Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) venember83


venember83
nagyúr

Ferrari csak visszakerült, Merci nem tűnik acélosnak, Lotus sem, hátha alakítanak valamit az olasz srácok, főleg Alonsoban bízok. :U

(#3552)



addikt

oopsz, hát ezt lekéstem
nem mintha idén nem lenne teljesen mindegy...

olyan hosszú szünet volt, hogy teljesen kiestem a ritmusból

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3553) FireKeeper válasza (#3552) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem reménytelen az a csapat :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3554) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

42 pont, ejj, ha még egy köre lett volna Rosbergnek, több pont is lett volna...

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#3555) Motion_Blur válasza (#3552) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Detto, de lassan már nekem is mindegy..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3556) venember83 válasza X3B6O0X (#3554) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha nem változtatom meg utolsó percben, hogy Ferrari Mercedes helyett... De ennek a szezonnak is mindegy már, túl sok hétvégén álltam egy helyben fejlesztés nélkül.

(#3557) Qorthral válasza Motion_Blur (#3555) üzenetére


Qorthral
őstag

Lassan mindenkinek mindegy :)
Azért liga 4.helyről ne adjuk már fel.

Totál bukta volt az előző futamos Merci -> Ferrari csere nálam is, most is szívok miatta, bár ez jórészt csak pech, mert szárazon ma Alonso nagyon erős volt. Holnap száraz idő esetén (ami nem annyira sanszos) még feljöhetnek, de már kb mindegy, Mercire kellett volna (vissza)váltani. Grozsi remélem alakít valamit holnap, bár itt általában egy első körös kiesés szokott lenni a max a részéről... :D
Érdekes mekkora lutri volt a mai IM, simán lehetett volna DIR pole, vagy ROS pole, miközben Vettel tizedik.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3558) jpm


jpm
senior tag

55pont, felemás érzésekkel.
Konkrétan minden összetevőt lecseréltem, pénzügyileg ez rossz lépés volt, de mindenképpen kockáztatni akartam. Sajnos nem diRestát választottam hanem Sutilt :(
Reméltem hogy a Ferka meg a lotus gyengélkedni fog. A redbull meg a merci megvétele jól jött.
Holnap sztem káosz lesz
Vakra aláírnék 200pontot :DDD

(#3559) bobace


bobace
őstag

De jó, hogy cseréltem MERciről FERkára... Ez van, amikor az ember nem tudja nézni a futamokat, csak az eredményeket.. :W

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3560) Qorthral válasza bobace (#3559) üzenetére


Qorthral
őstag

Simán benne volt egy erős Ferka szereplés, ne hibáztasd magad. Még mindig benne van, hozzáteszem. Az autó jó, esőben sem volt gyenge, csak így jött ki a lépés. Szerencséjük sem volt. Sztem most nem volt hiba Ferrarira váltani / bent hagyni őket. Persze attól nem lesz több pontunk, hogy elvileg "jót" léptünk :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3561) #65755648 válasza jpm (#3558) üzenetére


#65755648
törölt tag

Ne haragudj, a jelenlegi pontszámom mellett hogy jövök én ahhoz hogy beszóljak Neked, de Grosjean-t lecserélni Perez-re nagy hülyeség volt.
Amúgy diRestát is csak akkor vehetted volna Sutil helyett ha Perez helyett meg Hulkenberg-et veszed, ami mindenképpen jobb kombináció lett volna így utólag (hisz még Hul is elverte Perezt), de tegnap még senki nem fogadott volna erre nagy tételben. De gondolom Perez rajongó lehetsz, vagy legalábbis túlértékeled őt.
Minden esetre sok sikert a holnapi versenyhez! Nekem, önmagamhoz képest kinéz egy jó hétvége, eddig 51 pont.

(#3562) Zoza24 válasza #65755648 (#3561) üzenetére


Zoza24
senior tag

nálam 48 pont eddig,de holnap nagy keverés lesz,így 200 pont körül én is aláírnám a dolgot,úgy érzem lesz itt lutri szépen:)

Forza Italy!

