Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#433) Qorthral válasza (#431) üzenetére


Qorthral
őstag

No nekem pedig a Ferka taktikusai és Hülkenberg enerváltsága miatt sikerült jópár pontot elvesztenem. Gratulálok mindenkinek, szép kis idény volt, fordulatokkal, akárcsak a valóságban :)

b-type: Grat a bajnoki címhez, zseniális pillanatban váltottál Webberről Vettelre, ezzel nyerted meg. Plusz azzal, hogy végül semmikor sem cseréltél Hamira. :) Nem tudom mennyire volt ez szerencse részedről és mennyire "tudatos", mindenesetre amíg Webbod volt, addig Ő nyerte a futamokat, amint viszont Vetteled lett, onnantól Ő. Mindenesetre gratulálok!

Az utolsó pár futamon engem messziről került a szerencse, mindig pont rosszat választottam. Most is Hülkenberget, aki a mezőny leggyengébb produkciójával rukkolt elő és csak a kiscsapatokat előzte meg. (Jellemző: jobban jártam volna, ha nem váltok rá Buemiről.)

Na szóval jó kis év volt, a sikerhez pedig mindig kell szerencse is, ahogy Vettel VB győzelmében is van gazdagon :)

Remélem jövőre sikerül visszavágnom! Elsődleges célom mindenesetre a dobogó volt, ezt elértem és a minimális célom jövőre is a TOP3. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.