Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Segal


Segal
veterán

A megoldas rem egyszeru lenne.
Vagy a regiozar es akkor ok csak az azsiai szerveren tudnanak jatszani vagy a masik megoldas hogy akiknek eszleli a csalast a jatek azokat osszerakja 1 korbe aztan jatszak egymas ellen a csalasaikkal...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11952) core i7 válasza Segal (#11951) üzenetére


core i7
addikt

elvileg lesz ilyesmi

(#11953) Segal válasza core i7 (#11952) üzenetére


Segal
veterán

Tudom

Eladtad mar a szoknyat? Mert ha nem akkor van most 132 dragakovem szivesen elcserelem veled:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11954) tepenzed válasza Segal (#11951) üzenetére


tepenzed
őstag

de a baj az, hogy nem érzékel ez a szar semmit sem, csak hetekkel később, addig meg nem mindegy nekik? vesznek új accot és csá. Mondok én neked kapásból olyan csalást, ami december eleje óta undetected ráadásul ingyen van, csak nem fogok ilyen szarokat itt reklámozni. Lehet mondani persze, hogy a kínaiak csalnak és likvidálásukkal megoldódna a probléma, de ez nem igaz, csak a PlayerUnknown hárítja az egészet kínára megint.

(#11955) ingalls


ingalls
senior tag

Esetleg egy hopponáló képességet nekem, hogy ilyenkor a szobájában teremjek puszta kézzel. Drámaian csökkenne a számuk.
Tényleg elviselhetetlen. Mikor tudatosodik benned, hogy valaki már 3 társadat knockolja egy sisak offoló, majd tiszta fejlövéssel. És úgy mész előre, hogy tudod, hogy nincs esélyed, mert előbb utóbb köztetek se lesz szilárd fedezék és azonnal meghalsz. 18-cal találkoztam a két ünnep között, a legviccesebbeket lockoltam.

(#11956) Segal válasza ingalls (#11955) üzenetére


Segal
veterán

Tiszta fedezek sem kell koztetek. Tavaly itt nezegettuk ezeket az egekbe novo kezo jatekosokat.:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11957) GODx


GODx
tag

Néha azért elgondolkozom, biztos a topic lakókkal én azonos játékot játszok? Csak mert én érdekesmód egyszer sem találkoztam még csalóval... Mondjuk a CS topic is hemzseg az ilyenektől... :F

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#11958) Mr.Csizmás válasza GODx (#11957) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy nem veszed észre, vagy lurkolsz, mint én, hogy #30-40-ig még nemhogy ölök, nem is látok senkit :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11959) vzsryl válasza GODx (#11957) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Feleslegesen írod ezt. A fórum arra való, hogy az ideget kiírják magukból az emberek, aztán játszanak tovább... Ja, nem...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#11960) Tewe013 válasza GODx (#11957) üzenetére


Tewe013
őstag

Én is pont ugyanígy vagyok vele, nekem biztos valami hatalmas szerencsém van. Vagy csak nem mondok el mindekit csalónak aki jobb nálam és lelő. :U És tényleg ugyanez a CS topik is.

(#11961) Segal válasza Mr.Csizmás (#11958) üzenetére


Segal
veterán

En is max az elejen lelovok 1 embert aki a kozvetlen kozelembe ugrik aztan en sem szoktam nagyon masba botlani csak boven a jatek masodik felebe.
Mondjuk en nem is ugy jatszom hogy meglatok egy alig latszo jatekost 6-700 meterre de mar erzem a kesztetest hogy lojjek ra...
Aztan meg bevackolom magam valahova es varom a masodik delikvensemet. Ez meg az esetek tobbsegebe osszejon de aztan jon a harmadik az mar a gyilkosom szokott lenni:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11962) Grave_444 válasza GODx (#11957) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Még én se láttam ilyen nagyon durva dolgokat, csak golyóálló embert igaz az nem feltétlen csalás. Lehet csak én bénáztam, de m24 - awm párossal egyszerűen nem lehetett megölni. :DDD 2-es sisal lerepült a fejéről, utána nem hitelte a lövés, kb 30-at rálőttem.

