant20 válasza saen (#21053) üzenetére


Gigant20
tag

Nem jön a RANK rendszer a héten??? :W :O

uplay: jul3s4ty_HUN

(#21055) hun-man válasza Gigant20 (#21054) üzenetére


hun-man
tag

Miért várod ennyire? Semmit nem fog változtatni a játékon. :U

[ Szerkesztve ]

(#21056) BaLee válasza Gigant20 (#21054) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Azért én nagyon kíváncsi leszek egy ilyen játéknál hogy oldják meg a rank rendszert...

Egy CS:GO-nál meg Owerwatchnál meg LOL-nál oké. De egy ennyire szerencse alapú játéknál, ahol sokszor a vakszerencse dönt arról, hogy megnyersz-e egy kört vagy lelőnek elsőként...
De ugyanígy vannak neves streamerek is 10 meccsből 1et lehet megnyer, de többinél már az elején elhullik vagy el sem jut top 10ig.
Mostanában én pl. bootcamp mellé ugrálok, mindig jön 1-2 ember, ha nagyon a repülő útjába esik akkor 4-5 is, tegnapi napom arról szólt, hogy kb. 12-15 meccsen feküdtem, mert lelőttek, volt olyan, hogy 3X scope-al lőttem a kb. 80m-re láda mögül kinéző gyerek fejét, a golyó meg mögötte csapódott be, lőttem ilyenből 2-t minimum vagy 3-at de lelőtt, természetesen full HP-ja volt, játék szerint el sem találtam. Pedig NV replay fájlt visszanéztem (nem a demo replayt...) kikockáztam és telibe a fejét lőttem 2x...

Szóval a meccs első 2-3 perce olyan mintha a szerencse kereket pörgetnéd és erre jön rank rendszer... :)

Mind1 kíváncsi leszek, hogy oldják meg.

(#21057) sagem válasza BaLee (#21056) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem valószínűleg első lépésként csak annyi lesz, amit a pubg.op.gg oldalon már jó ideje használnak. Most is van ratinged, csak nem jár mellé megnevezés, meg nem jelzi ki sehol, max a statisztikáidnál. Na, most majd kap egy elnevezést (bronz, silver, gold, stb) meg látod majd a lobbyban is, aztán ennyi kb. :) A matchmakingre kezdetben nem lesz befolyással szerintem. Később majd biztosan lesznek finomítások is.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#21058) Gigant20 válasza hun-man (#21055) üzenetére


Gigant20
tag

Max csalódni fogok, de a remény hal meg utoljára! ;]

uplay: jul3s4ty_HUN

(#21059) niof válasza sagem (#21057) üzenetére


niof
addikt

Én nagyon remélem, hogy a matchmakingbe nem túlságosan piszkálnak bele! A csökkent játékosszám miatt így is sokszor van, hogy perceket kell várni egy-egy meccsre. Ha ez átmenne rankedbe, csak rosszabb lenne. Esetleg lehetne egy opció, hogy bár a személyes rank-ot számolná, de ettől függetlenül lehetne unranked meccset menni, aki meg a helyezésre gyúr, az meg azt választaná, vagy a Faceit-et.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21060) ReFleXx válasza BaLee (#21056) üzenetére


ReFleXx
addikt

elarulok egy titkot mar tobb mint ergy eve van, most annyi tortrenik hogy a pontod melle raknak egy badget azt csaa.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#21061) PeL válasza niof (#21059) üzenetére


PeL
addikt

Nem tudom hol szoktatok játszani, de nálunk EU-n legyen az TPP/FPP squad/duo, sosem kell várni maximum 5-10 secnél többet hogy meccset találjon. Egyelőre semmit nem érezni a csökkent játékostáborból. Majd régiózár után lesz kérdéses mikor eltűnnek a más régiókból átjövők.

