Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

nektek legalább a 200 meglett. Hülk, Web DNF, 186 pont. see if i care.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3802) bobace válasza FireKeeper (#3801) üzenetére


bobace
őstag

Nekem is HÜL és WEB volt a két pilóta. Hát nem számolom ki a többit. :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3803) Armando_19


Armando_19
őstag

Óó.
Rég jártam erre, elnézést kérek.
Azt hiszem a HUL-Perez csere jó döntés volt ;]
324 pont. Még 1-2 ilyen húzás, és ott leszek, ott leszek.

[ Szerkesztve ]

(#3804) jpm válasza Armando_19 (#3803) üzenetére


jpm
senior tag

Ott vagy a szeren :D de hol van Alonso??? ;]

(#3805) Armando_19 válasza jpm (#3804) üzenetére


Armando_19
őstag

Háááát, kicsit kezdem feladni lélekben ezt az Alonso-s témát... Még mindig ő a favorit nálam, de.. Meg kellett értsem, hogy ez itt, egy játék. Az, hogy neki drukkolok, meg szeretném, hogy ő nyerjen, más tészta. Maga a futam nézés elvesztette volna számomra a varázsát, ha nem cserélem le, mert akkor nem tudtam volna az utolsó pillanatig végig izgulni az egészet. Mérlegre kellett tegyem, hogy csalódottan nézem végig az összes futamot, a fejemet rázva, hogy ez már megint micsoda, vagy összerakok egy olyan csapatot, amivel van esélyem akár a végső győzelemre is, és így az általam hőn szeretett sportot ugyan olyan lelkesedéssel bámulom folyamatosan, mint egy 5 éves kisgyerek. :) Igazából ezért nagyon hálás vagyok ennek az F1-es játéknak. Örülök, hogy rátaláltam.
Szóval, sajnos szembe kellett mennek az elveimmel, hogy fenntarthassam az izgalom varázsát. :)

Ja és a kérdésre a válasz, a Ferrari csapatban..

[ Szerkesztve ]

(#3806) jpm


jpm
senior tag

Nézem kik milyen felállással mennek hát besz@rok az 1-50 ből majd mindenkinek grosjean, xy, ferka, merci, redbull, de izgalmas, menjenek már ahova gondolom :DDD és persze mindig ezek vannak a pontszerző helyeken a papírforma nem akar borulni 1x se.
Nem nehéz kitalálni hogy mindenki csak a 2. számú versenyzőjét fogja cserélgetni.... A "bátrabbak" talán az utolsó versenyen kockáztatnak.
Nem leszek az első 50-be se :DDD
Na majd jövőre nem lesz ilyen gond :DDD

(#3807) jpm válasza Armando_19 (#3805) üzenetére


jpm
senior tag

Remélem Te fogod megnyerni!!
Perez jó húzás volt grat! :) Sajnos én hamarabb vártam a feltámadását aztán meg eladtam.. :(

(#3808) Beerwolf válasza jpm (#3806) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Ezért is lett elege sokaknak így az év végére az egész játékból, többek között nekem is. Még valamelyik futam elött pont nem fért be a Grozsi, RB, Merci, Ferka onnantól Grozsi megtáltosodott. Mostanra elég egyértelmű a kép: ezt a 4est bent kell hagyni és mellé betenni Hulkenberget. Nem lehet olyat kockáztatni, amivel esély van egy sokkal jobb eredményre.

(#3809) jpm válasza Beerwolf (#3808) üzenetére


jpm
senior tag

Nincs a játékkal semmi gond, egyszerűen "sajnos" a kocsik, versenyzők nagyon megbízhatók (kivéve Webbert persze). Így tényleg ez a legoptimálisabb felállás csak így már nem igazán érdekes.

(#3810) Armando_19 válasza jpm (#3807) üzenetére


Armando_19
őstag

Én megpróbálok nagyot húzni. Meglátod majd.

(#3811) Armando_19 válasza jpm (#3807) üzenetére


Armando_19
őstag

Ja igen és köszi.:)

(#3812) Qorthral válasza jpm (#3809) üzenetére


Qorthral
őstag

Egyszerűen idén hamarabb elérte az elején sok ember az ideális csapatot. Főleg amiatt, hogy ismét RBR ill. Vettel dominancia van, ezáltal az őket választók folyamatosan sok pontot zsebeltek be. Továbbá mögöttük is aránylag jó választás volt mindig a Merci. Ennyi. Tavaly kuszább volt a helyzet és még év végére sem érték el az emberek a fejlesztési határolót :)

Hozzáteszem, idén még tűrhető a helyzet, állítólag 2009-ben a TOP50-nek kb totál ugyanaz a csapata volt (Button, Trulli, RBR, stb...) és pontban is egál volt... Sokan betették kapásból a nagyon olcsó Brawn/Button + RBR párost és mivel ezek rendre nyertek nagyon hamar rengeteg pénzük lett. Év végére abszolút nem volt hova fejleszteni és a végén az döntött, hogy kinek mennyi pénze van... :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3813) jpm válasza Qorthral (#3812) üzenetére


jpm
senior tag

Az szép lehetett 2009-ben :D
most néztem még a 150. hely környékén is sok Grosjean, Hulkenberg, Redbull, Merci, xy, van... :D pff

(#3814) válasza Qorthral (#3812) üzenetére



addikt

Jaja, msot nagyon hamar el lehetett érni a csúcs csapatot, az élmezőnynek már nyár eleje óta alap a 200+ pontos hétvégék. Más években erre azért legalább őszig várni kellett.