(#11963) Atish19 válasza Segal (#11961) üzenetére


Atish19
őstag

Ez szerintem azért van, mert nem a sűrűjébe ugortok :D Erangelen suli vagy military base, Miramaron Pecado meg Los Leones. Ugorjatok ezekbe és biztosan több emberrel fogtok találkozni :D

(#11964) kisza25 válasza Tewe013 (#11960) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk én bf3-bf4-ben egész ügyes vagyok (magyar kupáztam is, meg voltam bf4 top1 ifv-vel elég sokáig...)
Számtalanszor megkaptam, hogy csalok, pl amikor valakit 3x szedtem ki tankkal jetből 1 körben...szóval részben igaz a dolog, hogy sokkal többször kiabálnak csalót, mint amennyiszer valóban csal valaki.
De itt vannak olyan tagok, hogy alapból látod, hogy speedhackel, mert gyorsabban szalad, mint a dácsia+ közénk rohan és pisztolyal 1lövéssel fejbelő egymás után 4 embert, majd tovább szalad, ezen nagyon nincs mit magyarázni.
Szóval az is van amit mondasz, de sajnos csalók is akadnak.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11965) protegum válasza Tewe013 (#11960) üzenetére


protegum
aktív tag

Biztos szerencsés vagy. Például melyik az grafikai beállítás ahol nem látszanak a tereptárgyak pl. bokrok, vagy hogy lehet úgy lelőni valakit egy rövid sorozattal, hogy közben a 3-as mellény - sisak kombo ép marad?

(#11966) Mr.Csizmás válasza Segal (#11961) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

3-4 összejön általában, de utána placcs, mert a kergetőzés + lövöldözés odacsal mást a környékről, mert a kör összehúzza családiasra :DDD (addigra van 20-30/100 pubi, legtöbb szerencseszámom a #27, 21, 11, és 9)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11967) Segal válasza Mr.Csizmás (#11966) üzenetére


Segal
veterán

Igazan az airdrop az ami osze tudja csalni a jonepet.
Parszor tamad az a hulye otletem hogy ramegyek amikor a kozelebe vagyok de baromi ritka amikor meg a ladabol valo kipakolaszas kozbe ne simagatna mar valaki a tavolbol:))
Persze valamikor en is pont ezt teszem valami jo fedezekbol.
Mondjuk en csak 2 max 3 fegyvert szeretek a dropbol mert awm-el ritka szarul lovok igy nekem nem mindig kifizetodo. Na meg altalaba kar98 van benne...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11968) core i7 válasza Segal (#11953) üzenetére


core i7
addikt

már eladtam :DDD

(#11969) Segal válasza core i7 (#11968) üzenetére


Segal
veterán

Akkor nyiss egy ujat:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11970) Hunbeast87 válasza Segal (#11967) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A Kar98 már kikerült airdropból. Ha azt találsz benne, akkor azt valaki már lootolta és benne hagyta ajándék gyanánt.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#11971) Segal válasza Hunbeast87 (#11970) üzenetére


Segal
veterán

Most utoljara mk14 volt benne azt nagyon szeretem:))
Tudom hogy mar nincs benne kar98 de regebben talaltam benne azt is.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11972) core i7 válasza Segal (#11969) üzenetére


core i7
addikt

jó is lenne...

(#11973) Richard!


Richard!
addikt

Hogy lehet ládát eladni?

(#11974) saen: Danke kein Problem :R

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#11974) saen válasza Richard! (#11973) üzenetére


saen
Topikgazda

Steam marketen, de ezt ne itt tárgyaljátok ki légyszives. Van steam topic külön, köszi!

(#11975) mackosajt


mackosajt
addikt

Búék!

Idei első köröm, és egyből csirke. Jól indul az év!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11976) kisza25 válasza mackosajt (#11975) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Grat, kezdesz belelendülni:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11977) stoon válasza mackosajt (#11975) üzenetére


stoon
őstag

nekem is csinál photo shoppal ilyet, még nincs!? :DDD :R (majdnem olyan jó ,mint amiket én csinálok, de van még mit tanulnod!)

(#11976) kisza25. 3 killel kemper :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#11978) Segal válasza stoon (#11977) üzenetére


Segal
veterán

A csirke az csirke akar 0 killel is:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11979) scabi78


scabi78
senior tag

A bakancsnak van valamilyen haszna azon kívül, hogy hangosabb benne jönni-menni, mint mezítláb? Esetleg gyorsabban szaladok tőle? :N

Tiszta Windows, rendes ház!

(#11980) saen válasza scabi78 (#11979) üzenetére


saen
Topikgazda

Nincs haszna. Egyébként nem vagy benne hangosabb, hanem más a hang. Homokon pl mezítláb trappolsz mint állat :D

(#11981) =HG= válasza scabi78 (#11979) üzenetére


=HG=
addikt

Nem nyomja a lábad a kavics...