(#21062) Grave_444 válasza PeL (#21061) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Néha van hogy fél percig is számol vagy tovább, olyankor gyors cancel és mehet újra. Akkor már hamar bedob.
Mostanában van hogy lobbyból elfogynak az emberek, az is bosszantó.

(#21063) niof válasza PeL (#21061) üzenetére


niof
addikt

EU-FPP, és mindhárom team típus. Bár a squad relatíve ritkán jön össze, inkább duo és solo. És mindegyiknél elő szokott fordulni, naponta többször is. Még hétvégén is, amikor elméletben többen játszanak. Szoktuk ilyenkor nyomogatni a restart lobby-t, van hogy bejön, van hogy nem, és várni kell. Volt már olyan is, hogy abban az órában abbahagytam a játékot, mert ilyen 16-20 perceket írt. És 5 percig türelmesen vártam is. Majd restart lobby, de ugyanaz. Jó, ilyen csak párszor volt, de az 1-2 perces várakozás minden nap előfordul. Legalábbis nálunk.

Grave444
Igen, ilyen is volt (utolsó mondatod). Meg volt olyan is, hogy elkezdtek fogyni az emberek, aztán egyszer csak mindenki kimerevedett (nem kifagyott), majd connection timeout-al mindenkit kivágott.

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21064) Nono76


Nono76
tag

Ti is észrevettétek, hogy mennyire sebződnek a járművek? Pikk pakk szét lehet őket kapni, tegnap 2x is így nyírtak ki Duo-ban. UAZ volt mind a 2x ha jól emlékszem.

(#21065) Grave_444 válasza niof (#21063) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Mondjuk amikor megvárja az ember és elindul 10-20 fővel a játék az nem rossz. ;]

(#21066) IgnisFatuus válasza BaLee (#21056) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Ez nem csak egy FPS, ezért aki csak lődözni akar annak 10-ből 1 meccs jön össze, ami látszik is a pontjain-rankján.
Aki taktikusabban játszik, annak idővel szépen felfele tartanak a pontjai, szerencse ide vagy oda.

Más téma: Hogy érzitek? Tényleg nehezedett a játék/ügyesebbek az ellenfelek vagy én lettem bénább/könnyelműbb?

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#21067) PeL válasza IgnisFatuus (#21066) üzenetére


PeL
addikt

Az attól függ melyik módról beszélsz. Mi csak mostanság kezdtünk el jobban FPP-zni, de személyes tapasztalataim szerint sokkal keményebb a mezőny ott, érezhetően okosabban játszanak, jobban lőnek átlagban az emberek, sokkal jobban campel mindenki, nincs annyi könnyű frag mint TPP-ben, ezek miatt nyerni is nehezebb. Talán nem véletlen hogy a TPP a casualosabb, könnyedebb játékot kedvelőknek ajánlott, akinek tetszik a kihívás és / vagy jobban kedveli a belső nézetet és nem érdekli ha sokszor úgy hal meg hogy azt se tudja honnan lövik akkor FPP-zik.

(#21062) Grave444
Nálunk van hogy töltőképernyőn ragad a játék mindegyikőnknél, csak ALT+F4-el lehet kilépni, persze újraindításnál felajánlja a folytatás lehetőségét de ugyanúgy töltőképernyőre ragad.

[ Szerkesztve ]

(#21068) patakij válasza IgnisFatuus (#21066) üzenetére


patakij
tag

Hát ha szerencséd van, akkor oldalba/hátba tudod lőni a csalókat :D Áltlalánosságban véve nem lettek ügyesebbek a mezei játékosok. Viszont nem nagy túlzással alig van olyan nap, hogy ne nyomná az arcomba az értesítést hogy egy távolkeleti "barátomat" felfüggesztett/kibanolt. Sőt, újabban már annyira nem is leplezik, hogy 200 méterre lőnek Scar-al ADS nélkül szórással. Egy golyót se mellé :D
Ahogy tapasztaltuk, valamiért Sanhok-ra kevésbé járnak, ezért újabban inkább oda járunk.