2010-ben b-type még 3000 ponttal nyerte a ligát, most meg közel 4000 pont is meglehet a végére a győztesnek.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3815) Motion_Blur válasza Armando_19 (#3810) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyjából azon fog múlni a sorsod, hogy Webber autója hányszor adja meg magát, miközben Vettel folyamatosan győz. Mert ha olyan arányban mint az utóbbi 4-5 futamon, akkor a VET-GRO párossal felállókat nehéz lesz megfogni, csapatként a RB-al nehéz lesz kompenzálni.

Természetesen drukkolok Neked! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3816) venember83


venember83
nagyúr

Kb. itt lehet a vége nekem, GRO-HUL-RBR-MER-FI plusz 19 millió, érdemi előrelépést nem nagyon látok, FI/STR szint feletti csapat nem fér be, GRO fölötti pilóták meg irreális árat képviselnek.

Hajrá Vizibursi! :D

[ Szerkesztve ]

(#3817) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Összetettben 48 hely előre , ligában meg se mozdultam kicsit erősre sikerült idén a PH csapat :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3818) Armando_19


Armando_19
őstag

El sem hiszem, hogy mindenki nekem drukkol. Az a nyamvadt tepsiképű kengurukergető nem csapja ki magát, 2x is lettem volna 360 fölött.. sőőőt... ÁÁÁÁÁ. az egyetlen előnyöm a Vettelesekkel szemben ennek a láma bodroshajú béna másodhegedűsnek köszönhetően mindig elúszik..

Hát igen, és 1 dolog, szerintem a ligát már csak én veszíthetem el.. :)

(#3819) bobace


bobace
őstag

Hát ez gyenge lett. Sajnos HUL és WEB hozott minusz 70 helyet a konyhára :D Vigasztal, hogy a RBR már nem drágul tovább, így bármikor meg lehe venni, ha ráfanyalodnék újr a biztosra :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3820) Qorthral válasza Armando_19 (#3818) üzenetére


Qorthral
őstag

Azért állj már meg néha gondolkozni is...
"a láma bodroshajú béna másodhegedűs" :F? Az elmúlt 4 futamon 3 kiesés, mindháromszor dobogós (vagy dobogó várományos) helyről/helyzetben. Ja igen, és a lényeg, hogy egyszer sem saját hibából... Ráadásul az elmúlt három futamon decens tempót autózott és jó versenyt futott (volna). Mi ebben a lámaság és bénaság, ha kérdezhetem? Nem vagyok egy Webber drukker, de azért ez durva volt...
Maradjunk annyiban, hogy nem rajta múlt és ne őt okold az esetleges kudarcért, ha kérhetem.

Ettől függetlenül: hajrá!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3821)



addikt

Kicsit takarítottam a ligában, és feltételezett inaktivitás miatt kiraktam azokat, akik nem változtattak a csapatukon semmit az elmúlt 8-10 futamon.

Ha esetleg valakinél ez a taktika része, de amúgy aktív játékos, pls jelezze és visszaveszem.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3822) venember83 válasza venember83 (#3816) üzenetére


venember83
nagyúr

GRO-HUL-RBR-MER-FI plusz 19 millió - lehetne GRO - WEB - FER - MER - MAR, persze az a kérdés, hogy Webbert továbbra is kíséri a balszerencse, vagy végre fel tud mutatni egy második-harmadik helyezést a versenyen...

Mennyire elmebeteg ötlet? :D

[ Szerkesztve ]

(#3823) FireKeeper válasza venember83 (#3822) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én az idény fele óta szívatom magam webberrel, ha fontos a jó mentális állapot számodra, nem teszed be :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3824) Armando_19 válasza Qorthral (#3820) üzenetére


Armando_19
őstag

Igazad van, nem szép amit írtam róla, nem érdemli meg. Nem egy rossz pilóta, de nincs meg benne az a valami, ami egy bajnokban kell legyen. Csak nagyon bosszant, ha megnézed, csak én húztam Perezt élmenyőzből. Nagyot húzhattam volna az elsőn, ha nem esik ki... :( nem baj, van 3 hétvége, eddig a véletlen cserés húzásaim versenyben tartottak, remélem a végső győzelemhez is hozzá segít majd.

