Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) venember83 válasza Qorthral (#3669) üzenetére


venember83
nagyúr

Gro és Web kiesett, Alonso dobogón, Massa pontszerző. :(

(#3702) Qorthral válasza jpm (#3700) üzenetére


Qorthral
őstag

Az az összetett győzelem nem lesz egyszerű, tekintve, hogy egy Vettel + Mercis srác áll 100+ pont előnnyel az élen.
De hajrá, sose lehet tudni :)

venember: Ez van, van ilyen. Gro kiesése nélkül bőven megérte volna a csere, azt meg senki nem láthatta igazán előre az amúgy megbízható Lotusnál. A Ferrari tempója ott volt, ahová vártam, a Lotus és a Merci mögött. Az SC-nek, ALO újabb szép versenyzésének, a jó taktikának és GRO kiesésnek egyaránt teljesülnie kellett ahhoz, hogy mégis előttük végezzen. Vagy te nem így érzed?

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3703) McCartman


McCartman
senior tag

Mindkét pilótám kiesett, Grosjean és Ricciardo.
70 pontos időmérő után nem is várhatott volna szebb befejezést az ember. :D

Azért némi vigaszt nyújt a Vettel győzelmére még a szabadedzések közti zsíros oddson feltett szép kis összeg, szerencsére nem ő kapcsolta be az utánégetőt a verseny végén. :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3704) venember83 válasza Qorthral (#3702) üzenetére


venember83
nagyúr

De bizony, így gondolom, csak rosszul esik, hogy Web és Gro nullázott, főleg Gro műszaki hibája fájdalmas. Remélem, hogy a következő pályákon jó lesz a Merci, nem akarom visszavásárolni a Ferrarit, mert úgy sokat buknék.

(#3705) greenmukk


greenmukk
tag

Mégse rontottam el mert ott van hogy "nem mentett" ezért az előző csapatom indult a versenyen :D :D akkor így nem teljes kudarc a hétvége : 215pont ha nem esik ki Ricciardo és Webber sem a 15.en végez még egész jó is lehetett volna :)) de nincs volna, elégedett vagyok :K

(#3706) bobace


bobace
őstag

200 pötty környéke. Nem volt a legjobb a hétvége, de azért 210-220-ban reménykedtem. :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3707) venember83


venember83
nagyúr

Százhetven pont kb., a megmaradt tíz millió mellé nem sok della jön.

(#3708) bobace


bobace
őstag

Összetettben -1 hely. Elmegy. Sajnos a Ferka továbbra sem fér be. Egyszer kitettem, és már nem is igen tudom visszatenni, csak a Merci árán, azt meg nem adnám.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3709) -Mike-


-Mike-
addikt

Megéri még megvenni Vettelt úgy, hogy a csapat az Caterham - Marussia - Williams lesz a Ferrari - Mercedes - Lotus helyett? :D

(#3710) venember83


venember83
nagyúr

Hmm, GRO-ROS-RBR-MAR-TOR hogy hangzik? GRO-CHI-RBR-MER-TOR helyett lenne, esetleg opció még Sutil bepakolása Chilton helyett és akkor marad a Mercedes.

(#3711) kukamatyi


kukamatyi
tag

Grojean-Webber párosítással kőkemény 86 pont.... :W :W :W

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#3712) bobace válasza -Mike- (#3709) üzenetére


bobace
őstag

Hát nem nagyon :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3713) M3oH válasza -Mike- (#3709) üzenetére


M3oH
addikt

Nem tudom mennyire volt komoly kérdés, de nem igazán :) Vettel max. 130pontot hoz, a 3 csapat is összekapar ennyit és nem egy elemre van építve a hétvégéd.