(#3563) #65755648 válasza Zoza24 (#3562) üzenetére


#65755648
törölt tag

Így igaz. Ha jó a pont az időmérőn akkor általában a futam nagyon xar, de ki tudja, én reménykedem, eddig semmi szerencsém nem volt az évben, hátha majd most :) . Mellesleg mindig lutri. Lehet filozofálni, hogy így jó ezen a pályán az egyik csapat, úgy fejlesztett a kocsin a másik, így fekszik ennek a pálya, úgy van formában a másik, a végén úgyis a szerencse dönt. Mert nincs elég információnk, nem tudjuk azt amit a csapatok tudnak. És van amit senki nem tud előre, pl. időjárás, technikai meghibásodások, pilóták hibázása stb.

(#3564) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

49 pont, nem is rossz. csak félek a futamon borul minden, aztán megint nem megyek semerre :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3565) jpm válasza #65755648 (#3561) üzenetére


jpm
senior tag

Meglátjuk, de sztem versenyen Perez jobb lesz, Grosjean meg kiesik. :D

(#3566) FireKeeper válasza jpm (#3565) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a kocsijaik között azért a McLaren javulása ennelére is legalább egy dimenzió van, az mondjuk más kérdés hogy Grosjean kiesése nem lenne sokkoló fordulat, de ez inkább már önmagad nyugtatása szerintem :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3567) jpm válasza FireKeeper (#3566) üzenetére


jpm
senior tag

Úgy gondolom bármi lehet, káoszt várok legalább 5-6 autó kiesésével.
REmélem a mostani 1-4 marad a helyén :DDD meg legalább 1 ferrari meg 1 lotus megy a levesbe ;]

(#3568) #65755648 válasza jpm (#3567) üzenetére


#65755648
törölt tag

Én is épp ebben reménykedem, és nem kizárt hogy bejön :K

(#3569) SamuraiKenji válasza (#3552) üzenetére


SamuraiKenji
aktív tag

Én is így jártam, totál el is felejtettem, így maradt minden az előző felállásba, hát meglássuk mire lesz jó...eddig nem volt meggyőző, de káosz futamon bármi lehet :D

http://oakleyparadise.tumblr.com/

(#3570) Armando_19


Armando_19
őstag

Nekem ez 245-nek tűnik így elsőre. Nagyon kár Kimiért... :(

(#3571) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

194, ugyan az élmezőnytől elmarad, de nem panaszkodhatok.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3572) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Nekem 192 a kiscsapatok nélkül, talán meglesz a 200.

203 pont lett a vége. Picit büszke vagyok magamra :)

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#3573) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

229 egész jó Alo bepofátlankodott kár érte ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3574) jpm válasza IreN!CuS (#3573) üzenetére


jpm
senior tag

236 körül, mivel nem volt semmi extra ez nem jó. ááá veszélyben a liga1 helyem :DDD

(#3575) #65755648


#65755648
törölt tag

225. Lehet előre lépek pár helyet.

(#3576) Armando_19 válasza jpm (#3574) üzenetére


Armando_19
őstag

Emlékezz csak vissza. :) Mondtam, jövök fel mint a higany. ;]

(#3577) venember83


venember83
nagyúr

Nem számolgatok, de kétlem, hogy túl sokra mennék.

(#3578) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

190 pont körül vagyok, 40-50 pont bukta ismét az közvetlen ellenfeleimhez képest.

Hurrá :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3579) Armando_19 válasza Motion_Blur (#3578) üzenetére


Armando_19
őstag

Én meg újraszámoltam, és jó az 248-nak is :D alig várom már az éjfélt, hogy meglássuk ki, hogy merre mozog a tabellán.
Meg is van, hogy min fogok változtatni, Sutil ki, Ricciarcdo be, Toro el, Mclaren be.

[ Szerkesztve ]

(#3580) jpm válasza Armando_19 (#3576) üzenetére


jpm
senior tag

ilyen felállással már csak te cseszheted el! :DDD

(#3581) Zoza24 válasza jpm (#3580) üzenetére


Zoza24
senior tag

ilyen gyenge beszólással próbáltad ráhelyezni a nyomást?:)

Forza Italy!

