Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) #65755648


#65755648
törölt tag

:C 259 pont, még úgy is hogy bent volt a FI. Következő futamra kéne egy Lotus valahogy, mert RB+FER+MER-re esélyem sincs :(

(#3652) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#3649) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hát azért van előnyöd bőven , nekem Sutil kiállása ,talán 12 to 17 vagy hogy volt illetve Vergne kiesése tett be . Lehet volna 230 körüli hétvégém is. Ferkát én addig nem vagyok hajlandó berakni amíg Massa ott tolja. Drága egy pilótás csapat , főleg hogy szerintem az Ázsiai túrán RBR Merci küzdelem lesz többségben.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3653) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#3652) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Baszki, Zoza24-nak akartam írni, sorry :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3654) Zoza24 válasza Motion_Blur (#3653) üzenetére


Zoza24
senior tag

köszi,de nekem nincs még Grojean-om:)
meg azért még van egy kis előnyöd,bár az utóbbi időben próbáltam faragni belőle... ;)

Forza Italy!

(#3655) FireKeeper válasza Motion_Blur (#3647) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez azért elég durva. egy ferrarival előrébb vagy hozzám képest :D (Gro-Web-Merc-trágya-trágya)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3656) venember83 válasza FireKeeper (#3655) üzenetére


venember83
nagyúr

WEB-GRO-MAR-FER-TOR kombináció nekem is beférne, 7,6 millió is maradna, de "talán" okosabb egy GRO-CHI-RBR-FER-TOR kombináció 4 millió euróval. :)

(#3657) FireKeeper válasza venember83 (#3656) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem a Ferrari nem fér be sajnos, és Webber is mindenképp marad, mert a Web-RB cserére is rá kéne költenem súlyos milliókat, annyit meg nem ér.

kíváncsi leszek hogyan alakulnak az erőviszonyok az ázsiai futamokon. remélem a Mercedesnél Monza csak valami mélypont volt, és visszatalálnak a Top3 csapatba. a konkurenciát látva meg szintén remélem hogy Ferrari gyengülni fog ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3658) Qorthral válasza FireKeeper (#3657) üzenetére


Qorthral
őstag

Merci simán visszajön szerintem. Sőt, még most Monzában is minimum a Ferrari és a Lotus sebességét futották, csak az elrontott IM és a lassú defekt (Ham), illetve a gyenge végsebesség miatti beragadás (Nico) miatt ez nem annyira látszott.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3659) DemonDani


DemonDani
addikt

Ahogy arra számítottam, össze is jött a korai Ferka beruházás miatt eladott Ricciardora ismét a pénz, szóval egy kör kimaradás után ismét a csapatom tagja. 255 pontot sikerült menteni végülis Grosjean óriási hajrájával :C

Voltak akik többet szedtek össze azt látom. Gondolom Hulkenberg volt a dolog nyitja (nem néztem a csapataikat). Nekik gratulációm!

Én pedig ismételten előre ugrottam 7 helyet a 32.-ről már összetettben 25.-re. Sosem hittem volna, hogy ennyire be fog jönni idén az élet a siralmas első futam és az azt követő folyamatos Williams szenvedés után. Még egy ilyen kör, és átveszem a ligában a vezetést ;] Persze nem kiabálok el semmit, csak úgy megjegyeztem :B Kisebb a hátrányom mint Alonsonak :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3660) DemonDani válasza Motion_Blur (#3653) üzenetére


DemonDani
addikt

Oh most látom hogy alakul a csapatod. Gondolom nem kell meglepődnöm, ha a következő futam után ugyan azt a felállást látom nálad mint az enyém (CHI -> RIC?). :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3661) Qorthral válasza DemonDani (#3659) üzenetére


Qorthral
őstag

Te vagy a favoritom a ligagyőzelemre már pár hete. :)
Innen már csak elszúrni lehet. :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3662) Zoza24 válasza DemonDani (#3659) üzenetére


Zoza24
senior tag

Hülkenberg nélkül is lehetett többet összekaparni ;)

nah de nyugi én sehol sem vagyok hozzád képest :B

Forza Italy!

(#3663) DemonDani válasza Zoza24 (#3662) üzenetére


DemonDani
addikt

Persze akinek több léje van, de 99%ban biztos, hogy azoknál kötött most ki a legtöbb. :K

(#3661) Qorthral
oh :D Hát igen összetetthez viszont alkotni kell valamint, minden döntés egyre nehezebb, jobban kell figyelni, fura ez nekem mert sosem voltam ennyire elől :B . Mjuk szerencsére most adott volt, hogy visszateszem RIC-et, de a legutóbbira majdnem Meki-RIC párossal jöttem a Ferrari helyett.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3664) Armando_19 válasza DemonDani (#3660) üzenetére


Armando_19
őstag

Hmm hmm. Elnézegetve téged, sajnos lassan nekem is lépnem kell valamit... Na majd török rajta egy kicsit a búrám.

