Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) IreN!CuS válasza venember83 (#3398) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Páran kiesnek előle aztán már is jó pont,de persze értem mire gondolsz.Elválik alapjaiban és is a Sutil-os verzióra voksolok.

Motion_Blur : Hát a nagy pontot a pilóták tudják hozni , Sutil kiesésével csak 200 körül lennék egy jó Merci+RBR szerepléssel :D Az meg semmi

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3402) Qorthral


Qorthral
őstag

Megdöbbent, hogy egy FP1 eredményt ennyire komolyan vesz a társaság. Ennél többet vártam :U
Ráadásul az RBR altatni szokott pénteken. A versenytempójuk tuti erős lesz. Persze az RBR - Merci kombó ellen már nem tudok szót emelni :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3403) jpm válasza Qorthral (#3402) üzenetére


jpm
senior tag

Sztem meg sokan alábecsülik....
FP2-nél is ezt fogod mondani? elég hasonlóan állnak...... eddig :U

[ Szerkesztve ]

(#3404) venember83 válasza Qorthral (#3402) üzenetére


venember83
nagyúr

Hümm, ezek a bikások tényleg altattak FP1-en. Most meg Rosberg tűnik jó választásnak, nem a Merci. Persze lehet, hogy most meg ők altatnak. Mindig ezek a döntések... :U

[ Szerkesztve ]

(#3405) Motion_Blur válasza Qorthral (#3402) üzenetére


Motion_Blur
félisten

28 fokos volt most FP2-n az aszfalt, időmérőre de főleg versenyre jósolnak ennél kb. 10 fokkal melegebbet.

Érdekes lesz, Lotus ismét fekete lónak tűnik, 1 körön az a pár tized náluk azt jelentheti hogy versenytempóban odaverhetnek. Csak ne a 6-7. helyről kelljen...

Sutilban maradt még 5-6 tized.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3406) FireKeeper válasza Motion_Blur (#3405) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

asszem maradok a rosberg-webbo pilótapárosnál, akármilyen rizikós is, viszont minél gyorsabban meg kell majd szereznem a FI-t is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3407) M3oH válasza Motion_Blur (#3405) üzenetére


M3oH
addikt

Igen, FP2 szerint a Lotus sem eselytelen a jo szereplesre. Foleg, hogy Gro eleg olcso, kerdes, hogy megeri-e a kockazatot? :)

(#3408) Qorthral válasza jpm (#3403) üzenetére


Qorthral
őstag

Van még kérdésed? Pont erről beszéltem, máris nincs 1 másodperces Merci fölény.
Ettől még ott lesznek az elején, valsz poleban is, de mások is jók lehetnek és FP1-ből kiindulni sosem érdemes.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3409) jpm válasza Qorthral (#3408) üzenetére


jpm
senior tag

nincs, :D majd meglátjuk ki választ jobban :)

(#3410) Qorthral válasza jpm (#3409) üzenetére


Qorthral
őstag

Ez nem a választásról szól most, mivel RBR + Merci lesz szinte mindenkinél valamilyen formában és azt mindketten jónak tartjuk. :) Az meg lutri lesz, hogy kinek jön be a pilótája és a kieg. komponense.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3411) Armando_19 válasza Qorthral (#3410) üzenetére


Armando_19
őstag

Én bízom a megérzéseimben, eddig is jól vittek előre. Szerintem nem RB győzelem lesz, ha konkrét embert kell megtippelnem: Hamilton.
Vettel Alonso dobogó. 4 Rosberg, Sutil 2 lotus pontszerző. Valahogy ezt érzem a zsigereimben. ;]

(#3412) -Mike-


-Mike-
addikt

Ferrarit megéri lecserélni amúgy a Red Bull-ra? Kinek van kristálygömb otthon? Emiatt a Williams-t is le kell cserélni Caterhamre, de ez a kisebb probléma.

(#3413) Motion_Blur válasza -Mike- (#3412) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Meg. Webbó versenyen szét fogja csapni a mezőnyt.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3414)



addikt

Merci - Webbo - Sutil

vs

Hamilton - Lotus - Toro

Nem csak egy futamra, hanem hosszabb távra, nem tudom melyik lenne a jobb és lusta vagyok számolgatni. :)

Esetleg: Rosberg - Sutil - Ferrari - Toro

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3415) Strauss válasza (#3414) üzenetére


Strauss
senior tag

ugyanezeken agyalok, számolgatok, osztok- szorzok... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3416) Qorthral válasza (#3414) üzenetére