(#3714) attisx válasza -Mike- (#3709) üzenetére


attisx
addikt

Simán... ;] ;] ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3715) Qorthral válasza venember83 (#3710) üzenetére


Qorthral
őstag

Szerintem a Merci -> Rosberg csere nem éri meg, csak viszi a pénzt. Összességében ezen a hétvégén sem volt igazán jobb Rosberg. Az IMen gyorsabb volt, a futamon kicsit lassabb érzésem szerint. De Hamilton mostanában többször gyorsabb nála, mint fordítva. Esetleg ha kockáztatni akarsz, mivel Rosberg keveseknek van bent, a Merci meg lassan alapelem mindenkinél. Sutil Chilton helyett jobbnak tűnik. Próbáld valahogy beügyeskedni idővel a McLarent az "üres" helyre. A Red Bull, Merci, Lotus, McLaren, Toro ötös kellemes lesz év végére.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3716) DemonDani


DemonDani
addikt

Én ismételten előrébb lépdeltem, már 22. vagyok, de egyébként meg gyalázatos volt a hétvégém... Nekem is GRO-RIC azt hittem sírok, de már a nevetéstől... Mikor GRO felkiáltott hogy NOOOOOOO akkor én is így tettem... :DDD

Qorthral
Én is ezen a cserén gondolkodok de nekem beférne csapatnak a Torro szal RIC-MER > ROS-TR csere lenne :D felállásom nem sokat változna, de egyébként meg pontban eddig rosszabb volt az a kombó amire váltanék. MERC mindkét pilóta nagyon jól szerepel így pontban elég jól hoz együtt is, kár kockáztatni szerintem, erre jutottam.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3717) Qorthral válasza DemonDani (#3716) üzenetére


Qorthral
őstag

Jól látod :)
Annyival egészíteném ki, hogy közeledve a játék végéhez a pozíció fontosabb, mint a pont meg a pénz. Arra célzok ezzel a látszólagos ellentmondással, hogy ha előre akarsz jutni, nem feltétlen jó a nagyon tuti komponensekkel nevezni, mert előtted is ugyanazt teszik többnyire. Ésszerű kockázatot bizony nem árt vállalni előbb utóbb. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3718) DemonDani válasza Qorthral (#3717) üzenetére


DemonDani
addikt

Én már így is büszke vagyok a helyemre igazából. Majd elválik hogy alakul de ezt a kompromisszumot most nem vállalom az tuti. Nem látom benne a biztos pontot.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3719) Qorthral válasza DemonDani (#3718) üzenetére


Qorthral
őstag

Büszke is lehetsz. :)
Igen, ezt a mostanit én sem érzem jó cserének, ahogy írtam is. A hozzászólásom inkább általános érvényű volt.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3720) DemonDani


DemonDani
addikt

RIC>HULK csere szerintetek megérheti? 14 milliót nagyon sokallom igazából, de elmúlt futamokon sokkal jobban jártam volna HULK-kel, csak nem tudom, hogy ez a formája meddig maradhat.

Perez lenne a következő kiszemeltem, de ő meg nagyon messze van két futam kell még hozzá ugyanezzel a felállással. Innen nézve lehet, hogy érdemes lenne bevállalni ezt a cserét. :F

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3721) Qorthral válasza DemonDani (#3720) üzenetére


Qorthral
őstag

Esetleg, pályától és pénteki/szombat délelőtti formától függően. A Sauber erőre kapott, Hulk pedig szép eredményeket hoz. Ugyanakkor nagy különbség nincs pontban, szóval én nem feltétlen húznám meg a dolgot. Ráadásul Ric elég jól szokott kvalizni és sok pontot gyűjt már ott is. Igazság szerint Perezt sem érzem sokkal jobbnak, bár látom, hogy nálad már minden lényeges komponens bent van így vagy úgy :)
Sajnos sem Alonsót sem Hamiltont nem tudod "egyszerűen" betenni. Igazából őket érzem előrelépésnek nálad, így talán az a legjobb ha vársz még egy futamot, aztán lecseréled a Mercit/Ferrarit és Grosjeant Hamiltonra/Alonsóra, ha le tudod.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3722) DemonDani válasza Qorthral (#3721) üzenetére


DemonDani
addikt

Jó soká lesz mire Ham/Alo beférhet... És akkor is csak úgy, ha az egyik top csapatot kukázom valami hulladék pontmentőre :( Na mind1 kivárom a szabadedzéseket ahogy mtad, aztán majd elválik.