(#21069) Winne válasza PeL (#21061) üzenetére


Winne
nagyúr

reggel meló előtt sokszor vár, vagy nem is indul, régen simán ment. Este gondolom nincs gond, de akkor meg nem jutok gép elé. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21070) PeL válasza Winne (#21069) üzenetére


PeL
addikt

Értelek, mi csak délután szoktunk játszani / este felé.

(#21071) niof válasza Winne (#21069) üzenetére


niof
addikt

Mi is inkább reggel/délelőtt játszunk. Délutánra már nem olyan jók a reflexek... :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21072) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok a lenti kesztyűt hol lehet szereintetek megszerezni ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21073) hati válasza jozefgucci1 (#21072) üzenetére


hati
addikt

A balesetiben.

(#21074) DiszNóÓl válasza jozefgucci1 (#21072) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

ebayről

HATER

(#21075) IgnisFatuus válasza jozefgucci1 (#21072) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

PGI Title Wraps

Price:
Not tradable
Not marketable

Szerintem nem tudsz szerezni, ha nem kaptál az event alatt...

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#21076) jozefgucci1 válasza IgnisFatuus (#21075) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Közben Kinguin találtam ilyen ládát 1600FT/db . :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21077) IgnisFatuus válasza jozefgucci1 (#21076) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Nah abból eshet esetleg. :)

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#21078) ReFleXx válasza jozefgucci1 (#21076) üzenetére


ReFleXx
addikt

annyiert en is adtam volna neked :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#21079) Grave_444 válasza jozefgucci1 (#21076) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Annyiért vettél egy fáslit a virtuális karakterednek? :U

Nekem valahonnan megvan és tuti nem költöttem rá.

(#21080) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez qrva jó, bár régi szóval lehet másnak nem új. :DDD

[link]

(#21081) jozefgucci1 válasza Grave_444 (#21079) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem akarod átadni nekem jutányos áron ? :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21082) Tanisz


Tanisz
senior tag

Mai napig meg tudnak lepni honfitársaink a remek nicknevekkel.
Most akadtam össze eme kellemes és cseppet sem szemérmetlen nevű játékostársammal :D
Nevét nem akarom beírni, mert sérti szerintem a szabályzatot, de a pubg.op.gg statjáért remélem nem lesz gond :)
[link]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#21083) 360xbox360


360xbox360
tag

Sziasztok!

Tegnap feltelepitettem a PUBG-t (Steam), indulasnal viszont a logo utan kifagy folyamatosan. Valaki tud segiteni hogy mi lehet a baja?

(#21084) Tanisz válasza 360xbox360 (#21083) üzenetére


Tanisz
senior tag

Csak tipp, lehet nem aktuális már ez a probléma a többiek jobban otthon vannak a témában.

OC-t alkalmazol a hardvereden? Az szokott ilyen gondokat okozni, ha jól tudom.

Elvileg a géped konfigja alapján simán mennie kellene a játknak.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#21085) Grave_444 válasza jozefgucci1 (#21081) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szerintem nem lehet, amúgy odaadnám nekem nem kell.

(#21086) jozefgucci1 válasza Grave_444 (#21085) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszia szépen kedves tőled. Tegnap megnéztem és sem cserélni sem pedig eladni nem lehet , így végül megvettem a ládát a gyereknek és abban a komplett szett benne volt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21087) JanR válasza 360xbox360 (#21083) üzenetére


JanR
addikt

Én is azt tanácsolom, hogy az OC-t lődd ki kezdésnek. Nekem is vacakolt anno míg R1600-m volt. Vagy több fesz kell a CPU-nak, vagy ideiglenesen lődd ki a tuningot.

(#21088) 360xbox360 válasza JanR (#21087) üzenetére


360xbox360
tag

Rendben, koszonom mindkettotoknek, megprobalom. 3.6ra van huzva alul feszelve, igy megy 1,5eve, de sose volt bajom, meg 24oras stress tesztet is kibirta.