Qorthral
őstag

Szerintem az első erősebb, de a másodikkal nagyobb a kitörési lehetőséged, ha Hamiltonnak összejön a győzelem. A harmadikat szvsz ne válaszd. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3417) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na akkor egy kis brainstorming nekem is :D

rosberg-webber-marussia-toro-caterham
a legkockázatosabb, de ezzel is tudok a legtöbbet nyerni, és valószínűleg ezek a pilóták erősen fognak drágulni az idény hátralévő részében (ha az új gumik nem borítják fel nagyon az erőviszonyokat)

rosberg-ricciardo-marussia-red bull-caterham
biztonságosabb verzió, de félek egy-két futam és nagyon bedrágul webber is.

rosberg-sutil-marussia-ferrari-toro rosso
a pilóta páros eléggé jó ár/érték arányú, de félek a ferrari gyenge lesz.

rosberg-sutil-marussia-lotus-toro rosso
ugyanaz a cost-efficient páros, csak ferka helyett lotus.

rosberg-grosjean-marussia-ferrari-caterham
hátha grózsi fut egy jót? rizikós, +gyengusz ferrari.

rosberg-grosjean-marussia-force india-toro rosso
full cost-efficient csapat, talán ez a legbiztonságosabb (leszámítva azt a verziót, amikor csak csapatból veszek top alkatrészt, de azzal nem haladnék sehova).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3418) greenmukk


greenmukk
tag

S. Vettel C. Pic Mercedes Marussia Toro Rosso ez elég kockázatos mert ha már csak az egyik fő komponens nem teljesít jól akkor nagyon nagy bukó a hétvége Mit gondoltok?

vagy:

N. Rosberg A. Sutil Red Bull Williams Toro Rosso

vagy ez:
N. Rosberg M. Webber Force India Marussia Toro Rosso

[ Szerkesztve ]

(#3419) Motion_Blur válasza greenmukk (#3418) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem hasonló volt sokáig, csak Alonsoval (ALO + MERC), nekem akkor bejött. De most a legutóbbi futamon eléggé megégettem magam a két komponenssel, így inkább a 3 topcsapat + Sutil lesz.

Vettel jó választás hosszabb távra, de a következő két futamra inkább a RB-t tenném be.

N. Rosberg A. Sutil Red Bull Williams Toro Rosso - ez jobban hangzik :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3420) greenmukk válasza Motion_Blur (#3419) üzenetére


greenmukk
tag

Igen Vettel jó lenne hosszabb távra de lehet, hogy így sok pontot bukok amíg lecserélem a mellette lévő gyenge komponenseket.

Na majd meglátom,nehéz döntést hozni.

Köszi a választ ;)

(#3421) jpm


jpm
senior tag

ez a tervem:
M. Webber R. Grosjean Toro Rosso Sauber Mercedes

(#3422) Motion_Blur válasza greenmukk (#3420) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Meggondoltam magam, mehet be Vettel :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3423) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Melyik a jobb párosítás: Rosberg-Ferrari, vagy Red Bull-Mercedes? A Rosberges verzió azért lenne jó, mert Hamilton szenved sajnos, így több pontot tudnék vele hozni, de a Ferrari nem olyan jó, mint a Red Bull.

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#3424) FireKeeper válasza X3B6O0X (#3423) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

talán megpróbálhatod a rosberg-lotust is. szerintem a futamon jobbak lesznek mint a ferrari, és olcsóbbak is, így több pénzed lesz a többi komponensre.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3425) M3oH


M3oH
addikt

Megkockaztattok egy Ros-Gro FI-TR-Mar kombot. Lotus versenykepesnek tunik, nem vagyok meggyozodve 100%ban, hogy jobb valasztas Gro, mint csapat, de hatha :)

(#3426) X3B6O0X válasza FireKeeper (#3424) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Lotusban már évek óta nem bízok. Szerintem most a Red Bull-Merci kombóval indulok, aztán esetleg a Hungaroringre bepróbálok valami mást.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#3427) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Na én FER-MER-FI helyére raktam be FER-MER-LOT kombinációt, remélem a Lotus most jól fog menni :K

Z Fold 4

(#3428) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Sutil báhh...
Rosberg báhhh...

mennek ezek a picsába....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3429) M3oH


M3oH
addikt

Rosberg ..i., mi fene?

(#3430) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Eladtam ALO-t => 1 körön is megtáltosodik a Ferrari
Megvettem Sutilt => 15.

Ennyit a hétvégémről :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3431) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Rosberg kösz, kukázhatom az egész hétvégét.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3432) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#3430) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Lehet ez a meleg tett nekik jót.Holnapra milyen idő várható?

Akkor tényleg kuka lesz a hétvégém , tiéd is? :D

Asszonynak bent van Massa szerintetek ,benne van a röff...