(#3825) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

64 pont, Webber légyszi most ne cseszd el :) Multi21! :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3826) bobace


bobace
őstag

Omg 71 pont, ilyen időmérőm még tuti nem volt, mióta játszok. Webber kérlek, ne legyen rossz hétvégéd :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3827) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Webber KERS probléma, i don't even mad :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3828) jpm


jpm
senior tag

Eddig 278 pont gondolom másnak meg 350 :DDD

(#3829) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

293 fuck fia + alo :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3830) jpm válasza IreN!CuS (#3829) üzenetére


jpm
senior tag

ha alot büntetik akkor több pontom lesz :)

(#3831) FireKeeper válasza jpm (#3830) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tudtommal a ligás pontszámot már nem befolyásolja a verseny utáni büntetés.

276, nem vészes, de kár hogy előre már nem fogok jutni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3832) jpm válasza FireKeeper (#3831) üzenetére


jpm
senior tag

Én meg úgy tudom hogy igen! :D

(#3833) Qorthral válasza FireKeeper (#3831) üzenetére


Qorthral
őstag

De befolyásolja. Az éjfélkor aktuális f1.com-os eredmény a mérvadó.

Szerk.: 290 körül leszek.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3834) FireKeeper válasza Qorthral (#3833) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor csak az időmérő utáni rajtbüntetések nem érvényesek.

szerk: aha. kösz a felvilágosítás :R

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3835) Qorthral válasza FireKeeper (#3834) üzenetére


Qorthral
őstag

Azok is érvényesek, ha az f1.com azt mutatja. De mivel nem szokta, csak megjegyzésben, így nem szokott számítani.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3836)



addikt

Jaja, mindig az számít, ami az F1.com-on vasárnap éjfélkor ki van írva.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3837) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

308 pont, HULK :O :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3838) Zoza24 válasza Motion_Blur (#3837) üzenetére


Zoza24
senior tag

312 pont de a Sauber nem volt túl acélos...ki számított arra,hogy a Force India ennyire jó lesz?:)

Forza Italy!

(#3839) Armando_19


Armando_19
őstag

Aj jaj. Neki kéne állnom számolgatni.. Mennyi mindenki lecserélte a Vettelt a toppok között, és csak 1 volt, a közvetlen előttem lévő, aki behúzta Perezt HUL helyett.. Persze, 9 pont az ugrott volna neki. Nagyon sokat kell agyalnom, hogy hogy is előre. Szerintem egész tűrhető hétvégém lett így első ránézésre :)

(#3840) bobace


bobace
őstag

Ez aztán hétvége volt. A kis szerény 260 pontommal jó sokat buktam megint... :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3841) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Az álomcsapatomból már 5tag megvan: ;]

Button - X ! Mercedes - Lotus - Ferrari

Remélem még Webbert meg tudom venni!

(#3842) bobace válasza SzalaiG (#3841) üzenetére


bobace
őstag

Főleg, hogy a Lotus mint csapat várhatóan nem lesz egy nagy ponttermelő a hátralévő két futamon sajnos :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3843) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

felmerültek pletykák, hogy Hülkenberg beülhet a Lotusba az utolsó két futamra. ilyen esetre milyen szabályok vonatkoznak a játékban?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3844) válasza FireKeeper (#3843) üzenetére



addikt

Jó kérdés, ilyen még nem volt.
Sztem az egyetlen lehetőség, hogy a lotusosok és kimisek Hulk után fogják kapni a pontot, a hulkosok meg sauberesek, pedig a hulk helyett beugró pilóta után.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3845) venember83


venember83
nagyúr

FI helyett McLaren mennyire jó ötlet? Drága csere, de megérheti pontokban?

Konfig: Gro-Hul-RBR-Mer és az ötödik elem a kérdéses.

[ Szerkesztve ]

(#3846) FireKeeper válasza venember83 (#3845) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pontokban szerintem jobban fognak hozni, de jóval drágábbak.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3847) venember83 válasza FireKeeper (#3846) üzenetére


venember83
nagyúr

A kérdés az, hogy tudok-e majd jobbat vagy olcsóbban fejleszteni, ha a FI marad a konfigban erre a futamra, vagy csak gyűl a pénz, de így szezon végén már hiába, mert nem tudom elkölteni fejlesztésre.

[ Szerkesztve ]

(#3848) Qorthral válasza venember83 (#3847) üzenetére


Qorthral
őstag

Pénzt már ne gyűjtsön senki :)
A Mekivel vigyázz, Button három helyes büntetést kapott. Ezt is figyelembe véve szerintem nem hoznak majd több pontot: egy büntetett Button és egy csalódott Perez...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3849) IreN!CuS válasza Qorthral (#3848) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Aki a szart kis kinyomja majd a Meki-böl ,hogy találjon helyet jövőre :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3850) válasza Qorthral (#3848) üzenetére



addikt

Ez mind igaz, de nálad azért a Meki figyel be FI helyett. :P

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.