(#3665) qgetata


qgetata
csendes tag

Sziasztok, újra itt a hétvége. :C
Nektek mi a tervetek?

A Merci elég jónak tűnik, így első blikkre.
Jelenlegi csapatom:
Sutil, Ricciardo, Ferrari, Lotus, RBR + 26,7 misi.
Nagyon gondolkodom, hogy be kéne rakni a Mercit, csak nincs rá zsé vagy túl nagy áldozattal jár. :(
Opciók a következők instant cserével:
- Sutil, Ricciardo, Ferrari, Merci, RBR
- Perez, Vergne, Ferrari, Lotus, RBR
- Perez, Ricciardo, Mercedes, Lotus, RBR

A Hamilton, Chilton, Caterham, Lotus, RBR csapathoz 110.000 hiányzik. :((
A többi varáció meg túl nagy áldozattal jár.

De lehet dobom az egészet, és maradok a seggemen. Pénzgyűjtés Rosbergre???. Meg persze figyelem a többieket. :DDD
Na majd holnap meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

(#3666) FireKeeper válasza qgetata (#3665) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nálam grosjean-webber-merci-hulladék van, az első hármas abszolút jónak tűnik, csak értelmes kiegészítő komponensekre nincsen pénzem.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3667) venember83


venember83
nagyúr

Ferrari - Mercedes csere logikus lépés a szabadedzések után, igaz? Veszítek a Ferrari eladásán, de ők nemigen szoktak szárnyalni az év vége felé, finoman fogalmazva, ráadásul most a Merci határozottan jobban megy.

Régi csapat: Sut-Bot-RBR-Fer-Tor
Új csapat: Gro-Chi-RBR-Mer-Tor

[ Szerkesztve ]

(#3668) jpm válasza Armando_19 (#3606) üzenetére


jpm
senior tag

"Figyelj, nálam 1 dolog van ami szent és sérthetetlen, és az Alonso. Nagy Alonso drukker vagyok, megvettem, végéig marad"

Ahoz képest jelenleg mégsincs a csapatodban Alonso, csak nem beáldoztad a redbull kedvéért ;]

(#3669) Qorthral válasza venember83 (#3667) üzenetére


Qorthral
őstag

Abszolút jó lépés. Bármennyire is mást mond a szíved (szívünk), ez nem a Ferrari hétvégéje lesz, vagyis nagyon úgy fest. A Merci és a Lotus is jobbnak tűnik, a Red Bullról nem is beszélve.

jpm: Reménykedsz, reménykedsz, hogy bent hagyja Alonsot? ;]
A helyében én is ezt tenném, most már tényleg be kell rakni a Red Bullt, annyira dominánsak.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3670) jpm válasza Qorthral (#3669) üzenetére


jpm
senior tag

pszichikai hadviselés on:
Ha elég büszke bennt hagyja, ha nem, akkor elárulta Alonso-t aki ezt sose bocsájtaná meg :DDD

(#3671) jpm válasza jpm (#3670) üzenetére


jpm
senior tag

Nem hiszem el hogy milyen szerencsétlenül választok, hulkenberg, vergne 2 f*szkalap :DDD
Persze egyesek meg beletenyerelnek a jóba :DD

(#3672) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Eddig nagyon jól alakul. De "sajnos" szinte mindenkinek :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3673) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

50 pont, not bad.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3674) M3oH


M3oH
addikt

54pont, egész jó kvalim lett.

(#3675) jpm válasza M3oH (#3674) üzenetére


jpm
senior tag

63 nem olyan rossz de az "áruló" megelőzött :DDD

(#3676) attisx


attisx
addikt

67.