(#3582) jpm válasza Zoza24 (#3581) üzenetére


jpm
senior tag

Jóhogy ;]
Most nem igazam van? Sokkal jobb helyzetben van mint én. Bízok benne hogy a hisztis spanyol betlizik vagy 2x úgyis rühellem :DDD

(#3583) netpeti98


netpeti98
addikt

Nem voltam itthon, így nem tudtam elmenteni a csapatot. :(

Üdv netpeti98

(#3584) Armando_19 válasza jpm (#3580) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát bakker, 150.000 pénzen múlik, hogy nem fér be a Ricciardo-Mclarenes felállás. Vergne beférne, de az annyira nem pálya. na majd még matekozok rajta kicsit. Amúgy összetett 7. hely szerintem nem annyira rossz. Remélem versenyben maradok a végéig. :U

UI: sutil helyett perez játékos lehetne esetleg. Könnyebben tudnék a Gombjenőreugrani ideje adtán talán.

[ Szerkesztve ]

(#3585) bobace


bobace
őstag

Elment egynek a hétvége. -1 hely ligában, -18 amúgy. Ez még belefér.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3586) jpm válasza Armando_19 (#3584) üzenetére


jpm
senior tag

Innen sztem már nem lehet nagyot zakózni.
Meglepő módon még előrébb is léptem összesítettben :)
Az első helyezetten is hoztam. Az előző fordulóban 46pont volt a különbség most "csak" 33.

(#3587) Armando_19 válasza jpm (#3586) üzenetére


Armando_19
őstag

Az elsőtől 52-re tőled 19-re vagyok. Nagyon várom már Monzát. ;]
Te az a Massa komoly?

(#3588) jpm válasza Armando_19 (#3587) üzenetére


jpm
senior tag

Massa az elterelö hadmüvelet :) Egyébként meg olaszba jó is lehet, Alonsot meg ugyse raknám be.

(#3589) DemonDani


DemonDani
addikt

Én továbbra is remekelek, igaz visszafogottan.

Már most be akartam tenni a mekit de utolsó pillanatban hagytam a FI-t ami végülis hiba volt. Bár nem tudom mennyi pontot vesztettem ezzel (én nem szoktam számolgatni) de így is lett 245 :DDD

megint négy helyet javítottam, így már 32. öszettett, ligában maradt a 3.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3590) DemonDani


DemonDani
addikt

Mit gondoltok:

RIC + FI + 39 misi > következő után meg meglenne a Ferka kb. FI helyére
RIC + Meki + 16 misi
BIA (vagy VDG?) + Ferka + 2 misi > következő futam után meg vissza RIC BIA helyett?

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3591) Qorthral válasza bobace (#3559) üzenetére


Qorthral
őstag

Még mindig bánod azt a cserét? Mondtam, hogy simán benne van az elrontott kvali ellenére is egy erős szereplés :D
Persze a Merci még mindig jobb választás volt a hétvégére, de nem sokkal.

DemonDani: Nem értem, a Meki hogy jöhet szóba a Ferrari alternatívájaként. Erősödtek, de messze nincsenek ott, ahol a vörösök. Az első variáció meg nettó hülyeség, ennyi pénzt nem befektetni a harmadik varihoz képest, mikor a futam után úgyis ugyanaz a felállás lesz a cél? Egyértelműen a harmadikat javaslom.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3592) bobace válasza Qorthral (#3591) üzenetére


bobace
őstag

Hát annyiból bánom, hogy 8 ponton múlt, hogy a következő futamra betegyem az RB-FER-MER kombót, valszeg az meglett volna, ha maradok a Mercinél.
Így most kicsit tanácstalan vagyok, mert a Ferkát Monzára szerintem bent hagyom, de a Merci is biztos pontforrás. Annak semmi értelme, hogy visszacserélem Mercire, mert bukok egy vagon pénzt. Elgondolkoztam még azon, hogy eladom a Redbullt, elég jól lehet vásárolni belőle. Ki tudja, mi lenne a jó..