[ Szerkesztve ]

(#21089) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Kipróbáltam megint a játékot, kettőből kettőben csaló lőtt le. CS-ben is szivárognak vissza, de ennyire azért mégse rossz a helyzet.
(mindkétszer fal mögött megyek, fazon távcsővel már jó előre rááll ahol szerinte ki fogok bukkanni, amikor elfordulok, már vált is a másik helyre)

(#21090) Tressy válasza 360xbox360 (#21083) üzenetére


Tressy
senior tag

Win 7 alatt inditod?Mert ha igen le kell frissitened a windowst nekem is ugyan ez a volt.Addig csak szálkapcsolgatással indult el.

[ Szerkesztve ]

(#21091) Dendytv


Dendytv
senior tag

Üdv mindenkinek :)
5hónap kihagyás után ismét el kezdtem játszani vele s meg kell hogy mondjam (bár lehet csak én érzem)de mintha optimalizálták volna ! Most már csak az a baj hogy nem találom, hogy hol kell ládát venni benne BP-ért ! Valaki tudna segíteni ebben ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#21092) Gigant20 válasza 360xbox360 (#21083) üzenetére


Gigant20
tag

Nálam is ez van, de nekem csak a mappa betöltése után dob ki az asztalra. (szinte minden game alatt.... :W

uplay: jul3s4ty_HUN

(#21093) kizio válasza Dendytv (#21091) üzenetére


kizio
csendes tag

Store és azon belül items.

(#21094) redingitell válasza jozefgucci1 (#21086) üzenetére


redingitell
senior tag

"Megvettem a ládát a gyereknek"
Ez jó volt Jozef ...... :C

(#21095) Winne válasza Dendytv (#21091) üzenetére


Winne
nagyúr

Sokkal jobb, mióta a szerverek is "közelibbek" meg jobban is adja, teljesen játszható. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21096) Dendytv válasza Winne (#21095) üzenetére


Dendytv
senior tag

Jah jah ! Nekem 240-órám volt benne ! És ma több órát is játszottam (valami 3-mat) és tényleg jobb lett, nem csak én beszélem be magamnak :C

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#21097) jety91 válasza Dendytv (#21096) üzenetére


jety91
őstag

Jobbnak jobb, de még mindig van mit csiszolni. Igazán kijöhetne tesztszerverről a ping lock és végre nem 90%ban kínai nyomorékoktól halnék meg állandóan...

Hackerek száma valamelyest csökkent, de sztem még mindig sok. (Szinte minden egyes belépésnél kapok egy üzenetet, hogy xyz-t bannolták és köszönik a reportomat)

(#21098) Winne válasza jety91 (#21097) üzenetére


Winne
nagyúr

90% és a szinte minden belépésnél üzenet nem túlzó picit? :U :P

Én nem látok sok kínai nevet, sőt talán ebben a hónapban egyet sem láttam.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21099) jety91 válasza Winne (#21098) üzenetére


jety91
őstag

Heti 2-3x inditom el, sztem nem :) Heti 1-2 bannolasi uzenetet siman kapok... Ha nagyon szeretned visszakeresem azt a meccset ahol a gyerek es a haverjai aimbottal lottek szarra mindenkit. Az elozo heten 2 ilyen is volt

(#21100) protegum válasza Winne (#21098) üzenetére


protegum
aktív tag

Nem túlzás. Most hétvégén minden indításnál dobott egy perm bant és név alapján kinaiakat. Tegnap két kör között dobott egy temp bant lobbyba lépéskor. Valószínű mennyiségi report szerint. De legalább látszólag tesznek valamit a csalók ellen. Egyébként tényleg megszaporodtak úgy egy-két hete és visszaszámláláskor nyomatják kinai spamet. Persze kikapcsolhatnám a voipot de párszor már életet mentett. Hozzáteszem naponta általában csak egyszer indítom el a játékot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.