Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) bobace válasza FireKeeper (#3750) üzenetére


bobace
őstag

Jaja, én is HUL-ra cseréltem. Bár szerintem minden második ember valami hasonló felállással megy mint én :P

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3752) SamuraiKenji


SamuraiKenji
aktív tag

Nekem katasztrófa hétvége a pilótáim kuka ....Ric Out, majd Sutil- Webber baleset tette be a kulcsot így másik pilóta is out meg Webber is RB-vel :( Pedig Webber szépen feljött a 3. helyre...aztán onnan jött egy szép "szerencseszéria" rá :(

156p :( Jó kezdés után mostanság nincs szerencsém így csak lefelé :(

http://oakleyparadise.tumblr.com/

(#3753) IreN!CuS válasza SamuraiKenji (#3752) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Asszonynak 2 futam óta bent van a Webber Gro páros , előzőn mindkettő out most erre még rájött egy Webber out , szerinted ?:)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3754) FireKeeper válasza IreN!CuS (#3753) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Nálam ugyanez a páros, szerinted? :D Mostmár eladni se tudom a szerencsétlent mert nem tudok értelmes komponenst venni az árából.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3755) SamuraiKenji válasza IreN!CuS (#3753) üzenetére


SamuraiKenji
aktív tag

Hát az se vidám, legalább most Gro jött neki, én valahogy mindig belenyúlok ebbe mikor GRO-t vagy Sutilt beteszem pilótának tuti, hogy betlizik, egyedül Rosberg jött be mindkétszer...de ilyen az én szerencsém, már megszoktam :D

http://oakleyparadise.tumblr.com/

(#3756) DemonDani


DemonDani
addikt

Úgy nézem, hogy most megint RIC lehet jobb a RIC-HULK párosból.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3757) bobace


bobace
őstag

Én kiállok a HUL-RIC-RBR-MER-LOT kombómmal, aztán lesz, ami lesz. Kéne kockáztatni pilótákkal, hogy előrébb lépjek, de ahhoz meg nyúl vagyok :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3758) jpm


jpm
senior tag

Eddig jó megérzés volt hogy eladtam a Redbullt és Webbert meg megvettem :D
(Ha Vettel kiesne mekkorát hozhatnék az élbolyon...)
Amennyiben holnap Webber ismét megelőzi Vettelt akkor is már jó vagyok!

66pont

[ Szerkesztve ]

(#3759) Qorthral


Qorthral
őstag

65 pont. Be kell írnom, mert ielégedett vagyok vele, ami idén ritka, plusz amilyen ebben az évben a szerencsém, holnap a fejbeverős smiley lesz használatban :D

jpm: Jaja, a Webber + Hulk páros jól hoz :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3760) jpm válasza Qorthral (#3759) üzenetére


jpm
senior tag

neem, holnap nem lesz fejbeverős smiley :D vigyorgós smiley lesz!

(#3761) bobace


bobace
őstag

Bár Webbom nincs, de 65 pontom lett :D Eddig jó!

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3762) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

67 pont, RIC betli nem kellett volna.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3763) Zoza24 válasza Motion_Blur (#3762) üzenetére


Zoza24
senior tag

nem rossz az,nálam 68,de nagyon kemény lesz a rajt...Webber nem szokott nagy rajtokat bemutatni... :U

Forza Italy!

(#3764) DemonDani


DemonDani
addikt

Küzdök a túlélésért :DDD Mi lett ezzel a Torro Rossoval... árnyékuk önmaguknak a nyári szünet óta... Hatalmas hülyeség volt ismét RIC-nek bizalmat szavaznom

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3765) FireKeeper válasza DemonDani (#3764) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Toro&FI a kevláros gumik óta meg van halva, Mclaren, Sauber meg erősödött. A Williams meg konstans szar :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3766) Qorthral válasza FireKeeper (#3765) üzenetére


Qorthral
őstag

Ők is erősödtek, csak ennek a pozíciók terén (még) nincs látszatja. :D
A kicsik viszont gyengültek.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3767) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Webbo Gro mennyire kiütik majd egymást :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3768) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

285 pont, de RIC és HAM...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3769) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#3768) üzenetére


IreN!CuS
őstag

282 részemről , nem örülök mert sokkal több volt benne , akárcsak másnak :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3770) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#3769) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Összetettben elöl sok arcnak bent van VET + GGO és mellé egy felerősödött Sauber...., asszem ők a fő esélyesek a végső győzelemre, lazán 300+ pontos futam nekik ismét.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3771) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

238. nem valami acélos, Ham kiesése nem jött rosszul, de legalább a kövi futamra már befér a sauber.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3772) Qorthral válasza Motion_Blur (#3768) üzenetére


Qorthral
őstag

Kár sírni szvsz, a Merci kb mindenkinek lehúzta 40-50 ponttal a hétvégéjét. Ha belegondolsz, rájössz, hogy ezzel együtt az a 285 nem rossz. Nekem is kb ennyi amúgy, talán 282 inkább. Elégedett is vagyok. :)
Persze az összetettre a Vettelesek esélyesek, de főleg az közülük, aki eladja 1-2 futamon belül, mert már nem éri meg az árát (ezen a hétvégén alig hozott többet Webbonál vagy az RBR-nél 2-2,5x-es áron).

