Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) jpm válasza Motion_Blur (#3450) üzenetére


jpm
senior tag

bízok egy kis pontszerzésben :) már ennek is örülök :D

(#3452) Armando_19 válasza jpm (#3451) üzenetére


Armando_19
őstag

Közeledek. Közeledek. Remélem remeg már a térded :D

(#3453) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

236 pont

Sutil mit csinált ma, arra azért kíváncsi lennék.. na mind1, így is egy erős közepes a hétvége azért.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3454) jpm válasza Armando_19 (#3452) üzenetére


jpm
senior tag

mennyit kapartál össze? Nekem 210pont igazság szerint ahogy indultt nem bosszankodok.. :D
bár jó kis zuhanás lesz az elejéről :D Legalább nem leszek szem előtt :DD

(#3455) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#3453) üzenetére


IreN!CuS
őstag

174 , közepes alatt..az az szar :D

Minden szarul jött ki---Webbo Sutil Merci versenytempó ,de igazéból Rosi quali...STR meg "sehol" ahhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3456) M3oH


M3oH
addikt

Orulok, hogy ha 150pont osszejon. A fekete lo Gro, hozott vmit. FI es TR eleg gyengus volt, Rosberg pedig kritikan aluli volt egesz hetvegen...

(#3457) Qorthral


Qorthral
őstag

~200 pont, elmegy. Pedig szépen folytathattam volna az erős felzárkózást, mert a Webber + GRO pilótapárossal megint jót húztam. Nagy kár, hogy a Red Bull elrontotta a kiállását, 250 fölött lettem volna. Ha meg az övé helyett Vettelét rontják el, még jobb a hétvégém. :) De nincs ha, ez van. Sokaknál így is több pontom lett és megyek tovább felfele.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3458) Armando_19 válasza jpm (#3454) üzenetére


Armando_19
őstag

223. Nem a legjobb hétvégém nekem sem. Rosberg Sutil páros nagyon odatette magát ma azért ,hogy ne legyen nekem annyira jó. Nem baj, 13 pont az 13 pont. Minden versenyen ennyit hozok rajtad, akkor a végére jók is leszünk. ;]

(#3459) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

kockáztattam, és nagyot buktam, csak 106 pont. mondjuk webber jó lehetett volna ha nem szúrják el a kerékcserét illetve rosberg is, ha nincs a kvali szenvedés. webbo marad, viszont látva ezt a szenvedést, rosberg lehet repülni fog. grosjean jól ment, megérte volna bevállalni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3460) jpm válasza Armando_19 (#3458) üzenetére


jpm
senior tag

Csak szeretnéd! :D na majd meglátjuk :)

(#3461) SamuraiKenji


SamuraiKenji
aktív tag

Hát én ahogy éreztem,a múltkori jó húzás/szerencse után most jött a nagyon sz*r.
Kb 140 pont gyalázatos.....Webber kerékcsere :( pedig jó lett volna, Sutil se volt sehol....ez van, de ezen elv alapján következőre megint belenyúlok a tutiba :D

http://oakleyparadise.tumblr.com/

(#3462) bobace


bobace
őstag

180 környéke. Utólag bosszanthat, hogy utálom Grozsit, pedig jó hétvége lett volna. HUL nem lett olyan rossz húzás, bár jó se :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3463) qgetata


qgetata
csendes tag

Nekem bejött a váltás. 244 pont. Csak öttel kevesebb, mint a múlt héten. Remélem jövök fel pár helyet. Bejött, hogy eladtam Alo-t. Viszont a következő hétvége lehet majd igazi káosz, mivel akkora megint új gumik jönnek, ha minden igaz.

(#3464) kukamatyi válasza SamuraiKenji (#3461) üzenetére


kukamatyi
tag

nekem dettó..webber-sutil.....

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#3465) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

158 pont, hát nekem sem ez volt a legerősebb hétvégém... bár ahogy nézem a többieket, még örülhetek is. A Webber-Rosbergeseket nagyon sajnálom.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#3466) Zoza24 válasza qgetata (#3463) üzenetére


Zoza24
senior tag

mi a ligában a neved?mert ha az ami itt a ph-n,ott bizony nem volt ALO-d és 249 pontod se:) valaki másnak is ez a neve a ligában?

