Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) saen válasza Tanisz (#11750) üzenetére


saen
Topikgazda

Akik összedolgoztak azokat érdemes jelenteni, ugyanis ez tilos.

Az meg, hogy te nem vetted észre az nem jelent semmit, vannak akik ügyesen kiszúrják a másikat.

(#11752) Segal válasza Tanisz (#11750) üzenetére


Segal
veterán

Nem olyan brutalis tavolsag ez. Lehet azt vette eszre amikor a bokorba mentel. Mar egy 8x scoppal is lathato vagy de van a jatekba 15x is. Viszont ha visszanezted a kill kamerat lathattad hogy milyen scope volt az AKM-en. Ha valami nagy es single modba hasznalta (nyilvan abba) akkor siman hiheto gyilkossag.
Youtube-on meg 1km koruli tavolsagos (1 feher kocka) gyilkossagokat is talalni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11753) mackosajt válasza Segal (#11749) üzenetére


mackosajt
addikt

Elég ritkán adja be manapság a régi mapot. Legalábbis nekem.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11754) HoyHoy2 válasza Tanisz (#11750) üzenetére


HoyHoy2
tag

A piros karika nélkül is kiszurható lennél (pedig ez egy állókép), főleg ha mozogtál előtte. 200m-re az AK simán pontos ha ügyes az ember,ebből a távból nem kell se 8x se más, 4-es elég, de megkockáztatom 2-essel is sima liba a 3 lővés, mákja volt ennyi ;) Az, hogy összejátszanak az meg nem fair, de ezzel meg kezdeni nehéz bármit is, jelented oszt' annyi.

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11755) Tanisz válasza saen (#11751) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi és hol kell őket jelenteni?

Jogos, ez nekem is benne volt a pakliban, hogy én nem vettem észre őket ez nem jelent tényleg semmit. Nem is ezzel volt a bajom.
A "gyilkosom" kameráját nézve (amin szerintem max 4x vagy 8x-os zoom volt max), nem azt csinálta, hogy zoomal nézelődött körbe, hanem haladt 1-ik pontról a másikra, oldalt nekem, tett egy kitikintést felém, megállt 1 mp-re és lelőtt. Kb ennyi volt. Szóval nem zoomal pásztázott végig lassan a környezeten.

(#11752) Segal jogos, nem a távolság a gondom, mert én is lőttem már le nagyobb távolságról delikvenst.
A bokorban pedig már ott voltam, amikor még nem is voltam a látómezejükben, ez látszott az Ő kamerájukból is.

Na mindegy, nem felháborodom, ez van, csak nagyon érdekesnek találtam a saját szemszögemből :D

(#11754) HoyHoy2 de pont ezzel van a bajom, hogy nem mozogtam :D A mappot néztem, hogy merre haladjak tovább és vártam, hogy hova szűkül tovább a kör :D

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#11756) saen válasza Tanisz (#11755) üzenetére


saen
Topikgazda

Játékon belül van riport funkció, használd azt.

(#11757) lemusz válasza saen (#11756) üzenetére


lemusz
addikt

report =/= riport

(#11758) NandorHUN válasza lemusz (#11757) üzenetére


NandorHUN
addikt

:D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11759) Segal válasza lemusz (#11757) üzenetére


Segal
veterán

+1
:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11760) Jinxb1rd válasza Tanisz (#11750) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ők nem olyan magas grafikai beállításokkal játszanak, mint te pl, úgy azért elég könnyen ki lehet szúrni valakit. Én személy szerint sose állok a bokorba, csak ha nagyon nagyon muszáj.

We are only Stardust...

(#11761) Grave_444 válasza Tanisz (#11750) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Kár ezen filózni, lelőttek kész. Simán lehet, hogy más sokkal könnyebben kiszúr, egyáltalán nem nehéz pár száz méteren belül legyen akárhol.

(#11762) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Másnak is csökkent az fps a napokban?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#11763) esfrost válasza spank0309 (#47) üzenetére


esfrost
tag

Pont ez a szép ebben a játékban. Egy csomó mindentől függ, hogy milyen gyorsan, vagy könnyen halsz, meg vagy hal meg az ellenfeled, vagy éppen milyen nehezen.

1. Fegyver típusa.
2. Felszerelés típusa.
3. Felszerelés állapota.
4. Hol ér a találat.
5. Milyen pontosan célzol.

és akkor itt még nincs is vége.

Az hogy milyen pontosan tudsz lőni függ.

1. Fegyver típusa.
2. Fegyver felszereltsége.
3. Mennyit gyakoroltál.
4. Távoltáság.
4a) Bizonyos fegyverek hatékonyak távolra, bizonyos fegyverek kevésbé, és fordítva.
4b) Mennyire hord bizonyos távolság felett el a fegyver, vagy mennyire nem. (Ez javítható a fegyver felszereltségével).