A Hulk Ric ugyanannyi ponthoz még azért annyit hozzátennék, hogy Ric azért 3-4versennyel korábban szedte meg inkább magát, míg Hulk most javul fel egyre inkább. Innen nézve meg egyből más lehet a leányzó fekvése, hiába állnak kis híján azonos ponttal. Na mind1 várjunk de jobban hajlok a fontolva előrehaladásra :DDD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3723) bobace


bobace
őstag

Tanácsért jöttem.
SUT(DIR)-RIC-RBR-MER-LOT vagy két kiscsapat pilóta-RBR-MER-FER? Amiért kérdés: a Ferkának jól ment a utóbbi futamokon, a Lotusnak vegyesen, és az első két szabadedzésen RIC és SUT sehol nem voltak.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3724) Qorthral válasza bobace (#3723) üzenetére


Qorthral
őstag

Az elsőt választanám, a Lotus erősebbnek tűnik a Ferrarinál és Sut + Ric is erősebb lesz gondolom a két kiscsapatos pilótánál. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3725) DemonDani válasza Qorthral (#3724) üzenetére


DemonDani
addikt

Még ha erősebb lenne a Ferka a két pilóta akkor is ellensúlyozná szerintem. Annyira erős úgysem lenne, hogy Massa is jó helyen érjen be ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3726) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

50 pont, ez lehet egy jó hétvége, bár az előző is annak indult, aztán totális katasztrófa lett belőle...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3727) bobace válasza Qorthral (#3724) üzenetére


bobace
őstag

Én is erre jutottam végül. Kicsit számolgattam, és túl sokat vesztek a két gyenge pilóta miatt. Sajnos HUL nem fért be 2 misi híján :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3728) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

71 pont, nem rossz... bár RIC-tól Q2 után TOP10-et vártam azért.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3729) FireKeeper válasza FireKeeper (#3726) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jaj tényleg, ugye Webber büntije az időmérő pontjaimat nem rontja le? szóval hiába indul 10 hellyel hátrébb majd a futamon, az IM-nél beírhatom harmadiknak?

amúgy Hülk és a Sauber jó kiegészítőnek tűnik eddig, IM-n most még a McLarennél is erősebbek voltak, pedig olcsóbbak jóval. ha így folytatják ők lesznek az FI helyett az új budget-kiegészítő csapat az idény hátralévő részére. de persze az is lehet hogy csak fellángolás, amit látunk, mert bár futamok óta éledeznek, azért nem valószínű hogy hirtelen pl a meki elé kerültek teljesítményben.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3730) DemonDani


DemonDani
addikt

Az a Hulk <> RIC csere... :( franc-franc hallgatnom kellett volna a megérzésemre, no nem baj, majd holnap :B

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3731) FireKeeper válasza DemonDani (#3730) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

időmérőn most villantottak a sauberek, de futamon fordulhat a szerencse.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3732) Qorthral


Qorthral
őstag

Di Resta, szerencsétlen Webber...
A 2 pilótám :W
Hihetetlen... ez tényleg nagyon nem az én évem. :D

Webbo hogy lehet ennyire peches? Már a Perez féle gumileszakadás is neki jött ki rosszul... aztán meg ez a Sutil ügy. Nem beszélve az előző futamról.
Hozzáteszem, közben meg Hülkenberg nagyon nagyot megy, jó választás volt a Sauber, de mire megyek így vele? :(

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#3733) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

komolyan, Red Bull ide, Red Bull oda, kiteszem Webbert. második futamon nulláz, 80-90millióért ez elég luxus...

#3732: látom nem csak nekem szakadt el a cérna :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3734) kukamatyi


kukamatyi
tag

köszi Sutil...Webber -Gro volt a párosításom pffff....

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#3735) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

185... nem vészesen rossz, de lehetett volna sokkal jobb is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3736) Zoza24 válasza FireKeeper (#3735) üzenetére


Zoza24
senior tag

254 de jóval többet vártam...s még Perez lehet büntit is kap... :U

Forza Italy!