Forza Italy!

(#3467) válasza Zoza24 (#3466) üzenetére



addikt

Nah, lehet nyomozni és meglesz a doublenick, első megtalálónak pirospont. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3468) FireKeeper válasza X3B6O0X (#3465) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kösz :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3469) Zoza24 válasza (#3467) üzenetére


Zoza24
senior tag

csak rákerestem az itteni felhasználónevére s találtam is egy ilyen csapatot,csak a leírtak nem stimmeltek:)

Forza Italy!

(#3470) válasza Zoza24 (#3469) üzenetére



addikt

Igen tudom, én is azt a csapatát ismerem, de úgy néz ki, van egy másik is valahol.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3471) qgetata válasza (#3470) üzenetére


qgetata
csendes tag

A ph-s nicknevemmel én indulok, a másikkal pedig a fiam. Így akár beszélhetünk duplanickkel is, mert a fiam használja általában a ph-es nickemet. Na ezt rakd össze... :Y
Mondjuk az F1-ligás csapatainkat általában közösen rakjuk meg. Csak a qgetata nickes csapatunk első futamát elszúrtuk a fránya android miatt..

[ Szerkesztve ]

(#3472) T0rnad0


T0rnad0
addikt

178 pont, ha nem rakom be az FI és Ric helyére a Lotust, nagy bukta lett volna...178ból 78-at a Lotus hozott :K

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#3473) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Gratula DemonDani kollégának, nemcsak a ligát nyerte a hétvégén, hanem az overall-t is :R

Vele együtt már 4-en vagyunk a TOP50-ben :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3474) jpm válasza Motion_Blur (#3473) üzenetére


jpm
senior tag

szép kör volt! grat neki.
meglepett hogy nem csúsztam le.. :)

(#3475) DemonDani válasza Motion_Blur (#3473) üzenetére


DemonDani
addikt

Amindenit :DDD

Hát köszi!
Ilyen csapatszinttel igazából abban reménykedtem hogy meglesz a 200 pont meg Ricci is bukott szépen sajna, erre fel rekord :))

Két lehetőségem van a Hungaroringre:
Ric > Hülk vagy Merci > Ferka
Igazából úgy érzem, hogy a Ric > Hülk ami élhetőbb lehetne (de az sem biztos, hogy bejönne), ez a Ferka hatalmas rizikó még úgy is, hogy most a Merci rosszabbnak tűnik megint.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3476) T0rnad0 válasza DemonDani (#3475) üzenetére


T0rnad0
addikt

Gratula!

Nekem ligában 29. [↑ 5] :))

Z Fold 4

(#3477) FireKeeper válasza DemonDani (#3475) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem nem tűnik egyértelmű erősítésnek Hülk. igaz, most jobb volt picivel mint a toro rosso-k, de 1, fene tudja hogy másik pályán is így lesz, 2, fene tudja hogy az új gumikon is így lesz.

a ferrari jó lehet, erősen félek tőle hogy a merci feljavulása eddig tartott, és megint csak a kvalin fognak értékelhető teljesítményt nyújtani.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3478) qgetata


qgetata
csendes tag

Na jöhet megint az agyalás:
Jelenlegi csapat: Ricciardo, Chilton, Merci, Lotus, RB

A következő opciókban gondolkodom:

- Ricciardo, Sutil, Merci, Lotus, RB (nincs gyenge csapattag :D )

- di Resta, Chilton, Merci, Lotus, RB

- Ricciardo, Gutierrez, Ferrari, Lotus, RB

- Sutil, Chilton, Ferrari, Lotus, RB

Valahogy jobban bízom a Ferrariban.

Off: Valaki jön a ringre? Én egész hétvégén ott leszek. :D

Úgyhogy a csapatot már péntek reggel meg kell raknom.