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3433) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#3432) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Még melegebb. Lotus valamennyit menthet a hétvégémen, de úgy nagyjából szerintem igen..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3434) Qorthral válasza Motion_Blur (#3430) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem tudom, sztem Red Bull + Hamilton ellen nem lesz sansza senkinek a Q3-ban. A 2 Ferrari + 2 Lotus lemeccseli majd a 4-7 helyeket. Ha a Brit GPt nem számítjuk, eddig is kb ez volt a helyzet. Persze Rosberg kiesésével nyernek 1 helyet.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3435) qgetata válasza Motion_Blur (#3433) üzenetére


qgetata
csendes tag

Én is így jártam. Alonsot eladtam, váltottam a Lotus, Merci, RB trióra, erre Alonso megtáltosodik úgy, hogy erre szinte semmi nem mutatott. :((( Legalább Ricciardo hozza magát :)

(#3436) Armando_19


Armando_19
őstag

45 pont, nem is olyan rossz. Lotus jó biznisznek tűnik. Jajj de várom már a holnapot. ;]

(#3437) Qorthral


Qorthral
őstag

Eddig jó nekem is, GRO jó vétel úgy fest. A szabadedzésekből meg ennyire érdemes kiindulni, lásd HAM mégis elverte Vettelt illetve Ferrari, Lotus erős Q tempót futott. A meleg jót tett nekik, a holnapi futam érdekes lehet, pláne hogy a Ferrari taktikai előnyben van valószínűleg.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3438) bobace


bobace
őstag

Na ennyit a szabadedzéseken mutatott képről. Ki se számolom a pontokat - na jó 48. Még szerencse, hogy nem váltottam Rosbergre. Megkockáztattam egy RIC-HUL cserét, mondom hátha összejön a kis Niconak, erre a TOR feltámadt. Sajnos Lotusra nem volt cash, max Grozsit vehettem volna meg, de a tavalyi év képe mélyen belém égett :D

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3439) M3oH


M3oH
addikt

29 pont, igy gyorsan szamolva. FI-tol kicsit tobbet vartam, de a nagy bukta Rosberg... Gro viszont bejott, remelem versenyen is jol viselkedik.

(#3440) T0rnad0


T0rnad0
addikt

39 pont, Rosberg sajnos nem hozta a pontokat csapatban :(
Lotusban bízok, hogy meglepetést okoznak.

Z Fold 4

(#3441) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

54 pont, nagy kár Sutilért*, és Rosbergért.

* persze hogy most kellett még 2 perccel a vége előtt szerelgetni az autóját..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3442) jpm válasza Qorthral (#3402) üzenetére


jpm
senior tag

Na akkor kezdjük előlröl: Megdöbbent, hogy egy FP1 eredményt ennyire nem veszel komolyan :DDD az 1. és a 3. helyen u.a. versenyző van. :D Massa és Kimi 1helyezéssel tér el a péntekitől :DDD Szóval van alapja!

Ja 60pont :DDD jó hogy kivágtam a Force Indiát.

(#3443) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

nevetséges 32 pont, ráadásul baromi idegesítő, mert ha a merci nem szarakodja el magát valszeg rosberg is ott lett volna az első négyben. így viszont egyedül abban bízhatok hogy Webber legalább megtartja a harmadik helyét, meg hogy Rosberg jön fel pár helyet.
azt tudtam hogy kockázatos két erős pilótát vinni de azt a fene sem gondolta hogy így eltolják a Q2-t a mercinél...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3444) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

35(?) pont, kár, hogy Rosbergnek hazai pályán elbaszta a Merci, több is lehetett volna. Na mindegy, holnap talán feljön erős pontszerzőnek, és 200 pont fölött zárok (bár erősen kétlem).

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#3445) Qorthral válasza jpm (#3442) üzenetére


Qorthral
őstag

Persze, néhány versenyző helyezése mindig hasonló. Valamennyire nyilván mérvadó az FP1, de nagyon nem, lásd Vettel 8. helyét. Hamilton meg a 2. és 3. szabadedzésen volt gyenge, aztán megnyerte a kvalit. Egy szó, mint száz, csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy túl nagy jelentőséget nem érdemes a szabadedzéseknek tulajdonítani, főleg nem az elsőnek. Volt, aki értette. ;]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3446) jpm válasza Qorthral (#3445) üzenetére


jpm
senior tag

Úgy gondolom hogy a gumi mizéria után nem különösebben taktikáztak most.

(#3447) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Ilyen... egyszerűen... nincs.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3448) jpm


jpm
senior tag

Webber pff szopi.. :(

(#3449) M3oH


M3oH
addikt

Ha Gro megnyeri, akkor meg lehet egy ertelmes pontszam :P

(#3450) Motion_Blur válasza jpm (#3448) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Simán vissza fog jönni, szerencsét hozott az SC :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.