Olyan sok a tényező, változó a játékban, hogy azt mondani, hogy: "én bezzeg meghalok egy két lövéstől, ő meg 3-4 lövéstől még rohangászik" egész egyszerűen badarság.

És biztos egy csomó mindent még ki is hagytam a fentiek mellett.

(#11764) vorosmarti válasza Tanisz (#11750) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"Nem méltatlankodom, de hogy lehet észrevenni az embert a bokorban úgy, hogy a felvételen sem látszik?"

Talán már beszéltünk is róla: sztem a killcam-en látható dolgok csak hozzávetőlegesen mutatnak meg bármit a játékból. Volt olyan meccsünk, ahol nem is láttam magam a killcam felvételén, csak azt aki lelőtt :)

(#11765) Segal válasza vorosmarti (#11764) üzenetére


Segal
veterán

Egy ideje en mar vissza sem nezem mert ertelmet nem latom readasul nekem ugy tunt mindig akkor nem kaptam bp pontot amikor visszaneztem bar ez veletlen is lehet.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11766) vorosmarti válasza Segal (#11765) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ebben lehet valami, mert nekem is volt olyan, h visszanézés után nem látszott a BP, bár én csak 1x vettem észre...

(#11767) gyuribácsi88 válasza Segal (#11765) üzenetére

Én akkor sem kaptam meg a pontot mikor megnyertem a kört, szóval biztos nincs köze a killcam-nak a BP hez.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11768) Tanisz válasza vorosmarti (#11764) üzenetére


Tanisz
senior tag

Igen, beszéltünk róla, most sem látszódtam a killcam-on :D

Apropó, most 90%-ban mindig a régi pályára rak :D

(#11760) Jinxb1rd mi a nem magas? :) Nekem a textura volt mediumon, azon felül az AA és shadows ultran van, a többi very low, most levettem a texturat is very lowra (különbséget nem nagyon látok :D ).

(#11761) Grave444 jogos :) rájöttem azóta :D ismét :DDD

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#11769) nejad válasza gyuribácsi88 (#11767) üzenetére


nejad
aktív tag

És? Összegyűrted a billentyűzetet? ;]

(#11770) holozis_HUN válasza Grave_444 (#11721) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igen.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11771) Segal válasza nejad (#11769) üzenetére


Segal
veterán

Fent van youtubeon az a tutorial video amikor a srac ugy tori kette egy halala utan a billentyuzetet hogy pattognak mindenfele a gombok...
Teny hogy bokorruhaja volt es a kor vegefele jarnak es raesik a sajat kocsija de ennyit lehet nem ert a rage:DDD
megkerestem gyorsan itt a video :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11772) lemusz válasza Segal (#11771) üzenetére


lemusz
addikt

Szegény billentyűzet, nyilván ő tehetett róla, hogy meghalt. :( Ilyennek se értem minek donételnek az emberek...

(#11773) gyuribácsi88 válasza nejad (#11769) üzenetére

Az én reakcióm inkább ilyesmi :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11774) lemusz


lemusz
addikt

3 milka mótvá?

(#11775) scabi78


scabi78
senior tag

Gyakran előfordul, hogy a start gombra kattintva nem történik semmi? Restart game és minden rendben...

Tiszta Windows, rendes ház!

(#11776) Tanisz válasza scabi78 (#11775) üzenetére


Tanisz
senior tag

Nekem volt már párszor, de a lobby restart általában segít.
Nem feltétlen kell a játékból kilépni és újra elindítani.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#11777) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Az úgy azért vicc kategória, hogy 465 órám van ebben a vacakban, és még tegnap találtam elsőre 15x scope-t a dropba fegyver mellett. (még ellőtt embernél sem volt úgy rémlik eddig)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#11778) Winne válasza gyuribácsi88 (#11767) üzenetére


Winne
nagyúr

Én még sosem néztem killcamet, de többször nem kaptam meg a pontokat. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11779) Grave_444 válasza Shkiz0 (#11777) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ha megnyugtat eddig én is csak egyszer találtam lelőtt embernél 200 óra körül.

(#11780) Preda


Preda
aktív tag

Nekem 360 körüli órám van eddig csak soloba, de ilyen még nem volt.Az új mapon ugrok középre kb 30 másik emberrel, ki is nézem egy terepjárót magamnak leugrok be is szállok.Közben egy másik srác is pont oda ugrott és sikerült neki az anyós ülésre szállni, na mondom mindegy akkor gyerünk.Végül egy másik kocsinál kitettem dudáltam és mentem tovább :) .

