Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) lemusz


lemusz
addikt

Most ez komoly, hogy tök ugyan olyan perma itemet kapok, mint amilyet már kaptam egyszer? Are u idiotic Bluehole?!

[ Szerkesztve ]

(#21202) PeL válasza lemusz (#21201) üzenetére


PeL
addikt

Az is elég idiotic hogy többször ki lehet szedni az autumn event rewardokat.

(#21203) niof válasza PeL (#21202) üzenetére


niof
addikt

Most az komoly, hogy vannak olyanok, akik ezekért játszanak?! :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21204) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Videóban mutatkozik be az új Rang-rendszer [link]

Szükséges pontok ragonként:

#Update22 Patch notes

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21205) lemusz válasza niof (#21203) üzenetére


lemusz
addikt

Tudtam jönni fog egy ilyen flegmázós hsz. Én szinte only-TPP-s vagyok, így mindig látom a karaktert és érdekel mi van rajta, mindig váltogatom is kedvem szerint. Vettem már pézé is skineket - most jön majd egy olyan hsz hogy valaki pixelekért képes fizetni? :(

Te miért játszol egyébként? Csirkevacsiért? Nincs még elég belőle? Esetleg esport karrier előtt állsz a játékban? LOL

(#21206) niof válasza lemusz (#21205) üzenetére


niof
addikt

Nem, félreérthető voltam, elnézést!
1. nem flegmázásnak szántam.
2. Semmi bajom azzal, ha valaki vesz pár skint, én is vettem már, nem is egyet.
Igazából erre a küldetéses/ládázós témára gondoltam, mikor írtam. Az egész annyira random, hogy szerintem egyszerűen nem éri meg foglalkozni vele, kivéve, ha valaki farmol (vagy baromi sok szabadideje van), mint anno a kínai csalók, akik botokkal játszottak a BP-ért. Még egyszer elnézést a félreérthetőségért, a jelenségre gondoltam, nem konkrétan rád. De mivel PeL-nek írtam vissza, ez így jött ki.

Amúgy, a másik részre reflektálva, csak és kizárólag magáért a játékért játszom, mert szeretem. Ennyi. :)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21207) agressor12


agressor12
senior tag

Ennek ez Event-nek semmi értelme,1000-es pinggel játszanak bent ,soha nem tudod elütni...

(#21208) Grave_444 válasza agressor12 (#21207) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Alapból hülyeség az összes.

(#21209) gtamate2 válasza lemusz (#21205) üzenetére


gtamate2
veterán

núb

*Sn0w

(#21210) Grave_444 válasza lemusz (#21205) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Aki játszik azért játszik, mert szeret nyerni. Hazudik, aki azt mondja nem.

Pixelért fizetés más kategória.

[ Szerkesztve ]

(#21211) kisselandras


kisselandras
senior tag

Azért nem is olyan rossz egyedül :D kicsit még gyakorolnom kell :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#21212) syler123


syler123
veterán

Ez a trágyadomb egyre jobb és jobb lesz. Most meg kibannolt. 24 órára, egyedül hétvégén van időm játszani. Éppen gyűjtögettem a gránátokat az autós season-nál. Komolyan mondom egy vicc....

Pénzt adok ki ezért a húgytengerért, erre ezt kapom...

[ Szerkesztve ]

(#21213) syler123 válasza syler123 (#21212) üzenetére


syler123
veterán

Az angolom nem a jobb, örülnék ha valaki segítene, hogy mit írjak az anyukájuknak és az anyukájuk e-mail címe is érdekelne :D Utóbbi fontosabb lenne, valamit majd kitalálok mit írjak nekik.

Azt már fel sem hozom, hogy a cheaterek jelen vannak, engem meg kivág a játék...

JanR: Akkor mi lehet a gond? Biztos tudtom nélkül csaltam...

[ Szerkesztve ]

(#21214) JanR válasza syler123 (#21212) üzenetére


JanR
addikt

Csak ugy random hibaval nem fog kibannolni a jatek..

(#21215) syler123 válasza JanR (#21214) üzenetére


syler123
veterán

Egy kép lemaradt. Előtte lévő körben a Samsung Easy Printer Manager-re panaszkodott, azt szerintem le is állította abban a körben, utána mentem még 2 kört és most jött a ....