(#3737) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

273 pont

RIC P19 és Webber DNF nélkül ez lehetett volna sokkal erősebb is :(

GRO-HULK párossal rendelkezőknek grat, szépet kaszáltak!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3738) DemonDani


DemonDani
addikt

Remek döntés volt bent hagynom RIC-et HULK helyett! :N Nem számolgatok előre de kapja be Kimi is :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3739) jpm


jpm
senior tag

Nálam van vmi bug a profilomnál hozza hogy:
N. Hülkenberg, P. di Resta, Red Bull, Lotus, Mercedes

a felállásnál ahol meg a nagydíjak vannok ott meg az előző versenyen használtat:

N. Hülkenberg, JE. Vergne, Red Bull, Lotus, Mercedes

(#3740) válasza jpm (#3739) üzenetére



addikt

hmm, ez fura, de inkább a hivatalos forumba írd, sztem az adminok ott hamarabb fogják látni :)
hátha tudnak segíteni

esetleg csinálj screenshotot, mert ha nem látják piacnyitás előtt a hsz-ed, akkor is tudd bizonyítani, hogy gubanc volt

szerk: már ha egyáltalán ki akarod cserélni vergne-t direstára ;] :)

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#3741) jpm válasza (#3740) üzenetére


jpm
senior tag

Jó ötlet, dobtam is egy emailt.
Ki is számoltam 1pont különbség van. :DDD

mekkora szívás lenne beraknák vergne-t, di resta árát meg bebuknám :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3742) venember83


venember83
nagyúr

226 nem tűnik soknak, hisz van itt pár olyan játékos, aki a háromszáz pontot karcolja, de ez így is határozottan jó kis hétvége volt, eddig a legjobb. Persze Sutil volt az egyik pilótám, és Webber is hozhatott volna pár pontot, de ne legyek telhetetlen, végre ajándékozott Grosjean is pár pontot. :)

(#3743) DemonDani válasza venember83 (#3742) üzenetére


DemonDani
addikt

273 pontom lett egy szörnyen rossz döntést követően ;]

16. helyre léptem előre összetettben, annak ellenére hogy elégedetlen vagyok :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#3744) -Mike-


-Mike-
addikt

268p, ott az elejében 325p, pff :D

(#3745) jpm


jpm
senior tag

Na 282 a lehetőségekhez képest nagyon jó :)

sok variálási lehetőségem nincs, vagy kockáztatok, és versenyzőre gyúrok (eladva a red bullt, bízva mondjuk Vettel kiesésében) vagy hagyom így és akkor ezen a környéken maradok. Ahoz hogy fejlődjek sok sok pénz kellene.

(#3746) bobace


bobace
őstag

Lett vagy 223 pontom, és ezzel is csúsztam lefelé a lejtőn egy kicsit. Mutatja, hogy sokaknak über hétvégéje volt.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3747) venember83


venember83
nagyúr

-Mike- menekül előlem. :D

GRO-SUT-RBR-MER-TOR. E mellé még van 13 millió. Két opció van az azonnali és nem gyökeres módosításra: a mostanság gyengén teljesítő Sutil helyett jöhet Hülkenberg, avagy a Toro helyett a Sauber, de akkor maradok Sutillal és a magát jó ideje nem találó Force Indiával...

(#3748) -Mike- válasza venember83 (#3747) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem akarlak befolyásolni, de egy magát meg nem nevezett személy elárulta a Bild-nek, hogy a Marussia egy teljesen áttervezett autóval fog Japánba érkezni, én a helyedben őket venném meg.

;]

(#3749) McCartman


McCartman
senior tag

320 pont. :Y
Azt hiszem mondanom sem kell ,hogy eddigi legjobb teljesítmény.
Ahogy az összetettbeli 108. hely is.
Ennél több pontom már úgysem lesz, most kell visszavonulni. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3750) FireKeeper válasza venember83 (#3747) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Én a Sutil-Hülk cserét lépném meg, az FI-től szabadulni kell.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.