Egyébként nem értem miért értékeled Vettel pontszerzését ennyire fel. Az összetett első3 egyike sincs 300 pont felett, ha jól számolom. Ellenben a 4., aki nem Vetteles, simán.

Az ideális felállás kb a ROS,GRO,SAU,FER,RBR lehetett, de ez is "csak" 330 pont és nem sokaknak férhetett be.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3773) Motion_Blur válasza Qorthral (#3772) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jóvanna! Még reggel van + másnap (inkább aznap) :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3774) venember83


venember83
nagyúr

293, ha nem tévedek. Egy kicsit jobb TR vagy HAM szerepléssel bőven háromszáz is lehetett volna, de jó ez így. :K

(#3775) Qorthral válasza Motion_Blur (#3773) üzenetére


Qorthral
őstag

Semmi gond :)
(A számokra mindig egyből harapok :DDD)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3776) jpm


jpm
senior tag

281pont. Sokan szereztek több pontot, de ennél több nekem önerőből nem lett volna reális.
Elégedett lehetek. Armando kolléga megint átvette a liga 1 helyet. grat :D

(#3777) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Gro-Web-Mar-Mer-Sau, kövi futam után még berakom a Torot a Marussia helyére, és asszem nekem erre az idényre ennyi, kétlem hogy az idényzáróra beférne a Ferrari vagy a Meki csapatban, de meglátjuk még, fene tudja.

szurkolóként és fantasy csapattulajként már inkább 2014-re készülök ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3778) bobace


bobace
őstag

Én is elértem egy soft korlátot, gyakorlatilag elértem korlátaimat a fejlesztésben, a következő futamra nem látok előrelépést. Max, ha átváltok pilótás mókára... Már a RB megtartása sem optimális, mert majdnem elérte a max árát. Na lesz mit matekozni a kövi futamig.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3779) McCartman


McCartman
senior tag

299 pont, egyéni legjobb összetett helyezés 90. hely, Rosberg és Perez találkozói sok pontot vettek ki a zsebemből, szóval csak a szokásos. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3780) jpm


jpm
senior tag

óóó szegény Grosjean, mák hogy nekem csak csapatban van.. Az élboly 90%-nak versenyzőként van bennt ;] lesz kavarodás :)

(#3781) M3oH válasza jpm (#3780) üzenetére


M3oH
addikt

Hát eltaktikázták csúnyán Groval. Remélem futam jobban sikerül neki.

(#3782) jpm válasza M3oH (#3781) üzenetére


jpm
senior tag

Sztem én vagyok az egyetlen aki annyira azért nem drukkol neki :D

66pont elég jó.

(#3783) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

42 pont, kösz Grozsi

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3784) M3oH válasza FireKeeper (#3783) üzenetére


M3oH
addikt

42pont szintén, köszi Lotus :)

(#3785) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Lehet jó húzás volt Perez ? :D koppkoppkopp

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3786) venember83


venember83
nagyúr

Ez is egy tippgyilkos hétvége lesz, úgy érzem...

(#3787) Zoza24 válasza venember83 (#3786) üzenetére


Zoza24
senior tag

az..ennyit a hétvégéről... :U

Forza Italy!

(#3788) Beerwolf válasza Zoza24 (#3787) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Meg az enyémről...

(#3789) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Webber.. erre már szavak sincsenek. És mindig ő :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3790) Qorthral válasza FireKeeper (#3789) üzenetére


Qorthral
őstag

Ezen már csak mosolygok, az idei év tökéletességéhez még kellett egy újabb Webbo DNF! :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3791) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Megvettem HULK-ot, DNF :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3792) Zoza24 válasza Qorthral (#3790) üzenetére


Zoza24
senior tag

Webbo dnf....szuper:)
az lenne érdekes ha megbüntetnék Vettelt,akkor lenne ám gubanc az RB-seknél is:)

Forza Italy!

(#3793) kukamatyi válasza Zoza24 (#3792) üzenetére


kukamatyi
tag

webber nálam is bent volt,annak ellenére sem cseréltem,hogy már nullázott nem olyan rég :S...de gro legalább hozott valamit :C

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#3794) #65755648


#65755648
törölt tag

Hulk DNF + Mercit lecseréltem Ferrarira :W

(#3795) jpm


jpm
senior tag

248pont ezzel se leszek előrébb, mondhatni elment a liga meg az összetett VB (már rég) is :)

(#3796) Zoza24 válasza jpm (#3795) üzenetére


Zoza24
senior tag

nálam 226,Webber out nem jött jól...azzal együtt 300 körül lett volna...ez van:)
sztem ligában 2-3 helyet vissza is fogok csúszni...
TR jobb volt mint Sauber de ez nem csoda hiszen betettem az utóbbit:)

Forza Italy!

(#3797) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

290 benne volt egy jó 320 körüli evan :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3798) DemonDani


DemonDani
addikt

Vicces, de már nem is izgat. Beteszem végre Hulk-ot két hibás RIC mellett döntés után erre DNF lesz. Felsőbb hatalommal állok szembe már olyan érzésem van :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3799) Motion_Blur válasza DemonDani (#3798) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Dettó :))

281 pont

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3800) McCartman


McCartman
senior tag

Én meg finoman bealudtam az időmérő előtt is és az első 10 körről is lemaradtam. :D
De érdemi fejlesztésre nem futotta volna, így is összejött a stabil 250+ pont. :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.