(#3479) bobace válasza qgetata (#3478) üzenetére


bobace
őstag

Én már a jelenlegi csapatoddal is elégedett lennék :D
Amúgy nekem az első vagy utolsó változat lenne a favorit Guti és DiR szerintem felesleges.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3480) FireKeeper válasza qgetata (#3478) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én is az első vagy az utolsó közül választanék. esetleg az egyik top csapat komponenst kicserélheted valamelyik pilótájára, ha szeretnél rizikózni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3481) venember83


venember83
nagyúr

180 pont, szódával elmegy. 13 millió plusz Sutil - Ricciardo - Red Bull - Mercedes - Marussia.

(#3482) X3B6O0X válasza X3B6O0X (#3465) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Hmm, elszámoltam magam... mondjuk nem zavar a plusz 8 pont :D. Kövi futamra beteszek egy Sutilt.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#3483) DemonDani válasza FireKeeper (#3477) üzenetére


DemonDani
addikt

Lehet jobb, ha maradok nyugton a következő futamra, aztán majd elválik kell-e valamit cserélnem. Igazából azt a hatalmas kiugró lehetőséget közel s távol se látom már ilyen csapat mellett. Ha leesne 50 misi csak úgy akkor igen, de más biztos potenciált nem látok. Most itt minden borult a Merci+FI kombó helyett a Ferka+Meki jött fel a semmiből. Lehet hogy ez most csak ilyen egy versenyes lesz, de ha nem akkor csúnyán át kell szerveznem mindent, mert Gro folyamatos jó szereplésében azért nem bízok.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3484) qgetata


qgetata
csendes tag

Köszönöm a tippeket. Egyenlőre a legutolsó van benn. Aztán meglátjuk mit a következő 2 és fél hét. Ha ugyanolyan meleg nyári idő lesz, mint most volt, akkor tuti Ferrari, Lotus, RB lesz a csapat. Drága pilótára mát túlságosan költséges lenne váltani. esetleg még ez lehet:

- Massa, Chilton, FI, Lotus, RB

Ebben azért több a rizikó. Na majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#3485) Armando_19 válasza qgetata (#3484) üzenetére


Armando_19
őstag

Ezek az új gumik érdekesek lesznek, hogy ki mit tud mókázni rajta. A hétvégén látszott, Mercik még mindig nem szeretik a meleget. Márpedig itthon meleg lesz, de haj jaj. Esélyesnek látom, hogy nem lesznek akkora királyok.
Én szerintem Csak Mar->Tor cserét fogok csinálni.
Meg remeg a térdem, a legjobb barátom csaja jön föl mint a higany. Nagy szerencséje volt a hétvégén, az én előző helyemre jött föl.

(#3486) FireKeeper válasza DemonDani (#3483) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

asszem nem véletlen, hogy a FI volt a leghangosabb a kevláros gumikkal szemben. a múlt heti formájukhoz képest most sehol sem voltak.
asszem a mclaren viszont nyilatkozott olyasmit régebben, hogy az acélos gumik máshogy deformálódnak, mint amit vártak, emiatt is gyengék, szóval lehet az ő formajavulásuk betudható a mostani kevláros hátsóknak, vagyis lehet hogy beállnak erre a szintre az idény hátralévő részében. mondjuk a teljesítményükhöz képest még így is piszok drágák, max csapatban érheti meg berakni őket, az idény végén, FI/Toro helyett, ha már nem tudsz mire költeni :) de azért bőven nem említeném őket egy lapon a ferrarival :D
ami meglepett, hogy a szintén hangosan tiltakozó lotus ilyen erős volt, ez mondjuk nyilván betudható az extrém melegnek is, kíváncsi vagyok a teljes úgy gumikon mire mennek később. mondjuk Rai nyilatkozott olyasmit, hogy tök mindegy milyenek a gumik, ők erősek :D

ha most tippelnem kéne egy erősorrendet, akkor valami ilyesmi lenne:
RB -> lotus/ferrari -> ferrari/lotus -> mercedes -> mclaren -> FI -> toro -> sauber -> williams -> marussia/caterham -> caterham/marussia

qgetata: én Massára nem igazán alapoznék. hányszor dobta el az autót idén? :U lehet magyarázni, hogy műszaki hiba így meg úgy, de ennyi szerintem már nem lehet véletlen. és nem hiszem hogy szándékosan a ferrari cseszik ki vele...