Mondjuk, amilyen "szerencsés" vagyok, holnap úgyis GRO lesz az első kieső, és hogy ez ne legyen elég, még magával viszi az egyik Mercit, vagy RBR-t is... :U

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3677) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

65 pont, örülnék egy hasonló befutóval holnap is.
Mondjuk egy WEB, RIC OUT befigyelhetne :U ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3678) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

63 Egész jó egész jó , holnap 200 jön mellé elégedett leszek :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3679) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

51 pont, nem is rossz.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#3680) greenmukk


greenmukk
tag

Elbasztam... Vagyis úgy emlékeztem, hogy meghagytam ugyanazt a csapatot ami volt, erre most látom hogy egyáltalán nem... Amikor a versenyhétvégék után próbálgatom, hogy mit lehetne összerakni valahogy úgy maradt és csak most szembesültem vele :)) :((( Mind1 talán jól jövök ki belőle :U

(#3681) jpm


jpm
senior tag

na még Grosjean essen ki ;]

[ Szerkesztve ]

(#3682) jpm válasza jpm (#3681) üzenetére


jpm
senior tag

na... így már jobb , g*ci vagyok de most ez nekem nem jött rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#3683) M3oH válasza jpm (#3682) üzenetére


M3oH
addikt

Köztük én is :) Hát szegény Gro ezt benyelte, pedig jól ment eddig...

[ Szerkesztve ]

(#3684) Zoza24 válasza jpm (#3682) üzenetére


Zoza24
senior tag

igazad van,az vagy ;]

Forza Italy!

(#3685) jpm válasza M3oH (#3683) üzenetére


jpm
senior tag

Hmm azért annyira mégse jó. Ez kb annyira volt jó hogy egyeseknek ne ~300pontja legyen hanem csak ~250
a fene..

Zoza24 és még így is jóval több pontod lesz mint nekem :D

[ Szerkesztve ]

(#3686) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Grosjean :( asszem a hétvégével együtt lassan az egész idényt is lehúzhatom a retyón.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3687) M3oH válasza FireKeeper (#3686) üzenetére


M3oH
addikt

Mivel Gro és Ric is nulláz, ez a hétvége bukó. Nem mintha ezen múlt volna a szezon :P

(#3688) Zoza24 válasza jpm (#3685) üzenetére


Zoza24
senior tag

nem ez a kérdés,hanem az az intelligens megnyilvánulás amit természetesen ki is nyilvánítasz a világnak:)
lehet más is kíván magában hasonló jókat (ezután én is szerény személyednek),de ennek nem fogok "hangot" adni...

Forza Italy!

(#3689) attisx válasza attisx (#3676) üzenetére


attisx
addikt

Úgy tudtam, hogy megmesz a böjtje a jó időmérőnek... :W

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3690) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Szakadna meg az egész , volt amikor 260 fölött voltam pontban most meg 220 körül leszek szerintem , de ezt már cseszek kiszámolni.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3691) FireKeeper válasza M3oH (#3687) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jó, a szezonom a szezonnyitón elment, de most már az is veszélyben van hogy legalább a liga első felében maradjak. első szezon ide, oda, azért az minimum elvárás volt magammal szemben hogy ne a második traktusban végezzek. (persze gondolom a hátsó felében vannak inaktívok is bőven, szóval valószínűleg már a második felében vagyok :) ).

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3692) jpm válasza Zoza24 (#3688) üzenetére


jpm
senior tag

Én vállalom, nem kétszínüsködök, meg nem lapítok. (az hogy más magában örül, hurrá mennyivel jobb)
Kívánhatsz, az a legszebb hogy rólam lepereg (sőt még talán élvezem is) :DDD

(#3693) Qorthral


Qorthral
őstag

Már örültem a jó hétvégémnek, erre Webber :(((
Így viszont katasztrófa.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3694) FireKeeper válasza Qorthral (#3693) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Gro-Web párossal én mit szóljak? :W pedig bizakodtam, és az edzések alapján lehetett volna egy erősebb hétvégém, de ehelyett totális csőd.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3695) Zoza24 válasza Qorthral (#3693) üzenetére


Zoza24
senior tag

nálam is cumi,Ferrari jól ment,Gro szívás pedig jó lett volna...Web out...
szűk 300 pont volt várható,de 270 körül simán,erre 210 körül lett...

Forza Italy!

(#3696) jpm


jpm
senior tag

220 környéke, ez se túl jó.

[ Szerkesztve ]

(#3697) FireKeeper válasza jpm (#3696) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

majdnem egy kerek százassal több mint nekem :N
pedig mennyivel több lett volna ebben a futamban :O

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3698) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

GRO DNF borítékolható volt, mivel betettem :DDD :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3699) Zoza24 válasza Motion_Blur (#3698) üzenetére


Zoza24
senior tag

:K

Forza Italy!

(#3700) jpm


jpm
senior tag

Armando_19 kolléga sztem jó eséllyel átvette a vezetést tőlem a ligában. GRAT!
De ezek után legalább a mi ligánk adja a végső győztest!!
pff mekkorát kaszálhatott volna ha nem esik ki a 2 pilótája,

+ egy kis fricska: Alonso megbosszulta hogy nem bízott benne ;] (több pontot hozott volna mint a ferrari)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.