(#11781) Shkiz0 válasza Preda (#11780) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nekem mult heten volt hasonlo, annyi hogy ott o vitte el a kiszemelt kocsit en csak melle ultem, majd az iskolatol elvitt a shelterig (oda akartam epp menni 😂) aztan ott volt leghamarabb kocsi, kirakott es vartam hogy elut, de jo fej volt es elment szoval azert vannak meg normalis playerek is :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#11782) Segal válasza Winne (#11778) üzenetére


Segal
veterán

Akkor legalább ezt a tippemet megcáfoltátok és én is vissza merem majd nézni a haláltusámat :DDD
Amúgy azt írták ennél az 1.0 utáni ugrabugra javításnál hogy a bp pontok megkapását is javították

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11783) Sanyi19 válasza saen (#11716) üzenetére


Sanyi19
őstag

Köszi, az is egy jó megoldás de megtaláltuk, hogy mi volt a probléma. Megosztom, hátha másnak is lesz ilyen:

A cfg-be kellett módosítani egy értéket:

(Rendszer partíció - felhasználók- felhasználói fiókod - Appdata - Local - TSLgame - Saved - config -
- WindowsNOEditor - GameUserSettings.ini)

bIsVoiceInputMute=True -ról False-re.

Nem értem miért lett nekem true egyik meccsről a másikra. Menüben ilyet nem találtam.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#11784) ReFleXx válasza Sanyi19 (#11783) üzenetére


ReFleXx
addikt

nem ezt allitja a ctrl+t ingame?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#11785) NandorHUN válasza lemusz (#11774) üzenetére


NandorHUN
addikt

Kérdés csak, hogy ezeknek hány % kínai mostanra :U

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11786) PeL válasza NandorHUN (#11785) üzenetére


PeL
addikt

Kb. 50-60% -uk

(#11787) ReFleXx válasza NandorHUN (#11785) üzenetére


ReFleXx
addikt

+ ha jol tudom a kinai csgosok nem jelennek meg ott, a kinai pubg-sek pedig igen

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#11788) RazoR


RazoR
veterán

(#11789) KisTücsök válasza RazoR (#11788) üzenetére


KisTücsök
addikt

És ezeket már kb 2 hete tudni. :D
___

Legutóbbi frissítés sokat javított a dolgokon, viszont behozott egy csomó új bugot... Valahogy nagy nehezen kijavítanak valamit, de az meg elront x másik teljesen random dolgot. FPS viszont nekem nagyon jó, arra már nincs panaszom.

(#11790) RazoR válasza KisTücsök (#11789) üzenetére


RazoR
veterán

Jól van akkor örüljél, hogy Te már 2 hete tudod...
Hidd el nem is azoknak az embereknek szántam az infót akik annyira pengék, hogy már 2 hete tudják! ;)

Szeretem, hogy itt mindenki tele van jóindulattal...

(#11791) martinkeet válasza RazoR (#11790) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Számomra friss volt az infó...köszönöm!

(#11792) tepenzed válasza RazoR (#11788) üzenetére


tepenzed
őstag

na hát ez megint egy jó click bait cikk :D A map választást megerősítették a fejlesztők, de az összes többi csak pletyka. Mondani sok mindent lehet, meg leszűrni dolgokat a nyilatkozatokból, de legyünk reálisak, ezek vagy soha nem valósulnak meg vagy jó pár hónapot várhatunk rá.

[ Szerkesztve ]

(#11793) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ez a gamer.hu valami komoly oldal benyomását akarná kelteni? :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#11794) ReFleXx válasza Jinxb1rd (#11793) üzenetére


ReFleXx
addikt

a blikk gémer valtozata :DDD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#11795) KisTücsök válasza RazoR (#11790) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem kell ehhez pengének lenni, csak követni a játék alakulását. :D Nem rossz indulatból írtam egyébként. Ezeket az 1.0 előtt/körül már mondták.
___

tepenzed: A többi is kb hivatalos. Linkeltem is egy podcastot PU-val, ott is beszélt ezekről. Benne lesznek, csak ki tudja mikor.

(#11796) gyuribácsi88 válasza ReFleXx (#11794) üzenetére

Lefordítják az angol cikkeket az angolul nem tudó magyaroknak. Röviden, a magyar csájná námbör vánoknak, hogy ők is megértsék. Na nem mintha a gamestar nem ezt csinálná a cikkeik 80%-ban.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11797) Segal válasza gyuribácsi88 (#11796) üzenetére


Segal
veterán

Mindegyik hazai oldal ezt csinálja :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11798) holozis_HUN válasza KisTücsök (#11789) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát nekem új NV driverrel olyan droppjaim vannak, ami nem volt 2 hónapos driverrel :((( :U

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#11799) KisTücsök válasza holozis_HUN (#11798) üzenetére


KisTücsök
addikt

Rakd vissza a legutóbbi még jól működőt.

Felraktam én is az újat, aznap amikor kijött az 1.0. Mindegyik játék zölden csíkozódott tőle. Asszem valamelyik októberit raktam vissza, nem is váltok, amíg jó ez.

(#11800) kisza25 válasza RazoR (#11790) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Egy része nekem is új volt thx :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.