[ Szerkesztve ]

(#21216) PeL


PeL
addikt

Borzalmasan szar lett a játék az update óta. 5-ből 3x 130 körüli pinges packet lossos szerverekre dobál be, folyamatosan fal vagy fedezék mögött ölnek meg. Szvsz a játszhatatlanság határát súrolja jelenleg megint. Update előtt nem volt ennyire gáz.

[ Szerkesztve ]

(#21217) saen válasza syler123 (#21215) üzenetére


saen
Topikgazda

Ott a link, katt és meg tudod nézni mit írnak.

(#21218) DiszNóÓl válasza PeL (#21216) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Mi 100 folottinel kileptunk inkabb, semmi ertelme ugy jatszani. Vagy rakjak vissza a regiovalasztot vagy csinaljak meg normalisan.

HATER

(#21219) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

A pinget ti hogyan szoktátok kiíratni ?

Érdekes itt EU szeró átlag 140-es ping Serverping

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21220) DiszNóÓl válasza jozefgucci1 (#21219) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Jatekon belul kilehet. Ha jol tudom amit linkeltel az mar nem jo, es vannak uj europai szerverek is, amik abban meg nem voltak benne.

HATER

(#21221) gyuribácsi88

Sosincs 40 felett a pingem, igaz lehet másnak nem ennyi, de kb minden játékban 10-40 között mozog, R6-ban fixen 20 alatt van, de ha pubg programja valós adatot ír ki, akkor ez már az elviselhető kategória. Sok embert még most is elég nehéz ellőni, de gondolom valami ótvar wifis trágya nettel játszanak sokan, aminél hol 40 meg hol 200 a ping. Minden esetre most a jobb a helyzet mint az update előtt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21222) duronx


duronx
senior tag

Sziasztok, szivesen csatlakoznék duo vagy csapathoz. már unom a random gép által bedobált hülyéket és az ovisokat. 25-30 körüli emberkék írjanak bátran :D

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#21223) kisselandras válasza duronx (#21222) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát én még nagyon kezdő vagyok de ha gondolod holnap tolhatjuk :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#21224) duronx válasza kisselandras (#21223) üzenetére


duronx
senior tag

ment privi

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#21225) perecKING válasza duronx (#21222) üzenetére


perecKING
senior tag

perec_kiraly
steam, faceit,

(#21226) PeL válasza gyuribácsi88 (#21221) üzenetére


PeL
addikt

Először én is azt hittem hogy csak hülyeséget ír, de mikor játszottunk ezeken a packet lossos 130 pinges szervereken, az itemfelvétel nem volt olyan "smooth", érezni lehetett a késleltetést, meg volt nem egyszer hogy egy helyben álló gyereket fejbe lőve kar-al semmi nem történt, mintha ott sem lett volna. Az állandó fedezékben halásról nem beszélve (ráadásul azt már meg sem jegyzem hogy fejessel ölt meg a gyerek úgy hogy a fejem közelében nem volt a dotja...) Folyamatosan ezt láttuk, és nem csak a death camben, "élőben" ugyanígy halunk meg, mintha NA-n játszanánk. Úgy látszik megint csak mi szívjuk be ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#21227) syler123 válasza saen (#21217) üzenetére


syler123
veterán

Sajnos az csak a support oldalát hozza be és nem látni ott semmi részletesebbet.

(#21228) saen válasza syler123 (#21227) üzenetére


saen
Topikgazda

Akkor ott biztosan van lehetőség írni nekik, kérdezz rá, hogy ez mi. Jobbat nem tudok sajnos...

(#21229) duronx válasza perecKING (#21225) üzenetére


duronx
senior tag

Felvettelek steamen, holnap leszek s tolhatunk pár kört :)

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#21230) JanR válasza syler123 (#21227) üzenetére


JanR
addikt

A ReShade nincs fent veletlenul?

[ Szerkesztve ]

(#21231) Tressy válasza jozefgucci1 (#21219) üzenetére


Tressy
senior tag

Bekapcsolod a beállitásoknál

(#21232) syler123 válasza JanR (#21230) üzenetére


syler123
veterán

Nem nincs, egyedül az MSI Afterburnert használom. Mindegy 1 napot kibírok, viszont ha lesz még 1 ilyen akkor utána kell járnom, mert a végén még végleges bannt kapok.