(#11982) mackosajt válasza stoon (#11977) üzenetére


mackosajt
addikt

Stalberre ugrottam, és Gatka felett 3-400 méterre ért véget.
Első szűkülés végig mögöttem jött, a 2-3. már nyugton hagyott, mentem befelé.
4. szűkülésnél egy UAZ zúgott el mellettem, soroztam, füstölni kezdett, kiugrott, "died from falling" felirat a jobb felső sarokban a gyerek nevével. Kövinél pont elém állt be egy "bágival" egy srác a tőlem kb. 40 méterre lévő szikla elé, miközben egy fa mellől figyeltem, és mire észre vett, már vége lett.
Ezután beszaladtam középre a "bokrokba" és csak guggoltam, vagy álltam. Szélen ment az adok kapok, középre meg senki nem nézett. Így lett meg a 2. kill, az utolsó meg a kör szélén ült egy bokorban, és nem vett észre, de én is csak akkor, mikor szaladni kezdett. Nem volt szerencséje.

A "photoPaint"-edet meg hagyjuk "Mardel". :D
Amit a nyári talis képeinkkel műveltél, hát majd lefordultunk a székekről, mikor láttuk.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11983) stoon válasza mackosajt (#11982) üzenetére


stoon
őstag

na ha lesz időm csinálok egy csirke medvét! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#11984) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Imádom. A bizonyos méregetése, hogy kinek hány killje van. Szerintem ez egy játék, nyerjen mindenki úgy, ahogy akar...

(#11985) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Mai 2. win. :)
Supressoros fullos Sks meg M4, ha mimden first aidet fel tudtam volna venni 20 körül lett volna. ;]

(#11986) KisTücsök válasza saen (#11980) üzenetére


KisTücsök
addikt

2-3dB-vel nagyobb a peak cipőben. Ha ősz óta semmi nem változott, akkor még mindig.

(#11987) saen válasza KisTücsök (#11986) üzenetére


saen
Topikgazda

Mérni én sose mértem, de vannak terepek ahol a mezítláb jóval hangosabb. Ettől persze lehet igaz amit írsz.

(#11988) NandorHUN válasza Grave_444 (#11985) üzenetére


NandorHUN
addikt

Csak kíváncsiságból egy ilyen win roundos menet mennyi időbe tellik?
- még nincs meg a játék.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11989) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Marha nagy videó, láttátok már? :DDD

PlayerUnknown's Battlegrounds: THE ZONE

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11990) dugo_ válasza NandorHUN (#11988) üzenetére


dugo_
veterán

~20-25 perc. Attól függ, hogy hány szűkülés van a végén. Ha nagy területen lerendezik egymást, akkor nyilván ott vége és nem szűkül tovább.

(#11991) NandorHUN válasza dugo_ (#11990) üzenetére


NandorHUN
addikt

Értem kösz.

Ez így egész jó. Terület nagysága meg játékosok száma alapján így videókból olyan 1-1,5 órára tippeltem volna :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11992) dugo_ válasza NandorHUN (#11991) üzenetére


dugo_
veterán

Nagy, de a szűkülések ideje és mértéke adott.

(#11993) NandorHUN válasza dugo_ (#11992) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azt tudom , csak gameplayekben mindenki nagyon ráérősen lootolt.
Én meg nem az a típus vagyok, aki képes nézni 10 percnél tovább azt, hogy más valaki hogy játszik, nem hogy stream elé leüljek. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11994) Årpi válasza dugo_ (#11990) üzenetére


Årpi
őstag

Inkább 30 perc lesz az, visszanéztem az utolsó pár wint, 30-31-32 percesek voltak.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#11995) vzsryl válasza Årpi (#11994) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Így van, és ha netán az utolsó, teljes beszűkülést is eléri valaki, akkor az 36 perces.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#11996) Grave_444 válasza NandorHUN (#11988) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ha jól tudom még vissza volt 2 kör a végén, aránylag nagy területen voltam, de 25-30 perc ahogy írják. Nem szoktam nézni az időt. :)

(#11997) NandorHUN válasza Grave_444 (#11996) üzenetére


NandorHUN
addikt

Csak azért kérdeztem mert sokszor nincs időm egy ülésben 1-másfél órát kockulni sajnos :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11998) Grave_444 válasza NandorHUN (#11997) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Annyi nincs nyugi. :) Megnéztem 31 perc volt.

lemusz Elég ha rossz helyre esel és nem jut fegyver az első házbab.

[ Szerkesztve ]

(#11999) lemusz válasza NandorHUN (#11997) üzenetére


lemusz
addikt

Ha kellően balfax vagy annyi idő alatt akár 6-7 meccset is tolhatsz.

(#12000) Richard!


Richard!
addikt

3 meccs, 0 kill, 0 lövés. A legjobb 30-ban benne voltam mindig. Asszem nem nekem való ez a játék :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.