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3593) venember83 válasza bobace (#3592) üzenetére


venember83
nagyúr

Figyelembe vetted a Ferrari értéknövekedését is, amikor megnézted, mennyi hiányzott volna a RB-MER-FER kombóhoz?

(#3594) bobace válasza venember83 (#3593) üzenetére


bobace
őstag

Hát nem ;] De olyan 6-6 misit drágult a FER és a MER is. Szóval akkor nem 8 pont, valamivel biztosan több.De mondjuk akkor meglett volna a WIL, az meg hozott volna annyival több pontot mint a MAR. Pontos szintig nem mentem le ,de nem sokon múlt a dolog, az a lényeg na :D Ha valakinek van kedve, kiszámolhatja :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3595) jpm


jpm
senior tag

Egy elég korrekt kis csapatot dobtam össze. Van benne meglepi is és papírforma összetevő is.

D. Ricciardo, F. Massa, Red Bull, Williams, Mercedes

vagy ha nagyon sablonos akarok lenni akkor:

G. vd Garde, D. Ricciardo, Red Bull, Ferrari, Mercedes

vélemények?

(#3596) Qorthral válasza jpm (#3595) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem látom, hogy mi a forradalmi az első variációban. Lényegében egy Massát raksz be a Ferrari helyett egy Williams kedvéért, mely túl sokat nem mutatott fel eddig idén. Én a másodikat választanám, majd vDG helyére egy Sutil/DIR amint lehet. Az első mellett egyedül az szól, hogy a nagy többség inkább a másodikhoz hasonlót rak majd össze, te pedig rosszabb anyagi helyzettel kénytelen leszel rizikót vállalni.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3597) jpm válasza Qorthral (#3596) üzenetére


jpm
senior tag

Jól látod.
Az első mellett csak az szól hogy senki más nem rakná be az élmezőnyből Massát. :DDD
Massa meg olyan kis érzelgős/hangulat emberke aki brazilban meg olaszban jól szokott menni ha jól rémlik.
A másik meg full biztonsági játék. Ez a legkényelmesebb. Nem túl sokat de biztos hogy vesztenék vele rövidtávon.

(#3598) qgetata


qgetata
csendes tag

Hát sajna csak 211 pontocska lett. Nem raktam be a Lotus helyett a Mercit...

Jelenlegi csapat: Sutil, Ricciardo, Ferrari, Lotus, RB + 13,9 misi

Opciók:

- Sutil, Ricciardo, Ferrari, Merci, RB
- Vagy marad a jelenlegi és várok egy futamot, akkor már esetleg befér egy Merci Gro páros

Más értelmes opciót nem nagyon látok... :(

200 ezer hiányzik a Alonso, Raikkonen, Torro rosso, Marussia, Caterham csapathoz :O

Majd meglátjuk az edzések után, mi lesz a helyzet.

(#3599) Armando_19 válasza jpm (#3597) üzenetére


Armando_19
őstag

Massa jó volt tavaly Monzában. Sőt az egész Ferrari nagyon jó volt, kár Alonso akkori hidrauliakai meghibásodásáért. Én szerintem maradok annál a variációnál, hogy a mostani
Sutil-Alonso-Tor-Lot-Mer helyett
Vergne-Alonso-Mclaren-Lot-Mer.
Perez is jó volt tavaly itt, Button is, a Mclaren is.(azt leszámítva, hogy a Jenő kieset..)
Későbbiekben könnyen vissza tudom rakni Sutilt, ami nem a legjobb biznisz, hogy már 2x megfordult nálam, és 3. alkalommal is vissza fogom vásárolni,de eddig nagyon jól bejöttek a megérzéseim, szép lassan evickélek a végső győzelem felé.

(#3600) IreN!CuS válasza Armando_19 (#3599) üzenetére


IreN!CuS
őstag

RBR nélkül nehéz lehet a végső győzelem.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.