(#21233) Dendytv válasza syler123 (#21232) üzenetére


Dendytv
senior tag

Így ugrott a vasárnapi pubg ? Mikor csak a hétvégén van időd játszani ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#21234) jozefgucci1 válasza duronx (#21222) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Gyere fel a PH-s Discor szeróra ott minden este vagyunk páran .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21235) ЯΞD válasza syler123 (#21232) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Nem lehet, hogy teamkill-ért kaptad? Nem volt esetleg mostanság? Én is múlt héten reportoltam egy embert TK-ért és ma kaptam, hogy köszönik és temp bant kapott.

(#21236) duronx válasza jozefgucci1 (#21234) üzenetére


duronx
senior tag

Hol található ez a PH-s discord szeró?

[ Szerkesztve ]

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#21237) agressor12 válasza ЯΞD (#21235) üzenetére


agressor12
senior tag

Meg is érdmlik teamkillért a bann-t az emberek.Aki így rendezi a dolgokat játékon belül annak nincs helye itt. Idegesítő mikor letk-nak csak azért mert felvettél előle egy cuccot.

(#21238) syler123 válasza ЯΞD (#21235) üzenetére


syler123
veterán

Nem volt Teamkill, nem szoktam megölni a csapattársam, kivéve amit mondtam, hogy valami fizikai bug miatt felrepült a járművem 2km magasra, aztán persze meghaltunk a kocsiban :D

(#21239) syler123 válasza syler123 (#21238) üzenetére


syler123
veterán

Mondjuk sokat játszok randomokkal, akiknek lehet az nyújtja az élvezetet, hogy állandóan reportolnak. Fene tudja, de csak írta volna a játék hogy az miatt.

(#21240) jozefgucci1 válasza duronx (#21236) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szia itt :PH

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21241) duronx válasza jozefgucci1 (#21240) üzenetére


duronx
senior tag

Köszi :R

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#21242) patakij válasza syler123 (#21239) üzenetére


patakij
tag

Véletlenül nem a legújabb nvidia drivered van fent?

(#21243) Create.


Create.
addikt

Tegnap érdekes dologra lettünk figyelmesek. Már ott veszekedtünk, hogy miért a knockosat ölöm, amikor ott szedi mellette, aztán visszanézve emiatt. A felső, ahogy én láttam, az alsó meg a társam ahogy látta.

[ Szerkesztve ]

(#21244) HoyHoy2 válasza Create. (#21243) üzenetére


HoyHoy2
tag

sírok :DDD :DDD :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#21245) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdv Újra !
Másnál is jelentkezett az a hiba hogy az alkalmazás leállt ezért bekel zárni? eddig az volt hogy bezártam s ugyan úgy tudtam játszani mára meg már bezártam az alkalmazást s csak fekete képernyő se tovább s vissza nem lehet semmit csinálni :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#21246) IgnisFatuus válasza kisselandras (#21245) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Nem volt ilyen, mostanában inkább olyan, hogy a meccs végén a Lobby-ba visszatéréskor megáll az egész....

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#21247) regener válasza Create. (#21243) üzenetére


regener
veterán

Milyen grafikán játszotok?
Kemény az a fél füst :D

Az ember elcsúszás meg már trendi pár éve lassan minden lövöldében...

(#21248) Atish19 válasza syler123 (#21239) üzenetére


Atish19
őstag

Ez a játék nem arról híres, hogy indokolatlanul kibannolja a játékosokat ;] Engem már 2 alkalommal is bannolt a hülye anti cheat rendszerük sok más ártatlan játékossal egyetemben. Az egyiket pár órán belül feloldották a másikra 14 órát kellet várnom, de kaptam 40k bp fájdalomdíjat :D Sanszos, hogy megint hasonló eset áll fent. Nem kapcsoltad be véletlenül az ''új'' anti cheat-et?

(#21249) Create. válasza regener (#21247) üzenetére


Create.
addikt

High AA, high textura, 120screen scale, a többi very low. De a társam is ilyen beállítással játszik(kivéve a screen scale-t). Nekem 1060 3gb, neki rx570, de gondolom annak nincs köze hozzá.

(#21250) kisselandras válasza IgnisFatuus (#21246) üzenetére


kisselandras
senior tag

Ez faxxa akkor

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.