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3487) Zoza24


Zoza24
senior tag

nekem 234 pont lett,jöttem is fel szépen,de a mögöttem lévők anyagilag jobban állnak,szóval nehéz lesz tartani a pozíciómat... :U

Forza Italy!

(#3488) jpm


jpm
senior tag

Vakmerő lenne egy ilyen felállás?

A. Sutil, D. Ricciardo, Red Bull, Lotus, McLaren

(#3489) FireKeeper válasza jpm (#3488) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a mclaren-t leszámítva inkább biztonságinak mondanám :D a legerősebb komponenseid (lotus, RB) csapatként vannak benn. amúgy a mclaren helyére én még a szenvedésük ellenére is a mercit raknám be. időmérőn változatlanul erősek, futamon meg rossz esetben is partiban vannak a mclarennel.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3490) qgetata válasza jpm (#3488) üzenetére


qgetata
csendes tag

Valami hasonlón töröm a fejem én is:

- Ricciardo, di Resta, Meki, Lotus, RB
vagy
- Ricciardo, Button, Caterham, Lotus, RB
vagy
- Ricciardo, Perez, Force India, Lotus, RB

[ Szerkesztve ]

(#3491) jpm válasza FireKeeper (#3489) üzenetére


jpm
senior tag

Sztem rohadt meleg lesz a ringen, + a teszt valamit biztos számítani fog a mekinek.+ a meki hagyományosan szereti a pályánkat.

esetleg M. Webber, D. Ricciardo, Sauber, Lotus, Mercedes

[ Szerkesztve ]

(#3492) FireKeeper válasza jpm (#3491) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez nekem jobban tetszik :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3493) jpm válasza FireKeeper (#3492) üzenetére


jpm
senior tag

hmm még kb 20x megvariálom :)

(#3494) Motion_Blur válasza jpm (#3488) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem valszeg ez lesz, csak McLaren helyett Merci.

De Hringen szvsz erős lesz a McLaren/Button páros, akár jó választás is lehet.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3495) DemonDani


DemonDani
addikt

Gro, Ric, Merci, RBR, FI
csere >
Web, Ric, Merci, Meki, FI

erről a variációról mi a véleményetek? Eléggé rizikósnak tartom webbert, de igazából Gro sem stabilabb, viszont nagyon kellene csapat szinten jól menni-e a Mekinek, ami már tényleg veszélyesnek tűnik :B

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3496) DemonDani


DemonDani
addikt

[Lágyabb gumikat kap a mezőny a Magyar Nagydíjra]

hop-hop

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3497) FireKeeper válasza DemonDani (#3495) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem jó a webberes változat, de meki->lotus, akár a FI kárára is. sőt bepróbálhatod a gro-web párost, én valszeg velük megyek a futamra :D

kieg: túl drága a meki. az, hogy most mindkét autójuk pontot szerzett, ne tévesszen meg senkit :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3498) venember83


venember83
nagyúr

Kíváncsi vagyok, milyen hatással lesz az F1 ligára a mostani tesztelés, ha lesz egyáltalán bármi hatással.

(#3499) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a mostani teszten a 2014-es, vagy a mostani Magyar Nagydíjtól használatos gumikat tesztelték?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3500) werszomjas


werszomjas
őstag

Szerintetek a Mercit érdemes most Lotusra cserélni? Nem csak magyar nagydíjra, úgy hosszabb távra?

Vagy Ferrari és Merci helyett meg tudnám venni a RedBull-t mellette Force India meg Sauber vagy Williams vagy Torro Rosso :F

Úgy érzem Vettel behúzza a VB-t és Webber is jól megy, erős a redbull csak nem tudom megéri-e beáldozni ferrarit és a mercit ?

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.